Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 02. February 2012, kl 20.12

Tere!!!

Enamustele osalejatele ei ole see kaalulangetamise proov esimene, aga soovige edu, et oleks viimane ja püsiv!
Meie esimene kaalumine toimub 6.02.12 - meie võistlejaid on palju smiling smiley
Meie duellis siis osalevad järgnevad preilinad (pikkuse järjekorras smiling smiley):
maikelluke76 183 cm ja 99,9 kg
LittleBanana 173 cm ja 87,7 kg
SELMA 172 com ja 92 kg
Leenu7 171 cm ja 90,3 kg
Raku 170 cm ja 89 kg
Mam 168 cm ja 79 kg
Monsa001 168 cm ja 73,5 kg
Nodsu 164 cm ja 89 kg
Draakon 164 cm ja 71 kg
funkatz 164 cm ja 69 kg
KAALUMINE TOIMUB ESMASPÄEVITI!!! Tabelit peame ühiselt, kõik kiidusõnad saavad siin üles loetud duelli algataja LittleBanana poolt kuni 3 päeva peale kaalumist (kui ei jõua neljapäeva lõunaks öeldud, siis lähevad siia kirja järgmise nädala omad!) smiling smiley
SOOVIGE MEILE EDU! grinning smiley

xoxo smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati LittleBanana 02.02.2012 20.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Draakon
Kuupäev: 02. February 2012, kl 21.19

Edu meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: monsa001
Kuupäev: 02. February 2012, kl 22.34

Edu meile tõesti!
Ilmselt enne esmaspäeva siia rohkem ei satu...kõigile jõudu vastu pidada nädalavahetuse ahvatlustele!!!
Mina lähen laupäeval suurele juubelile, kus perenaisele meeldib hirmsasti vaaritada ja küpsetada...ja seda siis kõigile ikka pakkuda. Aga proovin tugev olla ja laualt kõige lahjemad asjad üles leida ja neid siis süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 03. February 2012, kl 10.51

Palun võtke mind ka kampa, liitusin täna kaaluabiga ja tahaks kohe duellitada smiling smiley teie kamp tundub mulle nii sobiv smiling smiley
Olen 173cm ja 89kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 03. February 2012, kl 11.22

Edu meile!!! spinning smiley sticking its tongue out

Suur kiusatus patustada, nimelt mees tuli Rootsi reisilt tagasi ja vaja ju ikka magusat ka tuua. Ega ma muidu väga magusast hooli, poes saan rahulikult mööda minna, aga kui juba kodus midagi magusat on siis see tuleb ikka ära süüa, ega niisama ei saa ju kapis seista. Aga selle eest on plaani rohkem sporti teha, mul nüüd hakkab juba kolmas kuu spordiklubis jooksma.
Rääkige endast lähemalt, kuidas kaaluga võitlete, mis reeglid ja piirangud on kasutusel.
Mina panustan rohkem liikumisele, eelmine aasta üritasin ka kaloreid lugeda ja siia kõik kirja panna, aga mulle see ei sobinud. Tegin ka järgmiseks päevaks menüü ette ära, et piirides püsida aga koguaeg oli tunne, et tahaks veel midagi süüa ja see tekitas ainult stressi. Nüüd jälgin ainult, et päris rämpsu suust sisse ei ajaks ja et õgima ei hakkaks.
Praegune meetod vähemalt liigutab kaalu ja ilusti ikka alla poole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 04. February 2012, kl 20.47

Tere õhtust!

Nii-nii tore, et mind kampa võtsite.
Ma siis see kõige pikem ja ka kõige raskem tegelanesmiling smiley
Mai lõpuks tahaks ikka vähemalt 10 kilo alla saada. Eks siis näis, kuidas õnnestub.

Kui aus olla, siis täpselt aasta tagasi osalesin ma siin ühes duellis ja paari-kolme kuuga võtsin ca. 10 kilo alla. Kahjuks olen aga täielik stressisööja ja kahjuks tulid kaotatud kilod sügisel ja jõuluperioodil tagasi. Olen ise meeletu magusasöödik ja võiks isegi öelda, et suhkrusõltlane. Olen ikka üritanud sellest pahest vabaneda, kuid siiani pole see õnnestunud. Armastan üle kõige magusaid ja rasvaseid sööke (küpsised, koogid ja kommid) ja eks sealt siis need kilod tulevadki. Kodus on mul ka 3 last, kellest 2 on parajatest mürgeldajatest kaksikud, nii et sageli leian end kommikoti kallal stressi leevendamast.

