Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 01. April 2013, kl 07.12

Minu kaal on nüüd natuke langenud ja see on ka tõesti natuke. Hommikune kaal oli 74,0 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 01. April 2013, kl 07.36

Tere esmaspäeva!
Mina olen JÄLLE tagasi 73 peal angry smiley Mida krdit??? Ära on juba tüüdanud sad smiley Eelmise nädala jooksul liikusin 72,3-lt 71,3-le ja reedeks tagasi 72,3-le... ja täna siis jälle 73 confused smiley Nädalavahetus oli muidugi patune külaliste ja lookas lihavõttelauaga - aga ikkagi! Võiks ju nüüd sellest seisust kuidagi liikuma saada angry smiley Tahaks ikka ühel päeval näha 6-ga algavat numbrit kaalul... kasvõi 69,9 eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 01. April 2013, kl 20.52

Murumumm see ju aprilli nalismiling smiley
Minul 1 kg miinust, olen ka täitsa õnnetu kohe. Vähendasin siiski Bav-i, eelmine tundus ikka liiga palju olevat. Igatahes tahtmine on allessmiling smiley
Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 02. April 2013, kl 06.58

Oleks siis nali... sad smiley Pugisin ennast suurest vihast kohe rulliks eile ja nüüd muidugi kahetsen eye rolling smiley. Aga noh - mis parata - mis s***sti see uuesti nagu vanarahvas ütleb grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 02. April 2013, kl 20.16

sa oled hetkel selle kaalu juures super hea väljanägemisega, smiling bouncing smiley kogenud jälgija,tead nippe ja saad järjele,ole tublithe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 08. April 2013, kl 08.15

Tere!
Motivatsioon on mind maha jätnud ja igasugused isud ülesse leidnud. Tänanae kaal 82,1Kgsad smileyangry smiley

Ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 08. April 2013, kl 12.21

Mul sama seis , no üldse ei lähe sad smiley Täna oli kaal 68,6 sad smiley no ei saa seda asja liikuma!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 08. April 2013, kl 20.33

talvsad smiley, kaevasin nädalavahetusel peenardelt lund ära, nii sain lumi-ja märtsikellukese õied välja ja vaasismiling smiley
kaalunumber väheneb väga visalt,ehk muutusteta 87,6. Ümbermöödust on tsipake vähenemismärke näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 09. April 2013, kl 22.27

Mina jälle reisin smiling smiley - ei saanud eile nettigi... Igatahes - läänerindel muutusteta eye rolling smiley - enne ärasõitu oli kaalul number 72,8 ehk siis ei ole siin mingit suurt muutust midagi... kuidagi üksluine ja igav stabiilsus 700 g sees. See nädal on küll toidu osas väga kehv - hirmus rasvane toit ja palju igasugust magusat kraami - ei leia midagi, mis olemise kergemaks teeks. Ja järgmine nädal ka veel reisil ja restoranides... Oleks siis vähemalt kevad ja soegi sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 10. April 2013, kl 19.58

kasteatewinking smiley
nägin eile 85,1 ära, täna küll vana nr.tagasi,aga ehk hakkab midagi toimuma...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 10. April 2013, kl 20.32

Mina paneks üles kuulutuse: Kadunud on motivatsioon. Aus leidja saab vaevatasuks paar lisa kilo. grinning smiley

Mulle küll ei meeldi eriti viriseda, aga esiteks ei ole motivatsiooni ja teiseks see kaal ei liigu no mitte kuhugi. Olgu, olgu liigub küll, voodi alt põrandale ja siis jälle sinna tagasi. Aga need numbrid, mida ta näitab ei muutu sad smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kutsa80 10.04.2013 20.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 14. April 2013, kl 23.26

Mul on ka mott ikka totaalselt kadunud. Eelmine nädal oli kohe eriti kehv - tunnen ennast suisa rasvarullina praegu... confused smiley JUBE toit ja ei mingit väljapääsu sad smiley Sel nädalal ehk läheb veidi paremini, kuna reisi sihtkoht veidi tsiviliseeritum ja äkki õnnestub natuke trenni ka teha. Kaalu pole nüüd siis juba üle nädala näinud ja ei julge mõeldagi, mida see näidata võiks. Koju tahaks sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 15. April 2013, kl 07.10

Nii kõik!!!!! Pärast nv'se magusarallit on 2 kilo juures. Minu täna hommikune kaal 76,0. Nüüdsest rangel dieedil ja ka trennis peab käima. Ei ole mingit vabandust, et tervis halb ja haige jne. Vabandusi vastu ei võta. Ei mingit pulli enam!!!!! angry smiley

Kuri esmaspäeva hommikune kiri smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 15. April 2013, kl 08.54

Selle nädala number 81,9kg.confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 15. April 2013, kl 16.07

ega mulgi midagi rõõmustavat, see mida teised teevad nädalaga tuleb mul näha vaeva 2kuudsad smiley
Täna siis kaal 85.6 kg.
Ostsin hularõnga, nüüd olen kaunistatud sinikategasmiling smiley
... aga vapralt edasi kulla duellitajad, EI anna keegi veel allahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 22. April 2013, kl 07.39

Minu hullumeelne nädal on saanud lõpu. Igatahes kaalule on see mõjunud hästi. Täna hommikune number 80,8kgsmiling smiley.

