Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 21
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 07. May 2012, kl 08.39

Ja mis ma veel tahtsin öelda, et ma olen olnud vahepeal kohutavalt laisk kaaluabis päevikut täitma. Kohe nädal aega pole midagi kirjutanud ja olen söönud tunde järgi. Kogu minu aur on ilmselt kulunud kodustele kevadtöödele ning igapäevasele 9-10 km kepikõnnile. Ja ma pean ütlema, et ma täiega naudin seda kõndimist...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 07. May 2012, kl 09.33

Paistab, et kuu seis on hea olnud - ju vist erakordselt suur ja ere kuu sel nädalavahetusel mõjus positiivselt spinning smiley sticking its tongue out

Loodame, et Vala ikka pusib vaikselt ja ei ole lihtsalt netti jõudnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 07. May 2012, kl 23.15

Pikk lennureis seljataga ja peale pikka jalutuskäiku kaunis suvises roheluses seadsin ennast koos oma kangete jalgadega lõpuks oma superluks hotellitoas mõnusalt kerra. No on alles hotell seekord! Kõik on nii viimase peal ilus - ei usuks kohe, et selliseid hotelle tööreisidel kinni makstakse smiling bouncing smiley Aga ju siis olen välja teeninud the finger smiley

Isegi kaal on toas olemas ja seegi on kliendile meelepäraseks tehtud - näitas mulle just 85 kg grinning smiley No kuidas sa jätad hotelli kiitmata kui nad isegi kaalunumbri sinu jaoks kaunimaks teevad spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 09. May 2012, kl 16.31

No nii kodus ei tohi ikka šokolaadi olla. Pistsin nahka terve šokolaadi, mitte tavalise vaid tiramisu kaloreid seal hirmus palju grinning smiley
Homme katsun siis topelt tubli olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 14. May 2012, kl 08.52

Tänane kaal 96,0

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 14. May 2012, kl 12.43

ehheee minu suure spordinädala peale ainult -0,3 kilo... see pole aus... seega 96,1. täiega nõme, ma olen nii pettunud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 14. May 2012, kl 21.21

Tervitused idast, kallid kamraadid smoking smiley Rõõm kuulda, et teil ikka jätkuvalt samm kergem iga nädalaga the finger smiley

Reisipäevad on nii pikad ja pingelised, et ei ole eriti siia jõudnud. Kaheksas reisipäev, neljas riik ja viies linn praegu käsil eye rolling smiley. Toitumine täiesti kaootiline, liikumine kehvapoolne ja alkoholi tarbimine vahemikus mõõdukast rohkemapoolseni drinking smiley - paar päeva veel jäänud taaskohtmiseni kaaluga, aga midagi head see kohtumine kaasa vist küll ei too seekord eye popping smiley

Oehhh... koju tahaks juba...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 14. May 2012, kl 21.25

Minugi lähetus ei mõju positiivselt. Jalutamist ja käimist on muidugi väga palju, aga samas on ka sooja sööki kolm korda päevas ja vahepealsed vahepalad. eye rolling smiley
Ütleks nii, et kardan oma taaskohtumist kaaluga. Kui oleks võimalik kuskil teha vahe kaalumine, siis võib olla see tõmbaks natuke tagasi, aga kuna kaalumisvõimalus täiesti puudub, siis .........

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 17. May 2012, kl 06.48

Jee! Lõpuks ometi kodus! smiling bouncing smiley
Argliku sammuga kaalule astudes ei saabunudki õnneks maailma lõpp - alla pole läinud, aga üles ka mitte ja selle tulemusega peab igati rahul olema asjaolusid arvestades the finger smiley
Nüüd jälle tubliks ja sportlikuks järgmise reisini... mis küll juba 2,5 nädala pärast tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 17. May 2012, kl 08.04

