Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 20. March 2012, kl 20.16

Täna käisin poest purustatud tomateid ostamas ... ja suutsin osta ka ühe Vana-Toomase jäätise .. vähemalt andsin poole sellest koerale grinning smiley mõtlesin, et ise kaevan endale auku, kui selle ära söön :/ Kuidas teistel päev läks?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: raku
Kuupäev: 20. March 2012, kl 21.42

mina sain suurt indu tantsi tagumik trimmi saatest.see kõige kõhnem tüdruknendest ju meie kaalu enam vähem ja võttisnädalaga 6 kg alla.on see ikka võimalik või.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 20. March 2012, kl 22.13

No nii, ära tuli: ,,Emme ei olegi nii paks, enam,, Issi käest muidugi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 21. March 2012, kl 19.48

smiling smiley smiling smiley No nii Selma, mis on su järgmine eesmärk, mille kavatsed alistada?? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 21. March 2012, kl 22.23

Katsuks ikka sinna 80 peale enne jõuda ja mitte juurde võtta. Ega palju vähemast ei julge unistadagi.
Kui kellegil huvi, võib esmaspäeval või kolmapäeval kell seitse õhtul Loo ujulasse võimlema tulla! Tunnid toimuvad aprilli lõpuni ja siis jälle septembrist.
Tervitused kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 23. March 2012, kl 14.28

Terekest!

Mul läks eile päev täiega pekki, sest kutsusin sõbranna külla ja koos sõime vaniljekeeksi ja ülirasvaseid makarone hakklihaga! Aga täna alustasin just Heidi T. lehelt võetud jooksuplaaniga (ootasin, et tänav lumest puhtaks sulaks, et saaks alustada!) Nüüd siis jälle uue hooga edasi -- võõ ümbeermõõt tänase seisuga 77cm ehk 1 võrra vähem jälle smiling smiley Kui ka vaid puus kahaneks (see ei taha mul üldse kuidagi väiksemaks minna!!!)

Rääkige teised ka kuidas teil läheb smiling smiley ..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Draakon
Kuupäev: 24. March 2012, kl 09.45

Ehhh-vaat kui tore et olete indu minu lahkumisest saanudsmiling smiley))...nii et olge valvsad -käin teid siin kontrollimassmiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 26. March 2012, kl 08.55

Uus nädal, uus kaalunine... Mina oma kaalu absoluutselt ei usalda, sest eelmine nädal oli peaaegu iga päev mingi patustamine aga numbrid kaalul näitavad ikkagi head. Ei taha hästi uskuda... Kuidas teistel nädal läks?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 26. March 2012, kl 14.28

need ndalad möööduvad nagu võluväel grinning smiley seee ndal mul jäi kaal samaks.. kuigi..mina ka seda kaalu ei taha usaldada eriti..käisin nv sõbrannal sünnipäeval ja seal õnneks eriti ei söönud miskit.. näksisin porgandit grinning smiley kuid alkot sai joodud ja seal ju palju kcal aga hiljem läksime tantsima kuni hommikuni grinning smiley kell 8 allles jõudsin koju smiling smiley ja järgmine päev oli suht paha ja süüüa eriti polnudki midagi grinning smiley

ma leidsin yhe dieedii .. "rohelie tee dieet", teen väikse puhastuse kehale.. tongue sticking out smiley aga kas keegi on kunagi proovinud sedaa? v'i mingit teistsugust dieeti.. neid dieete on ikka nii palju erinevaid agaa kuna mulle meeldib hullult roheline tee siis seda võiks proovida. alustan järgmisest ndalast smiling smiley keegi liitub? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 26. March 2012, kl 18.22

Või paast sul tulemas jah? Ma vist väga ei tahaks paastu küll teha .. Kui teeksin siis rooibose teege smiling smiley vot see on hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 26. March 2012, kl 22.59

Tervitused!
Nädalad mööduvad nii kiiresti, et jälle esmaspäev.
Ise paastuda küll ei taha. Tuleb ikka korralikult süüa.
Keegi ütles, et kaal pidi sõltuma 30% toidust, 30% kehalisest tegevusest ja 30% stressist
Nii et rõõm südamesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 31. March 2012, kl 09.40

Nähhh, kedagi ei ole ikkagi siin käinud .. tüdrukud, tundus, et hakkas juba minema ju! winking smiley
Igatahes, mul on plaan minna rabajooksule ja hetkel söön oma lemmik-hommikusööki -- kaeraklii putru linaseemnete, vaarikate, kaneeli ja meega! smiling smiley I'm loving it! (mitte McDonalds'it!!)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 01. April 2012, kl 23.01

grinning smiley mm jhhh.. keegi ei viitsi netis istuda grinning smiley
ma ei taha hommme kaaaaludasad smiley .. käisin synnal nv ja sõin seal kõike head ja paremat ja saia sõin ka see ndal päris mitu viilu :O jubeee

aga ma söön kaerahelbe putru mee, õuna ja kaneeliga smiling smiley mämm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 02. April 2012, kl 10.25

