Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 07. September 2012, kl 21.03

mitu kalorit te päevas sööte?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 08. September 2012, kl 19.02

Mina ei pea juba ammu kalorite arvestust. Söön kolm korda päevas, menüüst olen välja visanud koogid, limonaadid, kommid, kohukesed, küpsised, leiva, sepiku, katruli, riisi, makaronid. Magusat tarbin väga vähe. Lemmikuteks on maks, kala, kana, kohupiim, arbuus, maasikad, munad, seened, suvekorvits, tomat, kurk,porgand. Kõht on täis ja mingeid imelikke isusid peal ei käi. Teen kepikõndi 4-5korda nädalas, sõidan ratast ja varsti hakkan jõusaalis käima. Eesmärk aasta lõpuks 70-73 kg. Peale kella 5 ei söö, vahel teen teed endale. Aga siin kaaluabis saan olla veel kuu aega, ausalt öeldes lootsin siit keskkonnast palju enamat ja ilmselt ma pikendust enam ei tee.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 15. September 2012, kl 20.21

Kuku, kus te olete kõik? Andke teada kuidas läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 15. September 2012, kl 23.18

mina ikka siin tiksun. masendus tuleb peale, kui võrdlen kaalunumbreid. Ma olen suutnud 10 x vähem kaalu kaotada, kui teie selle ajaga. 13 kg tahaks loovutada, kuid samas tempos jätkates läheb selleks vist paar aastat. ainuke lohutus, et 2 a pärast lõppeb hormoonravi ja siis peaks kaal kukkuma, kuna toitumine kontrolli all smiling smiley LOOTUS SUREB VIIMASENA!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 17. September 2012, kl 12.23

Me kolmekesi vist kirjutamegi siin ainult, teised on ei tea kus.

Aga kaloritest nii palju, et mina loen kaloreid, ma olen ikka päris palju sellest õppinud. Alguses jätsin ka igasugused toidud ära, kaal ju langes kiiremini aga siis ma ju mõtlesin, et kui ma kaalu alla saan, siis ma ju tahan ikka vahel mõne saia süüa ja makarone jne, seega ma olen endal menüüd siin üritanud timmida, et ma saaksin süüa enamvähem kõike. Hetkel mul muidugi on see, et tahaks selle 2/3 eesmärgi kaalu (80kg) nüüd 2 nädala pärast kätte saada, siis toitun natukene teistmoodi ja praegu tarbin kaloreid 1242 päevas, muidu ikka natukene rohkem nii 1400. Uskumatu on see, et mõni päev ei tule 1242 täiski. Aga, et kaal langeks kiiresti tulebki välja jätta kõik need asjad, mis RiinRiin kirjutas.

Tammekad, miks hormoonravi saad kui küsida tohib??

Lapsed võiksid terveks saada, siis saaks ennast liigutama jälle hakata, tunnen sellest nii puudust, praegu on juba teine nädal kus ainuke liikumine on toimunud poodides...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 17. September 2012, kl 20.41

Kahju jah, et meie read on nii kokku kuivanud. Mina üritan siin plaani täita ja kümne päeva pärast ikka 81 kilo kaaluda, aga jube kahtlane. Täna sai viimast korda sel aastal muru niidetud ja kepikõndi tehtud.Olen aru saanud, et mida enam ma püüan, seda nigelam on tulemus. Aga aasta lõpuks peab ikka 70 paistma. Peegilist vaadates pole väga vigagi, aga jah 10 kilo on veel soovitud kaaluni.Edu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 17. September 2012, kl 23.11

Banda: 3 aastat tagasi avastati rinnavähk ja määrati 5 aastane hormoonravi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 21. September 2012, kl 09.25

Ei ole üldse endaga rahul, mingi totaalne seisak, ainult 600 grammi maas, aga ma ei jäta jonni. Täna veel sünnipäevale ka minek....Aga Banda, oled supertubli!Mida sööd ja kas trenni ka teed?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 28. September 2012, kl 20.17

200 grammi jäi puudu seatud eesmärgist, kurb natuke, aga samas tore ka, sest mu tuttavad , kes pole mind rohkem kui pool aastat näinud, ei tunne mind enam ära. Ikkagi 30 kilo kergem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 01. October 2012, kl 15.04

Huvitav, kas olen tõesti üksi siia jäänud? Nuuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 03. October 2012, kl 13.49

Mina ka veel siin aga no ei ole enam isu siia kirjutada kui üks võtab ja väänab mu sõnu nagu tahab... (duelli nädala kokkuvõte!)

