Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: deullitajad
Saatis: mimmu24
Kuupäev: 06. April 2012, kl 11.17

Mina annan oma kaalu teada pühapäeval, sest ma tulin ära maale ja siin pole kaalu, aga kuna ma olen endale lubanud, et ma kaalun ainult 1 kord nädalas, et vältida sellist igapäevast põdemist kaalu pärast.
Ja varasemale getu5 treenijutule lisaks ma otsa, et eriti efektiivne on selline jõu+aeroobne trenn, siis kui teha neid järjest, sest madala pulsisagedusega pikad trennid on üldse kõige-kõige paremad rasvapõletajad. Aga samas peab lihaseid tehes treenima ikka kõiki gruppe, eriti oluline on naistel pöörata tähelepanu, et paralleelselt kõhulihastega treenitaks ka külje ja seljalihaseid, sest kui seda mitte teha võivad tulevikud tekkida väga tõsised seljahädad ja kehahoiak võib paigast ära minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: mimmu24
Kuupäev: 06. April 2012, kl 11.18

Ja unustasin lisada, et minu praegune eesmärk oleks enne eksamisessiooni algust (seega enne mai lõppu) saada kaal 65 peale ja siis seda hoida kuni eksamid läbi saavad, sest mul mai lõpus ja juunis äga rasked eksamid koolis ja ilmselt selles pinges ei tuleks kaotamisest midagi välja, aga vähemalt peaasi, et juurde ei tuleks.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 06. April 2012, kl 11.33

tere!
mina endiselt paigal- 66,5 kg ikka sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Craft
Kuupäev: 06. April 2012, kl 12.17

vaju või maa alla, aga nii kiire on olnud, et midagi pole kirjagi jõudnud panna ja kohe näha tulemus vastupidine 72.3 sad smiley Nüüd tänasest jälle hakkan üles märkima, et siis esmalt paberile kui muidu ei jõua. Enda peale kohe pahane.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 06. April 2012, kl 14.25

Ei tea, mis see nädal viga meil kõigil on. Mul ka 100 g juures, ehk siis 60,2. Esialgne eesmärk on 58,5 kg.
Aga ehk see nädal see kuufaas vale. Vanarahva tarkus ütleb, et kui kuu poolik on selline, et justkui J-täht, siis tuleb kaalus kergemini juurde. Ja kui kuupoolikust saad moodustada Ä-tähe, siis läheb ära.

Ja kallid kamraadid, kui ma hetkel teist kõige nö kergem, siis tegelikult te annate mulle nii palju jõudu ja jaksu juurde! Tuleb kohe tunne, et ma pole päris üksi smiling smiley Paraku olen ka perfektsionist, seda enam, et enne lapse sündi olin väga trimmis grinning smiley Ja see, milline hetkel välja näen, on puhtalt minu enda süü, mitte lapse.

Ja nüüd kõik rebime välja selle nädalasest "juurde" - needusest grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 06. April 2012, kl 14.32

see nädal tundub jh kõigile mingi eriti halb nädal.
Järgmine nädal tuleb mul ma loodan hea nädal kaalu langetamisel, sest mees läheb nädalaks kaugele tööle ja siis on lihtsam kodus ainult endale ja lapsele süüa teha, ilma et patustaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: nikita99
Kuupäev: 06. April 2012, kl 20.24

68,5.. häid pühi..

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Gaal
Kuupäev: 07. April 2012, kl 11.02

Vabandust, jäin hilja peale oma kaalu teatamisega , aga tulemuseks sain 73,0 kg. Asi seegi. Aga ilusaid mune ja head koksimist!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 07. April 2012, kl 14.38

TABEL

On tegelasi, kes pole juba 2korda järjest kaalu öelnud, Kas peaks hakkama kustutustööd tegema?

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 07. April 2012, kl 15.55

ma arvan küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 08. April 2012, kl 17.01

Kustutasin, need, kes polnud juba 2korda kaalu öelnud ja nii juhtub ka järgmistega, kes samuti jätavad kaalu ütlemata 2korda.

Tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Jwow
Kuupäev: 09. April 2012, kl 14.51

62,0 minul siissmiling smiley

Nii tore, 3 kilokest juba lännu!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Jwow
Kuupäev: 09. April 2012, kl 14.56

Mimmu, minul samuti eksamid tulekul, ning see aasta ikka väga korralikult julmad eksamid..juuni alguses siis, ning minu eesmärgiks olekski 1.juuniks kaal 56 kilo!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Anne
Kuupäev: 09. April 2012, kl 15.37

Minul esimene eesmärk 62, supper oleks kui näeks seda mai alguses smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: aretha
Kuupäev: 09. April 2012, kl 21.52

Vabandan väga no ma tõesti unustan koguaeg kaalumise ära! Homme hommikul kaalun, ausõna! (eks ma kardan ka, sest pühad läksid käest ära, aga trennitanud olen rohkem kui tavaliselt)smiling smiley
Minu eesmärkidega on nii, et tahaks 20 aprill olla 61, 20 mai 60 ja 20 juuni 59 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: aretha
Kuupäev: 10. April 2012, kl 08.31

Täna hommikul ei unutanud! Endiselt 62 kg. Pole kõige hullem. Kiire aeg on ja spordiklubis pole aega käia, aga püüan 3 korda nädalas jooksmas käia. Laup sai 4 km j pühap 7 km joostud, täna kavatsen ka väiksema ringi teha õhtul. Päike paistab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Craft
Kuupäev: 10. April 2012, kl 20.52

