Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 21
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 09. April 2012, kl 07.48

Pühad läbi söödud sai kõvasti head ja paremat. Kartsin et kaal tõuseb, kuid siiski väike miinus- kaal siis 98,0 smiling smiley

Järgmise nädala alguses ei ole ka minul võimalust ennast kaaluda ega pääseda internetti. Saan anda oma kaalu kas reedel või alles kolmapäeval.

Edukat nädalat meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 09. April 2012, kl 09.23

Ohh ja ahh, minul ka pühad ja lisaks veel vennapere külas sünnipäeval.. ja kuna vend mul kokkab jube hästi, siis edasi on teadagi mis... Seega ka minul ei realiseerunud see variant, et vähemalt nulli jääda. Täna hommikul siis 102,0, mis teeb samuti +400 gr. No millal ometi ma sinna kahe numbri klubisse saan... praegu küll mõtlen, et oleks võind selle ühe tüki torti võtmata jätta...
Aga edasi võtab jälle kokku :-)
See kui tabelitäitja ei saa esmaspäeval numbreid kirja panna, jätab meile väikse võimaluse 1 või 2 päeva veel tublid olla ja suuremat miinust kedrata...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 10. April 2012, kl 06.15

Hommik!
Olen ikka hädavares - kirjutasin pika jutu aga ära ei saatnud ... eye rolling smiley
Nüüd pole enam aega ...
seega 101,6 kg. Õnneks pole juures aga tammun ikka ühe koha pea - see mu surnud punkt! - nagu alati - raske ületada ... Kui siist üle saan, hakkab jälle minema!

Jõudu teiegi! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 10. April 2012, kl 22.08

Teine reisipäev ja tunnen ennast nagu nuumpõrsas angry smiley Söömine 3 x päevas ja katsun leida kõige lahjemaid variante restoranide menüüdest, aga ikka tunnen, et kõik nõretab rasvast ja pärast söömist on raske olla... Jube on see "mustlase" elu sad smiley Saaks siis vähemalt õhtulgi pisut vaba aega, et seda sissepuugitud jama natukenegi maha jalutada, aga ei...

Veel nädal seda kannatuste rada ees ja kaalumisele ei taha mõeldagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 11. April 2012, kl 07.57

Heh, vaatasin, et kaaluabi duellitajaid ongi eelmisel nädalal tabanud mõõnaperiood, nagu meidki, kui kutsa välja arvata spinning smiley sticking its tongue out. Äkki oli kuuseis lihtsalt selline... oi kui hea on mõelda, et keegi teine on sinu kaalutõusus süüdi, mitte see vahukooretort, mida sai nädalavahetusel sise aetud...
Mina loodan, et see lumi sulab vähemalt homme ära ja ma saan taas ratta välja ajada või vähemalt kõnnikepid välja tuua...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 11. April 2012, kl 17.10

Siin Euroopa lõunaosas on täna +20 ja kõik on nii ilus roheline cool smiley. Saadan teile ka sületäie päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 12. April 2012, kl 08.05

Oi kui lahe ja tundub, et see päike jõudis ka meile täna hommikul kohale...
Kohe parem on ärgata kui päike kardina vahelt sisse piilub, mitte ei pea ohkama, et jälle lumi...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 13. April 2012, kl 15.52

Jee!!! - minu hiljuti ostetud püksid nõuavad rihma - alla vajuvad the finger smiley

Päike on lahe cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 13. April 2012, kl 19.33

Jälle see kardetud nädalavahetus. Eile ma alles kaldusin kõrvale igasugusest dieedist. Nu selline magusa isu oli, et ....
Ja see nädalavahetus möödub ka sünnipäeva tähe all, mis tavaliselt lõpeb liigsöömisega. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 16. April 2012, kl 06.09

Hommik!
Jeee! Sain kahekohaliseks!!!! 99,5 täna hommikulthumbs up.
Kaunist nädalat kõigilecool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 16. April 2012, kl 07.34

