Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 19. February 2012, kl 20.59

Õhtust.
Väike enda tutvustus siis. Ole 47a. elan perega maal Tln. 40km kaugusel. Peale laste sündi hakkas kehakaal vaikselt juurde tulema. Vahelduva eduga olen sellega ikka võidelnud kuni siiani. Kõige raskem kaal on olnud 103kg. Eelmine talv sai siin liitutud ja kevadeks sain 84kg. peale. Sügisest on mu migreeni ja kaelavalud tugevamaks läinud mis mu tahtejõudu on tugevalt kärpinud ja kaal ka kohe kiirelt tõusis. Nüüd siis olen saanud enam vähem valud kontrolli alla ja tunnen, et võik uuesti alustada. Tahaks kõiki neid riideid kevadel selga panna mis sai ostetud eelmisel korral.smiling smiley
See nädalavahetus ei läinud nii hästi kui ma lootsin. Lapsed juhtusid ühel ajal koju tulema, tegime siis koos süüa... ja nii see läks. Täna viisime ühe lennuki peale teise laevale ja siis külla. Homme kaalule ja korralikuks uuesti. smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tütsike 19.02.2012 21.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 20. February 2012, kl 07.44

Hommikust.

Nädalavahetus kiskus haiguselainele ära ja tulemus kajastus arvatavasti ka väheses miinuses (ennast lohutades smiling smiley)

aga uus kaalunumber on 84,7 -0.3 ,asi seegi smiling smiley


Teine asi on see, et homme lendan paariks nädalaks usa-sse ja ei julge lubada, et hotellides kaalumise võimalus on. Seega ärge mind tabelist maha arvestage! Tulen tagasi ja jätkan kindlasti.

head hommikut ja ilusaid miinuseid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: sharlota
Kuupäev: 20. February 2012, kl 07.46

Tere hommikust!

Minu kaal 99,2 . +100g siis,pole hullu,vaatame mis uus nädal toobwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 20. February 2012, kl 08.35

Minu kaal 97,6.Kui kõik on kaalunumbrid teatanud,siis koostan duellitabeli.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 20. February 2012, kl 09.01

Hommikust!
Minu kaal siis seekord tugevas plussis 89kg, põhjuseks kaks erakordselt söömisrohket koosviibimist. Täna hommikust õnneks olen jälle ülesmärkimise lainele tagasi saanud.

Endast kah. olen 42 aastane naine Tartust, peres kaks täiskasvanud tütart. Kaal alustas oma võidukäiku siis kui omale oma auto istumise alla sain ja liikumine vähenes. Olen ka igatsugu nippe ja dieete läbi proovinud aga kõik nad lühiajalised.
Eelmise aasta jaanuarist hakkasin aktiivselt spordiklubis käima, praeguseks olen kaotanud 8 kilo, mida minu arust 3 korda nädalas treenimise puhul on justkui väga vähe. No ja nüüd siis olen maandunud siia, et lisaks treenimistele ka oma toitumine kontrolli alla saada.
Loodetavasti koos teiega on mul lihtsam (olgem ausad-esimene nädalavahetus läks juba metsa grinning smiley)
Aga ma parandan ennast!!!
Ilusat päeva teile kõikidele ja ma loodan, et saavutasite ilusaid miinuseid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 20. February 2012, kl 09.25

Hommik.
Minu kaal 93,4 positiivne algus. Toredat päeva kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 20. February 2012, kl 09.47

Tere hommikust!

Minu kaal 101,9 vat see on see, kui vahepeal end kaaluda ei saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 20. February 2012, kl 10.55

Ootan veel Kaitsu,Kidi ja Tammekate kaalu ära ja siis koostan tabeli tänase seisuga.Korra mõtlesin,et avan uue teema kaalutabeliks,aga vist pole mõtet.Teen tabeli siia .Kui juhtub,et kaalu teatada ei saa,ärge loobuge.Teatage kasvõi nädal hiljem.Kui enam meie duelligruppi ei taha kuuluda...siis oleks vaja märku anda.
Oleme siis tublid,abistame üksteist ja samas üritame parimad olla(see ju duelli mõte ongi)

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 20. February 2012, kl 12.23

Tere! Minu kaal see nädal 92,2.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 20. February 2012, kl 12.40

Tere!

Nädalavahetus läks natukene untsu ning olen enda peale natukene pahane isegi..
Aga täna hommikune kaal oli 91,9 kg ehk siis -0,300 kg. Miinus seegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 20. February 2012, kl 19.27

Tere.
Niisiis kaalutabel seisuga 20 veebruar
Pax48 97,6
Kaitsu -
Sharlota 99,2
Helikesekene 89,0
Ilusmiinus20 84,7
Kidi 91,9
Tammekad 92,2
Tervisennekõike101,9
Tütsike 93,4
Peale järgmist kaalumist loodan,et saan siia kirjutada ainult väiksemaid numbreid.
Kirjutage ikka kuidas läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 20. February 2012, kl 19.28

tere!
Minu kaal oli siis täna hommiku 94,5.seega pool kilo kergemspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 20. February 2012, kl 19.40

