Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 12. March 2012, kl 09.46

hei, kaalukadu siis - 0,7 grammismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Helissa
Kuupäev: 12. March 2012, kl 10.40

Tere kõigile!
Kiire nädal seljataga ja ega see kerge ei olnud. Õnneks lubas selg jälle vaikselt trenni tegema hakata. Tulemus see-eest rõõmustab, täna kaalul näit 88,3 ehk siis kadu 1,5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: evely35
Kuupäev: 12. March 2012, kl 11.18

Hei!

Mul sel nädalal ikka täiesti kööga. Juurde tuli 1,6kg (96,1 kg), tagasi algusessad smiley. Liigutada ei saanud, veejoomine ka jäi kuidagi ära ja tagatipuks 3 sünnipäeva. Paha tunne, aga ei noruta. Täna juba jälle triksis/traksis.

Teistele soovin suuri miinuseidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: sharlota
Kuupäev: 12. March 2012, kl 12.04

Minul totaalne põrumine,kaal 99,7. Vesi hakkas laupäevast organismi kogunema,jalad olid hullult paistes,täna hakkab vaikselt vetsu poole ka ajama.Pole enne nii olnud,kuigi laupäeval sai tantsimas ka käidud,aga tulemus vastupidine sad smiley Aga vaatame edasi,ilmad lähevad ilusamaks,tuleb hakata jalutamas käima,kepid ostsin ka ära winking smiley Ei noruta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 12. March 2012, kl 13.07

Prooviks ka enda õigustuseks midagi öelda. Minul hakkas "neil teatavatel põhjustel" keha vett usinasti säilitama juba reedest. Totaalne õhupalli tunne. Ja karta on, et terve see nädal läheb selle tähe all.angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 12. March 2012, kl 13.41

Tere köigile kaasvöitlejatele!
Minu kaalulangus on ka seekord väga väike,aga hea et ültse midagi maha läinud on.kuigi tahtsin juba nii seda 93 ees näha.Kuid kahjuks oli kurb sündmus mul nädalavahetusel ,käisin eestis matusel ja seega sai juba laevas lihtsalt seda magusat sisse lausa ögitud.önneks suutsin ikkagi löpuks löpetada ja eilsega jälle kontrolli alla saada oma söömise.kuigi vahepeal tekib selline jube magusaisu,aga tean see on mul aina ,siis kui stress ja kurbus hinges.seega tuleb hakkama saada ja möelda positiivselt.elu juba kord on selline,et inimesed surevad ja sünnivad.oh jah,jälle nii nukker olek.önneks homme tööle ja siis pole aega möelda niipalju.ilusat päikselist päeva köigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 12. March 2012, kl 18.32

Tänane päev on siis metsa läinud.olen suutnud kaks pakki komme nahka panna ja vett pole ültse joonud.homsest panen uuesti köik kirja ja ehk siis hakkab ka see kaal langema kiiremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 12. March 2012, kl 19.12

Noniih.. Üle kivide ja kändude nägin täna hommikul kaalul 92.4 kg. Jeess!! tongue sticking out smiley +0.1 juures võrreldes üle-eelmise nädalaga. See mis vahepeal ees oli, oli ikka palju nukram.
Stiimul jälle tagasi tulnud ja tahtmine suur. Eile üritasin jalutama minna, aga no ei tule välja, teed nii jääs, et oleks nagu lehm libedal jääl grinning smiley
Homsest hakkan jälle toidupäevikut ka täitma. (täna pole vaja, sest söök ei lähe lihtsalt alla).

Ilusaid miinuseid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 13. March 2012, kl 09.34

Päikeselist hommikut!

Uskumatu, ei tea kas tervis hakkab tagasi tulema, aga täna hommikul tunnen end üle pika aja rõõmsa ja energilisena

Õhus on kevadet!!!.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 13. March 2012, kl 09.36

Heismiling smiley
võiks siis nädala kokku võtta nii, et kamba peale kaalu alandust ei toimunud grammigi. Toimus vaid kilode ülekandmine teistele smiling smiley aga rõõm on pigem see, et me kõik jätkame smiling smiley
Edasi kergema ja helgema kevade poole smiling smiley rannahooaeg pole enam kaugel ju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: sharlota
Kuupäev: 13. March 2012, kl 10.09

Hommikust!