Ka mina sain kahekohaliseks 99,0 thumbs up. Ei saa salata, et juba nädala sees rõõmustas mind see kahekohalisus, aga no kuna nädalavahetused on alati proovikivid, siis veel väga ei julgenud rõõmustada, eriti arvestades eelmise nädala plussi. Aga tõsi tõsi, nii ta on. Ja juba panin täna selga seeliku, mis oli kaua kapis seisnud tongue sticking out smiley. Kuna minu kaalunumber on ikka mitmekümne kilo võrra siia sinna kõikunud, siis on minu kapis ka riideid suurusest 40-46, seega on mida võtta...
Pühapäev oli eriti tore, söömine oli korras, aga füüsilist liigutamist ma küll kõikke siia kirja ei julgenud panna, sest siis oleks olnud mul päevane toitumine miinustes. Panin praegu kirja ainult 2 tundi aiatöid (andis -539 kcal vmt.), kuigi tegelikkuses olin kusagil kella 11 kuni kella 8ni õhtul õues ja toimetasin kogu aeg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 16. April 2012, kl 07.58

Nu mina ikka kardan neid nädalavahetusi, eriti kui on teada, et toimuvad mingid üritused (sünnipäevad). Nädala sees ei ole hullu midagi, aga nädalavahetus.... oeh confused smiley
Aga tuleb positiivselt mõelda. Vähemalt ei ole plussi grinning smiley Seega minu kaal on jälle 86,0kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 17. April 2012, kl 06.03

Nädal jälle möödas. Kaal 97,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 18. April 2012, kl 07.04

Lõpuks ometi tagasi kodus! Tore reis oli, aga miski ei võida kodukandi 0-temperatuuri ja lumesadu grinning smiley

Selle nädalaga tarbitud toidu kogustele ei taha tagantjärele mõeldagi, kuid ometi tabas mind täna kaalule astudes suur üllatus - MIINUS 600 g! Pidin kohe 3 korda üle kaaluma, sest ei suutnud oma silmi uskuda smiling bouncing smiley. Nädala lõpu poole sai rohkem ringi käidud ja vaatamisväärtusi külastatud - see ilmselt sulatas veits sisse puugitud rasva maha.

Tabelit vaadates on kõik lausa kangelased ja küll see kevad ka ükskord siia jõuab cool smiley - suveks oleme sellise tempoga kõik valmis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 18. April 2012, kl 08.36

Peab ütlema jah, et see on meie rekordmiinuse nädal seniajani. Mul vahest ikka käivad sellised kommihood eye rolling smiley, mille vastu on raske võidelda... mis te teete, kui magusaisu on suur, aga kommi enam ei tohiks võtta?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. April 2012, kl 13.22

MEELETU energiasööst täna smiling bouncing smiley - ei tea kohe kuidas olla. Kogu aeg on tung liigutada ja ei suuda kuidagi ennast tööpäeva lõpuni vaos hoida. Ei tea, kas see on kojujõudmise rõõmust, kevadpäikesest või üle pika aja korralikult magatud ööst - igatahes tuleb see puhang kindlasti täna enda kasuks ära kasutada smiling smiley

Peale nädalast söömaorgiat ei suuda täna ülde süüa - kohe ei taha mitte midagi ja kõik! Ei hakka ennast sundima ka - ju siis on kerele nii vaja. Küll see näljatunne ükskord endast märku annab eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 20. April 2012, kl 06.21

Minu eilne päev duracell-jänesena päädis 2-tunniga jooksurajal + sinna otsa veel pooletunnine jõutreening. Jooksurajal kulus 1200 kcal, jõutreeningul ka midagi lisaks ja toiduga sai tarbitud 650 kcal ja hommikuks oli kolmapäevasest kaalust kadunud 1,4 kilo. Väga kummaline päev eye popping smiley

Täna ilmselt sellist sööstu enam ei tule - päikest pole lootagi ja kust see energia siis tulema peaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 20. April 2012, kl 20.08

Täna siis "ainult" 1 tund jooksurajal + 1/2 tundi lihast smiling smiley Ei tunne ennast kohe äragi.

