Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: tinnu777
Kuupäev: 19. April 2012, kl 16.56

Homme kaalumine, aga täna sünnipäeval ja tahaks ju ka šašlõkki ja salatit. Koogi ehk saan menüüst välja jätta, homme kindlasti kaal plussis.
Edu teile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 19. April 2012, kl 23.17


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 20. April 2012, kl 06.51

Ou jee mul jälle -2.5 kg seega minu kaal näitas täna hommikul 102.9 the finger smiley -7.9 kg veel ja esimene eesmärk täidetud

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 20. April 2012, kl 07.10

see viimane tabel küll oma eesmärki ei täida minu arust. lisasin oma tänase kaalu, aga kahe nädala vahet ja kokku kaotatud kilosid see ei arvesta..

vaatasin uuesti, et kahe nädala vahet arvestab, aga kokku kaotatud kilosid mitte..



Toimetatud 1 kord(a). Viimati TiiuL 20.04.2012 07.12.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 20. April 2012, kl 07.18

tere hommik mina ei oska oma kaalu tabelisse kirja panna. Eelmine tabel oli, et klikid õige kohapeale ja kirjutad aga hetkel küll ma miskit teha ei saa sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 20. April 2012, kl 08.00

Jee. Minul sellel nädalal 700g kehalt lahkunud smiling smiley Loodan, et püsib. Täna õhtul sünnipäevale minek ja nagu kõik teavad, siis tahaks ju ikka veini juua, kooki maitsta jne...Püüan olla tubli ja sellele kõigele vastu pannasmiling smiley

PS! Kui panna tabel ülevalt "go to spreadsheet view vms", siis on vana tabel tagasi smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kix00 20.04.2012 08.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 20. April 2012, kl 08.31

Punapea_Mery, kui vajutad oma nime ees Edit, siis saad muuta winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 20. April 2012, kl 08.33

Tänan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 20. April 2012, kl 08.36

ma praegu tegin isetegevust ja arvutasin ise miinused kokku ja muutsin kõigil õigeks, kes olid juba tänase kaalu ka pannud smiling smiley muidu ta viimast tulpa miskipärast ei arvuta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: El
Kuupäev: 20. April 2012, kl 10.13

Minul täna 90,9 ja seega ainult -0,2kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 20. April 2012, kl 10.15

Sain uue kaalu ja see näitas nüüd eelmisest kaalumist 1,1 kg rohkem. Loodan, et asi on aparaadi vahetuses. Et üks näitasgi vähem ja teine rohkem. Seega tabelis nädalaga 1,1 kg juuressad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: nasser
Kuupäev: 20. April 2012, kl 10.21

Hommikut!

Minu kaal kõigest 85,7 kg, niiet ei midagi ilusat. Aga õnneks ei pea süüdlast kaugelt otsima - ise kõiges süüdi. Mõistus on asjast teadlik, kuid keha ei taha veel koostööd mõistusega teha. Ehk on järgmine nädal vähe ilusamad numbrid ees!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Joanne
Kuupäev: 20. April 2012, kl 10.29

Tere!


Nii tublid on kõik olnud..ja siis tulen mina... niisiis..104,7 kg..nädalaga juurde +1,2kg
Pole piisavalt liikunud..lisaks pingeline aeg..sad smiley
Aga tõesti.. müts maha Banda eesgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Cat1
Kuupäev: 20. April 2012, kl 11.54

Sooviksin ka teiega yhineda Cat1 ja 72 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 20. April 2012, kl 15.17

Tere,
mina muutsin oma eesmärki ja tõin nn ilusa kaalunumbri endale lähemale.
Ühesõnaga söögikogus vähenes ja loodetavasti kaal hakkab jälle langema.

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 20. April 2012, kl 15.30

Palju teil kaloreid on lubatud tarbida??? ma ise tunnen et minul liiga vähe, noh niigi imetamise pärast söön natukene rohkem kui lubatu aga kaal läheb sellise kolinaga alla, ma ju mingit spets liikumist ei tee kah, ainult sahmin nende lastega siin...

Aga ma enda kogemusest võin öelda, et kaal langeb kiiremini, kui teed nö vaheesmärke, et selleks kuupäevaks see eesmärk ja selleks see eesmärk, et kui programmi panna kohe lõplik eesmärk, siis see kaal ei taha kuidagi kohe nii kiiresti langeda. Lisaks kui oled järsku kaotanud 10 kilo siis ju enam ei söö nii palju, niiet see suht loogiline...

Olen mitu korda lugenud siin, et probleeme toitude sisestamisega andke täpne kirjeldus, üritame probleemi ära lahendada, saate normaalselt toite sisestama hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 20. April 2012, kl 16.05

olen oma kaaluabis kokku oldud 5 nädala ja miinus 7,1 kiloga rahul. ega väga kiiresti vist tohigi,,, oluline on see, et läheb,,,
ikka tasa ja targu, nii kaal kui sentimeetrid, jöudu, energiat ja tahtmist on kövasti juurde tulnud,,,
thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: tinnu777
Kuupäev: 20. April 2012, kl 17.01

olen rahul, et kaal siiski langes 94,9. Kartsin juba, et sel nädalal tuleb esimene pluss, aga õnneks nii ei olnud. Olen ülimalt õnnelik ka sellise väikese languse puhul. Läheks ilmad ilusamaks saaks ehk terveks ja saaks ka liikuma, siis saaks rohkem kaalu alla liigutada.
hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 22. April 2012, kl 12.47

