Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 21. April 2012, kl 18.40

KES HOMME RABAJOOKULE? Mina tean vastust -- MINA!!!! Sest ma ostsin endale täna vääääääga kalli kleidi, mis nr 42 sobis mulle kui valatult, aga kassas vahetasin 40ne vastu ja nüüd ma pean hullult vaeva nägema, et juuni lõpuks sellesse oma kooli lõpetamisel mahtuda! grinning smiley HULL OLEN xD!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 23. April 2012, kl 13.11

Väga lahe LittleBanana. Tubli oled! Kuida jooks oli? Kui kooli lõpp lähedal, Siis on Sul kindlasti pidevalt palju õppida. Jõudu!
See soola värk ka, et ei asendagi seda, lihtsalt ei pane. Kui siis chillit või soja kastet. Sulatatud juust kastme või supi sees annab piisavalt soola. Sellega harjub päris ruttu ära ja toidul on täitsa oma maitse, mitte soola oma. Pool aastat tagasi ei kujutanud ette, et putru saab ilma soolata ka keeta. Või ja külmutatud marjad peale ning on väga hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 23. April 2012, kl 16.47

Ei saanudki jooksule sad smiley sest oli vaja minna vanaemale maale appi maja ümbrust koristama. No eks seegi oli trenni eest, aga jooksule sellegi poolest ei saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 24. April 2012, kl 09.44

No seee ka hea trenn juuu smiling smiley ma ka sain maaal mehe vanemaid aidata riiisuda .. ja siuke hea trenn oli smiling smiley aga kas see sooola ära jätmine mõjub ka siiis kuidagi??? ega ma ka muidu soola plju ei pane.. natukene.. mees alati ytleb et toidud magedad grinning smiley no aga parem mageedam kui ülissooolane.. alati saab juurde panna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 25. April 2012, kl 13.53

Loe seda funkatz Soola mõjust

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 01. May 2012, kl 00.11

Uhuu!
Väga tubli LittleBanana.
Kuida Teil läheb?
Ise käisin täna viimast korda sel hooajal trennis. Sügisest saab jälle. Nüüd hakkab ju grillihooaeg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 01. May 2012, kl 11.12

ISSAND Selma, kuidas sa teed seda!?!?!? Ma tahan ka!
Mulle õnneks grillimine mingit pinget ei paku .. Kui grillida, siis juurikaid ja kana. Mulle ÜLDSE ei meeldi need poest ostetud lihade marinaadid - need on nii õudsalt suhkrut täis! Ja õnneks õlle ka ei joo smiling smiley Miks sa siis suvel trennis käia ei saa...??
Selma, sa oled tublisti üle oma eesmärgi saavutanud ... Kas oled rahul ja mida riidenumber näitab grinning smiley?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 07. May 2012, kl 18.22

Tervitused!
Pole ammu kirjutanud. Tegemist üksjagu. Vahepeal käisin Venemaal, seal saab päris hästi süüa: marineeritud küüslaaugu varred, hapukapsas, värske hapukurk ja seened- seda nad oskavd teha. püksid vähe lohvkaks jäänud küll. Numbrit küll ei tea, kuid võin Sulle mõned mõõdud saata. Näiteks puus: 102, kõht: 92, tissid: 102 ja kintsu ümbermõõt 62cm Üldiselt tunnen ennast täitsa hästi ja selle nädalaga pole miskit kaotanud. Muidu ujula läks suvepuhkusele ja sealt lasti vesi välja. Kuidas, mis ise? Ja mis Funkatz teeb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 08. May 2012, kl 08.30

heiii.. ma ka vahepeal olin ära.. ja neti unustasin üldse kogemattta ära..nii palju oli tegemist :
ei tea mina.. mul ei lähe see kaaal kohe yldse allla.. aga ma ka ei imesta miks..grinning smiley praegu trenni ei teee ja õhtuti näksin.. eile sõin jäätist isegi õhtul confused smileygrinning smiley neid rohelise tee tablette võtan ka.. eks näis kas aitavad.. kui otsa saaavad grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 08. May 2012, kl 15.55

Tahaks ka ise mõõta need ümbermöödud ära, aga ka seda peaks hommikuti tegema ja see läheb mul koguaeg meelest ära (tuleb peale hommikusööki meelde). Täna olin peale inglise keele eksamit nii vässu, et lubasin endale turgutuseks ühe jäätise -- õhtusöögiks teen läätsesuppi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 09. May 2012, kl 12.15

Muideks ma ei ole pirni kehakujuga, aga täna hommikused numbrid ütlesid, et olen -- mul läheb ümbermõõt kõige visamalt väiksemaks just puusalt! Täna hommikused numbrid olid 78,2 kg, puus 105, vöö 75 ja rind 100 .. Kõige masendavam kaalulangetamise juures on see, et rinnad tunduvad nii väiksed nüüd :/ Selma ja funkatz, mida soovitate, et puusalt sentimeetreid vähemaks saada?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 14. May 2012, kl 08.31

hularõngaga pidi hästi saama sealt.. mul endal kodus olemas see aga pole teinud..sest pärast kõik nii valus grinning smiley aga sõbrannna tegi ja rääkis et kohe cm läksid.. tongue sticking out smiley.. kõhulihased?? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 17. May 2012, kl 10.34

uuuu..kukuuuu smiling smiley kus kõik kadunud on?? kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 17. May 2012, kl 12.49

