Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
tahaks ka duellikaaslast
Kuupäev: 02. April 2012, kl 19.13

Olen 168 cm pikk ja 66,6 kg. esimene eesmärk 62 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Kuupäev: 02. April 2012, kl 20.25

Mina olen 160 cm pikk ja täna hommikuse seisuga 62,7 kg... esimene éesmärk on 59 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: ingeri
Kuupäev: 02. April 2012, kl 21.18

Mina olen pikk 158cm ja algkaal 71,0 eesmärk esalgu 69,0

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: Kurvikas
Kuupäev: 03. April 2012, kl 07.56

Mina olen 160 cm pikk ja algkaal on 73 kg, esimene eesmärk on 69 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: edukäpp
Kuupäev: 03. April 2012, kl 10.05

Hei, sooviksin samuti osa võtta kaalulangetamisest. Olen 172 cm pikk ja hetkel kaalun 69,3 kg.
Esmane eesmärk oleks 65 kg kaaluda.

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: Kummipuu
Kuupäev: 04. April 2012, kl 11.23

Soovin ka duellile!
Olen 173cm pikk ja 72kg, eesmärk 64kg smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kummipuu 04.04.2012 11.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: birxike
Kuupäev: 04. April 2012, kl 12.17

Ma küll veel ühes teises duellis, aga liituksin siin ka teiega.
Pikkus 168, kaal 67,2....esimene ja viimane eesmärk 62 grinning smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Kuupäev: 05. April 2012, kl 07.32

nii vahva, meil justkui kamp koos, kas keegi võtaks tabeli tegemise enda peale ja mis päeval siis kaaluma hakkame? kas näiteks esmaspäev on sobiv?

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Kuupäev: 05. April 2012, kl 07.47

tegin hoopis ise mingi tabeli, vaadake, kuidas sobib ja esimesed tulemused siis esmaspäeva hommikul, sobib?

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ajwh_HX78skWdFpuRGVibTNGdVJHYVMtSkU1RHdfTEE]kaalutabel[/url]

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Kuupäev: 05. April 2012, kl 07.53

see link on selline


[docs.google.com]


aga aktiivseks ei oska teha, ehk keegi aitab...

ei tea, mis ma valesti teen

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Kuupäev: 05. April 2012, kl 07.55

no nii, endalegi arusaamatult suutsin tekitada lingi, kui klikid sinna docs.google.com peale, peaksid nägema meie tabelit, vaadake ja kommenteerige, kena kevadet!!

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: Kummipuu
Kuupäev: 05. April 2012, kl 08.04

Tabelit näen ilusti - suured tänud algatuse eest smiling smiley
Aga mikski tabelit muuta ei saa, on vaid "view only".

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: edukäpp
Kuupäev: 05. April 2012, kl 09.54

Hey! Väga hea, et meil kamp koos ja tabel on ka igati selge ja kena!smiling smiley
Esmaspäev sobiks muidu väga hästi kaalule astumiseksthumbs up...


Päikest ja pekile valu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: Kurvikas
Kuupäev: 05. April 2012, kl 15.02

Oooo, nii tore, et kamp koos ja tabel olemas. Esmaspäev sobib minulegi. Loodan ainult, et saabuvad pühad mind ei murra grinning smiley

Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Kuupäev: 05. April 2012, kl 18.56

vastuseks Kummipuule: uurin asja, pole varem kunagi sarnast tabelit teinud

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Kuupäev: 05. April 2012, kl 18.58

ja sain juba vastuse, mina saan tabelit muuta, seega, akkan ma siis ise meie näitusid sisse ka kandma grinning smiley. no pole viga.

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Kuupäev: 05. April 2012, kl 22.10

Ma ka esmaspäevaga päri smiling smiley , et siis siia esmaspäevaks kaalud kirja?

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: edukäpp
Kuupäev: 06. April 2012, kl 18.14

Hey kõigile!

Tänane hommik algas ilusalt. Kaalule astudes 300 g kergem.Seda küll nädala ajaga, aga sellist muutust enam-vähem lootsingi. Talvele võib ka ilusti tere taas öelda. Siin Soomes lumehunnikuid ikka kõvasti ja lundki sajab hoolega. grinning smiley
Loodan varsti ka uuesti enda treeningkava juurde naaseda. Kohe kui jalavigastus taandunud lähen õue.
Kuidas teie kaalu alandate ja milliseid trenne harrastate jne? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: birxike
Kuupäev: 07. April 2012, kl 10.44

Tere!

Nüüd peale kolme kuud kaalualandamist ja 8 kilo kaotamist võin öelda, et minu väike ülekaal oli tingitud lihtsalt ülesöömisest. Mitte, et ma sõin ebatervislike toite, vaid tavatoidu kogused olid lihtsalt liiga suured ja eks sai vahepaladena liiga palju näksitud. Olen emotsionaalne sööja, stress, masendus ja igavus ajavad sööma ja näksima. Tegelikult ei vaja ma üldse sellises koguses toitu. Praegu jääb mul oma 1450 kilokalorit tihti täis söömata, mis muidugi pole kasulik, keha hakkab säilitama ja kinnihoidma olemasolevat.

