Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 02. October 2012, kl 08.41

Unustasin kaaluda, aga kui sobib, siis paneks reedese kaalu - 97,6, seega nulliring

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 07. October 2012, kl 08.46

Mina sõidan täna jälle komandeeringusse - seega panen kirja tänase kaalu 81,3. Vähevõitu tuli langust, aga oli raske nädal koolituse + restoranitoiduga smiling smiley. Ja raske nädal ees ka - loodetavasti leian sobivat toitu ja jään vähemalt samasse kaalu...

Jään ootama homme teie ilusaid kaalunumbreid grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 08. October 2012, kl 08.43

Nonii... nädalavahetus läks veidi käest ja lisaks kõigele jäin veel haigeks.
Ka kaal on patustamisele ja haigusele vastav 91,6 sad smileyangry smiley

Paras mullegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 08. October 2012, kl 09.43

Hommikust - number on masendavad 98,3. Nädalavahetuse kaneelisaiad ja vorstivõileivad annavad tunda, aga jonnakalt edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 08. October 2012, kl 13.00

Mina küll siin rõõmustan, hommikune kaal 80,0 hot smiley
Päevad läbi ja elu lill grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 08. October 2012, kl 15.35

Mul pole midagi rõõmustavat! 68

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 08. October 2012, kl 22.35

Õnneks Kutsa80 päästis meie tabeli sel nädalal ja kokkuvõttes saime ikka miinuse kirja spinning smiley sticking its tongue out

Aga nali naljaks - paistab, et sel nädalal oli enamusel see mingi "täiskuu" või "magnettormi" või muu ufo faktor kaalulangust takistamas ka teistes duellides eye rolling smiley. Ei aita muu kui ennast kõvemini kokku võtta ja järgmisel esmaspäeval jälle kergemana kaalule astuda.

Ise luban endale, et homsele restoraniõhtusöögile ütlen kindla "ei" (...ehk siis valetan kolleegidele, et vaja õhtul hotellis mingit tähtsat tööd teha grinning smiley) ja tutvun hoopis hotelli trenazhööridega. Ohhh seda matkaselli rasket elukest küll...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. October 2012, kl 07.27

Tere kaasvõitlejad smiling smiley!

Selle nädala saavutuseks jääb 200g kaalulangust. Aga asi seegi - reisidel ja restoranitoidul olles võib heaks tulemuseks lugeda ka selle kui kaal ei tõuse.

Väga pikaks ajaks on nüüd kaal sinna 80-te peale saagima jäänud - peab sel nädalal tubli olema ja kaalu liikuma saama. Tahaks väga juba 7-ga algavat numbrit, millist pole 12 aastat näinud eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 15. October 2012, kl 08.26

tere hommikut kaasvõitlejad grinning smiley

Mina saavutasin oma 7-ga algava numbri. Kaal näitas mulle täna hommikul 78,5 kg. grinning smiley
Tundub, et trenn ja karm toidu jälgimine tasub ennast ka ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. October 2012, kl 08.53

Oooo! Palju õnne, Kutsa80 the finger smiley! Katsun sulle ruttu järele jõuda smiling bouncing smiley - ehk siis nagu sa ütlesid - trenn ja karm toidu jälgimine ootab ees grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 15. October 2012, kl 09.19

Tere
Olen ka terveks saanud, kuid tunne on nagu oleks päästerõngas ümber kere.
Tänane kaal 91,3kg
Rühime aga rõõmsalt edasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. October 2012, kl 09.34

Sipsu - see päästerõnga tunne viitab kinni jäänud veele - loodame, et see on nii ja et see järgmiseks kaalumiseks välja vuliseb grinning smiley

Igatahes - Sipsu ja Kutsa80 - palju õnne meile "vanadele tegijatele"! Oleme vastu pidanud siin duellis juba ümmargused 30 nädalat ja selle ajaga oleme kõik jagu saanud vähemalt 10-st kilost rasvast! See on päris auväärne tulemus the finger smiley Jaksu ja kannatlikkust meile ka edaspidiseks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 15. October 2012, kl 11.45

asi oli vahepeal hullem, täna hommikul 68... ja olgu see viimane kord, kui näen oma kaalul nr 68, siis on ok, kui kunagi tulevikus rase olen tongue sticking out smiley