Tere,
tunnistan ausalt üles, et algne kaalutabel sai kiiruga tehtud. Leidsin täna aega ja õppisin google docs valemite kasutamist. Nüüd peaks tabel ise kõik numbrid arvutama.
NB!KAALUNUMBRI LISAMISEL KASUTA PUNKTI smiling smiley

Mina seadsin omale 12ndaks nädalaks vahe eesmärgi, mille poole püüdlen. Kes tahab ühineda, peab lisama ainult oma nn eesmärgi kaalu.
Kõik ettepanekud on teretulnud! Võin ka mõõtude tabeli teha, kui keegi neid numbreid soovib märkida ja jälgida smiling smiley

Link meie kaalutabelisse ka uuesti:
KAALUTABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: tinnu777
Kuupäev: 22. April 2012, kl 16.48

Mina lisasin ka eesmärgi - on kuhu teatud ajaks vaja jõuda, loodan, et suudan ka täita seda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 22. April 2012, kl 19.00

tabel on super, tubli ja tänud!
lisasin ka eesmärgi, pärast tänast päikeselist, kevadist, aiatööde-rohket päeva tundub köik vöimalik!
cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 22. April 2012, kl 20.00

Super ilmad on olnud nädalavahetusel. Sõidetud sai rattaga ja aiatöid sai ka tehtud. Päevad möödusid õues olles. Täna õhtuks on saabunud väsimus, jalad on kanged, käed on rakkus aga teate mis, nii mõnus on, sest ma tean, et ma olen midagi teinud..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TREFFI
Kuupäev: 23. April 2012, kl 20.32

Appi,appi!
nii kiire on olnud, et kaaluda olen jõudnud ja paberile söögiasju kirjutada....
kas keegi lisab sinna tabelisse - endal ei õnnestunud? Reede hommikul oli kaaluks 88,2.
palun lisage see , kes ligi pääseb.
natuke on kaal liikunud küll, ehk annab see alanud nädalaks veel lusti. nalja tegi see , et laupäeval sünnipäevalt ära tulles plaanisime mehega tervislikku õhtut .Ja väntasime öösel jala koju tulla. 6 km!!!!
jeerum... oleks sellest siis ikka ka abi. eks näe!
jõudu teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: TREFFI
Kuupäev: 23. April 2012, kl 20.39

aitähh õpetamast!EDIT kasutamise õpetus (olgugi, et kellelegi teisele) aitas mind kah!
sain ise muudetud ja eesmärgi ka pandud. nii vähe ongi õnneks vaja .........

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 24. April 2012, kl 18.13

jestas, kaal ei lange, söögiisu töuseb ja öues on vastikult kylmeye popping smiley
kustkohast seda motivatsiooni ja jöudu ammutada?eye rolling smiley
ja varsti on reede,,,,

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 24. April 2012, kl 19.40

suurtädi. Minul on sellel nädalal sama mure. Süüa tahaks hirmsasti. Aga mulle tundub, et see on seotud teatud asjadega kuus. Loodan, et see väga kaalu ei mõjuta aga siiski....Tahan niii magusat!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 24. April 2012, kl 21.06

Mul ka suur söögiisu, nädalavahetusel sõin 2 päeva üle piiri, sellel nädalal on trenn ka veel juures, seega ma kahtlustan et reedeks erilist langust mul ei tule. Aga ega kõik nädalad ei saagi head olla spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: meril46
Kuupäev: 25. April 2012, kl 18.47

Kuidas peletate oma magusaisu. Minu suureks probleemiks on just MAGUS. Võitlen isu vastu ja väldin magusat. Tunnen ennast! Kui natuke magusat saan, siis ei saa pidama....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: kix00
Kuupäev: 25. April 2012, kl 18.56

Mina võitlen nii, et üldse magusat koju ei ostagi. Ma tean, et olen nii nõrk, et enne ei lõpeta kui magus otsas. Eriti hull on sokolaadiga ja heade kommidega. Kui ma tean, et mul on kuskil miskit magusat, siis saan natuke eemale hoida aga lõpuks avastan ennast magus suus. sad smiley See on sõltuvus nagu ka alkohoolikul alkoholiga, kahjuks sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: nasser
Kuupäev: 25. April 2012, kl 19.02

Mul on tunne, et seda magusaisu ei saagi peletada. Mul sama jama. Vahest mõtlen, eks miks küll mulle soolane rammus toit ei meeldi, ehk sellest oleks kergem loobuda, aga ei - on vaja seda kuramuse magusat. Ma olen jõudnud järeldusele, et ainuke võimalus mitte magusat süüa, on seda mitte koju osta. Vahest olen ostnud paar shokolaadi, kui on olnud mingi sooduspakkumine ja mõtlen endamisi, et teinekord kui väga magusa isu on, et siis võtan. Aga no ei ole need shokolaadid kunagi mu kodus teist päeva näinud, vaja kohe ära hävitada. Viimane nädal olen palju sporti teinud,kõige rohkem ujunud ja eile õhtul oli konkreetselt kõht tühi ja magusa isu ja sõin siis külmutatud kirsse ja astelpaju. Eks need vähe kasulikumad ole kui shokolaad. Samas panen tähele, et mu päva toitumises on süsivesikuid ikka kõige rohkem. Kõik asjad ainult süsivesikuid annavadki. Nüüd lähen ja söön ühe Pozarski kotleti ära, ehk see annab väheke rasva juurde.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 3 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.