Mõistatasin ka ära, millest see hirmus energialaeng - on käes "see parem aeg kuust" smiling bouncing smiley. Olles olnud 10 a hormoonidest "ühtlaselt umbes" ehk siis aastaringselt väsinud, paistes ja pahur ei mäletanud lihtsalt, mida tähendab normaalne hormoonide tasakaal(utus) the finger smiley

Elu on lill ja aina paremaks läheb! Jõudu ka teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 23. April 2012, kl 07.52

Möh sad smiley... täna kaal suurem kui üleeile kuigi aias rassitud ja treenitud on iga päev ja mitte vähe ja toiduga ka nagu patustanud ei ole. Kere tundub täna kuidagi vett täis olevat - jalad on veits paistes - eilne kõva aiatöö annab tunda vist.

Igatahes kirja saab -800 g ja see ju ikka päris hea tulemus the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 23. April 2012, kl 08.41

Pööööö eye popping smiley Minul sama, mis eelmine nädal - 99,5kg. Toidukaal katki ja seega söön üle ... Ainuke seletus. Võtan end kokku ja sööki juurde ühel toidukorral ei võta! Ja olgu söödud 6 korda päevas! Töö juures kipub söömine meelest minema ja päeva lõpuks on hundiisu eye rolling smiley

Olete tublid, et ikka miinustes püsite! Ikka tasa ja targu!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 23. April 2012, kl 08.50

Mul ka sel nädalal nulliring sad smiley... sinine nädal. Kuigi nädala sees oli ok. Ainult reede õhtul sõin pisut!! üle, kaks suurt pannkooki (õhukesed) täidisega ja killu kooki... aga arvestades kuidas ma kaks vaba päeva aias mässasin ja puid lõhkusin!!, siis tundub ebõiglane, et miinust pole... nädala sees oli mul küll juba 98,..

Huvitav ma mõtlen, et kas se võib kuidagi ka kuu seisuga seotud olla, et mingi nädal on kõigil jube hästi ja siis on kõigil kehvasti... no -0,8 pole muidugi kehv drinking smiley...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 23. April 2012, kl 10.27

Kuu seis, magnettormid ja tõusuvesi - kõik on head vabandused spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

Aga eks see kaaluvärk kulgebki laineliselt. Eelmisel nädalal olid tabelis megalangused ja seega võib oletada, et väljutatud oli ilmselt ka teatud lisakogus vett rasvale lisaks. Selle veega on aga jälle nii, et kord on teda rohkem ja kord vähem - rasvavolti see ei kasvata/kahanda, aga kaalunumbris kajastub täie rauaga.

Igal juhul oleme ikkagi väga tublid ja kaal langeb kõigil tasasel sammul. hot smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Murumumm 23.04.2012 10.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 23. April 2012, kl 16.52

Minul siis selleks korraks läbi sünnipäeva nädal. Ja ütleme nii, et kaalule see ei sobinud. Kaal kohe 500g juures, ehk siis 86,5kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 23. April 2012, kl 17.36

No ei saa nii kui toitu ei kaalu ja suust läheb sisse kõik mis söödav. Ja kui juhtub mõni toidukord ka veel vahelejääma siis on minul magusaisu kohe platsis... nii see nädal läks kookide ja kommidega maiustades.
Kaal sama mis eelmisel nädalal 97,5sad smiley
Alanud nädalal proovin tublim olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 23. April 2012, kl 17.43

Pole hullu! Kõige tähtsam on ikkagi, et me kõik endiselt hambad risti edasi paneme ja keegi pole reelt maha kukkunud the finger smiley Järgmisel nädalal siis purustame jälle rekordeid.

