Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: deullitajad
Kuupäev: 13. April 2012, kl 07.52

Tere!
Täna küll 13 ja reede ,aga minu kaal on 98,3

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: nikita99
Kuupäev: 13. April 2012, kl 08.04

õnnelikku 13 reedet... minu kaal tänaseks 67,5....

algul küll kaal nt 67,2... aga siis pani segast ja tuli ette 67,5.. paneme siis ikka selle viimase kirja confused smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Gaal
Kuupäev: 13. April 2012, kl 08.11

Ahhoi, minul ka väike pidu 3 asemel nüüd 2 ehk, siis 72,7 kg.
Ikka edasi, ei sammukestki tagasispinning smiley sticking its tongue out.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 13. April 2012, kl 09.26

Sisestasin siia vale kaalu, tegelikult on ikka 78,3.
Palun andeks!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: mimmu24
Kuupäev: 13. April 2012, kl 10.05

Tere!

Minu täna hommikune kaal oli 68,1. Ja eelmise nädala kaal jäigi mul ütlemata, olin terve nädalavahetuse maal ja kui koju jõudsin, siis oli nii palju õppida ja sinna ta jäigi.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: mimmu24
Kuupäev: 13. April 2012, kl 10.09

Diiedipäevik, vastuseks su küsimusele, et mis eksamid mul tulevad...mul gümnaasium juba lõpetatud ja nüüd õpin arstiks ning mul siin mai lõpus 3 suurt eksamit - bioloogia 10 EAP'd, Anatoomia 12 EAP'd ja histoloogia 8 EAP'd ja siis veel 2 väiksemat. Tuleb hakata vaikselt valmistuma, et lõpus väga hull poleks.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: aretha
Kuupäev: 13. April 2012, kl 10.11

Minu kaal endiselt 62. Seedimine jamab jälle juba nädalavahetusest saadik, ei tea, kas toidukogused on liiga väiksed või joon liiga vähe vett. Nii kiire on koguaeg, et tõesti saab vist vähevõitu vedelikku tarbitud. Võtan järgmise nädala eesmärgiks 1 liiter vett päevas (sest taimeteed joon nagunii alati 3-4 kruusi)

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Jwow
Kuupäev: 13. April 2012, kl 10.17

Minul siis 61,1, super!smiling smiley
Trenni pole eriti jõudnud kuid toitumisega olen tubli! Siiski üritan ennast järgmine nädal ka rohkem liikuma sundida, trenn annab mõnusa positiivse enesetunde!winking smiley

Minul eksamisess käib, lõpetama veel ei hakka aga raske on ikkagi, väga palju eksameidsad smiley Eks ülikoolis ole ju nii et võid vabalt eksameid edasi lükata, no ja seda ma olen ka teinud, nüüd kõik õppeaasta lõppu kogunenud ja läheb oioi kui raskekssad smiley

Toitumise koha pealt, olen harjutanud ennast sööma palju kala, liha ja kana. Väga toitvad ning hoiavad ilusti kõhtu täis. Kui varem oli taldrikul u 6 kartulit ja väike tükk kana siis nüüd on kogused vastupidi!

Mind motiveerib hetkel kõige rohkem päike, see tuletab meelde et kõigest kuu aja pärast saab juba päevitada, uued superilusad bikiinid on olemas, vaja veel bikiinivormiwinking smiley
EDU kõigile ja olge ikka tublid!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 13. April 2012, kl 12.34

Oii, arstiteadus, minu unistus on sinna sisse saada.. Püüan küll hästi õppida aga eks näis mis saab.. õendus on ka muidu hea variant.

Tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 13. April 2012, kl 12.53

minu kaal 79,5
lõpuks muutus esimene nr smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 13. April 2012, kl 19.44

minul sel korral tõus, oligi juba kaua paigal püsinud..tongue sticking out smiley selline muutus siis... 67,0

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: mimmu24
Kuupäev: 13. April 2012, kl 23.44

Dieedipäevik, kui väga tahta on kõik võimalik. Kogemuse põhjal võin öelda, et sisse saamine polegi õige raskem osa vaid pigem on seda püsima jäämine. Õppimine muutub esimeseks 3 aastaks ikka elustiiliks. Ja tead kui sa alguses äkki tasuta kohale ei saa, siis tule kui vähegi võimalus on tasuta kohale, sest meie aastal said näiteks kõik 4 tasulist juba pärast esimest semestrit tasuta kohale. Ja kui sa ikkagi otsustad õenduse kasuks, siis mine parem ämmaemandust õppima. Õppeaeg ainult aasta pikem, aga saad töötada nii õena kui ka ämmaemandana. Viimased saavad juba praegu tunduvalt rohkem palka ning neil on tunduvalt suurema otsustusvabadusega töö kui õdedel. Ja pealegi liigub Eesti järjest rohkem selle poole, et ämmaemandatele antakse järjest rohkem õigusi ja lähiajal ilmselt seadustatakse ka kodusünnitus seega laieneb ämmaemandate tööpõld veelgi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: kuukass
Kuupäev: 14. April 2012, kl 08.43

Nii! Jõudsin lõpuks kaalule. Eilne hommik läks sissemagamise ja hilinemise tähe all, kaal ununes sootuks. Number näitab täna aga, et ega midagi head iseenesest ei juhtu, kui vaeva ei näe. Luban iseendale, et järgmisel nädalal on see väiksem.
69,6 seekord.
Ideaal oleks saada see kuskil juuniks 62,1 peale. Selline eesmärk siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Craft
Kuupäev: 14. April 2012, kl 08.46

veel üks hilineja siin 71,7

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 15. April 2012, kl 11.33

Mimmu24.. Rev kohale on siiamaani saanud need , kes akadeemilise testiga said piisavalt punkte. Aga ma avastasin ühe huvitava võimaluse. Näiteks võib eksternina 30EAP aineid võtta, ja kui rohkem tahta, siis pean sisseastuma või täitma vabu tekkinud kohti.. Ja siit on küsimus, et kas selle 30EAP mahus on väljakukkujaid?

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: mimmu24
Kuupäev: 15. April 2012, kl 21.02

Dieedipäevik, ma sinu asemel sellele võimalusele oma kaarte väga ei paneks, sest selleks, et sind eksternina õppima võetaks pead sa esitama dekaanile avalduse, aga dekaan võib jätta selle rahuldamata kui näiteks ta leiab, et sa ei vasta tingimustele või kui õppekohade arv on täis. Ja arstiteaduskonnas on aasta alguses suht kindlasti kõik kohad täis ja sinna ei kannata rühma lihtsalt inimesi juurde panna, sest reeglina tehakse 10 rühma (9 eestlaste oma ja 1 soomlaste oma) ning igas rühmas on 16 inimest ja see on ka totaalne maksimum, ses näiteks bioloogia ja histoloogia praksides tuleb töötada mikroskoopidega, aga igas õppeklassis on vaid 16 mikroskoopi. Seega ma arvan, et arstiteaduskonda eksternina esimese aasta aineid õppima tulla on suht võimatu. Sa võid muidugi alati teaduskonna dekanaati helistada ja küsida, sest ega ma väga kindel ei ole, aga lihtsalt mu loogika ütleb, et kui nad tahavad ainult 9 rühma teha ja võtavad vastu 144 inimest, siis kõik kohad täis. Pigem hakka harjutama akadeemilise testi jaoks. See pole tegelikult üldse nii raske teha see tulemusele 70 punkti ja üles.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 19. April 2012, kl 10.48

Stress!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 19.04.2012 10.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 19. April 2012, kl 10.49

Väiksed kogused teevad imet, võimalik, et väike miinus siiski tuleb smiling smiley TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 19. April 2012, kl 11.04

MEELDETULETUS: HOMME HOMMIKUL ON KAALUMINE PÄRAST WC'S KÄIKU!!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 19.04.2012 11.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 19. April 2012, kl 12.19

