Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 09. April 2012, kl 21.16

Tere Lillekesed,

Minu Maggie dieet ja füüsiline koormus andsid korraliku tulemuse -2,7kg. Just seda mul oligi vaja, et ennast ree peale tagasi saada. Dieet kestab veel kolm nädalat...
Pean tunnistama, et päris rida-realt ma dieeti ei saanud jälgida- kolmapäeval käisin sõbrannadega gurmeetamas restoranis Korsaar. Kui soovite sügavaid interjöörimuljeid (piraadi teema) ja tõsist maitseelamust, siis julgen soovitada Korsaari (Dunkri 5). Üheks suureks agaks on hind- suhteliselt kallis. (Õnneks käime sõbrannadega restoranis ainult kord kahe kuu tagant.)
Ning reedel käisime perega sünnipäeval- soolasest suutsin ennast tagasi hoida, kui magusaisu sai rahuldatud täiega...

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 10. April 2012, kl 10.49

Tere Lillekesed,

Siin meie 7.nda nädala tulemused:

[docs.google.com]

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Kakuke29
Kuupäev: 16. April 2012, kl 05.19

Tere,

tunnistan ,et olen laisk olnud, mõelnud ,et natuke ikka võib patustada,aga ei või .Kaal ei taha kohe kuidagi nii liikuda.Otsustasin alustada päeva kaupa korralik olemist ,eks paistab ,kas annab tulemust.

Päikest kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: averott
Kuupäev: 16. April 2012, kl 06.21

Hommik!

Esimene grilliv nädalavahetus lisas mulle 100 grammi, kuigi tegin tublisti aiatöid. Nädala sees peab korralikum olema
Averott smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 16. April 2012, kl 08.46

Tere kaunid Lillekesed,

Seekord lootsin ka korralikku kaalukadu, kuid järele mõeldes, olen ka -0,9ga rahul. Maggie dieet mõjub, kuid entusiasm hakkab hääbuma. Üritan ennast tagant utsitada ning minna ikka võiduka lõpuni ehk kaks nädalat veel.
Kuid kahjuks läks terve nädalavahetus toitumise mõttes aia taha. Jamaks läks juba reedel. Mehe sõber tõi õlle kõrval head ja paremat, ning mina sõin oma juustu isu korralikult täis. Maitses väga hästi, kuid kohutavalt raske oli pärast olla. Laupäevase päeva esimese poole olin jälle tubli, kuid õhtuks tegime riisisalatit, ning ka seda pidi sööma lausa kaks korralikku portsu. Ja eile... eile läksid asjad õige hulluks. Käisime perega minu vanemate juures (meil selline peretraditsioon- pühapäeviti vanematel külas käia) ning tähistasime õigeusu kiriku lihavõttepüha. Menüü: isa tehtud pelmeenid, õe tehtud paša, minu tehtud kulitš ja kohupiima-ananassikook, ema tehtud maiustused... ja tagasi ei hoidnud ennast sugugi. Õhtul koju jõudes, olin suremas.
Hommikul ärgates, olin ikka veel elus- pakkisin basseisiasjad kokku ning käisin ujumas. Pai!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 16. April 2012, kl 10.41

Tere,
väga vaevaline on see kaalulangus, kui läheb ainult 100 g nädalas. Positiivne, et juurde ei tule. Enda positiivse meele säilitamiseks otsustasin kaaluda ainult 2 x nädalas (reede ja esmaspäev). Esmaspäeva hommikud on mul muide kaalumõttes kõige nigelamad. Laupäev ja pühapäev on kõige ilusamad nubrid, kuna ärkan hommikul endale sobival ajal. Ehk magan kindlasti 8 h täis. Pika jutu järeldus, tuleb rohkem ikka iga päev magada smiling smiley
Ilu-uni on minule ilusa kaalu numbri uni hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 18. April 2012, kl 13.38

Tere Lillekesed,

Meie 8.nda nädala tulemused:

[docs.google.com]

kiire, kiire...