Nii et võtkem end siis kõik kokku ja saagem suveks vormismiling smiley

Esmaspäeval siis kaalume.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 04. February 2012, kl 21.27

maikelluke76 kirjutas:
-------------------------------------------------------

>
> Kui aus olla, siis täpselt aasta tagasi osalesin
> ma siin ühes duellis ja paari-kolme kuuga võtsin
> ca. 10 kilo alla. Kahjuks olen aga täielik
> stressisööja ja kahjuks tulid kaotatud kilod
> sügisel ja jõuluperioodil tagasi. Olen ise
> meeletu magusasöödik ja võiks isegi öelda, et
> suhkrusõltlane. Olen ikka üritanud sellest
> pahest vabaneda, kuid siiani pole see õnnestunud.
> Armastan üle kõige magusaid ja rasvaseid sööke
> (küpsised, koogid ja kommid) ja eks sealt siis
> need kilod tulevadki.

Nagu mina oleksin kirjutanud smiling smiley

Jaksu ja vastupidamist meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 05. February 2012, kl 10.03

TABEL

Panen ka meie tabeli lingi siia teemasse homse jaoks valmis. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 05. February 2012, kl 23.10

Oi, oi, oi. Loodan, et homses kaalumises siis paeanemise märke ka on. Pöidlad pihku, everybody! Ja kui mul see silma järgi mõõtmine hästi välja ei tulnud, siis homsest alates hakkan toidukaalu kasutama (sain vanaema käest laenuks smiling smiley) GoogleDoc ole üllatusteks valmis!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 06. February 2012, kl 10.24

heiii smiling smiley)) ja ongi seee tore kaalumis päev käes grinning smiley vaatan, et me juba aina saleneme grinning smiley me oleme ikka nii tublid! kuigi jhh nv läkss natukene mitte nii nagu lootsin..sai ämmal kylas käidud.. ja seal pakuti kõike head.. aga ma ikka suutsin mitu korda öelda: Eiii, Aitäh!.. küll ma olen tubli smiling smiley ja toitu seal kaaluda ei saanud..pidi silmajärgi seda tegema..smiling smiley see ndal tuleb hästi tervislik! menüüs on ühepajatoit mida söön mitu päeva grinning smiley nii hea! kuidas teil nv möödus?? smiling smiley

toredat päeva kõigileee! smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 06. February 2012, kl 10.57

Oioi, väga head tulemused tabelis smiling smiley Mind ko-hu-ta-valt hoidis nädalavahetusel piirides see esmaspäevane kaalumine, muidu olen rihma ikka lõdvemaks lasknud.

Üheks ohuallikaks minu puhul on see, et kui süüa teen, siis muudkui maitsen ja maitsen ja maitsen...Aga lugesin nippi, et söögi tegemise lõppfaasi ajaks tuleks näts suhu panna- aitas smiling smiley!

Ilusate numbrite jätkumist seal "kaotatud" kastikestes!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 06. February 2012, kl 11.37

Tere

Ilusad numbrid tõesti tabelis. Ma ise alustasin nö. dieediga alles paar päeva tagasi, kuid täna hommikuks juba 0,8 kg läinud. Ega see ei näita tegelikult suurt midagi, sest esimestel nädalatel lähebki rohkem alla ja see on ju kehasse kogunenud vee arvelt.
Ma olen ise ka suur trennitaja ja 3 x nädalas üritan ikka trenni teha. Seetõttu ei pruugi mu kaal üldsegi kiiresti langeda, sest trenni tehes ju lihased kasvavad (ja isu suureneb). Samas ega rohkem kui 0,5-1 kg nädalas ei tohikski alla minna.

Igatahes see duell on üks mõnus asi ja hoiab mind veidikenegi ohjessmiling smiley

Ilusat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 06. February 2012, kl 11.55

Tere-tere

Mina pean kahjuks vabandama, et täna kaaluda ei jõudnudki. Hommikul läks väga kiireks ja kaalule ei jõudnudki, siis kui kaalumine meelde tuli olin juba hommikust söönud. Sisetan homme oma kaalu.
Tänu duellile olin ekstra tubli spinning smiley sticking its tongue out, käisin mõlemal nädalavahetuse päeval trennis, laupäeval tegin 40 min crosstraineril ja pühapäeval 20 min käimislindil hoogsat kõndi ja 15 min sõudeergomeetril ja siis veel muidugi ka sain mõlemal päeval.
Aga vaatasin tabelit ja kõik on nii tublid olnud, kõigil ilusad miinused, loodan, et ikka ka minul homme.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: raku
Kuupäev: 06. February 2012, kl 13.32

mul oli sõpradega reede-laup kõva pidu.reede oli küll ilus number aga täna eimidagi.teisest küljest aga kõigest lahedast ka siin elus loobuda ei saa.kui pidu siis pidu....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 06. February 2012, kl 17.12

