Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
tahaks ka duellitada
Saatis: mariihen
Kuupäev: 15. March 2012, kl 10.10

üksi hästi ei õnnestu või pigem võrdluse moment teeb asja põnevaks.
Kas on keegi ka minu kategooriast 176 ja 100+ kes tahaks kampa lüüa???

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. March 2012, kl 11.32

Mul veits alla 100 - 97,3 täna ja pikkuse poolest olen ka veits madalamal smiling smiley - 169, aga suhtarvult ilmselt päris samas klassis. Kas võtad kampa?

Üksi ei tule ka minul midagi välja - arvan, et minu motiveerijaks on pigem kaasvõitlejate "valvas silm" - tuleb pingutada, et ei oleks piinlik tõusvat kaalunumbrit kaalutabelisse kanda eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: mariihen
Kuupäev: 15. March 2012, kl 12.43

muidugi võtan spinning smiley sticking its tongue out. Kas ootame veel kedagi või hakkame kahe peale pihta?

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. March 2012, kl 13.44

Minugi poolest - julge pealehakkamine on pool võitu the finger smiley Kui keegi veel tahab meiega liituda, siis võime ju ka hiljem neid kampa võtta.

Millisel nädalapäeval võiks kaalumised teha? Isiklikult mulle meeldiks esmaspäev kuna reedeti, mida siin paljud kaalumispäevana kasutavad, olen pahatihti komandeeringutes ja esmaspäevane kaalumine ehk motiveeriks ka nädalavahetusel tubli olema smiling smiley .

Kas sa tabeli tegemises oled kõva käsi? Olen vaadanud, et osadel on head tableid lingitud, aga ei ole uurinud veel, kuidas see asi siin käib.

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Kuupäev: 15. March 2012, kl 13.51

tere,

teie motiveerimiseks väike lugu:
Minu tuttav kaalus samuti üle saja kilo ja võttis ise ennast kokku, hakkas söömist jälgima (õhtuks jättis köögiviljad, puuviljad, peamine söögikord oli lõuna), lisaks hakkas kodus stepperiga iga päev sammuma (iseenesest võib ju ka kõndida õuesgrinning smiley) ja mõned kuud tagasi oli ta igastahes alla võtnud 35 kg, nüüd ilmselt rohkemgi. Pekikihi alt tuli välja pisike ja habras naine.
Uskumatu lugu, nii tubli!

edu teilegi, kindlasti saate hakkama!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: mariihen
Kuupäev: 15. March 2012, kl 13.54

Mulle sobiks ka esmaspäev kaalumiseks, sest mulle tundub, et reede on enesepettusele minek palju kergem. Reede hommikul kaalud ära, uhkeldad oma ilusa miinusega ja siis tekiks tunne justkui nädalavahetusel võiks lõdvaks lasta. Aga esmaspäevane päev ongi hea nädalavahetuse indikaator. Minule isikikult ongi nädalavahetused kõige raskemad, sest kogu aeg on mingi üritus, pidu, niisama olemine või siis kodune külmkapp :-).

Ma pole ka uurinud seda tabeli jagamist. Kui viitsid uuri, aga minu poolest võiks ka niisama tabelist pildi siia kopida.

Et kas siis paneme tänase algkaalu, et kohe oleks näha ja esmaspäeval saab juba miinuseid kokku lüüa?

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. March 2012, kl 13.56

Tahan ka pisikeseks hapraks naiseks tongue sticking out smiley

Tänud selle väikese motivatsioonilaksu eest, mustikas79, ja edu sinulegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: mariihen
Kuupäev: 15. March 2012, kl 13.59

oh tänud mustikas!!! Toetus kulub marjaks ära...
Ma olen ise ka staazikas üles alla kõikuja :-). Viimati võtsin -27 alla ja no nüüd on see kõik tagasi. Üks mu sugulane ütles väga tabavalt, sa võtad väga kiiresti alla ja kiiresti juurde ehk mis tähendab, et nagu ma ennast ei jälgi nii mu kaal KOHE tõuseb... ehk ma ei tohi patustada... Praegu ma mõtlen küll, et kuidas on võimalik, et ma jälle olen 27 kilo juurde võtnud... oehh ma ei või.

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. March 2012, kl 14.25

proovin tabelit linkida

KAALUTABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. March 2012, kl 14.27

JESH! Sain vist sellele tabelivärgile pihta the finger smiley

Mariihen - proovi sina ka selle lingi kaudu tabelile minna ja oma algkaal sisse panna. Kas õnnestub?

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: mariihen
Kuupäev: 15. March 2012, kl 14.59

Õnnestus. Aga kas igaüks pääseb ligi või ainult sina/mina?

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: sipsu
Kuupäev: 15. March 2012, kl 15.07

Tuleksin ka teie kampa kui tohib. Üksi ei tule ka minul midagi välja. Kaal 101.7 pikkus 172

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. March 2012, kl 15.09

Juurde pääseb igaüks kes lingile vajutab.

On ka mingi piiratud juurdepääsu võimalus, aga antud juhul ei näe sellel mõtet - kas kirjutame kaalud otse foorumisse või sellesse tabelisse - nähtavus on ikka sama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: mariihen
Kuupäev: 15. March 2012, kl 15.26

Tule muidugi sipsu. Panin enda andmed sisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. March 2012, kl 21.41

Äkki paneks selle duelli lukku meie kolmega?

Võib-olla üks võiks veel juurde mahtuda, aga suuremaks ka kampa pole mõtet ajada. Olen varem ühe suurema seltskonnaga proovinud, aga see suri päris kiiresti välja kuna mida rohkem rahvast, seda "umbisikulisem" suhtlus ja kergem kõrvale hiilida - vähemalt minule tundus nii sad smiley

Väiksema seltskonnaga saame ehk teineteist paremini taga utsitada ja hoiduda alla andmast - või mida arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: mariihen
Kuupäev: 16. March 2012, kl 08.18

Nõus, kas teed siis uue teema ka motivatsioonipealkirjaks..... mhh igatahes on minu eesmärk praegu 1.juuli.

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. March 2012, kl 09.01

Ma teen uue teema siis smiling smiley - "Juuliks rannavormi" cool smiley - jätkame seal

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellitada
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. March 2012, kl 09.20

Uus teema on avatud - jätkame seal ja esmaspäeval kaaluma!!! hot smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.