Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 26. November 2012, kl 16.46

Murumumm, ma vaatasin tabelit ja meil nii vähe jäänud, et jõuda roheliste kaalukategooriasse grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 26. November 2012, kl 16.51

Tere, hommikul läks nii kiireks, et ei jõudnudki ennast kaaluda, kas ok, kui saadan homme oma kaalu nr??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 26. November 2012, kl 16.59

Marleen - ok - pole probleemi smiling smiley
Kutsa - nii on jah! Arvutasin, et mul on umbes 6 kilo veel vaja, et roheliseks läheks smiling bouncing smiley Juhhuuu! Jõuluks ilmselt ei jõua aga ehk uueks aastaks... kui verivorstiga ei liialda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 26. November 2012, kl 22.29

Ahh! Ei olegi 6 kilo vaid hoopis 5 kilo normaalkaaluni the finger smileysmiling bouncing smileysmileys with beerthe finger smiley VEEL PAREM!!! Jestas, milline kihk on juba sinna jõuda - see oleks maailma parim jõulukingitus... või uusaastakingitus the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 27. November 2012, kl 16.42

Minu hommikune kaal oli 67,4 ... no ei leia oma motivatsiooni üles sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 27. November 2012, kl 17.39

Ikkagi langus ju, Marleen! the finger smiley

Fantastiliselt ilus tabel seekord! Nädala pärast siis veel ilusam? winking smiley Päkapikud juba piiluvad grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 28. November 2012, kl 14.48

Noo jahh... 200g on ka miinus, see on ju õige jutt smiling smiley

Ma ei tea kuidas ma ennast motiveerida suudaks?? ei tea, kas asi on selles, et elu pole veel päris paika saanud ja stressan või mis... Alustasin ju kaalujälgijatega, aga mis sellest kasu on, kui ma punkte kirja ei pane??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 28. November 2012, kl 17.06

Siis on ju küll mahavisatud raha kui sa isegi punkte kirja ei pane grinning smiley. Mott tuleb siiski üles leida, kuigi praegu on just kõige vastikum ja pimedam aeg ja seega kõige raskem seda teha...

Mõtle endale mingi imeilus kujutluspilt välja, milline sa tahaksid välja näha ja siis kujutle ideaalne elu sinna ümber, kus kõik sujub nagu õlitatult ja kõik sinu soovid täituvad. Siis võta endale rahulikku aega iseendaga - kuula oma lemmikmuusikat, pane silmad kinni ja lase see kujutluspilt "elama" oma peas... cool smiley Mind on see aidanud kui mott on hulkuma läinud - äkki aitab sindki? the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 29. November 2012, kl 13.42

Ma ei tea, mis mul lahti on, aga isu on täiesti null. Ei taha nagu midagi süüa: hommikul kohvi piimaga, lõunal saab sisse aetud ühe kausi täie suppi ja peale lõunal jälle kohvi ning õhtul hea kui sööb mingit puu- või juurvilja.
Nu kaalu üle muidugi viriseda ei taha, mõjub päris hästi. tongue sticking out smiley Aga mis siis saab kui isu tagasi tuleb??
Aga see ei ole ainuke asi millest kirjutada tahtsin. Pikendasin just oma kaaluabi kasutamist. Cherry's veel viimased 10 tundi müügil aastane kasutus 15,75€. Igaks juhuks ütlen, kui kedagi peaks huvitama smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kutsa80 29.11.2012 13.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 29. November 2012, kl 13.52

Need "isutab - ei isuta" hood käivadki vaheldumisi smiling smiley. Kui sul isu praegu ei ole, siis naudi olukorda grinning smiley - kunagi tuleb see isuke niikuinii tagasi, aga selleks ajaks oled sina juba kaalugraafikus madalamale hiilinud winking smiley

Ja tänud meeldetuletuse eest - mul on praegu veel üle poole aasta kasutust järel - praegu veel pikendama ei hakka. Suvel kui pikendasin oli ka just parajasti cherrys pakkumine nii et äkki näkkab ka seekord kui jälle aeg otsa hakkab saama smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 03. December 2012, kl 09.46

Minu nädalavahetus möödus rõõmsate peresündmuste tormis ja toitumine jäi täiesti tagaplaanile grinning smiley. Õnneks ikka samas kaalus, mis reedelgi, ehk 500g langust eelmisest esmaspäevast. Asi seegi smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 03. December 2012, kl 09.56

Tere ilusat talvist hommikut.
Minu tänane kaal 90,2kghot smiley. Pingutan tublist, et ka järgmisel nädalal tubli langus oleks. Loodan, et kallal olev viirus midagi ära ei rikusmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 03. December 2012, kl 10.04