Mina olen segaduses ... Seda klaaskaalu ei saa üldse usaldada .. Ei tea kas mu algkaalgi õige oli, sest hommikul kui peale astusin, näitas esimese ropsuga +1 kg, siis astusin maha, nullisin ära ja astusin uuesti peale näitaks -1,5 kg .. Mis ma siis nüüd tegema peaks? Sisestasin GoogleDocs'i ikkagi hea numbri, aga rääkige inimesed, mis kaalusid te kasutate?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 06. February 2012, kl 17.16

Tundub, et meie esimese kaalumise järgi on esimese kaalumise edukamad: SELMA (-1,5kg), LittleBanana (-1,5kg), Mam (-1,4 kg) ja Nodsu (-1,4kg) ... ! smiling smiley Läheb hästi inimesed! Keep up the good work! Vabandan, et olen Estonglish'tunud, aga point on selles, et hoitke taset daamid smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 06. February 2012, kl 20.31

Kurjaks teeb jah, kui kaalud alt veavad (nii köögi kui nö saunakaal). Ise varustasin ennast kaaluabiga alustamise alguses korralike kaaludega. Enda kaalumiseks on mul
[www.onyougo.com] Olen vääga rahul. Ka kümnekordsel peale-maha astumisel näitab sama numbrit.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: monsa001
Kuupäev: 06. February 2012, kl 22.30

Te olete tõesti tublid! Minul praktiliselt sama kaal, mis see 0,5 siis ka on. Aga noh, asi seegi. Mul on ka selline tunne, et kuna asusin jälle trenni tegema, siis ei taha ta selle tõttu ta väga hetkel langeda.

Kui esmaspäeval juba sellised numbrid teil, siis reedel juba veel paremad ja nii ta läheb. Tuleb ainult need nädalavahetused vahepeal üle elada. Minul on tükk tegu just nendega.

Mina kaalun ka digitaalse klaaskaaluga. Minu kaalul oleneb näit mõnikord vannitoa kaldest ja ka sellest, kui seal väga täpselt keskel ei ole. Olen nüüd viimasel ajal püüdnud kogu aeg ühes kohas kaaluda ja täpselt keskele astuda.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 07. February 2012, kl 15.39

Need digitaalsed kaalud kipuvad tõesti jamama. Ise ostsin mõni aeg tagasi digitaalse kaalu kõrvale ka täiesti tavalise mehaanilise kaalu. Kui kaalumiseks läheb, siis kaalun end mõlemaga.
Digitaalse kaalu peal kaalun end vahel isegi 10 korda järest. Arvesse läheb see näit, mis tuleb ekraanile mitu korda.

Ah, keeruline värk tõestismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 10. February 2012, kl 01.06

Hei tüdrukud mudisin teie tabelit veidi.. tegin veidi värvilisemaks ja lisasin automaatse %-i arvestuse kah - loodan, et selline lähenemine sobib Teile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 10. February 2012, kl 11.10

No aitäh vabatahtliku abi eest m6nusmees smiling smiley Loodan, et endale leidsid ikka duelli grupi?

Kuidas tunnete end tüdrukud? Teine nädal peaaegu läbi, 2 päeva pärast jälle kaaluma smiling smiley
Andke endasti ikka märku vahel, rääkige lihtsalt kuidas läinud on.
Mina ise olen hetkel kodus haige ja see pani mind märkama, kui suur tähtsus on tegelikult söögiaegadel. Ega ma ei naudi seda, et hommikusöök on kl 7, aga kl 8 oleks päris hea ja peaks tegelt püüdma seda täita ka vabadel päevadel ja haiguse päevadel. Uskuge või mitte see töötab! Keegi on midagi sarnast täheldanud? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 10. February 2012, kl 14.08

Minul on viimased paar päeva väga kehvasti läinud. Olen ikka tunduvalt üle normi söönud, maiustanud ja trenni pole ka teha saanud. Loodan siiski ree peale tagasi saada ja mitte alla anda. Mul on kohe niimoodi, et niipea kui mingi probleem elus on, kohe kukun maiustamasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 11. February 2012, kl 18.40

No no maikelluke, kui homme on hea ilm, lähed teed ühe korraliku pika jalutuskäigu ja ei anna mitte mingil juhul alla! värske õhk teeb meele rõõmsamaks ja annab pekile aga põntsu! ole nüüd ikka tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 11. February 2012, kl 18.42