Minul oleks tabeli suhtes ettepanek...
Et me küll kõik teame oma algukaalu ja kuidas edenenud on, kuid tabel võiks nii olla, et pikkus kirjas, algkaal ja siis nädalate kaupa, taha ka märgitud kas seekord tuli pluss või miinus.
Siis oleks nagu silma all kohe näha areng ja hea vaadata nii smiling smiley
See on kõigest ettepanek. Niimoodi kõik jorus ja kaal kirja, on ka ok smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 20. February 2012, kl 21.36

Järgmine kord panen pikkused ka kirja ja tabeli teen nii,et ikka tulemustest aru oleks saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 21. February 2012, kl 19.19

Kena vastlapäeva köigile!Eelmine nädal läks siis suhteliselt hästi,vähemalt kaal nt miinust.Kuigi sai patustatud natukene laupäeval,kuid önneks mitte palju.Seega see esmaspäevane kaalumine paneb ikkagi end hoidma.vähemalt mind küll.Kuid toitumist mina tasakaalu küll ei saa,aina söön süsivesikuid rohkem ja rasva kole vähe.Tuleb vist oma toidusedelit täielikult muuta,kui vaid suudaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 21. February 2012, kl 19.49

Pikka liugu! grinning smiley
Minu vastlaliug jäi tegemata, sest pühapäeval sai juba liugu lastud ning jalad on suht sinised ja kõik muud kohad ka valutavad. Et loobusin täna sellest smiling smiley
Kukleid on täna juba 2 söödud ja eile, kui kukleid küpsetasin, sai ülejäänud taignast kaneelirulle tehtud. Ja kus sa siis saad mööda vaadata neist saiakestest, kui terve elamine on nii head lõhna täis grinning smiley
Aga ikka tublisti kaalun kõiki oma toite. Maltsa palju palju..
Hommikuti hakkasin jälle putru sööma, minule kohe mõjub see hästi, kui hommikuti putru söön.
Vot, mina ka ei saa enam tasakaalu. Viimasel ajal on süsivesikud enamvähem paika saadud, aga rasvad ja valgud kipuvad üle minema. No mina ei tea, mida ma peaksin sööma, et see tasakaalus oleks iga kord. Proovi nii ja naa, ei miskit..
Teil ehk mingeid nippe, kuidas tasakaalus hoiate?

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 21. February 2012, kl 21.22

Toredad vastlapäeva! Tegin täna siis vastlakukleid rosinatega. Ei suutnud endale ei öelda, kaks läks ikka suhu. 0sa panen sügavkülma siis pole kiusatust, teised saavad ise võtta ja üles soojendad. lõpetasin tänase toittude lisamise, asi polnudki nii hull kui arvasinsmiling smiley
Mul samuti ei taha tasakaalu minna alati, maadlen valkudega veel. Võtsin menüüsse juurde oliivid, avokaado ja oliivõli tulemus läks paremaks. Hommiku ja lõunasöögi olen juba tasakaalu saanud tihedamin, õhtune ei õnnestu.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 21. February 2012, kl 21.25

Tere.
Minu kõige suurem probleem on vee joomine.Tean,et peab...no ei saa.Ja kui saaks selle õhtuse söömise ka ära jätta.Ärkan hommikul kell 6,siis koorekohvi ja tööle.Tööl jälle koorekohvi ja siis imestan,et kaal tõuseb .Peab oma harjumusi muutma.Teorias on kõik nii lihtne,aga praktikas....
Unistada ju võib,et jaanipäevaks oleks 20-kg kergem.
Olge tublid

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 21. February 2012, kl 22.39

Mina ka ei suuda päevas nii palju vett ära juua. Mitte kuidagi ei taha alla minna..
Mina ärkan pool 5 ja ikka üritan selle pudru alla pressida ja kui hästi läheb, siis ka rohelise tee. Kuigi kell 10 on töö juures paus ja siis ka söömine, saiakesed!, pean ikka selle pudru alla pressima kuidagi, et käima saada end.. Ja need saiakesed jäävad ka ikka söömata enamasti.. Vahepeal mõne kuklikese võtan kodujuustu kõrvale..

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 22. February 2012, kl 07.00

hommikust.mina alustan hommiku vara kohe klaasi veega ,enne hommikusööki ja peale kohvi joomist samuti ja edasi organism lausa karjub vett.kuid algul oli jube raske seda klaasi vett sisse saada,aga nüüd läheb juba hästi.öhtuks on köik joodud ja rohkemgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 22. February 2012, kl 12.50

vee joomise osas mäletan sellist nippi, et joo klaas vett peale igat wc-s käimist. varsti käid suhteliselt tihedalt wc-s, mis omakorda tähendab ka tihedamat joomist.
mulle vesi meeldib ja vee joomine vastumeelne ei ole. sidruniga vesi mulle ei maitse, kui nn mitte veesõpradele aitab äkki vee maitsestamine smiling smiley
minu nõrkus on igasugused rohelised teed. vahetevahel premeerin ennast ja lisan tee hulka ka mett grinning smiley
tee joomist ma vee joomise hulka ei arvesta. Kui need kokku arvestaks, siis tuleb umbes 3 liitrit kokku.

