Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 21
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 27. April 2012, kl 10.52

Taas on ees nädalavahetus. Läheb aias toimetamiseks ja lubasin lastele, et iga päev käime ratastega sõitmas 15-20 km. Lapsed on head taganttorkijad, ei lase viilida. Ja tüdruk on mul sihuke terane ka, ta teab, et ma dieeti pean ja siis külapeal ka ütleb, et emme aga sa ju ei tohi kooki süüa, ise ütlesid... keerad küll nailjaks, aga tõsi ta on tongue sticking out smiley.
Minul toimib üsnagi see peale 6-7 ei söö, kui ma kella 5 aegu korralikult söön. Ja kui siis veel isu tuleb, aitab tass teed. Tegelikult kõht ei lähe tühjaks vaid aju vasardab peas, et anna midagi head ka !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 29. April 2012, kl 15.56

RED ALERT!!! Houston, we have a problem! confused smiley Motivatsioon on muutunud kärsituseks!

Tahaks pekist lahti saada kiiremini ja rohkem ja KOHE NÜÜD! Trennid venivad järjest pikemaks ja intensiivsemaks ja toidukogused järjest väiksemaks ja lahjemaks. Just nagu see aitaks nädalaga 10 kilo alla võtta... See on väga halb märk - siit on ainult üks väike samm masenduse ja käega löömiseni sad smiley

Tuleb endal kratist kinni võtta ja pähe taguda, et kui oled 10 aastat 30 üleliigset kilo seljas tassinud, siis ei saa nendest kuu ajaga lahti isegi kui üldse mitte süüa ja ennast surnuks treenida eye popping smiley On ju ometi kaal kenasti languse teel, voldid on tunduvalt siledamad ja nahk roosam - sellest peaks oskama rohkem rõõmu tunda.

Õnneks on nädala pärast jälle pikem reis ees kus söömata ei saa olla ja treenimisvõimalused puuduvad. Kui see just kaalu juurde ei too (viimati läks hästi...), siis on see praeguses olukorras vägagi vajalik vaheldus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 29. April 2012, kl 17.18

Ega jah asja tuleb rohkem mõistusega võtta. Ei saa ikka kõike nüüd ja kohe. Ilusad voldid, mis on tulnud hoolika toitumisega kõigest heast ja paremast. Tean küll, kuidas see käid grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 30. April 2012, kl 07.41

-600g - vot säh sulle kärsitust! Ei saa 10 kilo nädalaga alla grinning smiley

See nädal siis kulgeb spetsialisti toitumiskava alusel - tubli puder kaneeliga ja kausitäis kirsse koos kohupiimakreemiga sees ja kõht harjumatult suurest toidukogusest punnis eye rolling smiley Kui see kava tõesti toimima peaks, siis on see küll üks ütlemata tore asi smiling smiley

Treeningutes teen ka korrektuurid - cardiot vähendan 30-45 minutini päevas ja lisan pigem mitmekesisemaid lihastreeninguid. Räägitakse, et mida rohkem lihast, seda rohkem rasva põleb - ja see ei saa ju ometi halb olla the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 30. April 2012, kl 07.51

Teame teame, mida sa tunned... ma kardan, et mul on sama asi juhtunud nende nullinädalatel, et söömine muutub pea olematuks... ja kui mõelda, siis saad aru, aga no jah vahest peab lihtsalt lolli panema...
Aga minul täna tulemus 97,1, seega -1,9 kilo. Pole paha. Reedest alustasin igapäevaseid "aeoobseid treeninguid" ehk iga päev kas 9-10 km kepikõndi ( praegu ca 80 minutit) võivähemalt 25-30 km ratast. Õnneks lapsed tahavad ka väga käia ja utsitavad tagant. Mina siis kõnnin ja nemad sõidavad rataste või tõukekatega kõrval. Ja kuna kolm päeva kõndi ehk 30km on seljataga, siis ma tunnen praegu küll igat viimast kui lihast oma kerel...
Tegelikult ma pean ütlema, et ma teen esimest korda elus kepikõndi ja siiamaani arvasin, et see on mingi vanainimeste värk ja niisama jalutamine. Et kui ikka jõusaalis kangi ei tõsta, siis pole see trenn the finger smiley, aga oi oi oi kuidas ma eksisin... see on trenn missugune!!! hot smiley
Ja kui söömist nüüd päris maha ei jäta, siis peaks kahe kuu pärast ikka eesmärk saavutatud olema... no lihtsalt peab. Ma ei tee/osta omale ühtki uut riideasja enne 01.juulit!!! Huvitav kas pean vastu eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 30. April 2012, kl 07.54

