Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 13. February 2012, kl 17.14

Tere tüdrukud!

Panen siia nüüd selle, mis eile sõin, kuigi see pole tasakaalus:

489 kcal Hommikusöök
pudruriis 100g 345 kcal
Või 1tl 5g 36 kcal
kalamari 40g 87 kcal
Tee, Lipton 500g 10 kcal
Piim, 2,5% 20g 11 kcal

329 kcal Lõunasöök
Või 5g 36 kcal
Sibul 10g 3 kcal
Tai kaste 5g 2 kcal
Porgand 25g 9 kcal
Mesi 5g 16 kcal
Baklažaan 150g 45 kcal
Kana kintsuliha 150g 216 kcal

554 kcal Õhtusöök
Sushi- kurgi ja makraga 200 g 195 kcal
Piim 2,5% 50 g 28 kcal
Metsmaasikad 200 g 92 kcal
Suhkur 20 g 81 kcal
Kohupiim 0,1%,light 200 g 158 kcal

502 kcal Vahepala
Mandlid 80 g 502 kcal

Lisaks jõin vett ikka ka piisavalt. Ise olin ka eelmisel nädalal ühel päeval täiesti tõbine. Siis jõin kummeliteed, rosinaid, mett, ja seemneleiba- see oli ainuke päev, kus toitumine tasakaalus. Huvitav, paljud olid eemisel nädalal haiged, kas see kuidagi toitumisega seotud?
Tavaliselt söön värsket porgandit (koorin ja lõikan need tükkideks) ja õunu (ühest õunast saab terve kausitäie viile). Toidukaalu mul pole. Mõõdan klaasiga, või panen tunde järgi. Kui sööki teen, panen algul kõik ained ja kogused kirja, vaatan palju umbes ise ära sõin ja siis muudan kogused vastavaks. Ühel päeval nädalas jõuan treeningusse ka. Sattusin siia juhuslikult. Enne sõin kõike, mis juhtus ja vee asemel jõin mahla. Raske on paks olla. Tore siin Teiega. Kevadel läheks koos puffetisse, kui huvi on!
Jõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 13. February 2012, kl 17.57

Tubli SELMA smiling smiley aga tundub, et saad täitsa toidukaalutagi läbi, kui sellised numbrid inimestekaalul nagu sul! smiling smiley Hea menüü sul, mulle meeldib smiling smiley!!

Panen teile ka siia mõned näpu näited Angelika Erini raamatust "Lihtne kaloriraamat" .. ei seda raamatut ega antut autori teisi raamatuid ("Ahtriprojekt" ja "Praktiline kaloriraamat"winking smiley pole kusagilt poodidest saada, kõikjal tiraaž läbi müüdud!

Energia sisalduse arvutamine, kui toiduainet KA nimekirjas ei leidu:
antud toidu kalorlus 100g kohta korrutada söödava kogusega ja jagada 100ga
Ntx. Daimi šokolaad 56g
100g sisaldab 550 kcal
550 x 56 = 30800
30800/100 = 308 kcal

Antud Daimi šokolaad annab 308 kcal!

Kuivainete (pudruhelbed, jahu, makaronid) 100g on mõeldud kuivalt kaalumiseks. Keetes lisanduva vee tõttu kaal muutub, aga kalorid jäävad samaks!

Kaalu näitlikustamiseks: 30g juustu on umbes tikutopsi suurune ja 90g liha umbes kaardipaki suurune!

Loodan, et need mäpunäited aitavad kedagi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Draakon
Kuupäev: 14. February 2012, kl 12.06

Tere!

Kõigile Võitvatele Kaotajatele kena Valentini! Ja loodame et koogisöömine ei tee kurja järgmise nädala kaalunumbrile!

Parimat
Draakon

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 14. February 2012, kl 14.21

Kuidagi raske on. Ei teagi täpselt mis, aga meeleolu on null. Pole eilse päeva kohta saanud päevikut täita (kuigi proovisin ikka viisakaks jääda), aga täna nö kogemata kaalule astudes oli peaaegu 500 grammi juures confused smiley Kuigi eks see naisterahva elu ole ka selline, et kord kehas rohkem veekinnihoidu ja teinekord vähem, aga kurjaks ja kurvaks teeb ikkagi.