Mina ei täitnud ka nädal aega toidupäevikut ja proovisin üht tobedat proteiini dieeti,mille tulemusena,hakkas nii raske tunne ja laupäevaks olid jalad hullult paistes. Siis otsustasin toidupäeviku juurde tagasi tulla ,sest siin õpime me normaalsetes tingimustes toituma,süüa võib ju kõike,lihtsalt me näeme, kui palju kaloreid miski toiduaine annab,järgmisel korral mõtled,kas tahad seda kaloripommi veel või asendad seda millegi teisega winking smiley Mina sain küll õppetunni. Pühapäevast hakkasin uuesti normaalselt toituma,täna on juba hea olla grinning smiley Nii et tüdrukud,kui vähegi võimalik,täitke ikka oma toidupäevikut winking smiley Eesotsas on need sõnad mulle endale grinning smiley Päikselisi päevi Teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 14. March 2012, kl 14.38

Hei, kuidas Teil läheb? Mina täna mõtlesin, et kuna ma olen juba pea aasta otsa kõikunud -/+ 2kg siia sinna ja mitmel korral suurest ahastusest jätnud ka päeviku täitmata, et muudan oma eesmärki. kui enne oli eesmärgis kirjas minu soovkaal, siis nüüd võtsin vaheetapi, kõigepealt number 90. Ehk motiveerib veelgi ja hakkab ka kuhugi poole liikuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 14. March 2012, kl 21.33

Hei!

Öeldakse, et suured eesmärgid on kuidagi loogilisemad, kui väiksed..
Aga ma leian ka, et tasa ja targu. Minu eesmärk uueks nädalaks 91,9 kg nagu minu algkaal tabelis on smiling smiley
Mulle on kuidagi masendav, kui mõtlen, et tahaks kaaluda 65kg kunagi. See tundub niiiiiii kauge tulevik ja kuidagi ebareaalne saavutus. Kaalule astun ja mõtlen, et 6 ei tule kunagi ette sellise arengu juures, on veel suurem masendus peal. Seega pisikesed eesmärgid ja pisikestest saavad ühel päeval ka suured. Loodan, et see päev tuleb ruttu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 15. March 2012, kl 19.07

Õhtust!
Mina tegin ka korrektuurid oma eesmärkides. Võtan rahulikult ja alati on võimalus ju jälle eesmärki uuendada!
Ilusat õhtut kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 16. March 2012, kl 11.18

Hei!
Minu eesmärgid ei tule ka kuidagi lähemale.....sel nädalal tabas mind mingi haigusviirus ja siis ju nagu ikka haige inimene-igasugu söögiisud smiling smiley loodan, et üle ei pingutanud grinning smiley eilsest olen üritanud jälle päevikut korralikult täita ja mitte üle normi süüa ja isegi trenni jõudsin kuigi pidin sinna jõuetuse pärast ära surema smiling smiley
Aga loodetavasti on kevadeootus ka meie üleliigsed rasvad sulama pannud grinning smiley

Tuld kilodele ja esmaspäeval võrdleme smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Helissa
Kuupäev: 18. March 2012, kl 21.21

Õhtust kallid kaasvõitlejad! Homme siis taas aeg kaalule astuda. Mina siin saabusin sõbranna juubelilt, kohe ei julge mõeldagi, mis tulemus on ja järgmine nädalavahetus kohe poja 20 koitmas, nii et kiusatusi kui palju. Ilusaid tulemusi homseks kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 19. March 2012, kl 08.45

Tere hommikust!

Kuidas Teil läheb? Minu kaal siis täna hommikul 101,1. Pisike langus, aga asi seegi

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: sharlota
Kuupäev: 19. March 2012, kl 08.52

Tere hommikust!

Minu kaal siis träna hommikul 97,6. Tegin endale pika pai smiling smileyNii hea tunne on,nagu koolilapsel,kes mingi raske ülesande eest 5 saab grinning smiley Loodan,et järgmine nädal ka ikka miinuse toob.

Ilusat päeva kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: evely35
Kuupäev: 19. March 2012, kl 09.30

Hommikust!

Minul ka ilus miinus (-2,1kg) ja kaal 94.0. Eelmise nädala rasvane tõus tegi pöördesmiling smiley.
Eespool lugesin, et tuleks seada vaheetapid, mitte koheselt soovkaal. Mina nii teengi, sest see motiveerib kuidagi paremini kui ikka näed, et lõpuni ei ole jäänud enam palju. Kui esimene võit käes, siis jällegi uus eesmärk ja niimoodi step by step. usun, et see aitab kindlasti pareminismiling smiley.
Eelmine nädal ei läinud meil väga hästi, kuid me hoiame selja sirge ja pürgime edasi, onjusmiling smiley.

