Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 04. February 2010, kl 00.53

Kuna tundub, et üksi pusides peagi järg ära kaob, otsin omale toetajat, kellega koos oleks kergem. Sobib hästi ka virtuaalne tugi, kes lihtsalt aeg-ajalt küsiks, kuidas läheb ning kiidaks, kui olen hästi õnnestunud. Andke endast palun teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: godzionu
Kuupäev: 05. February 2010, kl 16.52

kuna endal on ka tõsine soov kaalust alla saada, siis olen nõus abikäe osutama grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 13. February 2010, kl 16.54

ka olen nõus seltsi asuma, endal vaja ca 20 -30 kilo kergemaks saada.
Iga lapsega on oma 10 kg juurde tulnud, tahaks nüüd selle koorma maha saada.
Suur asi alguseks ju seegi, kui naistepäevaks saaks 5 kg kergemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Renatta
Kuupäev: 16. February 2010, kl 04.35

tahaksin ka ühineda, et seltsis segasem oma pisikesele murele vastu asuda ,võidelda oma pekiga ja kiruda, et näe kuidas salaja on kogunend ma ainult näkitsen ja nokin nagu lind, kuid kaal on juba pool tonni sedasi smiling smileyspinning smiley sticking its tongue out samuti huvitaks kuidas lisada sõpru ,ehk mõni oskab õpetada .

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Renatta
Kuupäev: 16. February 2010, kl 04.38

tupsu36 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ka olen nõus seltsi asuma, endal vaja ca 20 -30
> kilo kergemaks saada.
> Iga lapsega on oma 10 kg juurde tulnud, tahaks
> nüüd selle koorma maha saada.
> Suur asi alguseks ju seegi, kui naistepäevaks
> saaks 5 kg kergemaks.


Siis oled küll väga tubli kui juba 5 kilo on kadunud naistepäevaks ,ole tubli ja pea arvet mida suhu topid smiling smileythumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Gita
Kuupäev: 16. February 2010, kl 21.23

Mina ka vajaks motivatsioonisõpra smiling smiley Praegu eesmärk 15 kg maha võtta ja täna liitusin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 16. February 2010, kl 23.58

Gita, mida kauem Sa meiega siin koos oled, seda kergem Sina ja Sinul on winking smiley...oled nüüd oma blogiga meie kõikide "luubi all" winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Annukas
Kuupäev: 17. February 2010, kl 11.47

Palun mind ka kampa eye rolling smiley seltsis segasem ja kindlasti ka tulemuslikum.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: sipsuke
Kuupäev: 17. February 2010, kl 17.41

tahan ka koos teiegatongue sticking out smileyendal olex ka 15 kg maha saada.äkki õnnestub

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Kuupäev: 17. February 2010, kl 20.13

Kas mina ka kampa mahun. Ma soovin 31 kg alla võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: mammut
Kuupäev: 17. February 2010, kl 21.06

Tahan ka teiega ühineda, aga vahel tahaks ka inimesi ka arvutile lisaks näha.võiks ju ka mingit kokkusaamist teha kuus korra oleks tugi-ja motivatsioon veel suurem. vaja maha võtta palju -palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: savikass
Kuupäev: 17. February 2010, kl 22.27

Kas teist keegi Figuurisõprades ka käib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Kuupäev: 18. February 2010, kl 10.48

Pärnakad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Kuupäev: 18. February 2010, kl 13.41

Ma sooviks ka tuge inimestelt. Tahaks 20 kg alla võtta aasta lõpuks. Olen Tallinnas. Võiks kokku ka saada mõnikord.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: muri
Kuupäev: 18. February 2010, kl 14.15

Tervist!

Ühinen ka teiega, koos on ikka kergemsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: annukas5
Kuupäev: 18. February 2010, kl 23.37

mina kaa mina kaa!
Siinse kalkulaatori sõnutsi on mul vaja 36 kg külgedelt maha ajada....hakkame pihta?

Figuurisõber mina olin/olen. Algul ostsin on-line teenust, kuid kuna see praegusel masu ajal läks kulukaks, ostsin kodukursuse....ausalt öeldes pole ma kodus omaette päevagi nokitsenud...njh..nokitsen aga TOITUU confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: kadri
Kuupäev: 19. February 2010, kl 09.31

tere
mina tahaks ka teiega liituda.
mul oleks vaja 40 kg alla võtta.
ja olen väga nõrga iseloomuga,söögi suhtes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: mirtzuke
Kuupäev: 20. February 2010, kl 14.14

Nagu kõik siin, ka mina oma kaaluga täiesti ummikus. See kalulaator siin ütles, et ma peaksin saama minema 7,5 kilo, tegelikkuses tean, et kaal millises ma ennast ise hästi tunnen on 15 kg väiksem number kui mul hetkel on. Otsin ka virtuaalsõpru, kuna ma viibin eEestist eemal, ei olegi võimalik kokku eriti saada. Seltsis on ju alati segasem!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: elka
Kuupäev: 20. February 2010, kl 18.24

tahan ka kaalusõpra endale hot smileyolen ka selline kampaania inimene japraegu mind see asi täitsa vaimustab aga enda laiskusi ja nõrkusi teades kardan juba ette..mina olen suust sisse ajanud kõiksugu asju ja nüüd ongi käes 22 lisakilo.,juba annab vaene põlv ka tunda ja kapis on terve hunnik riideid mida selga ei saa panna.tahaks ikka suvel kabedam välja näha ja üldse kergemat olemist.panin eesmärgi saavutamiseks 6 kuud,eks näis..