Nii tore, et kõigil kilod kaovad smiling bouncing smileysmiling smiley, aga kui lõpuks lihased "välja sulavad"spinning smiley sticking its tongue out, siis on ju tore, kui need oleksid ilusad ja trimmis....
Ise arrrrmastan Dr. Ozi kodulehelt viieminutilisi treeninguid ja lühidusele vaatamata on need väga efektiivsed, soovitan soojalt! [www.doctoroz.com]

Lisaks tallan ülepäeviti veidi stepperil, samal ajal on käes hantlid the finger smiley Pärast on mõnus tunne. Proovin sammumõõtjal iga päev 10 000 sammu täis saada, mõnikord ei õnnestu ka...

Millised on teie liikumisharjumused? Äkki on kellelgi huvitavaid nippe jagada?

Ikka edu ja jõudu soovides
hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 14. February 2012, kl 14.41

Tsauka Nodsu! winking smiley proovi ikka tubli olla! Ma käin metsas 5 km kiirkõnni ringe tegemas (jooksmine ei meeldi ja liigestele ka halb). Suvel käisin Arctic Spordis, aga see sõi kuu eelarvesse mõnusa augu, seega pidin pooleli jätma. Kui paremini hakkab minema, läheksin kindlasti sinna tagasi - Bodypump Ginaga on fantastico! grinning smiley Edu ja jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Draakon
Kuupäev: 14. February 2012, kl 16.08

Mulle meeldib näiteks ujumas väga käia.Laupäeval plaanin minna räätsamatkale. Proovige erinevaid tegevusi nii õues kui toas!
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Draakon
Kuupäev: 14. February 2012, kl 16.09

Üks asi veel mida teen-lastele meeldib väga vaadata-hularõngaga keerutan mõõda tuba ringismiling smiley väga mõnus muide!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 14. February 2012, kl 17.03

Hahaa, ma ei oska hularõngast absoluutselt kasutada! winking smiley Puusad nagu puuhobusel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 14. February 2012, kl 18.44

Proovisin hularõngatada, kass minestas naerustsmiling bouncing smiley, laps peaaegu ka. Proovin homme jälle.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 14. February 2012, kl 20.53

Nodsu - eks ka naer kulutab kaloreid, aitad teiste kaalulangusele jõudsalt kaasa smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Draakon
Kuupäev: 14. February 2012, kl 21.43

Onju-aga vähemalt lõbus oli kõigil ja nalja peab saama ma ütlen!
Minul on selline rõngas kus miskitvärki munad sees-nagu mingi massazivärk-järgmine päev olid küljed sinised.....smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 14. February 2012, kl 22.23

Keegi seda Kreeka jogurtit on kunagi söönud? On see ka hea?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Draakon
Kuupäev: 15. February 2012, kl 14.50

LittleBanana-sa mõtled seda toodet mis on selles savipotsikus?-kui see siis mulle ei maitsenud-selline maitsetu mass ....aga no ongi.maitseasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 15. February 2012, kl 17.13

Ei mitte savipotsikus. Tavalises plastmassist jogurti topsis, Prismast leidsin (varem olin ainult Stockmannis näinud). Dr. Oz koguaeg räägib kui hea see olevat kaalualandajatele (et süüa seda hommikuks mee ja pähklitega vms).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 15. February 2012, kl 21.52

Just, dr Oz räägib koguaeg kreeka jogurtist. Plaanin proovida, aga kui ette jõuad, siis anna teada spinning smiley sticking its tongue out
Muidu veereb nagu hernes, võtsin käsile oma süsivesikute külluse, eks vaatab, kuidas läheb.
Teile kõigile rõõmsat meelt ja kilokadu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 16. February 2012, kl 14.30

Tere-tere

Oma uue elukorraldusega ei oska enam kuskile trenni sokutada, sellel nädalal plaanin iga päev trenni jõuda, aga pole veel jõudnud kahjuks. Aga küll ma harjun ja ka tekib lõpuks rutiin.
Ja ilm on ka nii ilus täna, päike särab. Edu kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 16. February 2012, kl 17.33

