Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 15 / 16
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 10. October 2012, kl 22.30

No näed - põhjust rõõmustada küll ja veel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 12. October 2012, kl 11.06

täna siis kege pluss aga pole hullu 54,4 kg

ikka tasa ja targu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 12. October 2012, kl 22.07

Tänane kaal sama 65,4

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 14. October 2012, kl 07.46

Meie kena tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 14. October 2012, kl 16.22

Mul on ülimalt hea meel, et me pole alla andnud.. Mul oli vahepeal seisak, kuid nüüd liigub asi ikka paremuse poole.. Toidukorrad on ikka väga tähtsad.. Koolipäevadel läheb küll rütm segi, kuid eks peab püüdma kuidagi. smiling smiley Jõudu ja jaksu ning päikest kõigile võitlejatele! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 16. October 2012, kl 10.40

Vabandused, et pole oma näitu saatnud, kuna arvuti ligi polnud võimalust pääseda, telefonist aga suht vastik toksida(nii väike ekraan ja numbrid.. tongue sticking out smiley). Olin reedel 67,0 jälle, eelmise korraga vist -0,3.. Käisin eile opil..
Opp nüüd möödas, loodan, et edukalt. Mis asja juures kõige kurvem,on see, et ma ei tohi nüüd ennast vähemalt paar nädalat suurt liigutada (st raskusi tõsta ja füüsilist teha), ega pingutada. arvatavasti teeb see nüüd põntsu ka mu kaalule (eile juba 66,6 kg winking smiley), eks püüan siis kuidagi söömisega järje peal olla.. tongue sticking out smiley eriti kahju on mul tänasest trennist eemale jäämisest.. sad smiley Teile kõigile ikka edu edasiseks ja motivatsiooni parema väjanägemise ja enesetunde nimel! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.27

Hommik!
Minu rõõmukilked hot smiley , täna kaalul siis 66,1 (-0,9)thumbs up ,juhuu, eile nägin isegi 65-t ees, aga see oli eile.. Ikkagi olen tänase kaaluga rahul, sest see on saavutatud suures osas mitte midagi tegemisega (peale söömise muidugi winking smiley ). Püüame ikka edasi sammhaaval.. tongue sticking out smiley aga nii hea meel on ikka meenutada, et aasta tagasi, kui duellitamist siin keskkonnas alustasin, kaalusin 70 kg!!! Enam seda aega tagasi ei taha, eiiiiiiii tahaaa!!!!thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 19. October 2012, kl 09.20

Väga tubli anny!!!


minul siis endiselt 54,4 kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 19. October 2012, kl 18.28

Juhuu mul kaal 65,0
Eesmärk täidetud, nüüd pean küll uue eesmärgi seadma, siis saan kauem seltskonnas olla. Olen seda ka juba kaua oodanud, nii et uus eesmärk 60.0smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 26. October 2012, kl 05.06

Tere talvist hommikut!
Kaal täna 64,3smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 26. October 2012, kl 15.14

hei, mul seekord kole pluss..67,4 (+1,3) thumbs down angry smiley no ega ma ei imesta ka, mitte midagi pole ju teinud, et alla saada.. tongue sticking out smiley, ehk järgmisel nädalal asi muutub- siis jälle tööle ja aeg end liigutama hakata! Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 27. October 2012, kl 08.35

heihei,

minul ka siis 54,5 kg täna

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 02. November 2012, kl 09.09

Sain jälle asja kergelt liikuma 54,1 kg
mul nagu ongi nii, et iga kuu alguses kaal langeb, kuu keskel seisab ja lõpus kõigub u 300g piires grinning smiley aga ma juba päris rahul endaga grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 02. November 2012, kl 16.53

täna kaal 64,6

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 04. November 2012, kl 12.25

Tere!
Kõigepealt vabandused, et pole õigeks ajaks kaalunäitu edastanud- nii kiire on olnud lihtsalt.. tongue sticking out smiley aga siin see on: 66,6 (-0,8) thumbs up, jälle põhjust pisutki rõõmustada, sain jälle sellest nädalast ennast trennis liigutama hakata... tongue sticking out smiley Täna plaanis keha uuesti pisikese jooksuringiga taas harjutama hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 09. November 2012, kl 09.13

