Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 05. March 2012, kl 12.40

Ja siin siis lubatud tabel:

[docs.google.com]

Esimese nädala kohta väga ilusad tulemused. F´l küll 0-nädal, kuid ka see on positiivne.

Tublid olete!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 05. March 2012, kl 23.33

Palju õnne sünnipäevaks Mitjake! Mõtle ikka meie peale oma tähtsal päeval. Äkki duellitamine on motivatsiooniks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 06. March 2012, kl 09.52

Aitäh!

Jaa... praegu panustan siiski rohkem heale seltskonnale ja meeldivale äraolemisele. Suutäisi tõesti ei tahaks praegu lugeda. Kuid pühapäevane istumine läks küll söömise mõttes vägagi mõistlikult. Loodetavasti lähevad ka teised koosistumised pigem jutustades kui matsutadestongue sticking out smiley.

Eile meisterdasin öösel kella poole üheni kolme kooki (kõik erinevad)- kaks tööle ja üks õhtuks koju. Kui igast koogist läheb kõhtu üks tükike, siis saab juba paraja kalorilaksu... Ja homme vaja ka veel laud katta...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Kakuke29
Kuupäev: 07. March 2012, kl 06.35

tere,

mina käisin eile üle pika-pika aja kepikõnnil ,küll oli mõnus ,soovitan kõigile....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 09. March 2012, kl 19.48

Tere! Kuidas teil läheb? Mul kevadväsimus, mis suurendab ainult kaalu kahjuks.
Edukat nädalavahetust Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 11. March 2012, kl 20.57

Tere Lillekesed,

Natuke rohkem positiivsust...

Minu meeletu söömanädal on nüüd ka lõpuks läbi saanud. Homme hommikul vaatan tõele näkku ehk kaalun ennast...

Minule ka meeldib väga kepikõnd, kuid pole seda väga ammu harrastanud. 1,5-aastasega ei saa just oma tempot dikteerida. Lahenduseks tulen hommikuti tööle minnes pool tundi varem kodunt välja ja marsin maha oma 4 bussipeatust (kahjuks iga päev see siiski ei õnnestu). Ning juba pikemat aega võtan ka hoogu, et basseini jõuda, kuid meil on olnud haigusterohke talvehooaeg.

Olge siis tublid ja kaaluge ennast homme ning märkige kaal ka tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: averott
Kuupäev: 12. March 2012, kl 06.33

Varahommikut!

Meeldiv 400 grammi jälle maha raputatud - aeglaselt ja visalt aga siiski kergem. On, mille üle rõõmustada. Tunnen samuti meeletut kevadväsimust ja püüan kuidagi kulgeda. Loodan, et see eriti libe aeg saab kiiremini ümber ning julgen ka kepikõnni ette võtta. Seni aga püüan kööki lihtsalt vältida smiling bouncing smiley

Rõõmsat kevade poole kulgemist kõigile hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 13. March 2012, kl 09.43

Meie teise nädala tulemused:

[docs.google.com]

Erilised kiitused Kakuse29´le- väga ilusad tulemused. Teeb kadedakstongue sticking out smiley.

Minu kaal ikka paigal, mille üle mul siiski jälle hea meel, kuna söömist on eelmine nädal olnud kõvasti. Peab midagi füüsilist juurde tegema hakkama, ehk hakkab kaal siis ka allapoole liikuma.

Olge tublid ja mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 16. March 2012, kl 13.29

No nii, no nii, no nii.... ja täielik vaikus.

Variandid on, et teil läheb kõik niivõrd hästi, et ei ole vajadust oma muresid/mõtteid jagada või on hoopis nii kiire kõikidel... Minul isiklikult on olnud päris kiire nädal. Kuid nüüd ei ole enam "orav rattas", kevade tulekuga lihtsalt on tulnud kusagilt jõudu ja tahmist toimetada. (Jumal tänatud, et ei ole kevadväsimust- ptui, ptui, ptui...)

Minu teises duellis on täna kaalumispäev ning tulemuseks on -0,7kg. Endalgi huvitav, kas õnnestub esmaspäevaks veel kergemaks saada.

Kirjutage, kirjutage, kirjutage- nii on ju palju huvitavam...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 16. March 2012, kl 22.02

mitjake, väga tubli oled!
Mul selline nje mjäsa-nje rõba tunne. Paar nädalat tagasi oli selline hea kerge tunne ja kaal langes. Hetkel olen nn kaalusäilitamise faasis. Kirjutan kõik ülesse ja kaloreid päeva jooksul lõhki ei söö, kui keha hoiab kuidagi vedelikku kinni. Mu ainuke lootus, et lähipäevil peaks see tunne mööduma.
Edukat nädalavahetust kõigile ja esmaspäeval kaalume smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: averott
Kuupäev: 18. March 2012, kl 08.14

Tere pühapäevahommikut.

