Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 24. February 2012, kl 22.25

Suht kibe on ju ingverijuur. Mina kasutan seda nt tee sees vahel või kuuma veega. Pressin läbi küüslaugu pressi, siis tulevad kõik mahlad hästi välja. Ja sidruniviil ka veel ja voila. Kuigi ainult kuuma vee sisse on minumeelest ikka väga jube confused smiley
Aga maitset annab ta tõesti väga hästi. Külma vett ma küll pole proovinud niimoodi maitsestada....

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 25. February 2012, kl 23.58

Tere sõbrakesed! Väga vaikne on meil siin? Pusite kõik trenni teha? Tublid olete smiling smiley
Esmaspäev ei ole mägede taga!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 26. February 2012, kl 13.14

Tere, tere!

Käin ka piilumas, et nii vaikne... Minul vist homme miskit head ei tule, kuna algas see osa kuust ja siis ma võtan alati juurde ning tunnen end täispuhutud õhupallina. Täna on üldse niii nii sant olla. Aga Teile ikka miinuseid!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 26. February 2012, kl 13.49

Hei!
Minu sisetunne ütleb ka et kõige parem kaalunumber ei tule aga ootame homse ära smiling smiley
Aga arvan, et oleme kõik olnud tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 26. February 2012, kl 19.14

Terekest köigile!
nii, see nädal on siis metsa läinud ja just laupäeval komistasin kommide otsa ja seda sai siis sisse vitsutatud,justkui oleks viimne päev käes.ja ega siis täna ka ei osanud end tagasi hoida.seega homme kindlasti on mul plussis mis plussis.tavaliselt magus töstab mul kaalu imekiirelt.eks see siis paistab homme.kohe tige oma peale,sest kuni laupäevani oli köik hästi.seega tuleb uuesti rabeleda-miinuste poole.ilusat öhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 27. February 2012, kl 06.55

hommikust!
minu kaal siis täna hommiku 94,7,täitsa plussis angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 27. February 2012, kl 08.57

Hei!
Minu kaal seekord 87,4kg, olen tulemusega igati rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 27. February 2012, kl 09.15

Hommikust!
Minu kaal tänase seisuga 92,4
Eelmine nädal oli üks praras katsumus. Üritusi oli palju ja sellega ka palju ahvatlusi enne kolme viimast pidustust käisin kaalul st. neljapäeval ja ohh rõõmu -2,0 kergem. Ma kohe teatsin, et nii see ei jää, tänaseks on jäänud järgi -1,0. Olen selle tulemuse üle ka rõõmus.
Kõigile suuri miinuseid, kellel veel ei tulnud siis kindlasti juba järgmine nädal onsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 27. February 2012, kl 10.03

Tere,
hommikune kaal 91,7 kg. Teen endale pai smiling smiley
Ilusaid miinuseid kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 27. February 2012, kl 11.02

Tere ka minu poolt. Hommikune kaal 93,9 ehk siis 100 grammi vähem. Nohjah, raskel ajal abiks seegi. Süüdi pikad pühad ja sünnipäevad ning mina ise muidugi kah.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 27. February 2012, kl 12.00

Tere kõigile!

Nagu ma siin nädala keskpaigus kirusin, et nädal tuksis, mis tuksis.. Siis see kajastub ka tänases kaalus. Õnneks suutsin küll seda numbrit 3 päevaga vähendada suts, et nii suur pluss ei tuleks.. Et minu tänane kaal 92,3 kg ehk siis +0,4 juurde.. Kuri kuri enda peale!
Sel nädalal usinamalt! Ja trenni tahan ka lõpuks jõuda, pole nii ammu käinud, et ilmselt annan kohe otsad! grinning smiley

Ilusat päikselist päeva! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 27. February 2012, kl 12.50

Tere,
Minu kaal 96,2.Ootan veel sharlota,ilusmiinus20 ja tervisennekõike kaalu ära ja teen siis tabeli.
Sharlota palun kirjuta oma pikkus ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: melly
Kuupäev: 27. February 2012, kl 13.00