Kulla kaasduellitajad .. Mul tuli mõte, et me võiksime kõik mõne enda ühe päeva näidismenüü üles panna. Vali mõni selline päev, mil oled endaga rahule jäänud ja kus toitumise sektorid on tasakaalu jäänud! Kuna meie teema nii passiivne, et kaob teiste duellide sekka kohe ära! Rääkige midagi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 12. February 2012, kl 10.38

Tere

Ma sellel nädalal tõbine olnud ja pole ka väga söögi isu olnud ning muidugi trenni ei ole teinud nii nagu oleks tahtnud, täna on küll plaan minna trenni smiling smiley.
Loodan, et homme on ikka meeles kaaluda, homme on tähtis päev drinking smiley, lähen nimelt tööle tagasi, üle 2 aasta ei ole ma tööl käinud.
Meie teema on tõesti passiivne, olen näidismenüü poolt.

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 12. February 2012, kl 15.07

Tere

Ma üritan ikka vastu pidada, kuigi magusaisu on kogu aeg nii suur ja võitlen siin sellega pidevalt.
Minu viimase aja parim söögiavastus on pomelo, mida ma iga päev järjekindlalt söön. No ei saa sellest ka isu täis. Söön päeva jooksul ikka 1 suure pomelo ära ja see kaalub ka ca. 1 kg. Eks kaloreid sellest tuleb, kuid söön siis teisi asju veidi vähem.

Mul on ikka olnud probleem, et söön üsna vähe rasva ja ülekaalus on ikka süsivesikud. Nüüd näksin õhtuti mandleid ja need annavad ju kasulikke rasvu. Eks vahel olen ikka liiale ka läinud ka terve paki mandleid nahka pistnud.

Aga jah, täna hommikul käisin vesiaeroobikas ja tegin ühe kõva trenni. Täna üritan kindlasti tubli olla, eks siis näis, mis homme hommikul kaalunumber näitab.

Olge tublid.

(Millalgi panen ühe päeva näidismenüü ka kirja. Siis, kui korralik olen olnudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Draakon
Kuupäev: 12. February 2012, kl 17.32

Tere ka minu poolt!

Mina olen iga päev hädas oma valkudega-tarbin neid kogu aeg üle....lohutus muidugi see et teen ka trenni ja valk taastab lihaseid...aga ikkagi.
Alguses panin oma treeningud ka päeva tabelisse aga see ei motiveeri visuaalselt üldse-kogu aeg on silme ees et päeva eesmärk pole täidetud e saan trenni arvelt rohkem süüasmiling smiley)nüüd enam trenni ei märgi ja saan ka enam vähem kcal täis....

Homse kaalumiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 12. February 2012, kl 20.02

Tubli! Et natuke juttu sai! smiling smiley Ma paneksin tänase päeva menüü kirja, aga ootan, äkki tuleb mõni parem tasakaalus päev (st sai natuke šoksi söödud). Pöidlad pihku, et homne kaalumine tuleks hea!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 13. February 2012, kl 09.20

heiii smiling smiley) täna juba kaalutud ja sain hea tulemuse smiling smiley üks põhjus miks 2 kg kaotasin on kindlasti see, et reedel oli mul hull päev grinning smiley mingi kõhu viirus oli vist..mitte miski sees ei püsinud.. kõht lahti ja paha ollla sad smiley ühesõnaga väike puhastus päev grinning smiley mõnesmõttes hea.. nyyd kergem olla grinning smiley

ohh täna kihvt päev.. pole juba 2 kuud trennis käinud aga tänasest lähen spartasse head trennni tegema smiling smiley ootan juba väga õhtut grinning smiley saab liigutada , muidu istun siin kodus koguaeg..tagumik diivani küljes kinni grinning smiley

ma panen ka see ndal mingi menüükese siiia smiling smiley
mina sööön ka mandleid.. vahest lisan isegi toidu hulka grinning smiley väga hästi sobivad igalepoole tongue sticking out smiley ja saab ilusti rasvad täis smiling smiley

aga me oleme tublid ja juuni kuuks on meil head tulemused käes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 13. February 2012, kl 17.07

Tubli töö kõik! Koos saime minema visatud 9,2 kilo!!! smiling smiley Kõige tublimad sellel nädalal olid Selma (-2,7) ja Funkatz (-2,0) (Y)
Kui nii edasi läheb, saame koos mai lõpuks koos 100st kilost lahti grinning smiley

Juuniks vormi smiling smiley



Toimetatud 3 kord(a). Viimati LittleBanana 13.02.2012 17.08.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.