Ilm on täna väljas selline, et õue jalutama küll ei kutsu. Seega, tolmulapid kätte ja triikrauad pistikusse - kodutööd saab ka rakendada pisikese trennikesena (eriti, kui tegevus võtab rohkem, kui tunni spinning smiley sticking its tongue out) See nädal on koolis oma veerandilõpuga vastikult stressirohkeks osutunud. Natuke on see avaldunud ka söögiisus. Käsi ikka tõuseb lisa napsama. Ilmselt peab kõik lisakalorid lihtlabaselt trenniga ära kulutama, et vähemalt nulli jääda. (suud kinni teipida vist poleks mõtekas) sad smiley

Rõõmsalt edasi nügides
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: averott
Kuupäev: 19. March 2012, kl 06.40

Tere varahommikut!
Mul täna hommikul üllatuseks priske pluss eye rolling smiley
See nädal olen kaaludest kaugel koolitusel ja kõigest hingest loodan, et vähemalt nulli jään. Kevad pole enam kaugel ja kõnniteed on juba läbitavad.
Rõõmsat ja saledamat nädalat kõigile!
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 19. March 2012, kl 12.33

Tere kaunid Lillekesed,

Täna hommikul tegin silmad lahti 8 paiku. Vaatasin aknast välja ja ei saanud kohe arugi, mis toimub... Olin hämmingus: "kuidas palun???". Tänaseks kuulsin ilmateatest vihma, kuid kindlasti mitte lörtsi... Eile käisin pojaga jalutamas ja ei suutnud kuidagi kopse kevadhõngu täis hingata. Ja täna jälle talv... Vägisi üritan seoses ilmaga midagi halba mitte mõelda, kuid midagi positiivset pähe ka ei tule. Õnneks oli vaja tööle tulla autoga, kuid sellest hoolimata olid varbad märjad...

Minu meeldivaks üllatuseks on nädalatulemus -1,1kgspinning smiley sticking its tongue out. (Ego on kohe lõhki minemas...) Tunne on ülihea. Minu ligi kuuajane paigalseis ja väiksed plussid on järele andnud ja nüüd kukub ludinal. Endalgi pisut imelik, et justkui üleliia palju ei pinguta, aga kaalunumber läheb aina väiksemaks- kardan, et pill tuleb pika ilu peale.

Kas keegi vaatas saadet "Tantsi tagumik trimmi"? Mina vaatasin (lõpust kaks viimast osalejat jäi nägemata). Meeletu kaalukadu, pea igaüks kaotas 6kg ja seda ainult ühe nädalaga. Natuke pelgasin, et võib-olla tuleb sama mage kaalulangetamise saade nagu oli see eelmine (nime juba ei mäleta). Tantsukavad olid nii ja naa, kohati oli lausa piinlik vaatada, aga paar kava olid ka ülihead. Olin pisut üllatunud, et paar naisosalejat olid alla 100kg. Oleks võinud ka ise kandideeridasmiling bouncing smiley, aga õnneks ma ei ihka 15 minutit telekuulsust.

Olge tublid ja mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 19. March 2012, kl 12.52

Tere,
mul ka väike pluss. Võrreldes nädala keskel nähtud numbritega on ikka väga ilus number juba smiling smiley Loodan, et mul ka järgmine nädal hakkab kaal langema nagu mitjakesel. Tunne on vähemalt selline hea ja kerge.

6 nädalat on eesmärgi täitmiseks ja eesmärk peab olema täidetud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 20. March 2012, kl 10.51

Tere Lillekesed,

Meie 3. nädala tulemused on:

[docs.google.com]

Minul õnnestus jälle haigeks jääda- kurk on paistes ning vastikult terav valu on ka kõrva löönud. Täna ootab ees käik arsti juurde. Arvan, et tegemist on minu kolme nädalase nohu komplikatsiooniga. Lootsin, et saan nohust oma jõududega hakkama, kuid asi on hoopid hullema pöörde võtnud. Kõik plaanid vastu taevast...

