Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: vainokas
Kuupäev: 20. February 2012, kl 10.15

Tere kõigile!

Sain siis nüüd uue teema algatatud! Duellis osalevad siis kadi92, pisikiiz ja merru ning mina. Teised jätsin praegu välja, sest nad polnud nädalavahetusel kaalu edastanud, aga kui numbrid tulevad, siis nad vast ikka võivad liituda smiling smiley

Duell kestab siis 27.aprillini!

Kuigi ma hakkan vist küll maha jääma teiest, sest laps haige ja õue üldse ei saa ning külmkapp on kogu aeg lähedal grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 20. February 2012, kl 16.56

17.02 Seisuga

Vainokas - 71.6
Kadi92- 80
Pisikiiz- 67.1
Merru- 74
Tinza - 80


NB ! Kaalumine toimub reedeti ja hiljemalt laupäevaks kaalu numbrist teada anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 20. February 2012, kl 16.58

On kellegil häid nippe ka jagada kuidas kaalu kiiremini liikuma panna grinning smiley ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: tinza
Kuupäev: 20. February 2012, kl 22.04

Ee, tglt ma ikka 75kg hetkel, mitte 80grinning smiley

Üritan õhtuti siis enam mitte näksida (varem õhtuti oligi ainult üks suur söömine) ja suusatama tahaks ka minna, kauaks seda lund ikka enam on.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 21. February 2012, kl 08.59

Issake, vabandust. tembeldasin su 5 kg raskemaks confused smiley. Järgmises kaalugraafikus märgin ära õige kaalu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: vainokas
Kuupäev: 21. February 2012, kl 19.05

Minu jaoks on üldiselt toiminud kaalu langetamisel kui ma rohkem liigutan ja teen trenni ning söön umbes 1900-2000 kcal kanti päevas. Muidugi kaldun pigem rohkem sööma grinning smiley praegune pisike kaalutõus just sellest, et mulle meeldib SÜÜA smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 21. February 2012, kl 21.07

Ma siin alustasin ka " tervisliku" toitumisega, aga magusaisu aina kasvab.Raske on kommikausist mööda vaadata eriti kui elukaaslane teleka ees sinu kõrval shokolaadi kugistab.
Aga ma olen avastanud enda jaoks Õunaäädika , kiirendab seedimist hästi smiling smiley eks ole näha kas aitab ka kaalu langetamisele kaasa grinning smiley
kuna poiss sai mulnüüd 1 kuuseks ja vaikselt on juba sünnitusjärgne olek paranenud kavatsen järgmine nädal kintsud ja pepu kilesse tõmmata ja ratta selga ronida.. kunagi hoidis mind see eriti hästi vormis smiling smiley Sai isegi enne rasedaks jäämist vaakum pump tellitud nüüd oleks aeg see ka kapist v
välja koogita ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Kuupäev: 21. February 2012, kl 22.24

kaalun 67 olen ka noor ema eesmärk alla saada 7 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 22. February 2012, kl 09.37

trintsik27 lisan sind tabelisse nädala lõpul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: vainokas
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.23

Hommikust!

Täna hommikul vaatasin imestusega, et kaalun 71.1 kg smiling bouncing smiley Arvestades nädala algust mõtlesin, et võtan juurde või heal juhul säilitan oma kaalu, aga hoopis vastupidine lugu thumbs up

Tundub, et treenimine tasus end ära sellel nädalal smiling smiley

Ilusat vabariigi aastapäeva teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: merru
Kuupäev: 24. February 2012, kl 10.57

Eile oli üks sünnipäevapidu ja läks täitsa käest ära - sushi oli nii maitsev ja ei osanud arvata, et see nii palju kaloreid annab. Ühesõnaga tulemus kokku täna hommikuse kaalumise tulemusel 73,5 kg.
PS. Kas te suudate iga päev kalorinormis püsida? Ja kui ületate, siis kas järgmine päev olete nö vee peal? smiling smiley
Head vabariigi aastapäeva minugi poolt teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 24. February 2012, kl 11.36

Ilusat vabariigi aastapäeva teilegi naised smiling smiley

Mina küll ei suuda koguaeg kalorinormis püsida, vahepeal peab ikka midagi head ka sööma , siis parem motivatsioon edasi pingutada. piitsutamisel ma mõtet ei näe , parem asja mõnuga ja mõistusega teha smiling smiley

Aga oh sa üllatust, minu täna hommikune kaal on 76,5kg . tundub et õunaäädikat 2x päevas ja rohelist teed 4 tässi on asjaette läinud. Samas jalutuskäigud poisiga on tõusnud poole tunni võrra pikemaks. Mõnuuus, väga rahul endaga . Ei uskunud et nii palju alla minna võib smiling smiley

Täna vveel kelgutama ja viskan ehk isegi suusad alla... Mõnusad ilmad perega väljas olemisekwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: merru
Kuupäev: 24. February 2012, kl 12.54

Peab ka ikka seda ounaaadikat proovima, tundub et toimib.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: vainokas
Kuupäev: 24. February 2012, kl 15.51

Ma tegelt söön tavaliselt isegi sutsuke rohkem kui KA norm ette näeb. Seda sellepärast et ma arvan et see mulle pisut liiga madal, sest ma veel imetan ja seda kalorihulka lisada ei saanud (vähemalt ma ei näinud).

