Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 27. February 2013, kl 21.31

mulle sobib Murumummi pakutavsmiling smiley
Olen kuulnud väga positiivset tagasisidet Kalamaja kohvikute suhtes,aga linnas ka Kork, Silk jm. Koha valiku jätaks teile otsustada,kuna ise ei ole käinud ja ei ole väga kursis...Sõidan homme ka ise ära,tagasi alles pühapäeva õhtul,niiet toidu kaalumine ja päeviku täimine jäävad unarusse. Loodan ennast ikka hoida ja teiega kirjutamiseni esmaspäeval, Olge tublidhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 04. March 2013, kl 08.45

Mul ikka ei edene kohe üldse see asi sad smiley. Nüüd veel kõht ka kinni juba mitu päeva ja lisaks veel lähenevate "külaliste" tõttu veeren ringi nagu mingi masendunud kakuke (oehh seda naise elu tongue sticking out smiley) Õnneks see läheb üle varsti... saaks veel kuidagi oma motivatsiooni tagasi eye rolling smiley

Teeks siis kohtumise 23.3. kell 17:00. Kork kõlab huvitavalt, aga kas see mitte ei ole peenetele veinidele pühendunud koht (ma nimelt veini ei joo...)? Pakuks välja veel variandi Spirit (Mere pst.6E) - see on hubane koht ja siidrit saab sealt ka drinking smiley Mis te arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 04. March 2013, kl 08.52

Tänane kaal 81,6kg, seega on kadunu 20 kg.the finger smiley hot smiley

Aitäh Teile üksinda ei oleks ma seda suutnud!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 04. March 2013, kl 08.56

the finger smileysmiling bouncing smileythumbs upcool smiley TUBLI, SIPSU!!! Väga lahe!!! Palju õnne!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 04. March 2013, kl 09.20

Tubli Sipsu.

Minulgi hakkab kergelt motivatsioon langema. No tehke mis tahate ei liigu see kaal no mitte kuhugi (seisab 75,0 peal). Ei tea kas see on nüüd "külaliste" tõttu või on hoopis mingi muu põhjus. Aga nii jäärapäine olen ikka, et tahaks eesmärgi ikka tähtajaks täis saada.

Kohtumise koha peal ei ole kohal vahet. Sest mõlemad kohad on mulle täiesti tundmatud. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 05. March 2013, kl 07.29

hello!
86,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 10. March 2013, kl 19.54

Pole tükk aega siin toimetanud, Sipsu super tublithe finger smiley
Murumumm,loodan,et oled tervenenudsmiling smiley.Ei ole kummagis kohas käinud,aga küll selle Spiriti üles leiame. Homme siis kaalu numbrid,aga õhtupoole saan saata,kuna hommikune aeg suht kiire töölemineku pärast,loodan,et sobib.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 11. March 2013, kl 11.06

Tere ilusat esmaspäeva.
Minu hommikune kaalumine tõi nii kurbust kui rõõmu. Kui nüüd võrrelda eelmise esmaspäevaga, siis kaala 0,5 kilo väiksem (74,5), aga võrreldes nädala keskel kaalutuga, siis 0,5 kilo suurem. sad smiley Need nädalavahetused ikka rikuvad kõik ära. Üritad küll korralik olla, aga kodus ikka palju raskem jägida seda toitumist, kui tööl olles.
Aga siis tabelisse läheb kirja 74,5 kilo. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 11. March 2013, kl 11.12

Tere päikselist päeva!

Minu tänana kaal 81,6kgconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 11. March 2013, kl 20.10

Minu katseeksituse meetodid on kalliks maksma läinudsad smiley Nädalaga +600, 86,8.Keha hoiab vett kinni,täna olin nagu väike hiinlane. angry smiley , aga jonni ei jäta!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 11. March 2013, kl 21.13

Tere ka minu poolt. Midagi rõõmustavat ei ole edastada - jälle reisin ja püsin ikka samas kaalus edasi eye rolling smiley ja ikka maadlen viirusega sad smiley Oiii kuidas oleks kevadet ja soojust vaja - kohe üldse enam ei jaksa seda talve - külma ja viirusi ja kuiva nahka ja katkiseid huuli ja elektrilaenguga juukseid ja trepikäsipuid angry smiley.