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 23. April 2012, kl 08.48

Tere,
meie esimene eesmärgi täitmise kuupäev on järgine nädal. Minu 3 nädalat nn kaalusäilitamist on loodetavasti läbi selleks korraks. Ise aitasin ka sellele kaasa: muutsin päevast kalorite hulka. Esimene eesmärk jääb minu poolt saavutamata sad smiley
Teeme eesmärgi nr 2? Mulle sobiks nt 25.06.

mitjake,
tegin nädalavahetusel omale selgeks selle google docs valemite värgi. Või tekitada tabeli nt kuni eesmärk 2-ni ja lihtsalt vahenädalad hideda ja siis poleks sul iganädalast arvutust vaja teha.

Olen nõus seda tabelit tegema juhul, kui iga osaleja vähemalt 1 x nädalas oma tegemistest raporteerib smiling smiley

Päikest Lillekestele smiling smiley Päike kasvatab lilli, kui meie puhkeme õitsele ja saame ilusaks

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: F
Kuupäev: 23. April 2012, kl 17.28

Tere õhtustcool smiley

Minu poolt jääb samuti saavutamata 1. eesmärk. Hullem veel - kilosid tuli juurde. Olen jälle masenduses, kaalust täiesti ükskõik. Tahaks ainult magada, magada, magada....
Loodan, et Te mind välja ei viska siit võistlusest. See oleks mulle mingikski motivatsiooniks edasi minna languse suunas. Olen nõus eesmärgiga nr.2 just peale Jaanihot smiley Ei teki kiusatust õgidasmiling smiley Samas vahet pole, mul kiusatus iga päevspinning smiley sticking its tongue out

Tõmban nüüd kõrvad pea alla lonti ja häbenen nurgas oma saavutuste üleangry smiley

Teistele edu!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati F 23.04.2012 17.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Kakuke29
Kuupäev: 24. April 2012, kl 05.29

Tere,

mina pidasin 3 päeva järjes sünnipäeva ja kaalule see ei meeldinud ,nii et ette näidata ainult -100 g,aga ndv see eest oli väga, väga ilussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 26. April 2012, kl 15.02

Tere Lillekesed,

Meie 9.nda nädala tulemused on:

[docs.google.com]

Mul hetkel tõeline madalseis. Olen juba aastaid olnud enda turvalises mugavustsoonis ning viimasel ajal üritanud üht-teist ette võtta, et pisut muuta oma elu. Kõigepealt oli minu jaoks paras julgustükk, et midagi üldse ette võtta. Ning kahjuks minu ettevõtmised ei ole toonud oodatud tulemusi. Endalegi ootamatult olen ma sellest üsna löödud, kuigi arvasin, et kui midagi ei õnnestu, siis lihtsalt tiksun vaikselt edasi. Nüüd siin ma siis olen... üks suur õnnetuse hunnik.

@Tammekad: oleksin Sulle väga tänulik, kui võtaksid tabeli pidamise vähemalt mõneks ajaks enda hallata. Mul on vaja mõnda aega ennast koguda ja tagasilöökidest üle saada.

Olge tublid ja mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 30. April 2012, kl 07.34

Tere hommikust!
@mitjake: ära anna alla. Jagatud mure on pool muret. Võid mulle erakirjadesse kirjutada.

Kaalumise osas, mina oma esimest eesmärki ei suutnud saavutada. Kas paneme uue eesmärgi nt nädal 20? Mis iganes kuupäev see siis on smiling smiley

Päikest lillekesed!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: averott
Kuupäev: 30. April 2012, kl 09.40

Hommikut!
Jagan mitjakesega madalseisu hetki. Kaal virutas uuesti kõrgustesse ja oli ikka masendav vaatepilt küll. Surun hambad koomale ja liigutan rohkem koibi. Uueks eesmärgiks 79 saada 5 nädalaga. Suveks ikka sellest platookaalust alla.