Hoidke ennast!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Kakuke29
Kuupäev: 20. March 2012, kl 18.21

Tere,

mitjake saa ruttu terveks, väljas ju nii ilus kevad mida nautida.
Kas F on meie seltskonna hüljanud ,või on kuskil kaugemal reisil ....Täna olin jälle kenasti korralik, oma 10 000 sammu ja natuke pealegi läbitud,uued trenniriided sai kah täna varutud,eks nüüd tuleb neid aktiivselt kasutama hakata ,ehk tahab siis ka kaal rõõmsamaid numbreid näidata,

Ilusat õhtuti kõigile ja vapralt edasi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 23. March 2012, kl 19.21

Tere,
murrame vaikustsmiling smiley Kuidas teil läheb? Loodetavasti esmaspäeval raporteerivad kõik ilusaid numbreid. Isiklikus plaanis: motivatsioon on tagasi tulnud ja päikesepaiste on kevadväsimuse selleks aastaks seljatanud.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: F
Kuupäev: 23. March 2012, kl 21.09

Tere
Ma ei ole Teid hüljanud, loodan, et Teie mind ka mitte. Olin erinevatel põhjustel "mustas augus". Deprekas oli magamatusest, pingelisest tööst jms. Tean, et see ei ole vabandus - aga mis ma sinna ikka parata saan. Sain täna jälle augu servale, kuigi kaalunumber on kohutav. Aga täna olin jälle tubli, päeva jooksul tegin 15500 sammu, millest 13300 olid aeroobsed - algus seegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 24. March 2012, kl 10.55

Tere F.
Väga tore et sa meid unustanud ei ole. Nii tuttav tunne see "must auk" sad smiley
Mulle tundus, et mul aitas august välja tulla kofeiini tablet, mis on mõeldud ajutise väsimuse korral. Mulle piisas umbes kolmel hommikul tableti võtmisest. Muidu pakendil on soovitav ööpäevane kogus 2-3 tabletti, kuid mulle aitas 1 tabletist hommikul ja energiat jagus terveks päevaks. Märkusena ütlen, et pikalt ei tasu kasutada. Võibolla ei mõju need tabletid neile, kes palju kohvi joovad.
Kaalujälgimise osas tundub, et mida vähem ma süsivesikuid söön, seda paremini kaal langeb.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: F
Kuupäev: 24. March 2012, kl 13.07

Tänud Tammekas heade soovituste eest. Kuid mind vist hetkel need tabletid ei aita. Mul on kodus 4 kuu vanune beebi, kes reguleerib minu magamist/magamatust.
Augu servale aitas mind seekord minu 5a. laps, keda viisin ujumistundi. Ujula peeglist möödudes viskasin pilgu peeglisse ja oi-oi-oi, ei julge kohe öeldagi, mida ma sealt nägin... Igatahes kodus mul peeglid küll sellist pilti ei näitasmiling smiley Vahest ongi sellist tõuget vaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: averott
Kuupäev: 26. March 2012, kl 05.52

Tere varahommikut!

Sain oma koolitusnädalalt koju tagasi ja meeldivaks üllatuseks oli 400 grammi turjalt maha libisenud. Annab ikka tunda, kui köögikaalu käepärast pole. Minul kipub küll portsu alahindamine toimuvat.
Loodan peatselt algavale välitöö hooajale ja ilusatele kevadilmadele, mis kutsuvad lausa tunnikeseks välja liikuma.
Rõõmsat kevadet kõigile.
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Kakuke29
Kuupäev: 26. March 2012, kl 16.57

Tere,

loen ja naeratan, hea meel teiste üle kellel kaal ikka alla poole liigub.Mina olen laisk olnud ,puhkus oli ja siis saigi igati puhatud ,kaalumisest ,tööst, ine.Aga puhkus oli tore, sai aktiivselt lastega ringi liigutud, nii tundus see 1 nädal nagu 3 nädalat pikksmiling smileyHakkan nüüd jälle ennast töö lainele sättima,eks siis saan oma kaalu ka jälle rivi peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 28. March 2012, kl 10.58

Ja mind vaevaski imelik tunne, et olen midagi unustanud teha- olen unustanud tabeli postitada.


