Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 14. April 2012, kl 19.19

tere.kuidagi vaikne siin.esmaspäeval siis jälle kaalumine.ise olin nii tubli,et vötsin eile siis kepid ja läksin köndima .see oli super,sain nii palju energiat ja köva värske öhumürgituse.igatahes kavatsen seda homme jälle korrata.kui ilm lubab,meil siin tuli lumi maha ja seega esialgu ootan millal see sopp ära sulab.kuidas teil läinud on.jöudu ja jaksu miinuste poole.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 14. April 2012, kl 19.51

Tere.
On jah meil kuidagi eriti vaikseks jäänud.
Kaalu osas on nii ja naa. Nädala keskel tuli suur kaalutõus ja nüüd üritan esmaspäevaks eelmise nädala numbrit saavutada. Lambist 2 kg oli teispäeva hommikuks juures. Põhjus on aimatav smiling smiley
Keegi kirjutas mingi aeg kaneeli heast mõjust. Tarvitan nüüd kaneeli ühe lusika hommikul ja ühe lusika õhtul. Tundub, et mõikab.
Ilusaid miinuseid esmaspäevaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 15. April 2012, kl 18.26

Tere!

Minul vahepeal kiire kiire olnud ja pole olnud ei mahti suutäisi lugeda ja kirja panna ega üldse midagi. Käega löömise tunne juba pikemat aega olnud. Palju lihtsam ju käega lüüa, kui jälgida.. Nii, et minu kaal on ohtralt tõusnud, olen nüüd veel raskemgi kui mu algkaal siin sad smiley
Nädala pärast saab tasulise kasutaja aeg ka läbi ja olengi siin mõelnud, et kas üldse pikendada seda... Hetkel erilist mõtet sellel ei näe.. Kuidagi maru käest on läinud see asi. Ikka alustan uuesti, aga nii kerge on see jälle ununema ja vanale rajale pöörduma..

Aga teile ilusaid miinuseid ja päikest! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 15. April 2012, kl 19.33

Tere,mul läks ka täna see päev täitsa rappa.Hommikul oli köik ok ja siis vaatas kapist vastu kommikarp ja oligi köik muu meelest ja ega siis ennem ei suutnud löpetada kui köik otsas.Seega mis homme kaal näitab,seda ei taha mitte möeldagi.Kaks päeva tagasi nt miinuseid .Kas see köva kommi söömine nüüd mu kaalu ka töstis,tavaliselt ikkagi töstab.Seega homsest panen jälle köik ilusti kirja ja kaalun samuti usinasti.Kidi, ära löö käega,hakka jälle suutäisi lugema ja köike kirja panema ja küll see kaal ka langema hakkab. Mul ka aina see kaal köigub üles-alla.Kuid ostsin omale lausa aastase kaaluabi,siis pole nii kerge seda asja pooleli jätta.homme siis köik kaalule ja loodame et saame ikka palju miinuseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 16. April 2012, kl 12.40

Tere tüdrikud!

Minul on täiesti motivatsiooni langus. sad smiley
isegi kõige lihtsamat matemaatikat ka ei oska ( seetõttu jäi mul kaalutabelis lõpp muutmata)
Töö tõttu olen aegajalt eemal, siis ei saa toitu kaaluda. See ka kohe mõjus, jälle plussis. Kas tõesti ma pean terve elu ainult toidust mõtlema? Kaalu ja kirjuta..... Õudne. Aga ma ikkagi veel ei kavatse loobuda. Ma lähen nüüd oma motivatsiooni otsima, vaatan kuhu ta ometi kadus

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 16. April 2012, kl 17.59

Tere kõigile!