Jätku selles võitluses kõigile.
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: F
Kuupäev: 30. April 2012, kl 16.23

Õhtust!

Minul on seisak, hea seegi. Pean selle nädala jooksul poja sünnipäea ära ja siis hakkan langetama jälle. Uus eesmärk võiks minul jääda samaks, mis eelminegi oli. Ei ole mõtet mul utoopilisi eesmärke seadasmiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Kakuke29
Kuupäev: 01. May 2012, kl 07.30

Tere,

no ei sobi mulle vist see duellivärk ,kaal ronib vägisi vales suunas .Võtsin vastu otsuse ,et astun teie ridadest välja ,muidu tirin teiste motivatsiooni kah alla,ehk kohtume mõnel teisel ajal .Edukat kaalulangetamist teile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 01. May 2012, kl 09.16

@Kakuke29: küll on ikka tore teisi süüdistada :p
Meil kõigil on olnud kaalutõuse ja seisakuid! Eks me kõik jälgime rohkem oma numbreid ja endale seatud eesmärke. Äkki enne nn alla andmist me üritame sind kuidagi motiveerida?
Ma võin saata sulle minu jaoks koostatud toitumiskava. Oleme nn suht ühes kaalukategoorias ja äkki on abiks. Nt erakirjadesse?
Mina olen saanud viimasel ajal energiat juurde, kui söön valgud ja nn head rasvad GDA järgi lõhki. Süsivesikud jäävad võimalikult väikseks ja minu enesetundele ja kaalule mõjub see positiivselt.
Hommikut alustan tavaliselt kaerahelbe pudruga, kuhu lisan seemneid ja võid. Viimasel ajal joon hommikuti kohvi kondenspiimaga ja päevaks magusa vajadus rahuldatud smiling smiley
Kogu lugulaul oli meelituseks meie seltskonnas edasi rühkima thumbs up

Mina oma nn madalseisus käin ja loen treenitargalt.ee lehte, kuigi ise ma trenni ei tee smiling smiley Lihtsalt selline vihje!

Päikest ja küll see soojus kaalu sulatab moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Kakuke29
Kuupäev: 01. May 2012, kl 11.19

Oi kui lahe ,et on inimesi ,kes teisi takka torgivad ,mul sellist küll vaja ,kuna nr vähenemisel käega löömine kerge tulema.Tammekad ,äkki tõesti saadad mulle selle kava ,vaatan ,proovin ,ehk annab tulemust.Ja panen siis oma + ka kirja tabelisse ,õudukas ....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 01. May 2012, kl 12.12

Kakuke29, ma homse päeva jooksul saadan, sest mul see juhend teises arvutis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 02. May 2012, kl 09.34

Tere Kakuke29.
Vaata oma erakirjadesse smiling smiley

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: mitjake
Kuupäev: 02. May 2012, kl 14.59

Tere kaunid Lillekesed,

Võtsin endale hetk aega, et kribada midagi meie foorumisse...
Minu suur masu on õnneks järele andnud. Silda pole põhjust visata, kuid mõtlesin pisut elu üle järele ja mul ei ole mitte vähimatki põhjust õnnetu olla. Jah, minu ootused ei läinud küll plaani kohaselt, kuid usun, et mul tuleb veel nii mõnigi võimalus enda elus midagi paremuse poole muuta.
Väga palju abi on ka teie jagatud rõõmudest ning muredest. Rõõmusõnumid annavad ka endale tõuke edasiseks liikumiseks ning mured tunde, et ma ei ole ainuke, kellel on mured või raskushetked.
Tagantutsitamine sobib ka minule kuid vahel on vaja ka ise ennast utsitada- ma tahan, ma saan, ma suudan!- ja ongi kohe tugevam tunne.