Tervitades!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Helissa
Kuupäev: 19. March 2012, kl 10.07

Hommik! Juhhuuu tulemus polnudki nii hull kui eeldada võis, tulemus -0,8 kg.
Kas keegi oskab tabeli siisa tahapoole tõsta?

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 19. March 2012, kl 12.17

Tere!
Kartsin kohe kaalule minna, miinust ei tulnud nagu ma arvasin nii, et tänane kaal 91,5kg. Eelmine nädal tuli ootamatu matusele minek, oh jahh kuidagi tuju oli kurb terve nädal ja jätsin ka ette planeerimise ja toidu üleskirjutamise. Tulemus kohe näha +200g. juures, uuest nädalast siis püüan tublim olla.
Muutsin ka eesmärgi, et oleksin samas kaalus kui eelmine aasta enne itaalia sõitu, siis vähemalt lähevad need riided selga mis sai ostetud ja midagi positiivset ees ootamas.
Tasa ja targu eesmärgi poole ja ilusaid miinuseid!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 19. March 2012, kl 19.30


Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 19. March 2012, kl 19.36

Tere!
Töstsin selle kaalutabeli edasi,et oleks siis kergem vaadata kuidas meil kaal langeb.Endal oli mul siis see nädal hoopiski plussis.kuid kartsin hoopiski hullemat kaalutöusu.hea,et niigi läks.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 20. March 2012, kl 13.18

Tere päevast!

Minu ilus plaan olla see nädal samas kaalus, mis algkaaluks märgitud, läks vett vedama. Ega ma just väga palju pole selle heaks pingutanud ka, kui aus olla, sest päevad olid, need rikkusid kõik ära, ükskõik mida sa tegid või ei teinud.
Ja eile tabas korraks selline masendus ka, kui kaalul seisin, et märtsi lõpp juba, et ilmselt ma ei saagi midagi turjalt maha ennem suve.. sad smiley
Aga uus nädal, uued tuuled. Tänasest hakkan paremaks grinning smiley

Väljas juba nii mõnus ilm ja päike, et saab õueski vaikselt juba sportida.

Ilusaid miinuseid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 20. March 2012, kl 16.49

Minu kaal tegi kaalumise päeval vingerpussi, näitas üle 87, täna hommikul siis hoopiski 86,1, mis on palju loogilisem tulemus.....oi kurja küll grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 20. March 2012, kl 18.26

Õhtust.
Ilusat kevade algust kõigile! Täna sai natuke õunapuid kujundatud loodan, et kaalule mõjus ka hästi, õunapuudele kindlastismiling smiley
Avastsin, et kui midagi isutama ajab lähen joon kõigepealt klaasi vett, hetkel mul see toimib. Järsku kellegile abiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 23. March 2012, kl 11.20

Hommik.
Kuidagi nii vaikne siin. Räägin siis kuidas mul läinud on. Sellel nädalal olen olnud väga tubli loodan, et pean vastu ilusti nädala alguseni. Trenni pole kül teinud, aga selle eest sai mesilas toimetatud füüsiliselt paras mahv ja muidugi edasi õunapuude hooldus, puuotsas ronimist harrastatudspinning smiley sticking its tongue out. Kuidas teil see nädal on läinud ja läheb?
Päikest ja suuri miinuseid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 23. March 2012, kl 18.08

Tere, meil tõesti vaikne. Minul vist sel nädalal ei ole kiita, aga veel ei tea ju. Esmalt naistevärk, mis alati tõstab kaalu ja teiseks nädal Tallinnas töö tõttu, kus ei saanud oma toitu kaaluda. Nüüd kodus. Õunapuud tegin sügisel korda, et oleks kevadel kergem, aga õues on muud toimetamist. Nüüd taas reelesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 23. March 2012, kl 19.16

Tere!
Tundub, et kõik on tublid ja toimetavad aias. Meil on veel lund liiga palju, et aias toimetada. Aga plaan on järgmine nädalavahetus aias mütata.
Toidupäeviku täitmises olen tubli ja tublidus kajastub ka kaalunumbris. Motivatsioon on igatahes laes ja loodetavasti kevadväsimus seljatatud.
Palju ilusaid numbreid esmaspäevaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 26. March 2012, kl 07.21

Hei, minu näit siis täna 86,2. Olen väga rahul sest viibisin 3 päeva vaid külast külla käies ja vanu sõpru külastades, kes kõik mind eri moel ka kostitasid smiling smiley tegelikult arvasin, et tuleb häving kaalus aga ei tulnudki. Ilusa uudisega päeva algus smiling smiley

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 5 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.