Oi Sipsu! Fantastiline tulemus! Äkki tõesti leidsid nüüd oma "valemi" ja kaal hakkab kapates langema smiling bouncing smiley. Igatahes - midaiganes sa ka tegid - jätka samaga! Supertubli! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 03. December 2012, kl 10.31

Tublid.
Minu hommikune kaal oli 76,0.
Aga söögiisu ka nüüd tagasi. Loodame, et nüüd mitte liiga suur winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 03. December 2012, kl 13.58

MInu kaal oli hommikul 67,6...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 10. December 2012, kl 08.33

Tere hommikust! Minul seekord 0,5 kg langus. Vaadates tagasi sellele nädalale peab rahul olema. grinning smiley Ootan põnevusega kuidas teil läinud on smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 10. December 2012, kl 09.43

Minu kaal on sama, mis eelmine nädal. Aga seegi positiivne, sest nädalavahetus oli täis erinevaid pidustusi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 10. December 2012, kl 09.44

Tere. Minu kaal 89,4kg thumbs up. Nädalavahetus läks käest, tegin ise tordi ja ei suutnud vastupanna sõin kohe mitu tükkigrinning smiley. Ju oli mulle seda vaja, sest teist nädalat mingi viirus kallal.
Ehk see nädal tuleb suurem miinussmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 10. December 2012, kl 22.50

Täna oli kaal 67,2 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Krisku
Kuupäev: 15. December 2012, kl 15.47

Tere!

Käisin piilumas teie duelli ja tahaks lihtsalt öelda, et olete vapustavalt tublid! Minu viimase aja looderdamine sai nüüd küll otsa. Võtan teist eeskuju ja liigun edasi ilusama saledama mina poole smiling smiley

Jätkuvat edu ja meelekindlust eesmärkide saavutamisel!

Krisku

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. December 2012, kl 00.10

Tänud, Krisku smileys with beer

Oleme tõesti siin väga visad ja pööraselt tublid olnud the finger smiley Eks ole ju, tüdrukud? cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 16. December 2012, kl 11.55

Muidugi oleme tublid, teisiti ju ei saakski grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 16. December 2012, kl 21.51

Tere õhtust, loodan,et on ok, kui saadan näidu teisipäeval, homme ei saa kaalule sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 17. December 2012, kl 08.36

Tere!
Visad oleme me tõesti olnud ja eks visadus viib sihilesmiling smiley!

Minu tänane kaalunumber 88,3 kgthe finger smiley. Loodan nädalapärast kättes aada oma esimese eesmärgi, kui nii edasi siis pole miski võimatugrinning smiley

Ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 17. December 2012, kl 09.33

Väga tubli, Sipsu! Sul läheb tõesti hea tempoga nüüd! the finger smiley Ja tere tulemast "ülekaaluliste kategooriasse"! thumbs upcool smiley

Marleen - pole hullu. Ega see kaalulangetus mingi sprint ei ole vaid ikka maraton grinning smiley - seega ei ole tähtis mitte kuupäev ja kellaaeg, millal kaal kirja saab, vaid see, et ikka edasi pingutad ja alla ei anna winking smiley

Mina suutsin ennast nädalavahteuse jooksul koos jõulupeo ja saabuvate "külalistega" pool kilo raskemaks süüa eye rolling smiley. Noh... mis teha... tuleb ära kannatada ja edasi võidelda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 17. December 2012, kl 14.11

Nu tundub et minulgi tundub olevat pühade eelne seisak 76,0 juures.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 19. December 2012, kl 00.21

Tänks smiling smiley
Kaal näitas täna 67,2, loodan, et see on sellest, et täna saabus punaarmee!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 24. December 2012, kl 11.22

Tere jõululaupäeva!

Kuna olen maal ja kaal on katki jääb minu kaalunumbriks reedene kaal, mis oli 87,0kgsmiling smiley ( minu esinene eesmärk lõpuks ometi täidetud)
Jõuluajal üritan toituda mõistlikult, kuigi ahvatlusi on paljugrinning smiley.

Ilusat jõuluaega Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 24. December 2012, kl 22.30

Ilusat jõuluaega kõigile!!

Minu hommikune kaal oli 76,0.Ehk siis toimub pisike seisak, aga pole hullu. Uuel aastal ikka uue hooga grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. December 2012, kl 01.30

Minul oli hommikul sama kaal, mis reedel - 74. Praegu ei julge enam kaalule astuda grinning smiley Oioiii kui palju head-paremat täna sisse on pugitud grinning smiley... Aga kord aastas ju võib nii päris ametlikult ennast lolliks süüa ilma süümepiinadeta smiling bouncing smiley

Ilusaid pühi, tüdrukud!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.