Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 22. February 2012, kl 14.13

Ma võin Kaaluabi tabeli järgi süüa ca. 2400 kcal. Mul on seal vist märgitud ka "mõõdukas treening" või midagi sarnast.
Kui aus olla, siis jääb mulle sellest 2400 kcal väheks. Ma olen alati olnud suure isuga ja mul ka tegelikult ainevahetus suht kiire. Peamine probleem on ikka ülisuur magusaisu, mida mul on raske taltsutada. Kui suudaks sellise menüü järgi süüa nagu kirja panin, oleks varsti peenike valmissmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 22. February 2012, kl 19.12

Mul on küsimus meie grupi tublimaile liikmele, Selmale. Mis on sinu päeva kalorinorm ja kui tublisti sa seda täidad, et su kaal nii hõlpsasti langeb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 23. February 2012, kl 17.05

Tervitused!
Mul norm 2030 kalorit. Saan aru, et see sõltub sellest, kui palju ja kui kiiresti kavatsed alla võtta. Lisasin kalorite arvestusse ka ühe treeningu.Eraldi neid enam juurde ei pane. Söön selle enam-vähem täis. Tasakaalus see asi küll pole. Valgud tavaliselt nii 150% kanti ja mõnikord rasvad ka ületatud.Üldiselt olen söönud nii palju, et kõht täis. Hommikul teen alati korralikult putru või ja külmutatud marjadega, sinna juurde viil seemneleiba toorjuustu või kalaga ja pool liitrit piimaga teed. Samas ei söö üldse kommi ja koogikesi, kui kõht täis ega siis ei tahagi. Väga hea on Felixi Pesto salatikaste.
See 92kg, millest alustasin, oli juba saavutus. Sest peale viimase lapse sündi kaalusin umbes sada kilo. Kui kaalu rohkem siis ka rohkem, mida langetada. 42 teksad lähevad juba jalga, kuid suusapüksteni on veel minna.
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 27. February 2012, kl 08.57

No nii sõbrad, täna jälle kaalumispäev! Soovin kõigile kõige paremat! Endal ei läinud see nädal eriti hästi, tuli plussikas, aga loodan et kõigil teistel läks minust paremini! Ja ärge siis võõraks jääge ... Kui tekib mõni probleem on armsad duelli kaaslased ikka abiks... smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati LittleBanana 27.02.2012 08.58.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 27. February 2012, kl 12.57

Toon tabeli ka ette poole. TABEL

Mul hirmus kiirelt aeg möödunud, eelmine nädal sai ainult 1 kord trenni tehtud, sellel nädalal olen tublim. Plaanin ka mingeid jõu harjutusi tegema hakata, praegu olen teinud ainult aeroobset trenni.
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 27. February 2012, kl 18.15

Tere

Mul läks ka päris kehvasti, jälle plussnädalsad smiley
Ei teagi, kustkohast endale nüüd motivatsiooni leida, et asja pooleli ei jätaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Draakon
Kuupäev: 27. February 2012, kl 22.40

Tere!

Minul ka kiired ja mitte just kõige paremad ajad...lapse aastane sünnipäev,vabariigi sünnipäev,naabrnaise sünnipäev...vahepeal koolis pikad päevad....nõrk olen.Ei suuda ei kohe õelda.Eriti asjadel mis mulle maitsevad.
Aga tahan suvel panna selga ilusa kleidi ja minna promenaadile patseerimawinking smiley-see annab jõudu juurde!
Alustan aga jälle!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 29. February 2012, kl 00.38

MONSAKE! On juba kolmapäev ja sa ei ole oma tulemusi veel sisestanud, loodan et ei ole veel alla andnud .. ??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 01. March 2012, kl 19.30

Hei-hei!

Ise siin hõiskasin mõnda aega tagasi, et me oma menüüd üles paneks .. Ma siis otsustasin ka seda lõpuks ise teha. Siit siis tuleb minu menüü (pole küll tasakaalus, aga kõht on täis ja meel on hea). Päevanorm mulle on 1524 kcal.