Minu eesmärk ehk siis esimene suur verstapost on 69, et kui aega saad he dieedipäevik, pane kirja. Ja ma olen ikka mõttetu tüüp kui saa nr 6 ette sad smiley

juba muutsid, tänud, otse minu silme all, nii broo smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Craft 10.04.2012 20.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 10. April 2012, kl 20.55

Mul endal sama probleem. Vahel oli kaaluga hästi, nägin kuue ära... nüüd jälle 7 ja mitte vähe.. MA nagu ei saa üldse enam alla, ei suuuda oma söömisi kontrollida.confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: aretha
Kuupäev: 10. April 2012, kl 21.23

tere tulemast klubisse! esmasp olin nii tubli, sõin ainult tervislikult, 1400, ja täna prauh! tuli 2000 kcal ära sad smiley see on se viga kui hommiku- ja lõunasöök liiga keskiseks jäävad..aga õnneks oli õhtusöök kl 18 juba ja nüüd jooksin veel 7 km ja loodan et tasakaalustasin suurt söömist sellega veidi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 10. April 2012, kl 21.37

aretha - küll sa oled ikka tubli. Ma ei suuda isegi 2 km korralikult joosta. Minu jaoks on see jooksmine üks õudusunenägu confused smiley Kunagi sai küll joostud, käisin õhtuti ikka jooksmas, aga peale rasedust no täitsa lõpp kui ära ma väsin confused smiley grinning smiley

Kas teil on ka probleeme selle toidukava tegemisega? Ma ei saa kuidagi tasakaalu asju. Valke tuleb mul üle, aga kcal on vähe. See toidukava tegemine on ikka jube confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 11. April 2012, kl 09.20

Minu meelest seda soovitust vaadates, siis valgu normi annab siin liiga väikse. Sisuliselt söön hommikul ühe muna ära ja valgu vajadusest juba 50% kaetud. ja tegelikult peaks valku veel sisaldama nii lõuna- kui ka õhtusöök veel. Kuna olen eluaeg tegelikult füüsiliselt väga aktiivne olnud ja ka praegu on füüsilist tööd palju, siis minu organismi valgu vajadus on tegelikult palju suurem, kui siin antud norm. Ja samas võiks reeglina ikka valke saada u 1 g iga kehakilogrammi kohta, eriti kui inimene teeb trenni, sest valk on väga vajalik koostis osa lihaste taastamisel.
Pealegi - kui kasutamata jäänud süsivesikud ladestuvad rasvadeks, siis kasutamata jäänud valk tuleb wc organismis lihtsalt välja. Nii et, pole hullu kui valgud üle lähevad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 11. April 2012, kl 16.04

Mimmu24 ja Jwow, mis eksamid teil tulevad...Ma ise ka nii kuidas jõuan valmistun bioloogia eksamiks, lisaks tuleb eesti keel, inglise keel ja keemia..

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 11. April 2012, kl 20.51

ma vaatan, et meil siin palju lõpetajaid. Mul on samuti eksamid tulekul. Ma olen nii pinges ja nii palju on veel õppida confused smiley Kaalu langetamise jaoks on nii vähe aega confused smiley
Lapse kõrvalt on selle kõige jaoks väga raske aega leida. Mees läks mul ka tallinna tööle ja nüüd ma täitsa üksi ja täitsa lolliks minemas. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: aretha
Kuupäev: 11. April 2012, kl 21.54

Mina ka lõpetan magistratuuri ja juba on eksamistresssmiling smiley Getu, aga tee parem midagi muud, mis sa ikka jooksed, kui Sa seda ei naudi! Ma ise olen aastaid jooksmas käinud ja ma pens pigem end tagasi hoidma, et ma liiga palju ei jookseks, see teeb jube näljaseks! Aga lähen homme hommikul pilatesesse vahelduseks. Täna oli nii kiire päev, et kogemata jäi kalorinormist allapoole, juhuu smiling smiley Kuidas on teie tunded reedese kaalumise suhtes?

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 12. April 2012, kl 07.38

Kuna see nädal suht kiire jälle olnud, laps haige ja trenni teha pole saanud seega midagi suurt ei tule. Aga ehk natuke ikka
Äkki saab 7 kätte smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 12. April 2012, kl 20.09

minul homse suhtes suured ootused, aga elame näeme grinning smiley äkki pean hoopis pettuma!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: aretha
Kuupäev: 12. April 2012, kl 21.20

Mul ka nagu ootused, aga ma olen sel nädala rohkem treeninud kui varem, kohe palju rohkem..ja paraku minu puhul tähendab see tavaliselt pigem kaalunumbri suurenemist smiling smiley igatahes ma ei kavatse pettunud olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Anne
Kuupäev: 13. April 2012, kl 06.35

Minul teeb kaal vähikäiku, 64,9 ehk +300g. Pühade ajal läksin ilmselgelt söömisega ülemeelikuks ja nüüd pole 4 päeva seda suutnud tasa teha. Oh, ma ikka üritan edasi.

2 aastat tagasi, kui mina magistrit lõpetasin, kadusid kilod imeväel, olenemata söögist. Nii et ärge liialt muretsege oma eksami aegse kaalu pärast.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 13. April 2012, kl 07.44

Nu ms ei tea mis toimub.Aga minu kaal nõitab lausa 86,5.Ma ei kujuta ette kas ennem siis näitas ta mul valesti.Või mõjus see nv olevad sünnipäevad mis kestsid 4 päeva.Jube igaljuhul.Katsun järgmiseks korras ennast jälle ikka parandama hakata.
confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 13. April 2012, kl 07.50

Lõpuks siis 6 asendus 5-ga. Ehk siis tänane kaal 59,5 kg

Motivatsiooni kohe palju palju juurde grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.