Noh... eks see kevad ka ehk kunagi tuleb... vist... Preagu küll tundub, et vist sel aastal ei tule grinning smiley. Peame vastu the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 11. March 2013, kl 22.17

Mina ei ole suutnud midagi teha .. täielik auk on olnud viimased nädalad.. Täna hommikul oli kaal 69,1 sad smiley no nii ei saa ju!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 18. March 2013, kl 08.16

Ilusat karget ja päiksepaistelist nädala algust!

minul tsipake kaalulangust, 85,7, murumumm on jälle pai ja pistab tabelissesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 18. March 2013, kl 15.46

Minu kaaluke jälle seisab.
Aga noh tegin ju eelmine nädal ka trennist puhkust. Lihtsalt ei olnud energiat, et sinna minna.
Aga sellest nädalast hakkan jälle tubliks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 19. March 2013, kl 07.36

Tere.
Minu kaal ikka sama 81,6kgconfused smiley
Tuleb vist midagi muuta, et kaalu liikluma saaks.

Kas me saame kokku 23.03 ja mis kell?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 20. March 2013, kl 09.03

Tervitused järjekordselt kaugelt maalt grinning smiley. Ei saanud varem aega netti tulla - kiired ja pikad päevad.
Mina ikka tammun sama koha peal - no ei saa sabast kinni kohe kuidagi eye rolling smiley ja muidugi need komandeeringud ikka sakivad täiega...

Aga laupäeval siis saame kokku! Kas kõik on ikka tulijad? Saaks kokku kell 17:00 Spiritis (Mere pst 6E).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 21. March 2013, kl 09.04

Tere!
Mina tulen laupäeval. Kidas me üksteist ära tunneme?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 21. March 2013, kl 09.05

sipsu kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere!
> Mina tulen laupäeval. Kuidas me üksteist ära
> tunneme?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 21. March 2013, kl 09.56

Ma panin laua kinni Ingridi nime all - laske ennast sellesse lauda juhatada kui kohale jõuate smiling smiley. Mina olen üldiselt vägagi dramaatiliselt musta värvi pealaest jalatallani - pikkade mustjaspruunide juustega ja mustas riietuses.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 22. March 2013, kl 21.05

mina ka tagasi, homme siis näemesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 23. March 2013, kl 16.42

Mul on nii kahju, et ei saa teiega seal ühineda. Aga nagu ikka siis juhtuvad kõik asjad korraga. Nii mu plika kui ka lapsehoidja mõlemad jäid ühel ajal haigeks ja nii ma siis olen juba mitmendat päeva kodus lõksus. confused smiley
Aga loodan, et see ei ole meie esimene ja viimane kohtumine seega loodetavasti saan ühineda järgmine kord grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 23. March 2013, kl 21.59

Kahju tõesti, Kutsa, et sa ei saanud tulla sad smiley
Tore oli näha, tüdrukud winking smiley Nüüd on veel tugevam tunne siin suhelda kui nimede taha on ka näod tekkinud. Kindlasti näeme veel - järgmisel korral siis ehk juba rannabaaris cool smiley

Nüüd siis jälle rutiini tagasi. Veits nagu ju võiks veel alla võtta enne bikiinihooaega winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Murumumm 23.03.2013 22.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 24. March 2013, kl 15.53

Tõesti mõnus kokkusaaminesmiling smiley Teie olete ikka super tublidsmiling bouncing smiley .Mul veel pikk tee sellise saavutuseni,aga proovin ikka edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 25. March 2013, kl 08.40

Tere!
Teid oli tore nähasmiling smiley. Nüüd viimased kuud pingutamist parema rannavormi nimelcool smiley.
Minu tänane kaal 81,2 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 25. March 2013, kl 09.05

Mina ikka 74,5 confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. March 2013, kl 09.16

Tohoh kui varajased täna siin kõik cool smiley
Minu kaal täna sama mis reedel - ehk siis -700g eelmise esmaspäevaga võrreldes. Iseenesest väga hea arvestades, mis hull nädal mul oli eye rolling smiley. Kahju ainult, et laupäeva hommikune number ei jäänud pidama (see oli veel pool kilo madalam - aga ilmselt eelmise õhtu "jääknähtusena", mitte reaalse kaalulangusena drinking smileyeye rolling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. March 2013, kl 21.33

mina olen õnnetusad smiley kaal täna hommikul 89,pidin lausa ehmatusest pikali kukkuma. Ei oska A,ega
B-d õelda. Täna jäingi hiliseks,käisin trennis ja pärast saun. Tunne on mõnus. Peale trenni sõin ohtralt hapukapsast, eks me näe!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. March 2013, kl 22.33

Pole hullu, Kodukoht - ikka juhtub, et vesi jääb kinni. Vaevalt, et see midagi tahkemat on cool smiley. Küll see järgmiseks kaalumiseks välja vuliseb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Kuupäev: 26. March 2013, kl 00.09

69,5 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 01. April 2013, kl 06.18

Ei midasgi rõõmustavat. Kui reedel oli veel kaal sama mis esmaspäeval, siis tänane kaalunumber on 81,5 kgsad smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.