Hommik (398 kcal):
Keefir 2,5%, Gefilus keefir, Valio 75 kcal
tuunikala, purustatud, õlis 48 kcal
Juust 15%, Saare light, Saaremaa 80 kcal
Või, 82%, Tere 2 tl 74 kcal
Leib, Fazeri Kodu rukkileib, Fazer 73 kcal
Sepik, Wabariigi sepik, Pere 47 kcal

Lõuna (406 kcal):
Maasika toormoos 24 kcal
Kohupiim, 4,2%, Tere - maasikatoru 117kcal
Hapukapsasupp sealihaga, Salvest 265 kcal

Õhtu (474 kcal):
Ketšup, Heinz 8 kcal
Muna, kanamuna, praetud õliga 92 kcal
Kartul, keedetud, kooreta 53 kcal
Külmutatud köögivili, Härmavili, panniroog 42 kcal
Kissell, piimakissell vaarikakastmega, Tere 165 kcal
Kanafilee, jahutatud kanafilee, Tallegg 112 kcal

Vahepala (218 kcal):
Kodujuust 2,5%, Ekstra kodujuust hapukoorega 18 kcal
Tuunikala suured tükid õlis, Kaluri 46 kcal
Sepik, Wabariigi sepik, Pere 47 kcal
Pirn 105 kcal



Toimetatud 1 kord(a). Viimati LittleBanana 01.03.2012 19.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 05. March 2012, kl 09.34

jällle paha ndal oli sad smiley sai jällle külas käidud ja pattu tehtud .. aga ei anna allla..alutan uuestii! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Draakon
Kuupäev: 05. March 2012, kl 18.24

Olen kade.Selma peale.Ja aru ei saa.Mis läheb valesti-minu kaal ei lange ja kõik!?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 06. March 2012, kl 18.36

Ei tea jahh .. Peaks end jälle kokku võtma .. Pole juba ammu sabaotsagi liigutanud. Kaalulangus, mis ma kirja panin ei ole tõenäoliselt üldse õige, sest kui uskuda isakodus olevat kallist Omroni kaalu, ei ole minu kaal kunagi õiget näitu näidanud... Aga no mis teha.
Mind hoopis huvitab, et kas Monsa on täielikult alla andnud?!!?! Üle üldse meie viimase kahe nädala tulemused on üli kesised olnud, nii et NAISED VÕTKE OMA PAKSUD SÄÄREMARJAD OMA TAGUMENDI ALT VÄLJA ja hakake liigutama! That's all the nice words for now... -.-

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 07. March 2012, kl 21.14

Peaks vist jah oma pakse sääremarjasid liigutama hakkama ja suurt tagumikku kasmiling smiley
Mul läkski tegelikult paaril esimesel nädalal hästi ja peale seda pole kaal langenud, on tegelikult isegi veidi tõusnud. Olen sellepärast kurb, et ei suuda ennast kokku võtta. Täna vaatasin end jälle peeglist ja ikka täiesti kohutav vaatepilt vaatab sealt vastu. Kui suudaksin kevadeks kasvõi mõned kilod alla võtta, oleks vaatepilt palju parem. Aasta tagasi suutsin seda ja nüüd siis mitte - täielik mõistatus.

Me peaks siin üksteist ikka rohkem motiveerima, või mis te arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 07. March 2012, kl 21.29

Täiesti kindlasti peaks! Ma olen oma ainevahetuse ergtamiseks mõned meetmed võtnud (linaseemneõli ma võtta ei suutnud), aga täna oli õhtuooteks Gefiluse keefir linaseemnetega (mis nägi välja nagu muld) ja kuivatatud ploomidega. Peaks hakkama seda Cayenne'i pipart igale poole toppima! ..
Ma tean, täiesti kindlalt, et ma olen alla võtnud võrreldes detsembriga (aga suur osa sellest läheb operatsioonist taastumise aja alla; mul oli 2 nädalalat suu kinni seotud ja sain ainult kõrrega Actimeli imeda -- ma arvan, et sõin selle kahe nädala jooksul ära 5 kilo seda xD). Ma leidsin endale ühe huvitava asja siit Kaaluabist, mida lugeda... Üks noor neiu nimega Heidi Tarkpea, kes Kaaluabisse vahepeal artikleid kirjutab, peab ka blogi tervislike eluviiside ja trenni tegemise kohta! Soovitan kõigil lugeda! TERVISLIKE ELUVIISIDE BLOGI - Tarkpea teeb trenni