Viimane kaalumine oli jah selline niru eye rolling smiley tulemusega kõigile. Alati saab öelda, et hea, et pluss polnud... aga kui su eesmärgiks on veel mingi-15 kilo, siis ega see ei lohuta küll spinning smiley sticking its tongue out.
Aga mis seals ikka, rühime edasi.
Mul järgmine nädal puhkus, siis kavatsen iga päev trenni teha rattaga. Lapsed hommikul kooli ja ise ratta selga, ilma lubab ka lausa lõunamaised +20 the finger smiley ja mu kleidimõõtude võtmiseni on jäänud 3 nädalat smiling bouncing smiley vaatame palju ma suudan... enne on vaja elada üle nädalavahetus kahe!!! suure sünnipäevaga, kus kindlasti grillitakse ja on maasikad ja vahukoor ja rabarberikoogid jnejne Ühesõnaga kõik ahvatlused, mis veel olla saavad. Katsu siis tugevaks jääda...

Kas keegi teist SEB maijooksule ka läheb jooksma/kõndima??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 17. May 2012, kl 09.21

Maasikad, vahukoor ja rabarberikook... mmmmmmm.... Ajasid kohe suu vesiseks grinning smiley Miks küll kõik head asjad peavad kaalule halvasti mõjuma (peale maasikate muidugi...)

Mina ise maijooksule ei ole minemas, aga soovin igati edu minejatele - see on üks ütlemata tore ettevõtmine the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 17. May 2012, kl 10.37

Ma ka ise ei lähe, aga olen seda plaani pidanud juba aastaid....
Ehk kui kõik plaanipäraselt sujub, siis järgmine aasta lähme kui oleme oma -20 seljast visanud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. May 2012, kl 22.12

Esimene suur muruniitmine tehtud, terass puhtaks küüritud ja suvelilled istutatud - nüüd võib suvi alata cool smiley

Homme rabarberikook ja selle sulatamiseks okste hakkimine ja põletamine. Küll on mõnus kodus olla ja kevadsuve nautida smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 20. May 2012, kl 20.45

Ma nüüd ka lähetusest kodus. Ja tunne on et kaalu pole läinud vaid ainult juurde tulnud, aga eks ma homme hommikul kaalult näe.

Jama on nende lähetustega. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 21. May 2012, kl 07.04

Nädalavahetus möödas. Rügatud nii aias kui põllul ja sünnipäevadel söödud head ja paremat.
Tänane kaal 95,1 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 21. May 2012, kl 07.08

Hommikust kaaskannatajad!!!
Kannatajana tundsin küll ennast eriti eile, kui kõik palava ilmaga õlut libistasid ja minul ikka 2 pudelit siidrit tahtejõu kasvatamiseks külmkapis seisavad... aga minust nad sinna seisma jäidki. Leidsin uue lahenduse, hapu valge vein veega pooleks ja ohtralt jääd. Võtab janu ära ja ei anna nii palju kaloreid ka.
Kaks sünnipäeva edukalt üle elatud. Pakkusin kohe ennast kaineks autojuhiks, seega alkokalorid jäid tulemata ja söögiga suutsin ka piiri pidada.
Ja trummipõrina saatel on täna 93,9 hot smiley
Mul on tänasest nädal aega puhkust ja kui ilm on ilus, siis katsun iga päev sportida, vaatame, kas saame ühe nädalaga üle kolme kilo maha... ja seda ilma nälgimiseta...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 21. May 2012, kl 08.53

Niisiis astusin täna hommikul ka sirge seljaga kaalule. Ja minu üllatuseks ei olnudki asi nii hull kui arvasin. Lisakilosid ei ole grinning smiley Aga miinust ka mitte sad smiley

Ühesõnaga minu kaal jälle 84,0. Nüüd siis tuleb jälle korralikult jälgida ja trenni teha. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 21. May 2012, kl 17.45

Nonoh - Mariihen lausa sulab kilode kaupa smiling smiley. Imeline tempo!

