Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 25. April 2012, kl 20.53

Täitsa toredasti on see nädal sujunud!
olen suutnud püsida etteantud normides, treenida, rohkelt liikuda ja mis peamine - vältinud edukalt õhtust söömist.
ja ma loodan VÄGA, et see kõik ka ära tasub reedese kaalumise näol spinning smiley sticking its tongue out

jõudu meile!
the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 27. April 2012, kl 06.56

Vähe, väga vähe on kogu selle pingutuse peale haihtunud..
aga seegi asi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 27. April 2012, kl 10.22

Tere üle hulga aja!

Mina käisin eelmine nädal Hollandis ja kuna reedel olin ära, märkisin tabelisse tagantjärgi üle-eelmise nädala kaalunumbri. Hämmastav, et reisil juurde ei võtnud, sest ampse seal ei lugenud ja juustu ning muu hea-paremaga sai ikka patustatud küll. Tagasi kodus jätkasin aga usinalt trenniga ja näedsa, väike langus isegi käes!

Küll on ilus kevad ja head jooksuilmad siin Tartus. Lausa nauding on väljas olla!

Kõike ilusat teile ja jätkame kergema suve suunas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 04. May 2012, kl 10.09

Täitsa märkamatult kujunes selle nädala tulemuseks -500g, mis on ikka väga üllatav, arvestades, et vahepeal kogesin täielikku motivatsioonikriisi, millega kaasnes trennide vahelejätmine ja kontrollimatu magusasöömine (viimane on tingitud peamiselt päevadest, lohutan end). Eesmärgist lahutab mind veel veidi üle kolme kilo ja kaalun 2. juunil 10 kilomeetri jooksul osalemist (Maijooks jääb ära, sest unustasin õigel ajal regada ja nüüd on hind juba 25 euri sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 05. May 2012, kl 18.01

Hei smiling smiley

Ma pole veel eales elus nii pikalt nii stabiilselt samas kaalus olnud kui selle duelli vältel! confused smiley
Aru ma ei saa!
teen trenni, jälgin, mida söön ja liigun igapäevaselt suht korralikult.
kaal aga seisab sisuliselt alates veebruarist.
ehk siis jah, olen kergelt kuri selle olukorra peale!

ilmselge on see, et oma eesmärgini ma jaanipäevaks ei jõua, aga mõned neetud kilod võiksid selleks ajaks siiski kaduda..

ei, alla ma ei anna.
jätkan, hambad ristis.

päikest meile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: kalka
Kuupäev: 08. May 2012, kl 08.32

Tead niirt, olen sinuga samas kausis grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 08. May 2012, kl 09.42

Minu kaal jälle teeb täpselt seda mida ta kõige paremini oskab, jo-jotab. Eks see nädal on läinud ka selle nahka, et liigutama pole jõudnud, kogu aeg on kulunud õppimisele. Ja jube hea vabandus endale on ju see, et aju vajab šokolaadi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 08. May 2012, kl 14.41

Otustasin nö viimase võimalusena võtta ette järgmise eksperimendi: täpselt 1 kuu vältel ma ei ületa oma päevast toitumisnormi ning teen nädalas min 2-3 korda trenni.
tahan näha, kas nii saan oma kaalu liikuma, kui olen tõega korralik ja aus iseenda vastu ning ei aktsepteeri neid +/- 25% päevanormi kõikumisi.. kuigi olgem ausad, enamasti olen söönud just 125%, mitte 75 eye rolling smiley

see on vastik nõiaring - ma ei suuda end piisavalt kokku võtta, et tulemusi saada ja kui pole tulemusi, pole ka motivatsiooni ega teki hasarti veel rohkem alla saada. pigem tekib tunne, et mis ma jaman, kasu ikka pole..