Eelmise nädala tulemusi pole sisestatud.. dieedipäevik, kas kiire olnud või lihtsalt jõud raugeb??

igatahes see nädal 54,3 kg
pisike pluss

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 09. November 2012, kl 17.19

Minu kaal täna 64,1 kg
Ma ka vaatan , et dieedipäevik on ära kadunud, peame ikka lõpuni vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 10. November 2012, kl 11.55

tervist!
eelmisel reedel (või oli laupäeval?) sai siis suuri lubadusi antud.. kahjuks minu tervis nii ei arvanud. Kõigele toredale mida plaanisin, tõmbas kriipsu peale haigestumine. Seda siis kurgu- ja peavalu näol, kõigele eelnevale lisaks hakkasin veel neljapäeval köhima nagu puuslakis hobune.. tongue sticking out smiley kõhulihased haiged juba sellest.. tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley Niisiis- sportimine sel nädalal ei tulnud kõne allagi (v.a teisipäevane showtantsutrenn) Kaalunumber veidikene küll tõusis: 66,8 (+0,2). Sai ometi liitrite kaupa kuuma teed meega sisse joodud, seega vedeliku osas on vist OK Loodan kiirelt paraneda ja taas jooksmisega alustada

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 11. November 2012, kl 18.50

Tabel täidetud. Mul kooliga nii kiire kõikaeg, et unustasin. Eks ma püüa ise tublim olla ja püüan ka kaalule rohkem mõelda.
Tabel



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 11.11.2012 18.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 11. November 2012, kl 22.25

Selge siis!!
Edu koolitöös!
grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 16. November 2012, kl 10.16

Täna siis 53,8 kg
Eesmärk juba käega katsutav tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 16. November 2012, kl 17.07

Täna 64,5. Aga ma usun, et järgmine nädal on alla 64 kilospinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 17. November 2012, kl 20.28

tere! mina 66,7 (-0,1)thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 23. November 2012, kl 10.13

Täna stabiilselt 53,8 kg
vahe peal oli küll vähem, aga täna jälle nii!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 23. November 2012, kl 18.55

Lootused sel nädalal ei täitunud 64,7 kg.
Hoopis juurde tuli 200g. Alustan siis uuesti 64 poole rühkimist.eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 29. November 2012, kl 23.04

tervist

kõigepealt vabandused, kuna pole oma näitu sisestanud siia, mis oli häbiväärsed 67,7 (+1,0), ei tea, kas on mõjunud perekondlikud kurvad sündmused, eelmisel nädalal joostud ligi 27 km, algav "punane" nädal või veel miski muu.. tongue sticking out smiley igatahes homselt ma ka eriti suurt midagi ei looda, kuigi- mine tea..
Homseni siis!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 29. November 2012, kl 23.40

ma paneks algava "punase" nädala arvele, sest siis organism kipub vedelikku kehas kinni hoidma

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 30. November 2012, kl 09.32

hommik-hommik!

vastupidiselt mu kartustele oli täna kaaluseier kahjuks või õnneks sama, mis nädal tagasigi: 67,7 , seega nulliring sel nädalal, kuigi ma kahtlustasin hullemat.. tongue sticking out smiley aga jõuluks ikka loodan veidikene seda miinust suurendada, kuigi, ega see kerge olema ei saa.. tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley noo, aga kui eelmisel aastal sain sellega hakkama, siis pole sel aastalgi see ületamatu, ma arvan. Kõigile jaksu ja motti pingutamaks ilusama ja kergema mina nimel! Jeeeee, lumi ka juba maas, varsti saab suuuuuskama!!!! thumbs uphot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 30. November 2012, kl 10.20

minul see nädal 53,5 kg
eesmärk nii käega katsutav, aga võtan ikkagi chillilt ja ei hakka midagi trasrilist tegema. Tasa ja targu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 30. November 2012, kl 18.14

Hommikune üllatus 63,5 ei tea kust see nii äkki tuli, aga see on supersmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 15 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.