Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...1112131415161718192021
Asukoht: 21 / 21
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 24. September 2013, kl 21.18

Mina ikka reisin smiling smiley. Ja kaalust ka ikka ei tea midagi smiling smiley. Toiduga liialdanud ei ole ja trenni olen ka nii ülepäeviti teinud, aga ikkagi on vahest selline "paks tunne" angry smiley. Toit on "võõras" ja kellegi teise poolt valmistatud - pagan teab kui palju seal midagi sees on - vesi kipub kinni jääma. Oeh kuidas tahaks koju juba sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 30. September 2013, kl 12.38

Ikka muutusteta 75,5kgsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 01. October 2013, kl 22.55

No ei oska kohe midagi öelda... Omast arust olin pikal reisil küll igati tubli, aga kaal seda ei arvanud sad smiley Nüüd tagasi kodus, aga pingelangus tõi kaasa vihase viiruse ja praegu pean ennast väevõimuga külmkapist eemale hoidma, et mitte lolliks õgida (oi kuidas ma kadestan neid, kellel haigus söögiisu ära võtab...) confused smiley
Igatahes - kaevasin välja jälle köögikaalu ja kui pilt ette tuleb, siis hakkan jälle kõike kaaluma ja kirja panema. Muidu sellest asjast asja ei saa eye rolling smiley
Jõuluks olgu 10 kilo kadunud! hot smiley Aega peaks olema just täpselt piisavalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 04. October 2013, kl 14.09

Kahju,et haigused juba liikvel on, aga soovin kiiret paranemistsmiling bouncing smiley
Murumumm olen sinuga nõus, mul ka sama soov. Hakkame siis pihta,sest mul ka kaalutõus +500gr ja igasugu isusid tekib pähe;(
ühinen: Jõuluks olgu 10 kilo kadunud!angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 11. October 2013, kl 09.16

Üllatusreis... netti ei pääsenud ja seega jäi esmaspäevane "ülestunnistus" tegemata grinning smiley. Täna kaalule ei astu, sest "lennuvesi" sees ja pole mõtet ennast närvi ajada. Ega ka esmaspäevaks midagi head ei looda - haigusõgimine on raudselt oma töö teinud angry smiley aga tänasest olen oma köögikaaluga jälle suur sõber ja katsun õhtul natuke trenni ka teha kui köhima ei aja.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 14. October 2013, kl 07.28

Ikka sama 75,5kgconfused smiley Tänasest olen korralik ja hakka ka taas toitu kaaluma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 14. October 2013, kl 08.26

mina vähendasin õunte kogust. Hea,et juurde ei tulnud,seis eelmise nädalaga sama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. October 2013, kl 21.39

Esmaspäevasel kaalul särasid rõõmsalt kõik need üüratud kogused toitu, mida olin endale haigena näost sisse ajanud kuigi nädala lõpu poole hakkasin juba korralikuks. Nojah - ja "külalised" ka muidugi andsid oma osa juurde eye rolling smiley
Igatahes - jätkan jonnakalt nüüd korralikku kalorilugemist. Trenni ikka hästi ei saa veel teha - kui pulss hakkab ülespoole liikuma, siis on kohe ka köha platsis sad smiley Peab vist veel mõni aeg rahulikult võtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 24. October 2013, kl 20.35

Mina käisin ikka päris põhjas ära. Totaalne käegalöömise tunne oli peal sad smiley. Ei tahtnud isegi siia tulla kirjutama, aga sain ikka viimasel hetkel endal turjast kinni ja tulin siia nagu AA koosolekule smiling smiley, aga paistab et ka kõik teised on kadunud?

Ei lähe mul hästi. Süüdistada pole kedagi - ei tähtede seisu ega riigikorda eye rolling smiley - ikka ISE OLEN SÜÜDI! Päev otsa ponnistan, aga kui õhtu saabub, siis võtab mingi deemon mu kere lihtsalt üle ja röögib vahetpidamata "SÜÜA!!!" ja "EI VIITSI!!!" ja "POLE VAHET!!!" eye popping smiley Ja mina paugutan külmkapi ust, krõbistan kommipakki ja poen teki sisse diivanile selle asemel, et kõndida või valmistada midagi kergemat söögilauale. Ei mingisugust motti ega mõistust! eye popping smiley Mis toimub? Pimedus ja sügismasendus on viimase aruraasu ära viinud?

Einoh - mul on iseendast kõrini! Aeg on solaariumis ära käia, pihutäis D-vitamiini sisse süüa ja loota, et mõistus tagasi koju tuleb angry smiley

Ärge teie ka alla andke!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. October 2013, kl 13.17

Mul nii hullusti ei ole, aga täielik seisak on kaalul,ei üles ega alla. Liikumisega on tõesti sama,et lihtsalt ei viitsisad smiley

Kannatame,aga alla ei tohiks anda!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 27. October 2013, kl 18.11

Mina alla ei ole andnud. Kohapeal tammun juba pikemat aega. Viimastel nädalatel on olnud minnalaskmis meeleolu ja söönud palju, paljueye popping smiley. Eks homme paistab palju juurde on tulnudwinking smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 28. October 2013, kl 13.41

Kaal hommikul 76,6kg. Arvestades söögi koguseid ei olegi nii hull kui arvasinsmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 04. November 2013, kl 09.17

Hommik, me tublid tüdrukudsmileys with beer

Minu kaalunäit täna 79,6. Alustasin nn.uut elu kuu viimase päevaga. Olen olnud tubli 4 päeva st.ei ole ületanud päeva kcal ja loobunud võimalusel (pahadest) süsivesikutest.

tõuske ja säragespinning smiley sticking its tongue out, ilusat kaalulangetamise nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 05. November 2013, kl 19.04

Mina ei ole ikka veel päris järje peale saanud, aga vähemalt tuju on parem ja lootust on, et ka mott tuleb mingil hetkel tagasi smiling smiley. Vitamiinid ruulivad smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 11. November 2013, kl 10.13

Hei!

kuidas meil siis läinud on, hällõuviinid, mardipäev ja isadepäev õnnelikult mõõdas?smiling smiley

Minu tänane kaal 78,5. Punnime edasi, eksju tüdrukudsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 11. November 2013, kl 15.36

Ma nüüd luban, et hakkan ka korralikuks. eye rolling smiley
Sest viimasel ajal on olnud igasuguseid kõikumisi nii tujudes kui ka kaalus. Ja täna hommikune kaal oli 80kg. Nii et jälle 0st pihta, ei ole siin midagi angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 18. November 2013, kl 12.04

Nüüd saan siis mina siin üksi kirjutada. Kaal seisab ja isud meeletud, aga sel on äkki seos täiskuu ja päevadega grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 18. November 2013, kl 12.10

Minul kaal ei seisa vaid tõuseb 77kgsad smiley. Isud on meeletud ja tervis jukerdab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 18. November 2013, kl 13.20

Ei ole sa üksi midagi,näe meid ju lausa kolmsmiling bouncing smiley

tänane kaal 78.3, Nädalavahetusel lubasin endale 1 väikse tahvli musta s'okolaadi,
ei ole 2 kuud söönud. Ikka isutab vahel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 02. December 2013, kl 09.39

Tere tüdrukud!
Tervislikel põhjustel jään mõneks ajaks kõrvalesad smiley. Käin siin ikka piilumas kuidas Teil läheb. Kui kevadepoole ikka siin olete tulen ehk tagasismiling smiley.

Edu teile sellel raskel teelwinking smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 21. December 2013, kl 16.09

drinking smiley Kena talve algust ja imelist Jõuluaega!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...1112131415161718192021
Asukoht: 21 / 21


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.