Tere kas tohin Teiega liituda veel?Olen siin mitmes duellis osa võtnud mis nii kuuga täitsa soiku vajunud.Tahaks ikks teistega oma kaalumuresid jagada.
Kirjutan natuke endast olen noor ema,laps kahene ja kaalu ikka üle liia confused smiley Enne rasedust hakkas kaal vaikselt käest ära minema aga rasedus pani viimase põntsu kus kaal langes kiirelt ja tõusis veel kiiremine.Sünnitama minnes olin 93kg,eelmise aasta lõpus 95 ja nüüdseks enam vähem stabiilselt 91kg,pikkust 168cm-i.Nüüd olen hakanud ennast rohkem liigutama kui siiani.Kodus sõidan velotrenažööriga (ca 30 minutit),teen kõhulihaseid (hetkeseisuga 30 kanti),1x nädalas aeroobikas ja sõbrannaga kiirkõndi (seda nii nagu laste kõrvalt võimalik).Nüüd jään aga kaalualanemist ootama.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 27. February 2012, kl 13.03

Hei,

minu kaal siis 102,5 Oi kurjam!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 28. February 2012, kl 08.26

Üritan kohe tabeli koostada ....proovin ja proovin..no ei tule hästi välja

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 28. February 2012, kl 08.42

...nimi............pikkus..20.02..27.02...vahe
1.tervisennekõike..1.85...101,9...102,5...+0,6
2.tammekad.........1.72....92,2....91,7...-0,5
3.tütsike..........1.70....93,4....92,4...-1,0
4.tegelinski.......1.70....94,0....93,9...-0,1
5.pax48............1.60....97,6....96,2...-1,4
6.kaitsu...........1.71....94,5....94,7...+0,2
7.sharlota.................99,2...............
8.helikesekene.....1.73....89,0....87,4...-1,6
9.ilusmiinus.......1.67....84,7...............
10.kidi............1.64....91,9....92,3...+0,4

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 28. February 2012, kl 08.44

Ma ei saa aru,kui koostan tabeli on kõik OK.kui ära postitan siis jooksevad read sassi.Kas keegi oskab nõu anda?

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 28. February 2012, kl 09.13

hommik,ma vöin küsida oma tütre käest.loodan et ta oskab aidata.ise olen selle koha pealt vöhik.seega peale löunat vöi öhtul.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 28. February 2012, kl 19.28

Mulle tundub küll et read on täitsa sirged ja otse winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: evely35
Kuupäev: 28. February 2012, kl 20.12

Tervitused kõigile!

Kas mina võiksin ka teiega duellitama hakata? Olen 170 cm ja kaal 97kg. Kaaluabis olen selle alustamisest ja võtsin 25 kg alla 5 kuuga. Jätsin täitmise ja liikumist jäi ka kuidagi vähemaks ja olen tagasi samas kaalus ja isegi 2 kilo rohkemsad smiley. Kaaluabis olen aktiivselt tagasi eelmisest nädalast, üritan rütmi tagasis aada. Koos oleks lihtsam. Esmaspäeva hommik on minu arust ka parem kaalumiseks, nädalavahetusel motivatsioon ja siis äkki ei söö niipaljusmiling smiley.

Andke palun teada, kas on ok, kui teiega duellitama hakkan? Esmaspäeval oleks siis esimene kaalumine, algkaal 97kg.


Tervitades!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 28. February 2012, kl 21.59

Selline kaalutabel tuli. Loodan et sobib.
Köik peaksid saama seda ka ise täita. smiling smiley

Kaalutabel

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 29. February 2012, kl 09.49

Jess, meil on vahva tabel ja tublid tüdrukud smiling smiley
Kuidas läinud on vahepeal?
Mina olen väga korralikult päevikut täitnud ja ka suhteliselt korralikult trennis käinud.

Kas meie seas on ka Tartu tibinaid? oleks tore vahel kepikõnnis käia koos....smiling smiley

Kilodele tuld!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 29. February 2012, kl 12.04

Lugesin, et melly ja evely35 tahaksid veel meige liituda ise ka alles esimest korda duellitamas ja ei tea kuidas reeglid siin käivad. Samas ju alles aslustasime, mõtlen tore oleks kui veel keegi saaks oma kogemusi jagada või koos treenida kui sama piirkonna inimene.
Endal praegu ei lähe kõige paremini migreeni peavalu kallal ja siis aina paneks midagi suhu. Eile siis märkamatult läks koogitükk suhu. Täna võitlen ikka peavaluga ja ei suuda ka üles kirjutada mida söön. Katsun eelmistest menüüdest võtta, et liiga tasakaalust välja ei läheks. Tavaliselt olen ühe päeva menüü ette teinud siis lihtsam.

Mõnusat päikselist päeva! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 29. February 2012, kl 13.06

Tere
Muidugi võtame evely35 ja melly ka kampa.
hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: sharlota
Kuupäev: 29. February 2012, kl 14.42

Tere Tüdrukud!