Mina ikka samas kategoorias ja eilne rabarberikook istub ka kindlalt vasakul puusal grinning smiley. Nüüd peab ennast tõsiselt kokku võtma ja järgmised 2 nädalat über-tubli olema... et siis jälle 2 nädalat reisi ajal paigal tammuda sad smiley Lohutuseks on seekord reis vägagi soojale maale ja sellise palavusega kaob ilmselt ka söögiisu drinking smiley

Vala on ilmselt meid lõplikult maha jätnud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 21. May 2012, kl 20.33

Täna tegin rattasõitu 38 km keskmises tempos ja vastu tuult. Andis ikka pusida spinning smiley sticking its tongue out, aga ma ei andnud alla. Ikkagi kolme nädala pärast kleidiproov. Ma ei usu, et ma pandud eesmärgi saavutan 01. juuliks, aga vähemalt 85 loodan püüda küll. Kui nüüd koduse olemisega sööine käest ära ei lähe.
Töö juures on lihtne, sööd lõuna ära ja asi klaar. Kodus olles aga muudkui näksib, siit ja sealt, head ja paremat. Täna lendas juba ei tea mida suhu... ilmselt aju tahtis ennast premeerida -2,2 puhul...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 24. May 2012, kl 07.56

Ei taha kuidagi edeneda see kaalulangetus praegu - väsimus reisidest ja puhkuseootus viivad mõtted mujale ja raske on ennast rajal hoida... aga PEAB ennast motiveerima kuidagi. Ilm on ju ilus ja tahaks väga pikale jalutuskäigule minna - kui ainult seda TÖÖD ei peaks tegema tongue sticking out smiley Kuidas leida töökoht, mis maksaks palka mitte millegi eest? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 27. May 2012, kl 10.22

Hei! tublidused!eye rolling smiley
Kandsin end juba vahepeal maha - mõlemad kaalud läksid tuksi, päevikusse märkimine jäi ära ja kui kaalud korda sain, polnud tuju enam duellitadagi. Vahepeal olin jõudnud taas 102,1 kiloni. Praegu - tänase seisuga 97kg.(mingu see homse kuupäeva all kirja) Olen taas vunki täis ning üritan teile järgi jõuda! Seekord ekstreemse keefiri dieediga (praegu nejas päev) ning selle lõppedes hoolikalt vaadata, mida suhu pistan, kindlasti päevik ja kõndimine.Tean, et need kiirdieedid pole suuremad asjad, kuid minu puhul on nad täiesti õigustatud, et organismi kaaluangusele ergutada.
Ahjaa - vaatasin tabelit. Minu kohta veel nii paju lisaandmeid:
- pikkus 173 cm
- 28.05. kuupäeva kaal olgu siis tänane - 97kg. sest homme kibekiire päev ja netis niisama toimetamiseks aega ei ole.

Olge sama tublid edasi ning (tahte)jõudu meile kõigie!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: kutsa80
Kuupäev: 28. May 2012, kl 08.30

Niisiis täna hommikune kaal näitas 83,5 kg. Kuigi nädala sees oli vahepeal isegi 83,0 ja nädalavahetusel ei toimunud mingit liigsöömist, aga ikkagi. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 28. May 2012, kl 10.07

-400 g... kesine tulemus sad smiley aga ega ma eriti pingutanud ka pole eye rolling smiley Kirja pole midagi pannud ja sporti pole ka eriti teinud kui aias rohimist mitte arvestada. Mingi tülpimus on peal - see teekond tundub nii pikk, et lõppu ei näe ja see ei ole just kõige motiveerivam tunne

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 28. May 2012, kl 10.08

Heia, minu tänane number on 92,6.
Minu puhkusenädal oli über-super. Ilmad fantastilised. Tegin kõvasti trenni, iga päev ca 40 km ratast. Aga ma pean ütlema, et ega see hull sport nüüd mingit hullu langust ei andnud. Nagu ikka asjadega üle pingutamine :-) miskipärast alati tead, aga mõistusega võtta ei suuda...
Nüüd võtan veidi rahulikumalt ja luban endale ka puhkepäevi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: sipsu
Kuupäev: 28. May 2012, kl 10.49