Mina võtsin end täna kokku ja kirjutasin üle tüki aja kõik toidud üles. Pikendan kindlasti oma kasutamisõiguse siin ja ikka üritan motivatsiooni leida üles ja end liigutada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 17. April 2012, kl 08.06

Tere kaasvöitlejad!
Tore,et siis ikkagi üritame edasi vöidelda.Endal mul ka see kaal nii aeglaselt langeb,aga hea et plussis pole,kuigi sedagi juhtub.Mul on omal ka see motivatsioon teinekord nii ära kadunud,aga siis plika mul jälle ütleb,et ma vötaks end kokku.Ta ise vöttis iseseisvalt lausa 15 kilo alla,seega üritan sama tubli olla.Püüan ka meie tabeli öhtuks edasi tösta,et oleks kergem vaadata.Olge siis vaprad ja ikka kindlalt miinuste poole,sest suvi tulemas-rannahooaeg..

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 17. April 2012, kl 10.42

Minul sama asi, jube raskelt alaneb aga ma pole ka lootust kaotanud, usun, et saan hakkama, kasvõi kolme aastaga smiling smiley
Eelmise aasta jaanuarist olen alla saanud -10,4kg ja teen tööd edasi (aeg ajalt komistades smiling smiley)
Ilusat kevadet meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 17. April 2012, kl 10.47

Tubli oled Helisekene,kümme kilo-see juba on midagi.Mina köigun aina selle 90-93 vahel.Tahaks juba 8 ette saada.Egas midagi,peab ikka liigutama end.Kavatsengi kohe minna kepikönnile,see on super.Köige raskem on uksest välja saamine,kui see juba ületatud,siis läheb reipalt.Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 17. April 2012, kl 18.55

Öhtust,täna siis kepikönd tehtud ja lausa tund aega kulus selleks ja kui hea olemise ma sellest sain.Seega plaanin kohe kindlasti sellega edasi tegeleda ja loodan et see mul viimaseks ei jää.toitumine on ka praegu kontrolli all,köik ampsud saab kirja.Hakkangi homset menüüd paika panema.Jöudu köigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 18. April 2012, kl 16.46

Tere!

Mina olen nüüd tubli olnud viimased 3 päeva. Ilusti kõik üles kirjutanud ja enamvähem ka suutnud jälgida seda, et peale 18:00 ei söö enam. Kuigi kõhugripi laine jõudis ka minuni ja väga süüa ei tahagi, mõjub kohe hästi kehakaalule grinning smiley Samas üks õhtu siin tuli metsik šokolaadi isu ja sõin terve suure šokolaadi üksi ära grinning smiley , aga järgmine päev olin jälle tubli grinning smiley See on see kodus istumine, et ajab aina isutama siin..
Pikendasin ka oma kasutusõiguse ära siin, et veel aasta siin tegutsemist grinning smiley
Nii, et hoogsalt aga edasi ja esmaspäeval annan ka oma numbrikese smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 19. April 2012, kl 14.18

Heia!
Mina ka ikka sel nädalal olen kõik kirja korralikult pannud. Eile käisin oma spordiklubis kehaanalüüsi tegemas ja sealt sain kinnitust oma kartusele et teen valet trenni, muutsin tänasest treeningkava, näis mis juhtuma hakkab grinning smiley ja tööle tulin ka rattaga smiling smiley praegu kaal alaneb aga alati on seis mitte kiita esmaspäeva hommikuti smiling smiley

olge tublid ja nautige lõpuks saabuma hakkavat kevadet smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 22. April 2012, kl 22.40

Tere,

Helisekene, mina sain ka enne kaaluabiga liitumist iseseisvalt 10 kilo alla, osaliselt ikkagi kaaluabiga, kui mu mälu mind alt ei vea.