Mõtlesin see nädal kaalujälgijatega liituda, tunnen, et ise ei jaksa kuidagi kahjuks... äkki aitab, pole enne käinud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. October 2012, kl 12.17

Kaalujälgijaid ei ole vist enam - nüüd on mingid figuurisõbrad smiling smiley
Käisin ka kunagi omal ajal kaalujälgijates ja mõni aeg nagu läks seal isegi päris hästi, aga lõpuks hakkas rahast kahju - kui ise ikka ennast motiveerida ei suuda, siis ei aita ka kalli raha eest avalikul kaalumisel käimisest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 15. October 2012, kl 12.18

Ma elan Rootsis, siin on tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 15. October 2012, kl 12.19

Enne elasin Taanis, seal on mingi oma programm, see töötas väga hästi, mulle mõjub see, kui pean kaalumas käima koos teistega, ei taha ju plussiga esineda grinning smiley Seal sain 25kg'st lahti... nüüd on 3kg tagsi... ja no tahaks veel 10-12kg alla saada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. October 2012, kl 22.42

Taani on tore maa - igatahes liha oskavad nad küll valmistada paremini kui kusagil mujal thumbs up. Seal reisides ei ole mul kunagi võimalik süsivesikuid piisavalt lauale saada smiling bouncing smiley. Aga Rootsi on ka hea kant - väga sõbralikud inimesed ja super töökultuur. Kuidas elu sind sinna viikingite kanti niimoodi visanud on, Marleen77?

Ma olen kaalujälgijatega paaril erineval korral/erineval ajal kaalu langetanud. Esimesel korral oli neil veel see vana mitmevärviline keerukam mudel, kus oli vist mingi 5 või 6 erinevat kategooriat toidu kokku panemiseks ja see töötas minu puhul imehästi. Teisel korral oli neil juba mingi lihtsustatud punktisüsteem ja sellele ei saanud ma üldse pihta - kaal ei langenud ja lõpuks lõin käega. Olen vist kontrollifriik, et "lõdva randmega" variandid ei suuda motiveerida grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kadi92
Kuupäev: 16. October 2012, kl 08.55

minu eilne kaalunäit on 67kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 16. October 2012, kl 17.48

Murumumm ma olen Taanis koolitatud kokk muide tongue sticking out smiley Siia sattunsin 1996 lapsehoidjana, olin pea 7 aastat siin ,siis 9 aastat Taanis, ja nüüd kolisin 2 kuud tagasi Rootsi tagasi... sain maitse suhu ja olen siinse elu-oluga harjunud, tulin, kui olin 18... seega kogu täiskasvanud elu olen ära olnud, aga ikka istun Eesti foorumites grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Homme siis Kaalujälgijatesse, saab põnev olema, kas saan hakkama!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. October 2012, kl 18.42

No kui kohe koolitatud kokk, siis peaks ju kaalu langetamine suisa põnev olema - saab igasuguseid põnevaid toidunippe proovida ja enda peal katsetada the finger smiley

Kas kodumaale tagasi ei kipu? Olen ise ka 13 aastat võõrsil elanud - umbes sama vanalt kolisin - aga hing vedas ikka lõpuks koju tagasi grinning smiley. Nüüd rändan töö tõttu mööda Euroopat ja sedagi tundub olevat liiga palju - tahaks ainult kodus olla kogu aeg. Vanaks hakkan vist jääma spinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 16. October 2012, kl 20.52

Hehe.. kui hoog on sees, siis jah naudin seda kokkamist ja proovimist ja kui hoogu pole, siis kokka kõike head ja paremat, mis kaalule eriti hea pole grinning smiley Kahe poolega asi tongue sticking out smiley Samas olen 2,5 aastase poisiga üksi ja alati pole jaksu midagi eriti teha, peaasi, et poja söödud saab smiling smiley