Minu tänane number 95,4sad smileyangry smiley
Murumumm saan aru mida sa tunned.
Ka mina ei pannud midagi kirja ja ei sportinud ka. Lisaks sõin seda mida hing ihkas ja palju tahtsin.
Sellel nädalal olen taas tublismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 28. May 2012, kl 14.54

Einoh - Mariiheni sulamise tempo paneb ikka kohe imestama ja kadestama eye popping smiley See kleidiproov peab ikka tõsiselt hea motivaator olema spinning smiley sticking its tongue out

Aga mis seal ikka - tuleb kadedus enda kasuks tööle panna ja proovida järele teha winking smiley. Kui ma oleks samas tempos püsinud, siis oleks vahe-eesmärk juba käes...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 29. May 2012, kl 08.41

Ma olen tõeline riidefänn the finger smiley s.t. ja kujutad ette siis mind, kes ma pole endale midagi ostnud alates veebruari lõpust.... ma olen olnud tõelistes piinades... seda on muidugi leevendanud oma garderoobi taasavastamine, sest jälle lähevad selga riided, mis olid seal juba kaua seisnud eye rolling smiley. See ju iseenesest on hea, aga uue hilbu vastu on mul nõrkus niikuinii... seega uus kleit on minu jaoks motivaatoriks.Proovige ka!!! Suvi ju tuleb, kleite pole kapis kunagi palju hot smiley
Ja nii tore, et Vala otsustas ka meie hulka tagasi tulla!!!, mis sest et vahepeal "ära käis".
Oh ja mul on tõeliselt hea meel saada lahti rasvumise tiitlist, nüüd olen auväärt ülekaaluline...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 29. May 2012, kl 09.36

Minu sügavaim respekt, Mariihen! Mul ka pool kapitäit ilusaid asju paremaid aegu ootamas - peab vist minema neid selga venitama, et peeglist paistvad "vorstikesed" söögiisu ära võtaksid grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: Vala
Kuupäev: 29. May 2012, kl 16.09

Mariihen - müts sinu ees maha! Keskmiselt iga nädal 1,1 kg õhenemise poole - respekt! the finger smiley
Ega teistelgi halb pole - kui arvutada, siis keskeltläbi 0,5 kg nädalas on see kõikse parem langus, mida tahta võib!winking smiley
Küll on hea ikka teie juures tagasi olla - juba üksnes Murumummu tabel thumbs up meelitab pundis olemist/toimetamist ja püsima jäämist!
cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "Juuliks rannavormi" cool smiley
Saatis: mariihen
Kuupäev: 30. May 2012, kl 08.00

Oh mis te nüüd, teised ka tublid. Ma tean enda pealt, et mul allavõtmine ei olegi raske, palju raskem on hoidmine ja kogu aeg selliselt teadlikult söömine. Seepärast ma teengi aeg ajalt nädalaid ilma midagi kirja panemata, sest tegelikult ega terve elu ei jõua kõikke kaaluda. Ikka elustiili tuleb muuta. Kui see kõlks peas käib ära, siis ma arvan jääb ka kaal püsima...

Aga noh ikka ja jälle leian ma ennast olukorrast kus kaal on alla saadud, siis justnagu võiks endale midagi lubada ja iga sündmus ja pidu tundub, et enam paremat sööki polegi maailmas...
No ja siis see kurjajur siider!!!! the finger smiley Mul praegu seisab üks pudel tahtejõu kasvatamiseks külmkapis, vaatame kaua ta seal seisab. Siiamaani seisnud juba mingi 2 kuud kindlasti.

Seega ma arvan, et oleme kõik ikka tublid ja kuidagi hästi omaks olete saanud tongue sticking out smiley, mis siis et näind pole ja nime ei tea... kes teab, äkki võiks kunagi ühise lõunagi teha, kui duellipäev otsa saab...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 21


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.