Tere jahh!
Ise ka just päris iga päev arvutis pole. Pole jõudnud enam toidupäevikut ka täita. Iga päev miskid üritused: koosviibimised, söömised, saunatamised, lastega sünnipävapeod jne Kõike seda arvestades polegi see kaalunumber kõige hullem. Peale trennipäeva näitab kaal tavaliselt kohe vähem. Täna õhtul lähen korralikult trenni.
Kaeraklii, helbe või riisiputru söön tavaliselt külmutatud marjadega: tikrid, mustad sõstrad ja mustikad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: Mam
Kuupäev: 02. April 2012, kl 18.13

Tere tere!
Kuna mina ootan nüüd pisikest titat siis ärge minuga enam arvestage spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 03. April 2012, kl 07.58

Üheltpool väga tore uudis, teisalt aga veidi kurb, sest me kaotame jälle ühe liikme ... Aga hea uudis kaalub selle teise ikka sajakordselt üles smiling smiley

Minul läks nädal halvasti .. Ja ei tea kuidas jälle tubliks hak[foorum.kaaluabi.ee], sest ilm õues ka ei innusta, kuigi ostsin endale eile uued jooksutossud... :/ Peab hakkama TUBLIKS!!!!! Mis siis, et õues on JÕULUD, suvi tuleb ikkagi vähem kui KAHE KUU PÄRAST! Nii, et pepud trimmi.
Mina leidsin vahepeal ühe ülilaheda treeningplaani, mida tahaks täita, aga selleks peab ostma selle komplekti DVDsid, mis maksvad 89€ ja raha parakui ei kasva puu otsas -- aga kes tunneb huvi võib YouTube'ist videoid vaadata või siia lehele tšekata smiling smiley -- INSANITY koduleht ja lugege mehe kohta ka, kes selle lõi -- Shaun T. Wiki
EDUUUU smiling smiley!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati LittleBanana 03.04.2012 08.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 03. April 2012, kl 16.11

Oi MAM see on küll üliväga armas! Jõudu! Ja eks siis Sinuga langetame aasta pärast edasi. Muidugi on tore, kui meile ikka edasi kirjutad. Kohtumisteni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 09. April 2012, kl 09.16

Hommik!
Pühadeliha ja kohupiimakoogi kõrvale sai korralikult porgandit, peeti ja salatit söödud. Ja hommikul ikka pannkookide asemel putru.Ja mune muidugi. (päris, mitte šokolaadi) Ja saun muidugi ka.
Kuidas Teil pühad möödusid?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 09. April 2012, kl 14.54

Terekest. Minul pühad väga hästi ei läinud .. sai sellist pühadetoitu söödud, et raske oli olla koguaeg (ja palju!). Üldse on viimased kaks nädalat kuidagi halvasti läinud, ainult paar päeva olen suutnud jälgida ... Ikka väga metsa on läinud! Nüüd jälle uuesti..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 10. April 2012, kl 16.16

Täitsa tont värk! Tundub, et ainult sina ja mina Selma, olemegi veel sellesse duelli ainult jäänud! Sul on aga eesmärk täidetud, tundub, et ma täitsa üksik nüüd sad smiley loodan, et tulete ikka tagasi ... Nodsu ja Funkatz, leidke oma päevast aega ka väikseks arvutiklõbistamiseks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati LittleBanana 10.04.2012 16.16.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 11. April 2012, kl 09.06

Tere

Vabandan, et pole endast ammu märku andnud. Mul on viimasel ajal väike masendus peal, nii et kaalulangetus pole kuidagi õnnestunud. Vahepeal oli täitsa käegalöömise tunne. Eks ma ikka tasapisi üritan oma toitmist jälgida, kuid võtan hetkel asja veidi vabamalt ja üritan mitte stressata. Oluline on oma kaalulangetamist mitte kinnisideeks muuta, sest siis võib see ebaõnnestuda.
Soovin teile, kes olete siia duelli järele jäänud, palju jõudu ja rõõmsat meelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 11. April 2012, kl 12.33

