Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: 100 kilo naiseilu kutsub duellimaratonile
Saatis: krista
Kuupäev: 05. August 2010, kl 15.18

tere päevast!
Olin väljamaal puhkusel ja selle ajaga on minu duellikaaslased kaotsi läinud.Endast nii palju et olen kah suur tüdruk ja sooviksin teie seltskonnaga liituda. Käisin koju jõudes kaalul ja kogu mu senine pingutamine osutus üheks suureks nulliks. Kaal siis 105,7 ja pikkust 164cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: 100 kilo naiseilu kutsub duellimaratonile
Saatis: Gasell
Kuupäev: 05. August 2010, kl 15.55

Tere, tere!
Veel viimasel hetkel said meil sabast kinni, sest homme teeme uue teema smiling smiley
Krista ma panen siis su algkaaluks 105,7. Kui sa nüüd mingi imega hakkama ei saa siis arvatavasti esimesel nädalal sul kaalulangust ei ole, sest kaalumine juba homme ju grinning smiley

NB! Ärge siis unustage, et reeglite kohaselt on kaalumine reedel ja andmete esitamiseks on aega esmaspäevani.

Valikud: VastaOsunda
Re: 100 kilo naiseilu kutsub duellimaratonile
Saatis: krista
Kuupäev: 05. August 2010, kl 17.41

Tänud!
Ma kaalusin ennast pühapäeval ja peale seda pole kaalu otsa roninud.Kaalun ennast homme hommikul ja sellest saab ka algkaal (kui sobib). Igaks juhuks ennast veel täna õhtul ei šokeeri.

Valikud: VastaOsunda
Re: 100 kilo naiseilu kutsub duellimaratonile
Kuupäev: 05. August 2010, kl 18.05

Tere, Gasell

Kakumäe metsas kõnnin. Tunnise tiiru teen, väga kõva kiirust ei arenda. Tahad kampa tulla?

Valikud: VastaOsunda
Re: 100 kilo naiseilu kutsub duellimaratonile
Saatis: Gasell
Kuupäev: 05. August 2010, kl 20.33

Õhtust !
Suurtükk ma igaksjuhuks uurisin jah, ise käin Järvel kõndimas. Kakumäe jääb natuke kaugeks mu jaoks muidu poles seltskonna vastu midagi.

Krista ära pikka viha pea aga ma panin uues teemas su algkaaluks 105,7 kg. Kui sa oled homme end kaalunud siis muudame selle ära.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.