Kidi: ära pressi seda putru midagi sunniviisiliselt alla. putru saab ju samuti erinevate asjadega maitsestada winking smiley Kiirkaerahelbed küll pole nii head kui täistera omad, kuid soovitan proovida Veski Mati kiirkaerahelbeid, mis pakendatud paberkotti. putru võib ju samuti teha piimaga pooleks. minu isiklikult teen putru mikrolaineahjus (ei ole muidugi kõige tervislikum smiling smiley panen oma kausikese 1 min keerlema ja ongi valmis. alguses söö kasvõi putru üle päeviti ja küll varsti sööd iga päev. tunnistan ülesse, et mul puudus varem pudrusoolikas.

lahedat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 22. February 2012, kl 15.58

Niuts, kas üks suur 94 kilone tüdruk veel mahub teie punti? Tahaks omasuguste juurde...

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 23. February 2012, kl 09.40

Tere.
Kirjuta oma pikkus ja tänane kaal,siis lisan sind ka esmaspäeval tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 23. February 2012, kl 11.24

Tere tulemast meie hulka Tegelinski smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 23. February 2012, kl 11.36

Suured tänud vastutulelikkuse eest! smiling smileyPikkus 170, kaal tänahommikuse seisuga täpselt 94,0 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 23. February 2012, kl 14.09

Heihopsti kaasvõitlejad! smiling smiley

Oi, see nädal on tuksis, mis tuksis. Ilmselt esmaspäevane kaalumine on masendav ja suures plussis. Lihtsalt "see" periood kuust ja siis ma olen nagu hull, söön kõike! grinning smiley Eks need 3 vastlakuklit tegid ka juba otsa lahti..
Viimased kolm päeva ainult õginud ja magusat ka sisse ajanud, täna hommikul loobusin kaalule astumisest! grinning smiley Ja kaal tõuseb ka niisama koheselt, söö või ära söö..
Aga põhimõtteliselt 3 päeva on veel aega. Äkki annab veel midagi teha, et nii suur pluss ei oleks..

Vee joomisega on ka nii, et töö juures joon rohkem, sest seal on kuiv õhk. Kodus jälle ei joo üldse. Ei suuda korraga seda klaasikestki ära juua.
Mina arvestan jällegi teevee sisse, muidu mul ei tule üldse mingit vee kogust kokku. Et keskmiselt jääbki minu vee tarbimine sinna 6 klaasi juurde, häil päevil. Tean, maru vähe...

Tammekad: Muidu mulle puder väga meeldib, aga lihtsalt mingi hetk viskab üle. Siis neil päevil söön hommikul activiat.
Ja ma teen vee ja piimaga (mikrokas), ainult veega on maru maitsetu.
Aga ma söön ka ainult riisihelbe putru. Senimaani pole kaerahelbe puder suutnud minu jaoks nii ahvatlev olla, et seda sööksin smiling smiley
Ja pool 5 hommikul on nats vara hakata mannaputru või midagi taolist tegema. Seega läheb ikka riisihelbe puder mikrokasse ja voila.

Tegelinski, tere tulemast meie kampa! smiling smiley

Imeilusat päeva teile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 23. February 2012, kl 15.06

Tsau!
See nädal on tõesti raske igasugu üritused, vastlapäeval vastlakuklid, eile käisime sünnipäeval ja ei kübetki rohelist polnud võtta nii, et läks samas vaimus edasi. Homset veel ei tea nädala lõpus kaks sünnipäeva, aga seal on ka alati rohelist võimalus võtta.smiling smiley
Ega need sünnipäevad ikka midagi head ei tähenda, tuleb vist ikka lund minna rookima natuke ikka abiks.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 23. February 2012, kl 18.15

Päris raske nädal tuleb. Eile jõudsin usasse. Siin ei ole mitte midagi saada... ainult burksid, wrapid,krõpsud jms kuivtoit. Ulme.

Õnneks oli hommikusöök ok. puuviljasalat ja jogurt. Aga poest ei ole küll mitte midagi osta.
Minu kaalunumbreid 2-l nädalal tabelisse ei tule. Aga jätkan kindlasti. Motivatsiooni annab hotellis olev pisike jõusaal smiling smiley

Edu teile, võitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.49

Hei!
Ilusat Vabariigi aastapäeva kõikidele kaasvõitlejatele!!

Mina loodan, et seekord saan kirja ikka miinuse kui miskit ootamatut just nädalavahetuse kavva ei tule. Sõin vaid ühe vastlakukli, vahepeal olen paar korda trenni ka jõudnud ja kirja olen ka kõik ilusasti pannud mis vähegi suhu pistnud olen ja pole etteantud kalorinormi ületanud kah...smiling smiley

Olgem tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 24. February 2012, kl 20.22

Hei, ilusat vabariigi aastapäeva lõppu!

Kas keegi oskab öelda midagi ingveri juure kohta? Olen lugenud, et sellega sai ka vett maitsestada, aga ei leia enam üles. Kas keegi on ses osas targem?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.