Tere

Huvitav arutelu teil siinsmiling smiley
Mul on paar viimast päeva asi käest ära läinud, seoses valentinipäeva ning ühel sünnipäeval käimisega.
Täna üritan siis jälle korralikuks hakata.
Minu probleem on jätkuvalt süsivesikute ületarbimine. Isegi kui maiustused välja jätta, maitsevad mulle ikka igasugu leivad-sepikud, kartul, riis jne. Mul on viimasel ajal veresuhkur veidi üle normi ja seetõttu peaksin süsivesikutega piiri pidama. Kahjuks pole seda veel suutnud.
Trennis tahaks ikka tihedamalt käia, kuid üle 2 korra nädalas tihti ei jõua. Täna õhtul üritangi jälle vesiaeroobikasse minna, sest vees tunnen end saledamanasmiling smiley

Päikest meie päevadessesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 16. February 2012, kl 19.22

No nii, maitsesin seda Prismast ostetud Kreeka jogurti light varianti. Maitsel pole viga midagi, lihtsalt veidi vedelavõitu oli teine. Sealt samast Prismast (Mustika keskuse omast) leidsin teistsuguse toote - türgi jogurti ja vot see on hea smiling smiley. Ei tea, kas see ka kaalule hea on, aga maitseb küll hästi, minu arust paremini kui tavaline maitsestamata jogurt smiling smiley ..
Minu igapäeva probleemide hulka kuulub asjaolu, et ma kardan, et ma märgin oma lõunasööke valesti üles .. :/ Söömas käin sööklas, kuid ega silm küll mingi hea koguste hindaja ei ole. Siiani, sel nädalal ühelgi päeval numbrid lõhki ei ole läinud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 17. February 2012, kl 13.08

Väljaspool kodu söömine on minu murelaps samuti... Tööle võtan kaasa, sessi ajal käin küll kohvikus ja "kaalun silmadega", aga kardan, et ikka enda kasuks.
Sõbrapäeva avastus oli mul see, et 10 raffaello kommi annab 600 kaloriteye popping smiley, ühega ma hakkama ei saa... Ma ei tea, kus ma varem elanud olen spinning smiley sticking its tongue out

Süsivesikuid ikka paika ei saa, lootusetu. Tänaseks plaaniks on jalgsi minna Nõmme turule (u 45 minutit tempokat kõndi) mandleid ostma. Õhtune rituaal on 10 mandlit ja klaas vett smiling smiley Võtab totaalselt näksimise isu ära ja aitab rasvaprotsenti tõsta. Menüül loodetavasti, mitte minul.
Mandlid minigripis on alati kaasas juhuks, kui söögiaegade vaheaeg liiga pikaks venib.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 17. February 2012, kl 18.39

Minul küll mingid pähklid täiskõhutunnet ei tekita??? Ma söön ikka vahepalaks puuvilja, sest mandlid on küll naerukoht, mu kõht ei teeks teist nägugi - ikka sama sureva vaala hääl, kui 2-3 tundi viimasest söögist möödas... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 17. February 2012, kl 18.56

Jh, kuidas kellelgi smiling bouncing smiley
Sain selle nipi dr. Ozi raamatust, proovisin ja aitas. Täiskõhutunnet tõesti ei tekita, kuid hädast aitab mind välja kohe kindlasti.
Tänane süsivesikutering on hullumeelne, aga endale vabanduseks- reede on ju. Aastaid olen endale reedeti veidi rohkem lubanud, kui teistel päevadel.
Nüüd aga teleka ette, suur apteegitillitee kruus on ootamas hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 18. February 2012, kl 16.02

Noh inimesed! Rääkige, kuidas laupäev möödub? smiling smiley Minu enesetunne on super, tõenäoliselt on selle põhjustajaks suusatamisest tingitud endorfiinid! smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley Kes ei tea mida teha, siis soovitan kõikidele tallinlastele Glehni lossi ümber asuvaid metsi, imeilus sellise ilmaga! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 18. February 2012, kl 17.53