Üks küsimus, nimelt kuidas saab siin kaaluabis enanst niiöelda kellegi jälgijaks panna? Ma küll ei leia seda kohta kusagilt?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 30. April 2012, kl 07.57

ÜLIKÕVA tulemus, Mariihen! Kohe kadedaks teeb eye rolling smiley

Seda jälgimise ja sõbrunemise värki ei oska ka mina - kui keegi teab, siis jagage inffi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 30. April 2012, kl 08.29

nu nii. Nädalavahetus seljataga. Kahjuks ei teinud ma tagasi eelmist nädalavahetust, aga miinus ikkagi grinning smiley
Tahaks ka kiiresti ja ruttu saada saledaks. Jama on eriti riietega. Talvel kantud riided on suured ja eelmise korra kaalu languse ajal olnud riided veel väiksed. Ja nii ei olegi midagi kapist selga võtta sad smiley
Ja minu täna hommiku kaal oli 85,5kg



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kutsa80 30.04.2012 08.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 30. April 2012, kl 08.39

Aga Kutsa80 miinus 1 kilo on ju väga hea tulemus.
Nurisemiseks pole ju põhjust, liiatigi oled sa meist kõigist juba ees spinning smiley sticking its tongue out. Mina oleks 85-ga juba üsnagi rahul ja hakkaks uusi asju garderoobi soetama. 83 oli mu eelmise suve alguse tulemus, aga siis tuli suvi ja grill ja tsill ja siis tuli ka +mitukümmend kilo jälle tagasi angry smiley ja jälle peaga vastu puud põmm!!! ja harjustust alga uuesti smiling bouncing smiley

Ma ei mäleta enam, kui pikad me kõik olime, äkki paneks selle ka tabelisse juurde ja arvutaks nädalate juurde, et kui palju kehakaalust % nädalaga kaotati. Kas viitsid Murumumm?
Mina olen 176 pikk.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 30. April 2012, kl 08.49

Eks ma proovin smiling smiley

Pange siis oma pikkused kirja kui kaalu teatate - katsun siis oma ülikoolitarkuselt tolmu maha pühkida ja meie tableisse pisut kõrgemat matti lisada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 30. April 2012, kl 10.59

Kadedaks teete! Teie olete olnud väga tublid the finger smiley

Minul möödus nädal ilma igasuguse kaalumiseta ja ei sisestanud ka toitusid. Laiskus ja masendus tahavad vägisi ligi hiilida, kuid katsun lainel püsida.
Minu pikkus 172 ja selle nädala kaal 97,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 30. April 2012, kl 11.55

Jälgijaks, sõbraks saab panna kui tead kasutajanime, siis saad ta endale lisada blogi aadressi kaudu
nt: www.kaaluabi.ee/sipsu
Lahti tuleb kasutaja blogi. Klõpsa (paremal servas) kasutajanime ees oleval tähekesele. Klõps ja said sõbra, klõps ja sõpra pole (vaata tähekese värvi).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 30. April 2012, kl 11.59

Sul ei ole küll mingit põhjust masenduda ja alla anda, Sipsu! Meie uue kõrgmatemaatilise tabeli alusel oled sa kaotanud juba 4,42% oma algkaalust ja seda keskmiselt 600g kaalulangusega per nädal the finger smiley

Targad räägivad, et 5% kaalulangus pidi juba oluliselt vähendama igasuguseid terviseriske ja see % on juba väga lähedal - nii et ei ole siin midagi laiselda vaid ikka täie auruga edasi! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 30. April 2012, kl 19.01

Niisiis esimene päev toitumiskava alusel. Oehh... kõht on nii täis kogu aeg - söögikordade vahed on lühikesed ja kogused üüratud. ja üks puuvili veel vaja ära süüa kahe tunni pärast eye popping smiley Kaloreid tuleb kokku umbes 1700 päeva peale. Mitte kohe ei taha uskuda, et nii kaalust alla saab, aga lubasin endale, et proovin vähemalt nädala - kui tuleb kaalu juurde, siis jätkan oma tarkusega cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 30. April 2012, kl 20.44

Minu pikkus on 170.
Mariihen tänan komplimendi eest. Aga ikka eks mulle trügib ka ikka ligemale see kevadväsimus. Tahaks kõike head ja paremat, aga ei saa, ei tohi jne.
Aga peab, peab, peab jälgima. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 30. April 2012, kl 21.30