Eelmisel nädalal jäi mul veel 2 kilo eesmärgini, number 8 kadumine on päris käega katsutav... ehk siis järgmisel nädalal saan juba selle üle rõõmustada- astun ka mõnel teisel päeval kaalule et seda hetke ikka enda jaoks jäädvustada, sellele nädalale nii väga ei panusta, kuna keha peab ju kaotatud suurtele numbritele ka järgi jõudma smiling smiley

Tundub, et meie duell on siin ikka päris ära vajunud, sul RiinRiin lõppeb juba varsti siinne kasutusaeg jah?? Siis ma jään ju päris üksi.

Mul sama asi, kes pole näinud ei tunne esimese hooga üldse ära... riiete kappi uuendasin jälle... jälle panin ära hunniku riideid aga ei raatsi veel eriti riideid ostma minna, kuna kaal kuhu tahan jõuda on ju veel saavutamata. Minu suurim hirm, et nahk jääb kuidagi rippuma, ei ole täide läinud, muudkui koorin, kreemitan ja joon vett. Üks asi ajab mind vihale, et inimesed arvavad, et küll see rinnaga imetamine on ikka hea... muudkui toidad last rinnaga ja kilod kaovad... aga see, et ma ise vaeva näen, et kaalu kaotada, ei tule kohe kellegile pähe

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 04. October 2012, kl 13.23

Ma siin veel mõtlen kas pikendan aasta lõpuni kasutusaega või mitte. Toite ma siia kirja ei pane ja isegi siinseid retsepte pole proovinud. Hea motivaator oli seltskond, aga jah nüüd me vist kahekesi. Ma tahan ka ikka homseks kaalunumbri seitsmega algavaks saada. Viimasel ajal jah suht seisak. Eile sõin üle pika aja kohupiimakooki ja õhtul sojadesserti. ÖÖsel oli nii paha olla, et kutsu või kiirabi. Hommikul oli ka suht õõnes olla, aga vedasin ikka ennast tööle. Tundub et organism on ära harjunud uue toitumisega ja ei meeldinud talle see suhkru üledoos. Täna ilus ilm ja lähen sõidan peale tööd ratast nii oma 25-30 km. Oktoobri lõpust hakkan jõusaalis käima ja võimlema kodus. Premeerisin ka ennast, ostsin endale uue jope suurus 40, ise ka ei usu, et nagu lupsti sisse mahtusin. Minu mõõdud hetkel: pikkus ikka 174, kaal 80,6, rind 95, talje 80, puus ja pepu 96. Õnneks mul nahk kenasti tagasi tõmmanud, alakõhul on veel voldike, aga loodan sellest ka jagu saada. Kreemitan ka ennast hoolega ja naudin saunas käimist. Kevadel kuputasin, aga siis tekkis suurem vahe, nüüd plaan uuesti alustada. Mulle mõjus igatahes väga hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 07. October 2012, kl 19.04

RiinRiin kas said number 8 eest ära??

Minul igaljuhul ka sel nädalal lootust pole (ülesöömine lihtsalt 2päeva). Aga kui sa toite naguniingi siin ei sisesta, siis kas ilma maksmata saab ka foorumis käia ja duellis osaleda?? Kui jah, siis polegi nagu mõtet maksta... tuleb lihtsalt uus duell teha ja rohkem rahvast kampa võtta...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 07. October 2012, kl 21.04

Ikka on see 8 ees veel . Seisak jälle, nüüd tööl ka ja pole enam aega kepitada. Ma vist pikendan kolm kuud veel. Aga jonni ei jäta ka

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 12. October 2012, kl 07.38

Kaal seisab, ei kao see kaheksa eest ära, aga õnneks ei tõuse ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 12. October 2012, kl 13.30

Mul sama!! Täitsa jama kohe... no nii vähe oleks vaja minna (400 g) aga no ei lähe! Täna teen lihtsalt korraliku toitumisevaba päeva... ja siis uue hooga, võibolla on mõttes asi kinni mul...

RiinRiin mingi pakkumine siin nüüd, et saab soodsamalt 3 kuud vms... mingi kampaania

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 12. October 2012, kl 13.56

Banda! Ma pikendasin 6 kuud. Kevadeks tahan olla ikka alla 70 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 15. October 2012, kl 15.06

Teen üleskutse uueks duelliks, see peaks ikka palju rohkem motiveerima... tongue sticking out smiley ehk saab inimesi veel juurde, siin täitsa ära vajunud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 15. October 2012, kl 21.49

Täitsa nõus, mina jätkan ja löön punti. Kaal seisab, õigemini on natuke juurde tulnud. Kaheksa eest ära ei kao ja aasta plaan jääb vist täitmata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Saatis: Banda
Kuupäev: 16. October 2012, kl 12.42

[foorum.kaaluabi.ee]
Reedel alustame winking smiley

Ja mul ka kaal tõusnud, reedel alustan uuesti...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Corpulent 2012
Kuupäev: 29. January 2013, kl 21.46

Võiks teha nö suuremate inimeste duellitamise! Kui keegi on huvitatud, siis andke märku.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.