Toimetatud 2 kord(a). Viimati LittleBanana 07.03.2012 21.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 09. March 2012, kl 15.12

jaaa, see on hea blogi smiling smiley ma juba ammu seda jälginud..tubli tydruk see Heidi grinning smiley oleks mul nii palju motivatsiooni kui temal..oleks supper grinning smiley aga ma leidsin yhe huvitava asja..[fitshop.fitness.ee] roheline tee pidi üldse olemaa hea kaalulaangetamisel smiling smiley peaks proovima seda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 11. March 2012, kl 10.07

Olen ka Heidi blogi jälginud, see on väga asjalik.
Loodan, et mul nüüd suurt plussi homseks ei tule. Oli motivatsiooni langus, aga panin just järgmiseks nädalaks trenni plaanid paika ja ajad kinni, niiet peab kindel minek ikka olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 11. March 2012, kl 10.09

Toon tabeli ka alla poole TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 11. March 2012, kl 21.11

NII NII! Homme on järjekordne kaalumine ja tundub kahjuks, et Monsa ongi alla andnud .. Teised peavad tema puudumise tõttu rohkem kaalu langetama! Vähemalt -3kg peab tulema see nädal kamba peale!!! Palun olge aktiivsemad ja võtke end kokku, rannahooaeg läheneb hirmutava kiirusega .. Ma ei reklaami midagi, aga mina käisin täna seal Bubbleroom'i veebipoes ja mul hakkas küll ila jooksma -- tahaks ka sellistes kleitides ja teksades kena välja näha! No naised, kel muidu motivatsiooni puudus, unistage siis uuest garderoobistki!! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 13. March 2012, kl 12.55

No nii, tabel õige tühjaks jäänud. Kus olete ja millega tegelete?
Mul jäi suure kiiruga eile kaalumata, aga täna hommikul sai kaalutud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 13. March 2012, kl 15.15

Nii - tabel nüüd kenasti täidetud (v.a Monsa) .. Minu soovitud -3kg tuli ikka kamba peale ära, aga mitte grammigi rohkem ... Raku sa teed juba teist nädalat jutti 0-ringe, mis toimub .. Õues ilus kevadilm, mine jalutama! Paneme ikka uue hooga edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Draakon
Kuupäev: 15. March 2012, kl 20.14

Edu teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 16. March 2012, kl 13.19

Ma vaatasin just, et keegi on end tabelist ära kustutanud .. Miks nii?!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Draakon
Kuupäev: 19. March 2012, kl 10.20

Ootasin vist sellest duellitamisest rohkem:aktiivsemat suhtlust,toetust üksteisele,infot....vaadates teiste rubriike siis teineteist innustatakse rohkem kui siin üleüldse kokku...oleksin võinud ju kodus ise vaikselt oma duelli pidada-aga sain aru et asja mõte see ju oligi et suhelda....aga edu teile kõigile sellegipoolest!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 19. March 2012, kl 10.23

Ei tea jah, miks keegi vedu ei võta .. Kuidagi vaiksed inimesed, äkki arvutivõõrad? Kahju, et sa ära läksid.. Aga teised! Võtame end siis ikka kokku, meil muidu läheb ikka päris hästi ju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 19. March 2012, kl 10.59

heiii smiling smiley no kuias teil läheb?? minul läks imekombel seekord hästi, kuigi eile tegin 2 suurt rullbiskviiti.. njämmmm..õnnneks oli palju söööjaid grinning smiley ja nüüd võtsin ennast jälle kokku ja kirjutan toidupäevikussse kõik yless, 2 ndalat pole siiia midagi kirj. confused smiley, meees ütles, et kui ma kirjutasin siiia algul kõik täpselt yles ja jälgisin ilusti oma sööömist siis läks mul hästi.. cm-test oli näha et olen allla võtnudd smiling smiley kaalu nr ei olegi nii väga tähtis smiling smiley niiet uuue hooga grinning smiley

kas keegi kuskil trennis käib?? käite kõik tööl? mina olen lapsega kodus veel.. naudin veel puhkust grinning smiley aasta lõpus peaks tööle minema smiling smiley

aga me oleme tublid küll ju smiling smiley eriti SELMA on tublii! smiling smiley

muidee..kuidas teile uuuuus teleshow "tantsi tagumik trimmi" meeldis?