KOju ei igatse, mu kodu on siin smiling smiley Nüüd kui tagasi Malmösse kolisin peale 9 aastat, siis on tunne, et kolisin koju, kuigi armastan Eestis käia ja siinsed sõbrannad on kõik eestlannad, siis hing on ikkagi siin rohkem, kui Eestis smiling smiley Käin üldjuhul Eestis 2 korda aastas ja sellest piisab, ema käib ka kaks korda üldiselt siin ja nii saab eesti kraamist isu täis ja emaga piisavalt aega koos veeta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. October 2012, kl 22.26

Ega sa just Taanist eriti kaugele ei kolinud küll - Kopenhagenist Malmösse ei ole just eriti pikk maa - aga riigipiir jääb nende vahele tõesti winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 18. October 2012, kl 21.40

Eriti kui arvestada, et elasin Kopenhaagenis ja nüüd tagais Malmös tongue sticking out smiley Aga lapse isa on Koenhaagenis ja ei taha neid lahutada, nii saavad tihti kokku saada, kui mina saan Rootsis elada grinning smiley grinning smiley

Eile siis liitusin Kaalujälgijatega ja täna oli esimene päev smiling smiley Kõht on nats tühi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 22. October 2012, kl 08.20

Number 7 särab endiselt kaalunäidu eesotsas juba laupäevast peale ja annan endast kõik, et ta seal ka püsiks kuni on aeg loovutada oma koht 6-le the finger smiley.
Sel nädalal tuli väga kena langus -1,9kg - ilmselt tiivustatuna ülevoolavast tungis pääseda 70-ndatesse kilodesse, kus käisin viimati 12 aastat tagasi. Tunne on nagu oleks lotos miljoni võitnud the finger smiley Räägitakse küll, et number pole oluline vaid enesetunne, aga minu jaoks on seekord number nii märgilise tähendusega, et kõik muu kahvatub smiling bouncing smiley Järgmise numbrini jõudmine on kaheldav, sest oma elu tippvormis olles ei ole ma alla 70-ne kunagi kaalunud - aga proovin ikkagi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 22. October 2012, kl 08.38

Palju õnne murumummthe finger smiley
Minul nii eduliselt ei lähe. Ei saa seda kaalunumbrit kuidagi liikuma nii nagu tahaks. Eilsel sünnipäeval söödud tort aitas ka vist natukene kaasagrinning smiley
Kaal täna 91,4kgconfused smiley
Võitlen edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 22. October 2012, kl 08.49

Ära kurvasta, Sipsu - tähtis on mitte alla anda smiling smiley.
Kui tahad, siis ma võin proovida aidata - ma pole küll arst ega ka diplomeeritud toitumisnõustaja, aga teadmisi on kogunenud kuhjaga enda peal katsetades - äkki suudame koos välja mõelda mingi sulle sobiva "sulatusvalemi" eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 22. October 2012, kl 09.37

Mina siin ka ei rõõmusta eriti.Kaalu tuli juurde sad smiley
Täna hommikul näitas kaal 79,5. See võib olla ka tingitud, et nädalavehtusel kaks sünnipäeva.
Aga nüüd peab jälle asja käsile võtma, ei ole siin midagi, et tohib patustada, kohe maksab kätte. tongue sticking out smiley
Aga Murumumm tubli oled. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 23. October 2012, kl 16.34

Murumumm eks mul abi on ikka vaja, kuid eelkõige pean ma ennast oma mugavustsoonist välja rebima ja veidi rohkem liigutama hakkamasmiling smiley. Seda ei juhtu ennem kui olen lõpetanud pisikesega basseinis kohustuslikud käimised, sest mul ei ole viitsimist, ega ka tahtmist mitukorda päevas näiteks basseini ronida.
Sinu soovitusi teistele olen lugenud blogist. Üritan pusida vaikselt toitude GI-dega. Ei tea kas sellest minul abi on, aga eks mõne ajapärast ole näha kas saab kaalu liikumasmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 23. October 2012, kl 18.17

Soovin edu, Sipsu! Kui sellest GIst muud kasu ei ole, siis vähemalt on kõht rohkem ja pikemalt täis ja tuju parem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 23. October 2012, kl 21.28

Nonoh - kas kõik meie 3 uut duellitajat on juba alla andnud eye popping smiley? Teisipäeva õhtu käes, aga eilseid kaalunumbreid pole keegi saatnud? Ainult meie vanad sitked sellid siin toimetamas grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.