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: annukas5
Kuupäev: 21. February 2010, kl 23.33

Minu 3 proovipäeva siinon möödas....toidupevikut täitsin nendest vaid ühel päeval..polnud iseloomu..täna aga otsisin uuesti oma FS materjalid välja jahakkan otsast pihta...tänane päev möödus edukalt...olen enda üle uhke,,,need esimesed päevad ja nuh üldse esimene nädal on kõige raskemad...siis jõuab alles kohale, kUI väga söömine meeldib...peame astu winking smiley

ja kui programm mul ka homme siia lobisema laseb tulla, hakkan teiega jutustama siin winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Kuupäev: 22. February 2010, kl 22.52

Mina ka ühineksin. Kas Tartlasi ka on? Sai kunagi käidud Kaalujälgijates ja Figuurisõprades, kuni käisin oli ok, kaal langes, kui jäin üksi, kadus iseloom. Otsin sõpra, kes vahest ka kurjasti ütleks kui järg hakkab käest kaduma. Tedmised on, materjalid ka kõik alles. Mis peamine laste eelset kaalu tahaks ka väga tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Kaalul
Kuupäev: 23. February 2010, kl 13.50

smiling smiley oi kui tore. Hea oleks muidugi kui blogi postitusi kommenteerida saab, siis saab ka tuge ning sabast tirida kui üle piiri hakkab kellelgi minema. loodetavasti tehakse ka see varsti ära. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Kuupäev: 23. February 2010, kl 19.17

tere kõigile üritajatele!!! kas siin on ka pärnakaid? ise elan pärnu lähedal aga pea iga päev käin linnas ja tahaks hirmsasti jalutada koos lapsevankriga,aga üksi igav ju... mul selline plaan,et kui saaks käputäie pärnu emmesid kokku ajada,kes siin kaalu ka üritavad alandada,ja teha vahel koos selliseid titadega jalutamise üritusi. Siinse arvuti järgi pean ma 30 kilo alla võtma,et igasugune liigutamine oleks ju kasuks!Teeks kohe suurema ringi pärnu peal eye rolling smiley
Ja siis selline mure ka veel,et kas keegi oskaks öelda,kuidas siin kellegiga sõbraks saada??smiling smiley Nagu siin eelnevadki on kirjutanud,siis arvan minagi,et kui virtuaalsõbrad olemas siin,eks see motivatsioon oleks ka vähe kõrgem grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 23. February 2010, kl 21.18

Tõenäoliselt suureneb sügav sõpruse tunne siis, kui tekib võimalus kommida blogisid, sest igaüks leiab omale sarnase kaaluga usina sõbra, keda siis jälgida, kommida ja utsitada, lootuses, et oled ka ise märgatud ja paremini korrale kutsutud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Kuupäev: 26. February 2010, kl 12.32

tere kõigile!

mina tahaks ka ühineda.minul ka see probleem et tahan alla võtta aga ei ole iseloomu et üksi edasi minna.annan liiga kergelt alla.oleks vaja ma võtta kuskil 30kg.loodan leida inimesi kellega saada tuttavaks ja koos edasi minna.

Soovin kõigile kaalulangetajatele edu!!!spinning smiley sticking its tongue outhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergemsad smiley
Saatis: Eileen
Kuupäev: 26. February 2010, kl 13.54

Tere,

Ma ka käpp grinning smiley Üritan maha võtta kusagil 12-15 kg, kuna rasedusega sai neid kilosid kuidagi külge palju sad smiley confused smiley Koos vast ikka kergem võidelda nende kilodega smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: tupsu36
Kuupäev: 27. February 2010, kl 20.43

Ise olen ka Tartust, kui on veel Tartukaid, siis andke teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: carmenku
Kuupäev: 27. February 2010, kl 20.59

Mina olen kah tartust

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: siret
Kuupäev: 28. February 2010, kl 16.40

Tere. Ma ka sooviks teiega ühineda oleks vaja ka 30kg alla saada aga kunagi kuidagi ei õnnestu iseloom vist nõrk löön alati käega lõpuks äkki seekord õnnestubsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: pisike
Kuupäev: 28. February 2010, kl 17.04

Teid siin paras kamp koos! Blogisid kommenteerida veel ei saa, kuidas suhtlete? Endalegi kuluks toetus ära! Mees küll kiidab mind aga paistab, et sellest ikka vähe! Maha läinud 2,2kg, veel vaja ~ 7 kilo.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.