Me võime ju jätkata, kui huvi on. Normaalkaaluni jäänud ikka üksjagu minna. Tõepoolest enamus teksaseid läheb juba jalga. Hurraa! Tänud Teile ja kaaluabile. Kuigi vöö ümbermõõt pole väga oluliselt vähenenud. Vast miski 6cm
LittleBanana, ja Nodsu ja Funkatz ja teised ka sammume tasapisi ikka edasi tähtede poole. Suvi tuleb, täna juba täitsa mõnnalt soe!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 12. April 2012, kl 11.00

heiii.. ma olen tagasi.. ei pääsenud vahepeal arvutile ligi üldse.. kodus arvuti jamas aga õnneks mees tegi korda smiling smiley jeeiii

külll SELMA on tubli.. suudaks ma niiii aga ma ikka patustan suht tihti sad smiley sp kaal alla ei tahagi minna vist sad smiley ja seda rohelise tee dieeti ka veel pole tegema hakanud sad smiley ja praegu istun suht kodus ka..trennis enam ei käi.. kuigi ma tubli smiling smiley hakkasin kodus trenni tegema..ZUMBAAA.. tehke kaaa.. tõmmake siiit > [www.torrentreactor.net] endale videod.. seal head õpetused ja ladina tantsud nii mõnusad smiling smiley kodus hea mehe ees tantsida ju winking smiley soovitan!

ja varsti saaan kätte yhed tablettid .... [www.yves-rocher.co.uk]

yves rochersist.. mul sõbrannna hakkas neid võtma ja juba mitu kuud võtab.. ja 3 kuuga juba 9 kg allla läinud.. ta trenni nagu ei tee aga liigub palju.. tööle jalgsi.. niiet võib ju ka prooovida smiling smiley

MAM paljuuu õnnne sulllle! smiling smiley)

Olge tubliiiid smiling smiley
Päikesttt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 12. April 2012, kl 12.38

Tore Funkatz, et arvuti korras. Seda, et Selma oli 20kg ülekaalu, Nüüd ainult 8kg ülekaalu. Sul 5kg normaalkaaluni. Seepärast ongi Selmal kilogramme, mida langatada. Mida lähemal normaalkaalule, seda vähem kaal langab. Nii, et paneme mõnuga edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 16. April 2012, kl 15.00

No terekest jälle sõbrakesed! smiling smiley Üks nädalake jälle möödas, mul läks nüüd jälle üle pika aja paremini smiling smiley ja loodan, et läheb edasi smiling smiley Vaatasin ka siis eile esimest korda tervet "Tantsi tagumik trimmi" saadet ja päris naljakas oli grinning smiley Kuidas teistel? Tundub, et veel Selma ja Funkatz on meil tegevad liikmed! winking smiley Tõstan ka TABELI jälle ette poole.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati LittleBanana 16.04.2012 15.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 19. April 2012, kl 15.49

heiii.. ei tea jhh kuhu kõik kadunud on???.. huvitav.. kas teie märgite igaäev toidupäevikut?? ma ei ole jälle tykk aega krja pannud miskit confused smiley peaks ikka uuesti hakkkkama.. kui vaadata et alguses läks mul täitsa hästi kui kirjutasin kõik üles ja sõin nende kcal järgi ikkka.. homsest alustan uuesti grinning smileygrinning smiley aga kus kandis te elate??... mina talllinnnas smiling smiley kunagi võiks ju kokku ka saaada..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 19. April 2012, kl 16.34

Mina elan ka Tallinnas, täidan ikka tublist päevikut.. Siin vahepeal 2 nädalat ei täitnud ja kaal tõusis nagu mühinal (nüüd jälle sellest perioodist 2 nädalat mööda saamas). Ikka võiks kokku saada, saaks terviseradasid katsetada! smiling smiley Ise elan Nõmmel, Järve Selveri lähedal grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 20. April 2012, kl 09.12

oo lahe ma elan tondil..või nuh politseijaoskonna juures kohe tongue sticking out smiley pärnu mnt..suht lähedal ju grinning smiley, ma mõtlesin täna et teen endale ndaala menüüd.. siis oleks hea sellle järgi süüüüa.. aga ei oska eriti teha.. siis peab tegema kui laps magab siis saab rahulikult mõelda.. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 20. April 2012, kl 09.13

No minugi poolest. Ise ka Tallinnast. Pole juba paar nädalat päevikut täitnud. Alguses täitsin väga korralikult, siis sai mingi ettekujutuse kui palju midagi annab. Kogused panin tunde järgi. Vaatasin mitu grammi pakis on, hommikul pudru poolest klaasist jne. Mis veel muutunud, siis toidule väga soola ei lisa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 20. April 2012, kl 15.33

aga milllega sa soola asendad? või sööödki magedaaid toite? tongue sticking out smiley ma ka olen harjunud juba väiksemaid koguseid söööma tongue sticking out smiley ma eriti ei viitsi koguaeg kaaaluda...läheb meelest.. panen toidu ilusti taldrikule ja allles siis tuleb meelde.. või kui juba kõik kõhus on grinning smileygrinning smiley

oehhh täna niii vihmane ilm..aga mulllle meeeldib see krabin..grinning smiley

täna tegin siin poool päeva nädala menüüüd.. otsisin häid retsepte aga jhh päris kalllis tuleb kui kõik tavaaar ära osta grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.