Oi Kutsa - sul on tõesti põhjust uhke olla - KMI osas oled kenasti juba "ülekaaluliste" kategoorias samal ajal kui me ülejäänud veel maadleme "rasvunute" klassis smiling bouncing smiley

Ära anna kevadväsimusele alla! Varsti saab kiusatustele järele anda ja mugida lõpmatuseni kõike head ja paremat - maasikaid, herneid, arbuusi ja palju muud maitsvat the finger smiley

Ei jõua kohe ära oodata seda ilusat aega cool smiley Praegu ajab poodide puuviljavalik lausa ahastuse peale - kärbatanud õunad, närtsinud apelsinid ja tohletanud pirnid. Parema kraami eest tuleb lausa kulla hind välja käia angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 01. May 2012, kl 08.10

Minu meelest on sõna rasvunud ikka väga kole sõna. See meenutab mulle neid suuri pakse ameeriklasi, kes tõepoolest pistavad päevas vähemalt 7-8 MC einet. Mina olen oma "rasva" kogunud ikka head veini-siidrit ja häid juuste kugistades... aga nojah jällegi, kes meist ei leiaks oma tegudele vabandusi.
Aga tõesti, Kutsa esimene, kes on jõudnud märksa kenamasse klassi the finger smiley
Ma ikka juba käin turult maasikaid toomas. Omaaia maasikaga muidugi ei võrdle, aga päris hea maitse on juba ja hinnad lähevad ka järjest talutavamaks. Eile käisin verd andmas ja hemoglobiin oli 140, ilmselt maasikatest smileys with beer
Murumumm tead ma kardan, et 1 nädal tulemuste saavutamiseks on väike aeg. Näiteks minu kere mäletab igasugu "lollitamisi" kindalt mingi 3-4 päeva. Ma tavaliselt kui olen seda imevähe söömise teed käinud ja siis hakkan normaalselt sööma, siis kusagil 2-3 päeva kas kaal ei liigu või pigem võtan juurde.
Ja varsti on algamas grillihooaeg, mis kindlasti saab olema proovikivi. Ma just veidi sirvisin oma toidupäevikut ja mis mul peaaegu et välja on jänud menüüst on alkohol!!! Hakka või uskuma, et sellel on tõesti nii suur mõju! Ma olen muidu kohutav siidrifänn, aga paistab, et parema elu peale minemisel tuleb see siiski asendada punase veiniga. Ja muidugi kogused!!! grinning smiley loevad ka!
Aga täna tõotab tulla väga ilus ilm ja vaba päev ka, seega saab õues olla ja liigutada ja see juba iseenesest on priima!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 01. May 2012, kl 15.35

Nõus, Mariihen - "rasvunud" on kole sõna ja tuletab ka mulle meelde just neid ameerika ülevoolava pekikogusega mäkiõgardeid. Kune meie siin ei ole sinnapoolegi vaid kõigest kergelt kobrutavad ilusad volüümikad naised, siis kasutame nüüdsest sõna "über-kobedad" the finger smileyspinning smiley sticking its tongue out

Ega vist jah toitumiskava tulemusi päris nädalaga hinnata ei saa, aga kuna saan seekord seda kasutada vaid ühe nädala enne reisi, siis peab selle põhjal midagi järeldama ja kui paistab, et asi sobib, siis pärast reisi edasi proovima. Eks näis.

Täna on tõesti ilus ilm - enamus päevast sai väljas oldud ja kohe lähen jälle. Tänane saavutus oli väikese oksasaega suure puu mahavõtmine eye rolling smiley - tundus küll nagu p**** kaudu hamba puurimine aga lihased said ikka kõvasti vatti grinning smiley Huvitav, palju selline kilplasetöö kaloreid kulutab? spinning smiley sticking its tongue out

Vala ei ole endast sel nädalal märku andnud - auuu! Kus oled ja kuidas läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 02. May 2012, kl 19.13

Toitumiskava läks nässu - täna oli nii kaootiline päev, et ei saanud midagi tarka söödud. Peab vist selle asja korraks katki jätma ja alustama uuesti peale reisi - siis on rohkem aega ka mõjusid hinnata.