AGA, mai on käes ja ma tahan oma olemasolevad suveriided u kuu aja pärast selga panna ja see annab hetkel täiega motivatsiooni olukorra muutmiseks smiling smiley

täna hommikul, muide, oli kaal 74,9 ehk siis olen sellest maagilisest 75st jagu saanud.
asi seegi, kuigi aega võttis pea 3 kuud!

vaatame, mis saama hakkab spinning smiley sticking its tongue out

päikest! cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 09. May 2012, kl 20.58

Tere yle pika aja! Minu jaoks tähendas koolilopetamine pluss 4 kg! Suutsin 2 nädalat pidevalt öösiti kontrollimatult magusat õgida ja end sugugi mitte liigutada. Aga ma vapralt kavatsen siiski reedel kaaluda, kuigi number on suurem kui teiega liitudes..peaelgi on mu tsykkel magamatusest ja stressist täiesti segi, kehas veepeetus jne. Aga ma jätkan ikkagi! Täna käisin rattaga linnas ja ostsin ja spordiklubi kuukaardi, eile jooksin..et ikkagi võtan end kätte ja käest ei lase! Niirt, mul täpselt sama lugu selle päevanormiga. Mina otsustan nyyd eksperimenteerida, et kui püüaks kogu kaloririkka toidu lykata päeva esimesse poolde. Tean, et ma ei suuda vähe syya, aga siis proovin kaval olla ajastuse mõttes.smiling smiley edu meile , suvi juba paistab!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 11. May 2012, kl 10.27

hei smiling smiley

annan teada, et mina täna end ei kaalu!
ei, see ei tähenda, et oleksin langenud söömahullusesse..
küll aga viitab sulaselgele lollusele.
nimelt otsustasin eilset soolaseisu leevendada hea ja lahja seene-tüümiani salatiga, milleks kasutasin koduseid soolaseeni.
need seened osutusid aga ikka räigelt soolaseks ja nii sain sisuliselt soolapalaviku.
ohtra eileõhtuse veejoomise ja ülemäärase soolaannuse tõttu olen täna paistes nagu pall.
ainus boonus on see, et isu ei ole täna.
kogu olemine on nii paks ja pundunud, et olen seni suutnud manustada vaid kaks õuna ja veidi keefirit.

homme aga kaalun ja siis jagan seda eeldatavat rõõmu spinning smiley sticking its tongue out

ja Aretha, see, mis kiirelt tulnud, ka kiirelt kaob! peagi on see 4kg kadunud ja oled tagasi seal, kus pooleli jäid.
Muidugi suured õnnesoovid koolilõpetamise puhul ka the finger smiley

Ahjaa, kui teid on vallanud sarnaselt minule vastupandamatu soov kevadvärvides (loe: erkroheliste) söökide järele, siis soovitan soojalt katsetada spinati pannkooke ja hernehummust.
Hoiatan - sõltuvusttekitavalt maitsvad winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 11. May 2012, kl 19.48

Hihii, ma olen siis nüüd jälle samas seisus nagu duelli alustades! grinning smiley aga loodan, et suudan edn kokku võtta ja asja paremuse suunas muuta!
Niirt, sul siis sama maitse, mis minul! Spinat ja hummus mul väga sageli laual!
Aga kust küll leida motivatsiooni..tänaseks õhtusöögiks suutsin polaneeritud 300 kcal asemel sisse süüa vist 5 korda rohkem! Sel nädalal olen hästi korralikult trenni teinud, aga see ajab veel rohkem sööma...aga ei, ma siiski ei anna alla !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 14. May 2012, kl 10.45

Ehh, mul siis järjekordse šokolaadirohke reisi järel nädalane tulemus +900 grammi confused smiley

Aga pole hullu, hakkasin 2. juunil toimuvaks 10 kilomeetri jooksuks treenima ja kindlasti avaldab see ka kaalule mõju. Tänased 5 km juba tehtud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 16. May 2012, kl 09.20

Hei Cherry, kus see jooks on? peaks ka äkki plaani võtma! ma olen viimastel nädalatel palju jooksnud ja nii mõnus on..ja see motiveeriks ehk ka. Eile oli mul üle pika aja korralik päev, treenisin ja sõin inimese moodi..magusaisu lõpuks kontrolli alla saadudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 16. May 2012, kl 15.16