minule isiklikult ei meeldinud need kohtunikud confused smiley nõmedalt tehtud.. ootasin ikka paremat värki..aga tantsulised olid tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 19. March 2012, kl 12.48

Heii smiling smiley vähemalt üks rõõmus liige, see teeb meele heaks! Mul läks päris normaalselt, kuigi mul oli vist 2 patupäeva - esmaspäev on nii hägune grinning smiley et ma ei mäletagi, mida sisse ajasin ja reedel läks terve pakk Domino küpsiseid kõhtu!!! Aga ikka kindlameelselt edasi!
Ma seda päris saadet ei vaadanud, vaatasin ainult seda eelsaadet reede õhtul -- mina küll ei julgeks sellisesse saatesse minna (pigem võtaks salaja alla ja siis räägiks et ma olengi koguaeg kõhna olnud grinning smiley) !!
Ei käi praegu otseselt trennis, sest need spordiklubid lihtsalt põletavad rahakotti lihtsalt augu! Printisin Heidi blogist selle jooksuplaani algajale välja, aga ei tea millal saan täitma hakata -- kummikutega vist väga jooksma ei lähe .. sad smiley
Sain jälle end isa juures selle Omroni meditsiini kaaluga kaaluda, isegi kui mu enda kaal on krooniline valetaja (mida ta endiselt on), näitab kaalunumber 2 nädalaga -1.4 (Omroni kaal 2 nädalat tagasi ja see laupäeva, YAY! smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 19. March 2012, kl 12.50

Aaa, ainult see lollakas lilla joon seal kaalugraafikul ajab närvi, tema meelest olen ma vähemalt 2.5 kilo "ajast" maas... sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Nodsu
Kuupäev: 19. March 2012, kl 17.02

Kätt südamele pannes võin väita, et ma üritasin alguses aktiivsemalt suhelda. No milleks monoloogi pidada? Aegajalt LittleBananaga dialoogi ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 19. March 2012, kl 18.21

Tervitused!
Vabandust, et pole siin eriti kirjutanud, lihtsalt ei jõua. Päevad lähevad niiii kiiresti.
Draakonist on kahju küll. Haapsalus jahh väga suurejooneline promenaad koos puffetiga, kus tasub ilusas kleidis jalutada küll. Jõudu! Ja suvel kohtume seal!
Ise käin korra nädalas Loo spordihoones vees võimlemas. Treener super ja maksab 3,2 ainult siis kui kohal oled. Mul selline töö, mida saab suurelt jaolt kodus teha. Vahel tuleb linna ka minna. Kodus positiivne, et saab ise süüa teha. Siis teab ka mis toidu sees. Avastasin, et lemmik juustukook annab 5600 kcal. Nii et üks tükk teeb vähemalt 350kcal. Ühe tüki ikka võib. Õnneks saab see kook nii ruttu otsa, et teise tükini ei jõuagi. Samas kõrvitsa büreesupp ubade ja hernestega ei anna peaaegu, et midagi, kuid kõhu saab kõvasti täis. Lusikatäis sulatatud juustu supis teeb selle üllatavalt maitsvaks.
Jõudu teile kõigile! ja kirjutame ikka!
Ja ÄRGE alla andke! Kui siis ainult kehakaalus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 19. March 2012, kl 22.20

No Nodsu... Aga hakkame siis jälle aktiivseteks! smiling smiley Miks teistel nii palju postitusi on, on see, et neil ei ole tabelit! grinning smiley Me tegime selle GoogleDocsi tabeliga asja endale nii lihtsaks, et pole lihtsalt suurt midagi postida siin ..
Pean tunnistama, et täna käis õudne šokolaadi nälg kallal, aga õnneks suutsin piirduda vaid mõne ruudukesega -- varsti magama, siis ei pea oma sõnu sööma!
Leidke ikka aega, et siia sattuda - võtab viis minutit, et mõned julgustavad sõnad siia kriblada! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.