Päev möödus "tantsusammul" koristades, nüüd hakkan kohe kinno sättima, suure koola jaoks on kalorid säästetud drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 20. February 2012, kl 09.09

ohh seeekord läks natukene pahastii grinning smiley sai sünnipäeval käidud ja nuh sealt need + tulid.. aga pole hullu.. nüüd jälgin ilusti edassi oma sööömist smiling smiley kuidas teil nv mööödus??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 20. February 2012, kl 17.28

Minul läks nädalavahetus küll kenasti ... Käisin suusatamas ja sain endale seetõttu lubada suure tüki megahea teekooki smiling smiley. Eile ma ei kirjutanud midagi üles ja näljendasin (tähendab, käisin ringi ja näksisin kõike koguaeg) terve päeva, aga õnneks näitas täna hommikul kaal täitsa positiivset näitu, seega arvan, et täitsa pandav nv oli ;D



Toimetatud 2 kord(a). Viimati LittleBanana 20.02.2012 17.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 20. February 2012, kl 17.31

No nii, ootan tabelisse veel maikellukese, monsa ja mam'i tulemusi! Aplaus Selmale, kes on oma esialgsest eesmärgist täitnud juba 50% ehk kaotanud 5,4 kg vaid 3 nädalaga! :O grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 20. February 2012, kl 19.18

Tere

Tublid olete, tõesti tublidsmiling smiley
Minul oli plussnädal 300 grammiga. Sel nädalal sai ikka kõvasti patustatud, kuid olen siiski rahul, et rohkem kaalu tagasi ei tulnud.

Täna olen üsna korralik olnud ja saanud ka kõik toidud kirja panna. Ma kirjutan esimesel võimalusel oma menüü siia teile üles ka.

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
:Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 20. February 2012, kl 21.39

Panen nüüd kirja ka oma tänase menüü. Üle pika aja õnnestus mul ka süsivesikutega normi piiresse jääda. Kokku sõin siis 2229 kcal eest, nii et 91 % oma lubatud päeva normist (ma olen suur ja raske ja seetõttu on mulle nii palju lubatudtongue sticking out smiley).

Hommik:
Piim, 150 g, 85 kcal
Kanafileesink, 25 g, 30 kcal
Juust, 14 g, 49 kcal
Merevaik, 9 g, 18 kcal
röstkukkel, 58 g, 147 kcal

Lõuna:
Köögiviljasupp (kartul, makaronid, porgandid, punased läätsed, lõhefilee), 560 g, ca. 336 kcal
Lõhe, 30 g, 58 kcal
Porgandisalat, 300 g, 129 kcal
Activia jogurt, 125 g, 118 kcal

Vahepalad:
Piim, 150 g, 85 kcal
Banaan, 110 g, 99 kcal
Kanafileesink, 30 g, 36 kcal
Juust, 10 g, 35 kcal
Merevaik, 10 g, 21 kcal
Röstkukkel, 59 g, 149 kcal

Õhtu:
Seemneleib, 54 g, 172 kcal
Kanašnitsel, 130 g, 295 kcal
Porgandisalat, 150 g, 64 kcal
Lahja majonees, 23 g, 47 kcal
Keedetud peet, 139 g, 65 kcal
Mandel, 30 g, 184 kcal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 21. February 2012, kl 16.32

Püha peetrus kui palju sa süüa võid! Minu päevanorm on 1547 kcal ja ma lähen juba paanikasse, kui 50 kcal üle läheb .. loen selle päeva kohe metsa läinud päevaks. Kas sul on mingi treening ka kirjas seal oma eesmärgi juures .. nagu et "kerge treening (1-3 korda)" või midagi? Või ongi kõik pikkuses kinni?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati LittleBanana 21.02.2012 16.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: monsa001
Kuupäev: 21. February 2012, kl 22.11

Tere üle pika aja!

Pole teid üldse unustanud ja kaalugi pani lõpuks kirja. Lihtsalt nii nii kiire on olnud. Ei ole vahepealsel ajal jõudnud oma söömisi kaaluabisse märkida ega midagi. Proovin aga tulevikus usinam olla ja õnneks oli vüüd viimasel nädalal kaal ka parem kui eelmisel nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.