Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 19. February 2012, kl 19.21

Kas leidub vanu tuttavaid või ka uusi, kes langetaks koos minuga kaalu?
Olen küll Jaanilahingus aga duell oleks ekstra motivatsiooniks lihtsalt supper. Sest duellis on palju rohkem suhtlemist, toetamist ja ka motivatsiooni ning abi.

Minu kaaluks siis 62,4kg ja oleks plaan saada kuskile 55-58 kanti ja seda siis hoida ka, kui õige tulemus käes grinning smiley
Ja võtame asja positiivselt ning loodame, et saavutame oma ideaalse keha ja parema tervise.

Ning kaaluks siis reede kaal (sest siis on meil juba esmaspäeval loota miinuseid ja unustame patustamise).

PS!
Aretha, kas liitud ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Rika
Kuupäev: 19. February 2012, kl 21.51

Tere Londiste 112,

Mina liituks küll sinu duelliga, sest oleme sinuga ühes ja samas kaalukategoorias. Minu kaal on 64,5kg, mis on küll natuke suurem kui sinul aga sama kategoorias ikkagi. see ilmselt annab meile mõlemale võrdsema lähtepositsiooni kasmiling smiley. Mis sa arvad?

Kui võtad mind oma puntti siis milline on periood soovitud eesmärgi saavutamiseks? Minu eesmärk on 59kg ja tahaks seda saavutada 6 nädalaga.

Mis sa arvad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: undukas
Kuupäev: 19. February 2012, kl 23.54

Kui lubate, siis ma liituks ka - kaal natuke rohkem kui teil ainult. 66.0 kg oli viimati, pikkust 167 cm. smiling smiley Eesmärk on 61 kg ja 8 nädalaga ehk saaks hakkama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 20. February 2012, kl 05.57

Hei, mina kavatsen oma duellis olla vähemalt suveni. Kui saan oma kaalu kätte siis pean seda ka hoidma. Tore, et me kõik nii ühes kaalus oleme.
Võtan teid rõõmuga duelli vastu. Täna, homme ja vb ka ülehomme ootan veel mõnda liiget ja siis löön duelli lukku.
Rika- kui sa soovid ainult 6-nädalat olla siis see sobib ka. Peaasi, et me koos kaalu alla saame ja seda siis ka pärast hoida suudame. Minul otsest daatumit pole, et mis ajaks peaksin kaalus olema. Ag akindlasti enne suve, et siis juba ilus ja seksikas välja näha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 20. February 2012, kl 06.39

Tere hommikust!
Mina olen oma motivatsiooni kusagile kaotanud aga vist liituks ka kui võtate...
Minul kaal hetkel 64,2 (hommikul kaalusin) ning soovkaaluks oleks tõesti näha 5-ga algavat numbrit. Seega kasvõi 59,9 winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Rika
Kuupäev: 20. February 2012, kl 09.14

Hommik,

59,9kg kõlaks oleks ka mi u puhul silmale juba ilus vaadata ja kõrvale kaunis helismiling smiley . Eesmärgi 6 nädalat panin lihtsalt selleks , et oleks sihtpunkt millest siis veel edasi minna sest täiesti ideaal saavutus oleks 55kg. Kuna aga sinna on nii , nii pikk maa siis selline vaheetapp tundus hea.

Aga täna hommikul kaalusin ja kaal näitas 64,2 kg. Ma nii õnnelik!

Aa, pikkuse panen ka siia kirja- 168cm.

Oma senise kaalulangetamise kohta siin kaaluabis võin õelda küll, et väga raske on see minu jaoks. Minul jääb kõht kogu aeg väga tühjaks , ehk siis sooviksin süüa tunduvalt rohkem selleks, et kõht natukenegi täis saaks. Täiesti jube kohe! Alustasin kaalabiga 9. veebruaril ja üle see nälja tunne ei lähegi- huvitav kas kunagi üldse läheb?! Natuke leevendab see, et joon näljatunde leevandamiseks taimeteesid ja rohelist teed kuid abi suurt ei ole....

sellised siis minu lood ....