Tere !
Pole küll ise siia kaua kirjutanud. Täna aga tahaks seda teha ja soovida jõudu kõigile siinsetele eksamitegijatele.Tahaks meenutada, et vajate hetkel rohkem energiat(aju tahab toitmist) Sööge ja magage korralikult ja kui kaal ei lange siis hetkel on tähtsam Teie tulevik

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 19. April 2012, kl 12.31

Tere
oh jh ma tahtsin just seda kirjutada, aga pisikepaksuke jõudis ette. Mul on hetkel täielik stress, ma olen suht endast väljas kogu aeg ja tahest tahatmata tekib mul isu ja siis ma söön. Homseks mul kaalulangust ei tule. Mul on viimased paar nädalat kus mul on hästi pingeline aeg ja ma ei tea kuidas ma suudan kaalu langetada. Hetkel ma ei ürita midagi vähemalt see nädal mitte sest lihtsalt ei ole jaksu teha trenn, rääkimata toidu valimisest
Edu teile. Üritan ikkagi ka jätkuvalt kaalu langetada, aga hetkel ei anna pead, et ma suudan paar nädalat siin midagi saavutada. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 19. April 2012, kl 13.22

Oma ülikooli ajast mäletan,et aitab tee konjakiga enne uinumist(teed rohkem kui konjakit),samuti tume sokol.enne eksamit (teeb meele erksaks)

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: kuukass
Kuupäev: 20. April 2012, kl 06.08

Selle nädala kaal siis koos eksamieelsete šokolaadide ja küpsistega 69,4. Abiks ikka smiling smiley 3korda nädalas jooksu aitab veits kaalu korrigeerida. Puhas rõõm!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Anne
Kuupäev: 20. April 2012, kl 06.29

Minul 65 +100g
Täielik tagasiminek. Nende uute talvedega on karu minus jälle pead tõstnud ja koguaeg isutab ja ei jaksa ennast kontrollida. Jamavärk

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: nikita99
Kuupäev: 20. April 2012, kl 06.50

jeeeeeeeeeeeee... uus number jälle ees.. 66,8

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 20. April 2012, kl 08.23

kaal sama

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 20. April 2012, kl 08.30

86,2 Vaikselt.Kuigi hirm oli suur kui kaalule läksin spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 20. April 2012, kl 09.01

Tere !
Kaalule astudes -vaata imet 76,1 Olen super rõõmus, kuigi usun,et peale langust tuleb seisak. Seega on ees raske nädal

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: aretha
Kuupäev: 20. April 2012, kl 10.18

Hei, mul ikka 61, "tänu" haigusele - lihtsalt polnud isu. Järgmisel nädalal keskendun säilitamisele. koolis tööl kohutavad ajad, seega trenni jõuan heal juhul mais smiling smiley edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Jwow
Kuupäev: 20. April 2012, kl 10.19

60,4
järgmine reede PEAN nägema esimese numbrina 5te, olen sellest oioi kui kaua unistanud ja nüüd on see nii lähedal!!smiling smiley

Minul on ka eksamid, 2 kuud sessipinget, kuid ma ei näe küll vajadust mugida, vastupidi-toitun ülitervislikult, nüüdseks on keha tervisliku toiduga täitsa harjunud juba ja ei nõuagi enam rämpsu, esimene nädal on täielik piin aga kui suudad oma isud alla suruda ja siiski tervislikult toituda, harjub organism ära. Ning praegu, eksamite ajal, on minumeelest just oluline toituda ülitervislikult, ütlen omast kogemusest et enesetunne on topelt parem kui magusat ei õgi, tuupimise kõrvale näksin porgandikettakesi ja hiina kapsastwinking smiley trenni praegu ei jõua ja ei üritagi, kool on tähtsam, kuid tuupimise vahepeal teen 20km jalgrattatiiru, värske õhk turgutab ajurakukesi!smiling smiley
Enesetunne on hea, energiat on palju, saan eksamid korralikult tehtud ning boonusena veel ka kaal langeb tasapisiwinking smiley

EDU kõigile, olete tublid!!smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.