Aga, ilmad on ilusad ja kuna mul on suur aed, siis on õues toimetamist palju. Õhtuks rampväsinud. annan teada, et ma ei ole käega löönud, aga hommikuks siis ilusaid miinuseid

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 22. April 2012, kl 22.51

Tere õhtust,

mina tegin täna dramaatilise avastuse. Mul komme ülesse kirjutada asju, nagu oma väike blogikene kaalulangetamise osas, et kuidas läinud ja kas suutnud kinni hoida oma lubadustest ja mõõdud jne jne. Siis hea ülevaade kah..
Eelmine suvi ma tegin valgudieeti nädalakene, mis küll lõpuks oli vist 2 nädalat, sest kogu aeg läks nihu... Üritused ja asjad. Suvel ikka maru raske mingit muna ainult näost sisse ajada, kui teised kõrval liha vitsutavad grinning smiley
Igatahes sealt blogist võisin välja lugeda oma kurvastuseks, et ma olen praegu 10kg raskem, kui eelmise aasta juulis. Et umbes 9 kuuga on lihtsalt kolinal 10kg juurde tulnud. Õudneeee!!
Ma tean küll tglt miks, sest üle-eelmine aasta oktoobris hakkasin trennis käima regulaarselt ja ennem seda kogu aeg käisin õhtuti oma 5 km ringil. Ainuüksi selle kõndimisega võtsin kuu ajaga 4 kg alla. Ja mis nüüd on, veeren ringi rõõmsalt, kõndima minek on juba nii vaevarikas, et sure maha. No ei saa oma paksu tagumikku õue aetud!
Aga peale selle lugemist olin küll nii maru vihane enda peale, et vedasin end õue kohe, võtsin koera ja lohisesin 8 kg tal järel grinning smiley Väsinud, aga maru õnnelik! smiling smiley
Homsest valgudieet! Liiga üle käte läheb see asi juba. Loodan siin ikka, et saan 8 ette, aga kaldun arvama, et ennem näen kaalul number 100 mitte aga 89!
Eks homme näha ole, kuidas see nädal mõjunud on, kui olen üritanud ikka korralik olla ja näpuga joont ajada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 23. April 2012, kl 08.36

Tere,
kolm nädalat on olnud nn kaalusäilitamist. Panin omale uue eesmärgi ja vähendasin kalorikogust, et saaks natuke ka kaalu vähemaks.

Tunnistan ülesse, et muutsin natuke tabelit. Nüüd ei pea keegi käsitsi arvutama smiling smiley


Päikselist nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 23. April 2012, kl 09.28

Hei!

Tubli Tammekad, aga kui ma oma kaalulanguse sinna nüüd sisestasin siis minu ilus miinus kandus järgmise kaalulangetaja reale, nii, et mingi viga oli sees valemis ja ma panin need näitajad jõuga oma reale. Oleks tore kui nüüd vaatad uuesti üle ja teed parandused. Igati tore on, et valemisse ajasid kõik smiling smiley

Päikest kõikidele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 23. April 2012, kl 10.21

valemid üle vaadatud ja korrastatud smiling smiley

Äkki paneks omale mingid eesmärgid mille poole liikuda? Mis oleks sobiv tähtaeg?

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 23. April 2012, kl 12.58

Ma vist ainuke, kes plussis on ja veel nii suures ka smiling smiley
Aga võiks paika panna küll eesmärgi ja ka tähtaja, vb siis oleks motivatsioon veel suurem ja siis tead ka mis number saada on vaja mingiks ajaks..

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Helissa
Kuupäev: 23. April 2012, kl 13.24

Tervisi!
Mul siis ilus miinus sel nädalal, aga see vist suuresti tänu kõhuviirusele, mis paariks päevaks potile naelutas. Kirja pole suutnud miskit panna tükil ajal, püüan nüüd end käsile võtta.

Mingi vaheesmärk võiks olla küll, jaanipäev näiteks?

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 23. April 2012, kl 14.29

Kuna lähen mehega 18.05 Hispaaniasse puhkama siis minu eesmärk oleks 18.05 - 83kg smiling smiley (või vähem)

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 23. April 2012, kl 16.07

tekitasin lisalahtrid eesmärkideks. Andke teada, kui on mingid arvutusvead!