Trenni olen siiamaani teinud minimaalselt, kodus crosstraineriga ja kõhulihaseid. Ootan millal saaks välja jooksma minna, siis saab need viimased 5 kilo ka sulama.

Jõudu kõigile ja häid pühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Kuupäev: 08. April 2012, kl 08.52

Tere hommikust smiling smiley
Mul homme hullumaja päev, seega mõtlesin, et panen täna oma kaalunumbri siia kirja smiling smiley . Täna hommikune kaal: 61,4 kg... ehk siis nädala kaotus 1,3 kg ... vahepeal oli suurem miinus, aga 300 g on millegipärast tagasi tulnud... kuid mis siin kurta ... number on juba väga ilus smiling smiley
PÄIKEST TEILE JA TUGEVAT MEELT PEOLAUA TAGA smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: Kurvikas
Kuupäev: 09. April 2012, kl 07.18

Tere,

minul juhtus selline prohmakas, et kaal läks katki (liigsed kilod vist grinning smiley). Aga kui nädalasisest progressi arvestada, siis julgeks praeguseks kaaluks pakkuda 72,5 kg. Ma loodan, et nii võib ning ehk saan varsti uue kaalu vms.

Päikest ja sooja ilma winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: Kummipuu
Kuupäev: 09. April 2012, kl 09.08

Mu kaal on püsivalt 72,5kg - trenni teen 6x nädalas (3x bodypump + sörk + 2x pilates)... ja nii juba mitu kuud... aga no magusast ei suuda loobuda sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: birxike
Kuupäev: 09. April 2012, kl 13.29

Mina täna 66,5 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: edukäpp
Kuupäev: 09. April 2012, kl 18.03

Hey !

Minul täna kaalule astudes näitas 68.9 kg ehk siis kadu 400 g.smiling smiley Jah selle magusa söömisega on mulgi omajagu probleeme. Olen koostanud endale toidukavasid vastavalt treeningumahule ja neid siis järginud mõnda aega aga alati on probleeme olnud sellega, et kellaaegadest ei ole suutnud kinni pidada ja vahel lihtsalt oled sellises kohas, kus no ei saa enda toidukava järgida, ning sellest tulenevalt on kippunud rasvade osakaal puudulikuks jääma jne. Ja siis kui võtadki väiksese sokolaadi tüki no ega siis lõppu ei näe ju. Nüüd mõni aeg tagasi leidsin, et mulle ei sobi selline viis, et ma mõtlen liiga tihti toidu peale ja üldse sokolaadi ei söö. Nüüd luban endale iga päev midagi magusat, kuid lihtsalt jälgin, et rasvade, valkude ja süsivesikute osakaal oleks paigas. Olen aru saanud, et kui keha on pidevalt stressis ja mõtted käivad koguaeg selle ümber mida tohib ja mida mitte, siis nimelt just see liigne mõtlemine tekitab tihti loobumise tahte. Aga noh üldiselt arvan, et tasub lugeda palju toitumise kohta, aga leida endale sobivaim variant nende seast mis töötaks. Minul näiteks kaal ei alane, kui söön ainult 1500 kalorit, sest tegelen jooksutreeninguga, kus ligikaudne kilometraaz nädalas on 50 km ja keskmiselt nädalas kulutan treeninguga juba 4000 kalorit, see teeb siis päevas ca 570 kalorit ja kuna mul Põhiainevahetus on juba kuskil 1500, siis vähemalt 1850 kalorit üritan ma päevas süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Kuupäev: 09. April 2012, kl 18.08

Tublid olete smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Kuupäev: 09. April 2012, kl 19.34

uus tabel siin

[docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Kuupäev: 09. April 2012, kl 19.39

unustasin oma kaalu lisada,

tegelikult ei olegi tubli olnud- oeh, suur söömine on toimunud.
luban endale sel nädalal tublim olla



siin on tabel

[docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Kuupäev: 09. April 2012, kl 20.46

Äkki paneks uutele kaalunumbritele nädala kaotatud kg-d ka sulgudesse taha NT (-1,3 kg) ?? ... siis parem ülevaade smiling smiley ... Kas teile meeldiks see plaan ? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: edukäpp
Kuupäev: 11. April 2012, kl 09.34

Hey hey!

Ma ei tea kuidas Eestis, aga siin on õnneks juba kevad vist vaikselt peale trüginud. Täna hommikul akna peal näitas ilusad 7 kraadi.smiling smiley Ideaalne ilm, et proovida kas jalg juba kannatab jooksmist. Olen jooksmisest olnud kõrval juba poolteist nädalat vigastuse tõttu ja velokal ainult rasvapõletust teinud confused smiley Jubedalt tahaks joosta aga üleeile veel ei kannatanud.
Igatahes teie olge ikka terved ja ärge treeninguga üle koormake ennastsmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: tahaks ka duellikaaslast
Saatis: ingeri
Kuupäev: 12. April 2012, kl 19.45

Oi kui vahva, leidsin end ka tabelist.Duellitajatel on asjalik tabel, dieedipäevik toimatab seda.Ma arvan, et tasub snitti võtta

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.