Vala on endiselt kadunud eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 03. May 2012, kl 07.56

Eile käisin taas oma tavapärasel kepikõnniringil - 9km. Vahepeal oli üks pausipäev ja üleeile oli linnatuuri päev... seega tundus, et jalad olid puhanud ja asi toimus kiiremini. Isegi mehe suutsin kaasa meelitada smiling bouncing smiley
Kambas läheb aeg kiiremini, jutustad ja ei näegi kui juba pool maad otsas on.
Söömine ok, kui 1.mai Pirosmani lihakuhi välja arvata cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 03. May 2012, kl 08.11

Kuidas sa, Mariihen, eile selles tolmutormis kõndida said? Mul pidid juuksed peast ja riided seljast lendama selle kümne minuti jooksul, mil bussi ootasin grinning smiley

Mul oli eile sprodist puhkepäev - täna on kihk jälle ennast liigutada smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 03. May 2012, kl 09.42

Ma elan linnast väljas maal tongue sticking out smiley ja meil oli tuul küll, kuigi vaiksem, sest kõndisin kusagil 8-9 vahel õhtul. Mul oli juba kaks päeva vahele jäänud ja täitsa tundsin vajadust minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 03. May 2012, kl 09.44

Vala on endiselt kadunud eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 03. May 2012, kl 23.21

Ülipika tööpäeva lõpuks kaotasin pingelise vaimse võitluse keeksitüki vooruste vastu sad smiley Tema shokolaadisilmad olid lihtsalt vastupandamatud eye rolling smiley Homme siis tuleb hea mitme kalori võrra vööd koomale tõmmata...

däääm... oli seda nüüd vaja... aga NII HEA oli... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 04. May 2012, kl 09.29

Kaal hüppab üles-alla-üles-alla iga päev eye rolling smiley - 1,5 kilo siia-sinna... eilne ca 50 grammine keeksitükk näiteks suutis muutuda kiloseks kaalutõusuks eilsega võrreldes - no mida nalja??? Ei peaks vist ikka kaaluma iga päev, muidu tuleb masendus peale.

Huvitav millisel numbril see kaalunäidu õnneratas peatub esmaspäeval? confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 04. May 2012, kl 19.51

Murumumm, loodan, et ikka miinusel. See 50g keeksitükk ei tohiks külls eriti ju mõjutada. Aga parem on alati sellest hoiduda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 07. May 2012, kl 06.52

Üritasin terve nädala piinlikult korralik olla, kuid eile ei suutnud oma magusaisule vastupanna. Sõin nii jäätist kui kommi sad smiley. Hea et torti kodus ei olnud muidu oleksin terve tordi üksinda nahka pistnud.
Kuna ma eriline trenni inimene ei ole siis pean ikka väga rangelt jälgima mida ja palju söön.
Tänane kaal 96,4 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 07. May 2012, kl 07.50

Nu ütleme nii, et ka minul läks laupäev kommi (kummikommid minu suur nõrkus). Aga kaal ei ole hullu, tegelt täiesti täitsa hea.
Minu selle nädala kaal 84,0 kg.

Aga neljapäeval 10ks päevaks eemale. Arvutis saan käia, aga kaaluda pole kuskil sad smiley Nii et eks siis kahe nädala pärast saab uue kaalu numbri smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 07. May 2012, kl 08.32

Minu "kaaluloterii" päädis küll väikese miinusega, kuid asi paneb ikka ahastama - eelmisel neljapäeval näiteks nägin kaalul numbrit 90,9 ja nüüd täna on see 92.2 moody smiley arumaeisaa... Patustanud peale selle ühe saatanliku keeksitüki ei ole, liikusin parajalt - no mida värki?

Täna siis jälle kohver selga ja välismaale komandeeringusse. Tagasi alles järgmisel neljapäeval - ehk siis esmaspäevane kaalumine jääb vahele ja panene kirja selle numbri, mis neljapäeval õnnerattal välja loositakse grinning smiley. Esmaspäeval katsun siiski teie numbrid tabelisse saada, kuigi ilmselt iga päev siia kirjutama ei pääse.

Jõudu, noored! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 07. May 2012, kl 08.36

Heia! Minu tänane number on 96,4. Jee Sipsu, ma jõudsin sulle järele smileys with beer.
Nädalavahetuse küpsisetordile suutsin vastu panna, samuti ka kogu pere ohjeldamatule jäätiselembusele. Nad kohe peavad ikka mu elu raskeks tegema, aga räägitakse, et mis ei tapa teeb tugevaks...
Aga Vala on ikka kadunud...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 21


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.