[docs.google.com]

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 28. March 2012, kl 12.30

Tere,
kõik on tublid olnud ja rõõm on tõdeda, et meie read ei ole hõrenenud.
Minu täna hommikune preemia oli ujumine. Nädalavahetuseks on planeeritud aias müttamine.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 29. March 2012, kl 10.53

Mmm... ujumine...
Olen ka ise tõeline veeloom. Kuid miks ma siis terve ikavik ikka veel ei ole baaseini jõudnud???... Minu puhul täiesti kättevõtmise küsimus. Tean juba ette, et alguses ei saa kuidagi vedama, kuid pärast ei saa pidama. (See teine pool mind sugugi ei häiri, ma pean alustuseks esimese poolega hakkama saama.) Põhjuse leiab alati, miks ma ei jõua basseini- ärkasin liiga hilja, laps tarvis hoidu viia, jalad on liiga karvased, jne, jne... Sellise tempoga ma ei jõuagi kusagile.
Viimased nädal aega on olemine suhteliselt passiivne (kevadväsimus see ei ole). Suhu läheb kõik söödav ja kahjuks ka õhtuti. Enesekontroll on kusagile uitama läinud. Tööl ja kodus on asjad korras ning musta augu põhjuseid ei oskagi tuvastada- see on eriti imelik.

Loodan, et teie enesetunne on oluliselt parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: F
Kuupäev: 29. March 2012, kl 12.24

Ma olen ka viimasel ajal ujumisega tegelenud... Ehk siis viin oma 5a. tütart ujumiskursustele, 2X nädalas, samal ajal vaatan 45min. järjest, kuidas teised ujuvad. Ise ujuda ei oska. Ehk sulavad mulgi pekid selle vaatamise käiguswinking smiley Aga tõsiselt võttes, siis olen ikka veel musta augu serval (sisse pole veel õnneks kukkunud). Ikka kipuvad aeg ajalt ligi sellised minnalaskmismõtted. Viimase nädala jooksul olen suutnud neid eemale tõrjuda. Olen tubli olnud - iga päev vähemalt 15 tuhat sammu, millest vähemalt 10 tuhat peab aeroobseid olema. Kaal ka langeb - ainult 1 kg ongi veel jäänud, et saavutada võistluse algkaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: averott
Kuupäev: 02. April 2012, kl 05.49

Varahommikut!

Istutasin oma kaalu vist kinni, mis kinni. Hea, et juurde ei tulnud. Vaatamata ilusatele ilmadele olen olnud tubli tubane töömesilane ja enda peale pole aega olnud mõelda.

Sellest nädalast uuesti tubliks, toidud päevikusse (kaalukesele uued patareid) ja vähemalt tunnike jalgsi liikumist.

Olen egoistlik ja mõtlen kuukese pigem enda, kui teiste heaolule. grinning smiley

Rotipesa

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 04. April 2012, kl 10.15

Tere kaunid Lillekesed,

Vabandan viivituse pärast. Meie nädalatulemused on allolevad:

[docs.google.com]

F on vist armunud, suurepärased tulemused.

Ise olen eelmised poolteist/kaks nädalat täielikult söömatuuril olnud. Pole sugugi ime, et ma ennast nii pessimistlikult tundsin- nüüd jõudsin selgusele, et tegemist oli ilmse ülesöömisega. Siinkohal pean vabandama, et ennast ja ka teid alt vedasin, seekordne panus on +2.3kg.

Esmaspäevast hakkasin väga tubliks: käisin basseinis. Esimese 150m peale olid käed nii väsinud, et olin valmis põhja minema, kuid võtsin ennast kokku ning ujusin vaheldumisi konna ning selili kokku 800m. Pole paha. Ning alustasin uuesti ka Maggie dieediga. Sammulugejat üritan ka hoida 10tuh piirimail. Kogu selle ettevõtmise tulemus oli täna hommikul 88,9kg- ehk esmaspäevase numbriga võrreldes -1,3kg. Ei tahaks enne õhtut hõisata, aga ei jõua ära oodata, milline on järgmise nädala tulemus... Peale hommikust kaalumist oli tuju nii hea, et pidi jälle basseini minema (1000m).

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: averott
Kuupäev: 09. April 2012, kl 05.32

Hommikut!

Eelmise nädalaga võrreldes rõõmustas kaal mind kobeda miinusega. Loodan, et ka edaspidi läheb kaal allamäge.
Rõõmsat kevadet!
Averott.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: F
Kuupäev: 09. April 2012, kl 12.39

Tere!

F ei ole armunud. F on kuri ujula peeglite peale, mis niiiii koledat ja suurt F näitavadsmiling smiley
Pühade aeg sai natuke rohkem grillida, kui oleks pidanud ja nüüd on kaalul ka vastav number kirjas. Aga pole hullu, tänahommikused 10 tuhat aeroobset sammu jälle tehtud ja meel rõõmus.
Edu Teilegismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.