Ja kui juhtub, et tunnen et olen siiski liiale läinud, siis pole veepäeva teinud. Ma muutun väga kurjaks, kui ma regulaarselt süüa ei saa, ja mees ei kannataks mind siis välja grinning smiley Pigem olen liikumisele panustanud.

kadi92: kuidas sa seda õunaäädikat manustad?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 24. February 2012, kl 20.15

veepäevasi harrastasin ma enne rasedust. See oli nagu aamen kirikus et Teisipäev on veepäev. Aga enam ei suuda, muutun sama moodi väga kurjaks kui süüa ei saa.. Ja ei suuda isegi öösel uinuda tühja kõhuga. Raseduse ajast on väga jube komme külge jäänud, öösel wc käies käin ka köögist läbi et m,idagi magusat hamba alla saada. Ja ei oska enam sellest harjumusest lahti saada confused smiley sellega olen endale tõsise karu teene teinud confused smiley

Õunaäädikat joon hommiku 250ml veega + 2spl äädikat + poole sidruni mahl ( maitse pole kiita, väga hapukas )
Õhtu : 250ml vett + 2spl äädikat ..

Loodan Vainokas et aitab ka sind (Y) Edu !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 24. February 2012, kl 20.22

Ise arvan et nüüd on see nädalane kuur sooled puhtaks teinud, aga väga ei usu et see aitab rasval põleda... Aga pikema aja peale eks ole näha mis saab, kas kaal langeb veel või mitte.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 26. February 2012, kl 16.55

17.02 Seisuga 24.02 Seisuga

Vainokas - 71.6 Vainokas-71.1 (-0,5kg)
Kadi92- 80 Kadi92- 76.5 (-3,5kg)
Pisikiiz- 67.1 Pisikiiz-Andmed puuduvad
Merru- 74 Merru- 73.5 (-0,5kg)
Tinza - 75 Tinza- Andmed puuduvad
trintsik27- 67 (UUS)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: tinza
Kuupäev: 27. February 2012, kl 12.00

Reedene kaal näitas 75,3 nii et 300 grammiga plussisyawning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 29. February 2012, kl 09.19

See nädal on mu kaal juba plussi tõusnud confused smiley midagi head oodata pole sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: vainokas
Kuupäev: 29. February 2012, kl 10.50

Mine sa tea, ma eelmise nädala alguses olin ka plussis, aga reedeks oli ikkagi langenud kaal. Nii et ära anna alla smiling smiley

Ma proovisin üks päev seda õunaäädikat, koguses klaas vett ja 2 tl õunaäädikat, ning mul läks alla pool klaasi sellest. Tuli kuidagi okserefleks peale eye rolling smiley Nii et ma esialgu jään sidrunimahla manustamise peale, mõjub sarnaselt tongue sticking out smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: Pisikiiz
Kuupäev: 29. February 2012, kl 14.24

MA ei leindud üles seda teemat enam grinning smiley mul kaal jäi samaks reedel jälle.
Mul ei liigu kaal kuhugi. Ma lihtalt ei suuda oma kalorinormi täis süüa üldse confused smiley
peaks ka õunaäädika koju ostma ja proovima smiling smiley äkki mõikab

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: tinza
Kuupäev: 29. February 2012, kl 22.52

Ise ka seda õunaäädikat juua ei taha vist, ostsin täna tableti kujul, homsest hakkan manustamasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 01. March 2012, kl 09.45

Pikapeale pole hullu, harjub ära grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.01

täna hommikune kaal 75,5 kg ... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: tinza
Kuupäev: 02. March 2012, kl 13.23

Täna hommikune seis 74,6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: merru
Kuupäev: 02. March 2012, kl 13.30

minu tänane seis 72,4 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: vainokas
Kuupäev: 03. March 2012, kl 08.28

Hommikust!

Kaal siis eile 70.9 kg spinning smiley sticking its tongue out Olen ülimalt rahul 200 g võrra 6ga hakkavale numbrile lähemal. Loodan, et märtsikuu jooksul läheb see kilo ka maha, nii et aprilliks peaaegu raseduseelses kaalus grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 04. March 2012, kl 20.14

Vainokas - 71.6 Vainokas-71.1 (-0,5kg) Vainokas- 70,9 (-0,7kg)
Kadi92- 80 Kadi92- 76.5 (-3,5kg) Kadi92- 75,5 (-4,5kg)
Pisikiiz- 67.1 Pisikiiz-67.1 (0.0 kg )Andmed puuduvad
Merru- 74 Merru- 73.5 (-0,5kg) Merru-72,4 (-1,6kg)
Tinza - 75 Tinza- 75,3 (+0,3kg) Tinza-74,6 (-0,4kg)
trintsik27- 67 (UUS)Andmed puuduvad

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Saatis: Pisikiiz
Kuupäev: 05. March 2012, kl 10.44

Sa krdi krt mul näitas kaal 68 üldse nüüd confused smiley nii haige.
Klge kuidas te seda õunaäädikat võtate? Ma pidin täna oksele hakkama kui seda veega üritasin võtta ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Emad suvevormi! smiling smiley
Kuupäev: 05. March 2012, kl 12.06

Kas tohib ka veel teie duelliga liituda? Võtsin ka rasedusega 20 kg juurde. Laps on juba 1 a 8 kuud vana, aga viimased 5 beebikilo ei taha kuhugi kaduda. Ideaalne oleks suveks jälle vormi saada. Praegu kaalun 66,5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.