Ilusat päeva kõigile!
Rika

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: aretha
Kuupäev: 20. February 2012, kl 17.57

JAAAA Londiste! Palun alustame kohe! Mul on totaalne motivatsioonipuudus. Tulen just nädalavahetuse puhkuselt, kus sai ainult söödud smiling smiley Ma pean end kätte võtma! Pole siiani päris terve ja pole mitu nädalat end liigutanud ning tuju täiega nullis.
Oeh, kui ainult jätkuks julgust kaalule astuda! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 20. February 2012, kl 19.44

Mina tahax kaa smiling smiley

Kaal 58kg ja pikkus 164cm smiling smiley eesmärk oleks kunagi kaaluda 53kg winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: änn
Kuupäev: 20. February 2012, kl 20.14

Hei-hei!
Mina ka hea meelega osaleks ka teie duellis. Ma tegelikult ühes juba osalen, aga seal on väga vaikne ja kui ma lugesin siin nii Londiste kui teiste soovijate kaalunumbreid ja soovkaalusid, siis need klapivad imehästi minu numbritega. Ja kui numbrid sarnased, siis on vast lihtsam ka üksteist toetada, sest meie ülekaal pole ju tegelikult suur ja vähemasti mulle tundub, et seda visamalt see langetamine läheb grinning smiley ja suvi on tõega juba hirmuäratavalt lähedal - prrrrr..
Minu hetkekaal on 62,7kg, soovkaal 55-54kg, pikkus 169cm.
Änn

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 20. February 2012, kl 20.41

Väga lahedad uudised, et me kõik oleme nii sarnases kaalus ja kõik oleme nõus kohe alustama. See tähendab, et oleme juba alustanud, sest tabelisse lähevad juba meie eelmise reede (17.02) kaalud ja seekord on meil siis reedel juba esimene kaaluminegrinning smiley

Vaatan, et kas homme tahab ka keegi meiega liituda, kes meiega samas kaalus. Sest meil ühised mured ja ülekaalu tõesti peaagu, et polegi.

Võtame siis rõõmuga kõik koos kevade ja suve vastu ning siis juba ilusa keha ning pisikeste numbritega kaalul grinning smiley

Ilusat õhtut

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. February 2012, kl 21.55

Kas mind ka võetakse siia ritta ? Olen teises teemas kirjas ,aga seal nii vaikne. Täna hommikune kaal täpselt 63kg, näha tahaks nr.57-t

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: aretha
Kuupäev: 20. February 2012, kl 21.58

Ma siis panen ka siia oma numbrid:
pikkus 173, eelmise reede kaal 63,6, esialgne eesmärk 59,9 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. February 2012, kl 22.42

reedene näit oli 62,8kg, 158 lühike smiling smiley Loodan ikka Teie seltsi saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 21. February 2012, kl 06.26

Tere hommikust,
muidugi võtame su kampa Pirle, sest oled meiega ju nii sarnases kaalus smiling smiley

Minu pikkus siis 165 cm ja ega ma pikkusega just ei hiilga grinning smiley

Kena päeva algust ja õhtul teen siis uue teema ja kas Pealkirjaks meie duellile sobib.
Duell "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"- ja siis kas soovite saada kiidutabelisse ka, et kas vaja panna kõikide nimed ka pealkirja taha või ei ole see nii oluline. Mina isiklikult ei paneks, sest kindlasti keegi meie duellist lahkub vabatahtlikult ja siis enam pealkirja muuta ei saa.

Mina olen indu täis ja õhinal ootan tänast päeva, sest kavas süüa vähemalt 2 kuklit- vahukoorega tongue sticking out smiley Loodan südamest, et neid rohkem omale sisse ei vitsuta.

Ilusat päeva algust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 21. February 2012, kl 06.39

Mulle pealkiri sobib ja ilma nimedeta grinning smiley grinning smiley

Edukat nädalat ja vastlapäeva smiling smiley
PS! õnneks mind kuklid ei ahvatle, sest vahukoort ei söö grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: änn
Kuupäev: 21. February 2012, kl 09.04

Hommikut!
Pealkiri tip-top minu arvates ja olen ka sinuga, Londiste, nõus, et nimesid ei pea pealkirja lisama.
Ja teate, täna hommikul avasin akna ja tuppa imbus hea sületäis kevadelõhna. Päriselt ka, õhus on juba kevadet, seega laseme kõik täna oma vastlaliud ära ja naudime veel veidi suusailma, kuna mul on tunne, et varsti on pehme ja leige tuulega kevad käes grinning smiley
Head,
Änn