Ei ole kusagile otseselt kadunud ... Aga jah, ka Selma ei ole sellel nädalal endast märku andnud. Langus mis ma kirja panin ei ole tegelt selle nädala oma, ma olen lihtsalt alati veidike vähem kirja pannud, sest ei usalda oma kaalu. Hetkel on kõht NII-NII täis, sest lubasin endale umbes 1000kcal eest pasta bolognese't (kui ilm oleks parem ei oleks sellist asja juhtunud, päike on ikka minu energia allikas.... ). Peab ikka tubliks uuesti hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 18. May 2012, kl 00.11

Tervitused!
No nii trennis ei käi. Ainult aias vahest. Kaalu rindel muutusteta. Võiks muidugi ennast kätte võtta ja korralikult vett juua ja süüa teha. Väljas söömine suht kahtlane. Midagi päevikusse pole ka hiiglama ammu märkinud. Mai jooksule lähete?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 19. May 2012, kl 19.09

Meie duelli lõputähtajaks sai märgitud kunagi (tõesti juba 4 kuud tagasi!) 30. mai, mis on nüüd ka kohe ukse all, mina oma eesmärki päris ei saavuta, aga selle eest on Selma oma eesmärgist juba valgusaastate jagu mööda kihutanud ... 3 tubli musketäri kes me siia alles jäime -- Funkatz, Selma ja mina, olime tubli ja oleme ka need viimased 11 päeva smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 23. May 2012, kl 15.58

Noh funkatz ja Selma, kus olete!? Viimase nädala võiks ju ikka kirja panna ja täna juba kolmapäev! :/ Ootan teid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 25. May 2012, kl 09.27

Tervitused!
Väga tubli oled LittleBanana. Üle kümne kilo langust on ikka väga hea. Kas kleit juba mahub selga? Mul ka tekkinud hulk riideid, mis selga mahuvad. Kuigi viimastel nädalatel pole kaal eriti langenud, kuid õnneks mitte ka juurde tulnud. Naljakas on see, et saia ja pirukat käsi kohe kuidagi ei kipu tõstma. Samas sünnipäeval ikka proovin kõiki kooke. Oleme Sinuga samas kaalus. Nüüd viimasel duelli esmaspäeval on põnev, mis kaal nätab. Tänud Sulle, et duellile kutsusid ja lõpuni vastu pidasid. Kuidas Funkatzil? Mis rohelise tee dieedist sai? Käruga jooksmas-jalutamas käid? Endal oli mõte osta see laste rattaga vedamise-jooksmise käru? Mis arvab, kas on hea mõte?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 25. May 2012, kl 22.11

Jap, kleit mahub selga grinning smiley veidike vähe higamisruumi on aga lukk läheb kinni grinning smiley ... Ei tea jah, kus see Funkatz meil siis kah on :/ Mina oma eesmärki kahjuks küll kätte ei saa, aga peaaegu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Kuupäev: 28. May 2012, kl 09.57

No terekest siis! Postitan vist enamjaolt iseendale neid lausekesi. Meie duell hakkab siis läbi saama ja ma ei tea mis sellel tabelil siis viga on, aga sinna ma ei saanud praegu uut kuupäeva sisestada. Minu algkaal oli siis 87.7kg ja lõppkaal tänase seisuga on 76.5kg ehk siis kaotatud kaal 11,2kg. Eesmärk oli küll 73, aga ega seegi kaugel ei ole. Huraa Selmale, kes lihtsalt kihutas oma eesmärgist mööda smiling smiley Selma sa võiksid ka oma numbrid hoopis siia kirja panna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: SELMA
Kuupäev: 28. May 2012, kl 12.38

Tere!
Tänane kaal näitab 75,9kg ja algkaaluks oli 92,0kg. Nii et hetkel on mind 16,1kg vähem. Hurraaa!
Ja suured aplausid LittleBananale! Ning ilusat kooli lõpetamist Sulle!
Kui huvi on saame ju varsti uue duelli teha. Kus Sul eesmärgiks 73kg ja mul 72kg. Siis saame oma kergest ülekaalust juba normaalkaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Võitvad Kaotajad
Saatis: funkatz
Kuupäev: 04. June 2012, kl 12.14

Te olete suppper tublid..ja sorry et mind j'llle ei olnud siin m6nda aega.. olin maaal ja ei k'inud arvutis yldse eriti. aga mina ei ole tubli..sad smiley kahjuks..ei suuuuda kuidagi alla saada.. n6me lausa..pole nii kaua siiia ka midagi m2rkinud.. homsest hakkan j2llle m2rkima.. alguses l2ks juba nii h2sti...aga te olete tublid.. kaaalute juba enamv'hem sama mis mina.. nuh ma 67 aga nu palju pole teil j''nud kui juba minust kergemad olete..

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.