Jooks toimub 2. juunil Tartus. Tore kuulda, et sa taas järje peal said, sama siin smiling smiley Küsisid blogis, kas treenin kava järgi - panin jah oma peaga endale mingi esialgse plaani kirja, sest jooksuni on nii vähe aega ja pean oluliselt vormi parandama selleks ajaks. Käigu pealt siis reguleerin ja kohandan seda vastavalt enesetundele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 18. May 2012, kl 07.49

Ptüi, ma ütlen! Ja rohkem ei kommenteeri, kaalunumber räägib enda eest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 18. May 2012, kl 18.52

Hommikust! Ma olin nüüd sele nädala muidu korralik, ja tule usena on kaal sama mis kunagi seda duelli alustades grinning smiley ja täna õnnestus süüa 2400 kcal grinning smiley aga mis seal ikka! hea et niigi läits tongue sticking out smiley ja ikkagi ma treenin edasi ja kavatsen juunis minna jälle rasvaprotsenti mõõtma, et äkki on lihaseidki juurde tulnud , kui muud kasu asjast pole!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 24. May 2012, kl 07.15

Olen jõudnud seisu, kus kõik testriided ja ümbermõõdud viitavad üheselt salenemisele, aga kaal keeldub sellele teadmisele fakti staatust andmast..
Ei saa öelda, et see kuigi motiveeriv oleks.
Hambad ristis ja metsikut rabarberi-toorjuustukoogi isu trotsides ning aias 3-4-tunniseid töömaratone pidades panen edasi.
Mine tea ehk õnnestub nii jaanipäevaks ka kokku kilo-paar alla saada peale enam kui neljakuulist ponnistamist eye rolling smiley

Loodetavasti sujub teil palju paremini!
Päikest cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 27. May 2012, kl 09.23

Tere üle pika aja!
Pole nii kaua siia sattunud, tegelenud koolitöö ja söömisega, õnneks see viimane niiväga laastavalt pole mõjunud. Teisipäevast kümneks päevaks puhkama, siis läheb kindlasti veini ja juustu rohkem kui vaja moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 01. June 2012, kl 10.30

Haa, olen oma tänasest kaalunumbrist - 67,1 - väga üllatunud, sest on üks paras patunädal olnud, veel eilegi olid märksõnadeks kook ja šampus, sessi lõppu tuli ju tähistada. See 10 km jooksuks valmistumine annab ikka tunda järelikult, sest söömine on mul väga korratu olnud. Kuigi väga hõisata veel ei julge, sest sel nädalal on mu kaal kõikunud enam kui kilo võrra. Punased pühad siiski. Igatahes annab selle minu jaoks pisikese numbri nägemine kuhjaga motivatsiooni oma eesmärgi suunas edasi rühkida smiling smiley

Kuidas teil edeneb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 01. June 2012, kl 18.28

Hei!

Minul edeneb jätkuvalt tibusammudega - vaid 200-grammine langus nädalaga.
Kokku kadunud üks (!!!!) närune kilo kogu selle aja jooksul.
Tegelikult on see täitsa naljakas - nii palju kisa ja piinlikult vähe villa eye popping smiley

Toitumisega on viimasel ajal olnud meeldivalt kasinad lood.
PIkalt vaevanud sisemine pinge ja ärevus seoses täna aset leidnud töövestlusega said õnneliku lõpu.
Pingeperioodi isutus pole õnneks veel kadunud.

Nii moodustuski tänane menüü valdavalt vahuveinist, maasikatest ja rabarberikoogist.

Sina, CherryChan oled müstiliselt tubli olnud!!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 02. June 2012, kl 07.47

Juhuu, üleöö veel pool kilo kadunud!
Ehk saan siiski ka mina jaaniööks saledaks tongue sticking out smiley

Mõnusat vihmast laupäeva meilespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.