Esimene eesmärk on siis Helikesekene 18.mai ja teine eesmärk enne jaani, 18.juuni.
Mis on eesmärgi täitjate preemia ja mitte täitjate karistus?
Preemiaks eesmärgi täitmise päeval võiks olla nt 10 km kõndi ja karistuseks 15 km smiling smiley Või on see teie igapäevane liikumine?

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 24. April 2012, kl 19.51

Õhtust!

Minu tavaline ring on iga õhtu ca 5km. Et ka see preemiaring oleks juba päris võhmale võttev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 24. April 2012, kl 21.19

Õhtust.
Kohe kui üles ei märgi siis ka kaal tõuseb. Praegu võitlen migreeniga kui see möödub saan jälle hoolsaks hakata. Hetkel piinatud ja tahtejõuetu.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Helissa
Kuupäev: 25. April 2012, kl 08.30

Hommik!
Kui ilm lubab siis võiks ka rulluisud tolmust puhtaks teha või rattaga paras tiir teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 25. April 2012, kl 11.08

Ilm on väga kevadine juba ja kohe kisub sinna õue tegutsema ja jalutama smiling smiley Kuigi ega ma väga tegutseda ei saagi, ribis on mõra. Aga jalutada ikka saan. Olengi siin paar õhtut koeraga jalutanud, aga see hullukene tirib nii jubedalt, et enamus ajast jooksen tal järel grinning smiley , teeb liiga nii. Et igatpidi valutum on niisama jalutada või rullikad muretseda smiling smiley
Ma ei tea mis need igapäevased tiirud meil siin tüdrukutel on. Mina enda pealt vaadates seda 10km küll eriliseks preemiaks ei peaks, pool sellest kõnnin õhtuti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 25. April 2012, kl 13.15

Hei!
mina üritan vähemalt 3 korda nädalas trenni jõuda, ja nüüd lükkasin ka ratta välja ja olen mõned korrad rattaga tööl käinud. Pühapäeval oli mul 25km rattasõitu + 0,5h ujumist, abiks ikka smiling smiley
minule oleks 10km kõnd täitsa mõnus preemia smiling smiley
samas kui ma saavutaks väikese vaheetapi eesmärgi siis erandkorras luban endale ka midagi eriliselt head......Britta kook Werneri kohvikult smiling smiley no aga selle koogini on veel tükk maad minna grinning smiley

Andkem jalgadele valu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 26. April 2012, kl 08.19

Hei!
Tore,et meil siis nii hakkajad tüdrukud ja ikka väjas trenni teevad.Ise jöuan ehk kaks korda nädalas metsarajale-kepikönnile.Tööpäevadel olen nii väsinud,et kui koju jöuan,siis heal juhul jaksan end tv juurde vedada.Kuid täna vaba päev ja lähen köndima.Hea kalorite pöletamine on veel kui minna kuhugi poodi ja hakata riideid proovima ja ikka kohe mönuga mitu hilpu korraga.Vötab vöhmale küll ja tükiks ajaks isu lännu,need peeglid kohe mönuga näitavad igat rasvavoldikesteye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 26. April 2012, kl 10.38

HEI!
Lisasin ka oma eesmärgid,loodan et see annab mulle veelgi hoogu juurde ja ehk siis mötlen rohkem mida suhu pistan.Veel tänud tammekale,kes meie tabelit korrastab!Rühime siis edasi ikka miinuste poole.Ilusat päeva köigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 27. April 2012, kl 11.29

Hei,

Minu trenn on praegu koduhoovis. Eile sain jagu oma lamuvallist mere ääres, täna on küll tunne, et olen justkui peksa saanud, siit ja sealt valus. Loodan, et kaalule see mõjus hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 27. April 2012, kl 11.34

Kui kaalutabelit vaadata, siis tundub, et 12st inimesest 4 ära kukkunud. Polegi kõige hullem see värk, et ikka enamus jätkavad ja üritavad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.