@Kakuke29: kui Sul on hetkel liiga raske, et kaalutabelis püsida/raporteerida, siis tee lihtsalt paus (kuid mitte liiga pikk)- ära kirjutagi oma numbreid. Võta natuke vabamalt. Ja kui oled ennast kogunud, siis oled meie sekka avasüli tagasi oodatud.winking smiley

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: averott
Kuupäev: 07. May 2012, kl 05.43

Hommikut!

Kuigi nädalavahetus oli sportlik näitab kaal mulle prisket plussi. Panin selle susalt kirja ja püüan edaspidi ikka allapoole liikuda.

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 07. May 2012, kl 06.18

Hommik Averott!
Ikka tuleb enda vastu aus olla ja ära luba motivatsioonil kaduda smiling smiley
Eile õhtune vihm on asendunud hommikuse päiksega!
Pai ja ilusaid miinuseid järgmine nädal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 14. May 2012, kl 21.41

Tere Lillekesed!
Ärkame nüüd talveunest! Kevad on käes.
Ma rühin kasvõi üksi oma eesmärgini, kuigi seltsis oleks segasem thumbs up
Ärge pausi väga pikaks tehke smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: averott
Kuupäev: 21. May 2012, kl 07.23

Hommikut!

Kaal näitab korralikku jo-jo efekti. täna jälle kaal suurem, kuigi eelmine nädal sai end tublisti liigutada. Võtmesõna on siinkohal toitumispäevik, mida ma hoolikalt ei täitnud ja kindlasti siis ka kalorid lõhki lasin. Trenn ja liikumine tekitab sellise kavala isu, et pistad köögist läbi minnes ikkagi midagi põske - nagu Puhh!

Lootust mitte veel kaotanud
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 21. May 2012, kl 13.18

Tere Averott,
tegin tabelisse uue veeru ja panin meie numbrid kirja.
Sul vähemasti siis järgmine nädal ilus miinus ootamas smiling smiley


Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 28. May 2012, kl 10.03

Tere,
14 nädalal olen tagasi 10 nädala kaalus. Nulli ring sad smiley
Aitab säititamisest ja nüüd võiks ikka langetada ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: averott
Kuupäev: 11. June 2012, kl 06.56

Varahommikut!

Selleks, et kõik ausalt ära rääkida peaksin ma alustama..... (Agu Sihvka)
Mina peaksin siis alustama seanahavedamisest, stressist ja kahe nädala jooksul mitmest sünnipäevast.....smileys with beer
Kuna mul tabelisse sisse muukida ei õnnestunud, siis toon siinkohal ära oma jubekaalu - 87.5 kilo! eye popping smiley
Sellist numbrit ma enam OMA kaalul näha ei kartnudki aga....
Püüan nüüd end kokku võtta ja allapoole liikuma hakata - stress on küll alles aga sünnad seljataga (selleks korraks).

Rõõmsat langetusnädalat soovides
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 11. June 2012, kl 13.57

Tere Averott,
tegin meie tabeli põhja kuni 20-nda nädalani valmis.
Nüüd me ilusti sinuga ühes kaalus ja üritame siis koos ka ikka kaalunumbrit väiksemaks saada.
Mul kaalu number ei taha viimasel ajal väheneda. Kõigub sindrinahk ennem ülesse poole, kui alla poole.
Panin omale kaaluabis uue eesmärgi ja söön vähema arvu kaloreid. Algne eesmärk oli kaotada umbes 500 g nädalas, siis kalorihulk vist ikka oli minu jaoks liiga suur. Loodan, et järgmine nädal on ikka miinus.

Aga ikkagi on rõõmustatav, et ma üksi duelli ei pea pidama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake
Saatis: averott
Kuupäev: 19. June 2012, kl 06.53

Hommikut

Sain kaalu kirjaja hullu pole midagi. Soovin liituda teie jõuluduellitajatega ka kuid siin võiksime koos ikka edasi pusserdada?

Averott

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.