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: aretha
Kuupäev: 21. February 2012, kl 09.45

Hommikust! Täna ärkasin tõeliselt mõnusa motivatsioonigasmiling smiley nautisin mõnuga oma kuklit - tõesti head said winking smiley ja nüüd lähen võtan coffee inist ühe mõnusa cappuccino töökaaslaseks.
Minu arvates ka pole nimesid vaja. Mõnusat vastlapäeva kõigile!
Muide, alates homsest kavatsen ma asuda suhkruvabama elu suunas teele. St kuni paastuaja lõpuni maiustusi ei söö! (Kavatsen küll puuvilju, mett ja 99% kakaosisaldusega šokolaadi tarbida) Näeb siis, kuidas mõjub. Eelmisel aastal tegin sama ja õnnestus end pikaks ajaks suhkrusõltuvusest võõrutada!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: tirnu
Kuupäev: 21. February 2012, kl 11.29

Tere,

Mina sooviks ka duellis osaleda, kaal on 58,pikkus 164 ja soov 53 nagu seda oli kunagi enne teise lapse sündismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: janzu
Kuupäev: 21. February 2012, kl 11.35

Tere!

Tahaks ka teiega liituda, kui veel saab.
Kaal on viimasel ajal katastroofilise tempoga tõusnud ning nüüd tunnen, et vajan abi tõusu peatamisel ja tagurpidi käigu andmisel.
Täna hommikul avastasin õudusega, et kaalunumber on juba 67,2. Pikkust on 170 cm.

Eesmärgiks panin praegu 62 kg 8 nädalaga. Eks näis, kas liigun sealt edasi.
Kõigepealt on vaja pärale jõuda! winking smiley

PS! Ma pole kunagi varem duellitanud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. February 2012, kl 11.41

Väga tore! Minule pealkiri meeldib ja nimesid tõesti pole vaja. Toredat kelgutamist! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Rika
Kuupäev: 21. February 2012, kl 17.39

Tere kõigile,

olen ka mittenimede poolt. Magusaid kukleidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 21. February 2012, kl 18.10

Loodan, et pole hiljaks jäänud. Mina sooviks ka ühineda. Kaal oli viimati 63,2 kg. Sooviks esialgu 59-60 kg peale. Pikkus 170 cm. Kaal kindlasti sel nädalal tõusutrendis. Kuidas see duellitemine käib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 21. February 2012, kl 18.21

Ma reedest kaalu ei tea, siiani olen kaalunud kolmapäeviti. Siis oligi 63,2. Nüüd olen olnud nädal haige ja liikunud pole. Sööke pole ka viitsinud kirja panna. Täna üks vastlakukkelgi söödud. Seega usun, et hetkel kaal suurem. Aga ma paneks umbes siis algkaaluks 63,5kg. Mul on nii hea meel, et keegi samas kaalus tahab duellitada grinning smiley Mul on väga motivatsiooni vaja hetkel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 21. February 2012, kl 20.33

Tore, et meid nii mõnus kamp kogunes, kes kõik oleme peaaegu samas kaalus.

Nüüdsest siis Duelli kaaslaste otsing lõppenud ja osalised teada!

Duellis osalevad:

Londiste
Rika
Undukas
Kakuke36
Aretha
Naerulind
Änn
Pirle
Tirnu
Janzu
Liinaliinaliina

Ja duelli nimeks jääb:

"Tasuta ära anda üleliigsed kilod"

Kaalumine toimub reede hommikul ja tabeli panen ülesse kas laupäeva õhtul või pühapäeval. Loodan, et jõuate reedese päevaga oma kaalud edastada, et saaks andmed tabelisse kanda.
Kõigile edukat duelli ja mõnusalt palju kaotatud kilosid grinning smiley


Londiste

Valikud: VastaOsunda
Re: Londiste otsib duelliks kaaslasi spinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Rika
Kuupäev: 24. February 2012, kl 11.10

Hommikust,

Teatan oma kaalu:

Rika 63,3 kg smiling smiley

kaunis vabariigi sünnipäeva!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.