Mul oli hull masekas,sorry et venitasin.Minu kaal 99,7,õudukas. Esmaspäev oli totaalselt sinine päev,ei tahtnud kedagi näha,nüüd ajab juba naerma smiling smiley
Võtsin end tõsiselt kätte,vaatame järgmisel esmaspäeval winking smiley Korra oli isegi tunne,et olen lootusetult mõttetu inimene,kes ei suuda oma elu paika panna.... Aga vuala grinning smiley, sain masekast üle.Tuleb olla positiivne ja mõelda suvele ja kõigele ilusale siin ilmas.winking smiley smiling smiley
Edu Teile kallikesed,kõigile..ja mulle ka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 29. February 2012, kl 16.56

Sharlota, ikka naeratades edasi. Mina olen juba kaks aastat tiksunud siin oma +/- 2 kg, häbi mulle.

Sain endale koju trenazööri, kuna spordiklubisse ma ei saa.

Hetkel on täiega masekas, juba poolteist kuud köha ja nohu küüsis, läheb paremaks ja siis jälle halvemaks, arsti sõnul viirus. Ma enam ei suuda. Lisaks minule kannatavad ka teised pereliikmed. Oeh, tuleks juba kevad.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 29. February 2012, kl 17.44

Hei!!

Kuidas läheb meil see langetamine? smiling smiley
Endal ei taha kuidagi edeneda see värk.. Kuidagi maru lõdvalt võtan seda praegu ja homme juba neljapäev! Ai ai.. grinning smiley
Homme peab trenni asjad kaasa võtma ja end trenni vedama!
Nüüd peab 2 päeva maltsa õgima, et nädalavahetusel võiks endale väikse dringi lubada smiling smiley
Aga näe, eile pistsin koogitüki suhu.. Lahkumispidu oli, pidin ju ka ikka mekkima grinning smiley

Mina olen Tartu lähedalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 29. February 2012, kl 18.50

Tere kõigile!
Suured tänud meie tabeli koostajale!
Tervitan ka meie uusi võitluskaaslaseid smiling smiley Seltsis on segasem ja ma loodan et ka motiveerivam.
Ma endiselt tubli ja kaloreid lõhki päeva jooksul ei söö. Toitumine tasakaalus ei ole ehk valgud on lõhki. Seni kuni kaal langeb ma veel väga ei põe. Kui tekib kaaluseisak, siis hakkan uuesti rohkem tasakaalustatud söömisele rõhku panema.

Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 01. March 2012, kl 15.16

Tere,
Meil siin kuidagi vaikne.Kuidas läheb?
Üritan ikka söömist kontrolli all hoida,aga väga raske on(eriti õhtutigrinning smiley).Söön tavaliselt lahjat toitu ja rasva tarbimine on väga väike.Minu jaoks hea nipp on päevalilleseemnete nokkimine teleka ees.No palju sa neid ikka sööd,aga rasvad lähevad paika ja ikka parem kui pirukat süüa.Päeval võin küll porgandit või õuna nosida,aga õhtul ei lähe mitte.
Vee tarbimine on ikka veel väike,aga ma parandan ennastthe finger smiley
Trenni ka ei hakka tegema enne kui 10 kg maha saan(ei taha ja ei jõua ka)
Kas teil on häid nippe varuks?
Kaunist märtsikuu algust!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: evely35
Kuupäev: 01. March 2012, kl 20.03

Tore, et mind vastu võtsite smiling smiley
Kas see tabel on kuskil üleval ja kõik saavad oma numbrid lisada või paneme oma kaalunumbri siia kirja?

Mina olen ka Tartu lähedalt (Ilmatsalust) kuid kepikõnnitan ka Tartus (peale tööd näiteks).
Peale lapse sündi hakkas minul üks jama pihta ja nii juba 5 aastat. +25/-25 ja nii läbi aastate. Olen proovinud tõesti kõike oma noore ea (27.a) kohtasmiling smiley. Kaalujälgijate materjale on kodus niipalju, et tee või oma gruppsmiling smiley
Olen proovinud Herbalife süsteemi ja liskas erinevaid dieete, toidutalumatustesti tegin ka ära, kuid siiani on tõesti kõige paremini mõjunud Kaaluabi süsteem. Trenni pole viimase aasta jooksul sattunud, sest sõltun mehe tööst. Tuleb hilja ja pole last kuskile jätta. Nüüd juba tundub, et olukord peaks lahenema ja saan ka trenni peale mõelda. Liikumist on mulle hädasti vaja, ilma selleta ei saa, kuna ka istuv töö.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.