Jõudu meile! Suvi ei ole enam kaugel!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 22. April 2013, kl 08.23

Tubli sipsusmiling smiley

minul täna 84,1 on toimunud mingid liikumised nädalaga -1,5, olen rahul ka sellega,et ümbermöödu sm on ka ilusti vähenenuddrinking smiley

Eile õues toimetamine andis päikeselise jume ja lehtede alt tulid ka sinililled välja, kevad on täiega hingesspinning smiley sticking its tongue out

Olgem tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 22. April 2013, kl 08.50

No nii. Minu kaal sama mis eelmine nädal. Aga nüüd on üles leitud ka väike motivatsioon ja tuleb alustada korralikuks olemisega.
Kevad on käes ja tuleb korralikult liikuma hakata, et ka kaal saaks liikuma hakata. grinning smiley

Ilusat kevadet kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 23. April 2013, kl 10.00

Tere! Mina pääsesin lõpuks koju smiling bouncing smiley
Kaalunumber on muidugi sama kehv kui enesetunne - minu "kaalusäilitusnorm" on ületatud kiloga confused smiley. Aga nüüd saan ennast jälle mõneks ajaks kokku võtta enne järgmist reisi. Mott hiilis ka vaikselt tagasi - päike ja õhemad riided innustavad pingutama vist cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 29. April 2013, kl 07.24

Tere! Minu kaalunumber sama mis eelmisel nädalal 80,8kg.sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 29. April 2013, kl 08.12

Ka siin on läänerindel muutusteta. Aga enesetunne on selline nagu oleks igat pidi gaasi täis ja kuidagi paistes. Ei tea millest see? sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 29. April 2013, kl 08.19

tervitus!

kaalunumber 84,3

Kodused aiatööd nõuavad omaosa,et pean rohkem liikuma hakkama ka väljaspool õuet, selleks ei ole eelmisel nädalal motivatsiooni leidnud sad smileylaiskus). Poen vabanduse taha,et ilm külm ja tuuline. Päikest oodatessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 29. April 2013, kl 09.55

Tere!
Mina olen sel nädalal kõvasti aias rassinud + sporti teinud + toiduga ka pole nagu liialdanud, aga olek on punnis ja paistes ja kaal näitab 74,5 eye popping smiley Einomidapõrgut??? confused smiley Asi on ikka väga vale sad smiley Mingi täielik jama... Katsu siis motti leida ja hoida kui tulemus on selline katastroof... sad smiley Ropendan nagu soomlane kaalunumbrit vaadates aga alla ei anna...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 29. April 2013, kl 10.11

Meie tabel sai täis smiling smiley Rohkem ei mahu smiling smiley Justnagu googledocs üritaks öelda, et aitab küll - olete juba piisavalt kaua siin pusinud smiling bouncing smiley
Aga mind google arvamus ei huvita ja tegin uue tabeli lehele "kaalutabel2" cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 29. April 2013, kl 10.24

Ei no alla küll ei anna. Ma vaatan et ei olegi ainuke, kelle olek punnis ja pasites smiling smiley
Aga seoses uue tabeliga peaks ka äkki uued eesmärgid seadma. Või mis te arvate? Või vähemalt uue eesmärgi kuupäeva, sest minu eesmärk hetkel jääb samaks confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 29. April 2013, kl 10.43

Kutsa - ei tea jah - äkki kere pole plusskraadidega jõudnud veel harjuda ja mõtleb et ei tea mis nüüd lahti - päike ja soe ja puha - peab vist hakkama ennast mingiks michelinimehikeseks maskeerima... nii igaks juhuks... grinning smiley
Paneme siis eesmärgi kuupäevaks 1.7.? Ka minu eesmärk jääb samaks eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 29. April 2013, kl 21.15

Jää ka oma eesmärgi juurde. Aga tänane paha üllatus kaalugasad smiley kas muudame? 83,9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 30. April 2013, kl 06.55

Hommik naised! Ma võitlen siin hambad risti 13 päeva kuuriga, 4 päeva veel! Kaal pole väga palju langenud, aga hea kerge olla! Eile hommikul oli 66,8 smiling smiley kui saaks reedeks 65 täis, olen õnnest ogar ja täis motivatsiooni jätkata tublisti! Suvi ju kohe, kohe siin!!
Minu soovkaal jääb samaks smiling smiley
Kaunist nädalat teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 30. April 2013, kl 08.33

Ilus tulemus, Marleen the finger smiley Hoian pöialt, et reedeks 65 ära tuleb!
Kodukoht - muutsin ära - aga see ju ei olnud "halb" üllatus vaid kaalunäit oli ju palju parem kui eile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 06. May 2013, kl 08.17

Tere taas! Minu punnis olek kadus koos "külalistega" ära the finger smiley ja kaal tegi ka kohe hüppe allapoole. Päris rahul ei ole, aga ikka parem kui eelmisel nädalal.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.