Edasi, seltsimehed! spinning smiley sticking its tongue out Viisaastaku plaan nelja aastaga! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 24. April 2012, kl 08.03

Ma räägin, et oli kuu seis selline cool smiley, Sa Murumumm olid ainus, kellel oli mingi teine ajaarvamine...
Aga jah, eks ikka täie hooga edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 24. April 2012, kl 08.47

spinning smiley sticking its tongue out Olin jah ainuke seekord. Mulle vist mõjub rohkem päikese kui kuu seis spinning smiley sticking its tongue out

Eks järgmisel esmaspäeval näeb, kuidas kuu seisuga seekord lood on grinning smiley

Vastik ilm täna... Õnneks on jooksulint, et saab oma energiat maha kõndida ilmast hoolimata. Raudselt parim asi mille olen koju hankinud the finger smiley Peab vist ainult hakkama tõsisemalt treeninguid planeerima - vorm hakkab paranema ja pulss koos sellega ei tõuse enam reipa kõnniga piisavalt kõrgele, et seal tund aega järjest püsida. Peab kiirust lisama ja intervallid läbi mõtlema, et treening tõhus oleks. Jooksjat minust ei saa ka supervormi puhul - ma vist pole selleks rappumiseks loodud eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. April 2012, kl 07.08

Eile proovisin järgida reeglit "peale seitset ei söö". Selleks ajaks kui kesköö paiku magama läksin olin suurest näljast ära näksinud hunniku viinamarju ja pähkleid ja kõige lõpuks suures ahastuses veel 5 shokolaadikommi!!! eye popping smiley Et see oleks viimane kord kui sellist jama proovin - öelgu need targad pead mida iganes! angry smiley

Oma kere teab kõige paremini siiski, mida tal vaja on. Seitsmest kaheteistkümneni on 5 tundi ja kui ikka oled "õhtu-inimene", kellel energia just hilisõhtul lakke tõuseb, siis tuleb ka süüa vastavalt ja mitte süüa kohe peale ärkamist öökimisega võideldes ega nälgida õhtul.

Selleks korraks lõpetan inimkatsed endaga ja söön edaspidi tasaselt päeva jooksul nii nagu kere seda nõuab. cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 25. April 2012, kl 15.29

Võtsin kunagi spordiklubist toitumiskava ja seal olid etteantud nii söögid, mida tuleb süüa ja sellega koos ka palju tuleb süüa. Ja samas kava nägi ette oli hommikusöök u 8 ajal, lõunasöök u 12 ajal, siis õhtuoode 15 ajal ja õhtusöök kella 20 ajal. Ning kindel reegel oli, et ühtegi söögikorda vahele jätta ei tohi. Lõuna- ja õhtusöök olid samas koguses. Ja kuna ma selle kavaga tegelikult ilusti ka alla võtsin, siis mina enam ei arva, et õhtusöögi peaks vahele jätma või siis peale kella 6te enam ei tohi süüa.
Kõike tuleb teha mõõdukalt, on minu jutu kokkuvõte grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. April 2012, kl 21.53

Mul on ka spetsialisti koostatud toitumiskava laual ootamas - järgmisel nädalal hakkan sellega pihta. Sealsed kogused ainult tunduvad mulle liiga suured - huvitav, kas see tõesti ka toimida võiks? Kui ei proovi, siis ei saa ka teada smiling smiley

Seal on esimene söögikord määratud kella 7-ks kohe peale ärkamist ja see ilmselt saab minu kirstunaelaks, kuna mul võivad sel ajal küll silmad lahti olla, aga ülejäänud kere on veel sügavas unes ja mingi toit ei lähe kurgust alla nii umbes kella 9-ni kuniks ma end kohviga olen suutnud kontaktivõimeliseks turgutada grinning smiley Viimane toidukord on selle kava kohaselt 2 tundi enne magama minemist - seega tundub normaalne.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 21


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.