Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5
Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 25. April 2012, kl 20.55

Ahoi! Kaalun ise 87 kilo ja tahan esimeseks oktoobriks jõuda 65 kilo peale. Pikkust 165 cm. Sooviks oleks duellitada head inimestega, kes jääksid kaalunumbriga minu kanti. Olen nõus ise meie numbritel silma peal hoidma ja kaalumise ajaks sobiks reede hommik igati kenasti! Andke aga teada, kui kellelgi huvi!

PS! Teen iga õhtu Haabneeme kandis kepikõndi, kui keegi otsib kaaslast, siis pakuksin ennast välja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 26. April 2012, kl 16.34

Ma olen küll juba duellitamas jaanuarist saadik, aga see seltskond on kuidagi ära vajunud. Võiks värskelt alustada küll. Reedel kaalusin 84,4 kg, olen 164 cm pikk. 65 kilo poleks endalgi paha eesmärgiks seada, aga võtaks esialgu 5 kg kaupa. Nii et kui sobib, löön kampa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 26. April 2012, kl 16.53

Väga tore, Maie! Homme siis järgmine kord kaaluda, hoian meile mõlemale pöialt. Eks see 65 ongi selline lõplik soovunelm ja praegu on suurim soov näha 7-ga algavat kaalunumbrit. Samas, minu kogemus on näidanud, kui endale ikka ise konkreetseid eesmärke ei sea, kipub kogu protsess logisema ja tekib olukord "ah, no pole hullu, et sel nädalal jälle alla ei võtnud, ehk järgmisel" ja siis sama kordub ja kordub...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Kidi
Kuupäev: 26. April 2012, kl 19.01

Tere!

Lööksin ka hea meelega kampa. Osalen küll ühes duellis, aga ei tee ju paha veel kuskile kampa lüüa smiling smiley
Seal me kaalume end esmaspäeviti ja minu esmaspäevane kaal oli 94,2 kg ja olen 164cm pikk.
Soovunelm on ka 6-ga algav number, aga praegu olen seadnud eesmärgi, et vähemalt juuniks saaksin 87kg peale end smiling smiley
Olen siin keskkonnas juba üle aasta olnud ja ikka jojona üles alla käinud see kaal. Nüüd tahaks võiduka lõpuni jõuda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kuldtiib
Kuupäev: 26. April 2012, kl 19.36

Tere

Kui kampa juba liiga suureks ei pea siis ühineksin ka Teiega.
Kaalu hetkel 83,5 (pikkus 168) ja kaal seisab juba pikemat aega sellisel tasemel.
Seega on vaja motivaatorit.
Unistan ka näha varsti kaalul esimese numbrina 7-t ja kaugemas perspektiivis muidugi 6-te. Ehk duellitamine aitab.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 26. April 2012, kl 20.17

Ahoi Kidi ja kuldtiib! Tere tulemast ja väga tore, et minu ja Maiega kampa lööte! Loodan, et teile sobib end homme kaaluda, et siis asjale ka "ametlik start" anda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Kidi
Kuupäev: 26. April 2012, kl 20.27

Loomulikult sobib, homme annan kaalu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 26. April 2012, kl 21.36

Tere!Kaaluabisse sisenesin 10 päeva tagasi, aga kaalulangetamisega tegelen uuest aastast peale. Alustasin 93,6 kg-st, viimane kaalunumber oli 86 kg.Pikkust 168.Muidugi tahaks minagi saada kaalu algamas vähemalt 7-ga, aga praegu olen seadnud eesmärgiks saada kätte 80 kg jaanipäevakssmiling smiley)Sooviksin samuti duelliga liituda, siis oleks nagu kontroll peal ja kaotada ei taha keegi.Ilusat kevadet kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 26. April 2012, kl 22.06

Tervitus sullegi, kaas-volüümikas smiling smiley Tundub, et meil on üsna sarnane stardipositsioon ja ehk saame koos jaanipäeva tervitada 80 kilosena. Hoian sulle pöialt ja tänud kampa löömast!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 27. April 2012, kl 06.28

Tere!

Kuna mingit muud keskkonda kaalunäitude sisestamiseks vist ei ole, siis kirjutan siia. Minu kaal näitas täna hommikul 83,4. Edu meile kõigile uueks alguseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 27. April 2012, kl 07.55

Tere ilusat hommikut!Minu kaal täna 85,7!!!Pole seda numbrit mitu aastat näinudsad smiley((Eelmises kirjas kirjutasin, et kaotada ei taha keegi-tegelikult tahame ikka -ainult kaalusmiling smiley)))Kerget sammu kõigile kaasvõistlejatele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kuldtiib
Kuupäev: 27. April 2012, kl 08.26

Tere,

Minu stardinäitajaks täna hommikul võib kirja panna 83,2.
Edu kõigile.smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Kidi
Kuupäev: 27. April 2012, kl 09.06

Tere hommikust!

Ma siis siin seltskonnas kõige raskem - 10kg teen ära grinning smiley
Aga minu täna hommikune kaal 93,3 kg.
Ilusaid miinuseid kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 27. April 2012, kl 10.57

Ja minu kaaluks 85,6 kg. Püüan nädalavahetusel meile ka google docsi ühise tabeli panna, täna väheke kiire smiling smiley Head langust meile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. April 2012, kl 08.56

tere!kas saaksin kampa,olen 86,4,aasta tagasi siin olles sain 72 peale,kuid haigus võttis oma ja nüüd alguses tagasi.kas oleks võimalik et pääsen jutule?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 29. April 2012, kl 11.56

Ahoi Karuke! Muidugi pääseb kampa! Panen su praeguse kaalu kirja ja reedel siis kaalume järgmine kord. Head langust ja duellitamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Berla
Kuupäev: 29. April 2012, kl 14.45

Hei,

Kui veel võtate, siis lööksin ka kampa.
Seltsis segasem smiling smiley
Pikkust 170cm ning reedene kaal oli 88,7kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 29. April 2012, kl 16.39

Heihei! Mahub ikka! Panen kirja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Kidi
Kuupäev: 29. April 2012, kl 21.02

Tere õhtust!

Kuidas meil siis edenenud on? Küll 2 päeva kaalumisest möödas, kuid siiski smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. April 2012, kl 08.30

TSAU SÕBRAKESED!
Suured tänud et kampa võtsite!Läheb aeglaselt aga loodan et ikka läheb ,mitte ei tule!Õnneks hakkab ka aiamaa,see ka trenn,sest mujal ei käi,vahest sõidan rattaga ja kõnnin siiski vähe.Aed paneb rohkem liikuma.Edu meile kõigile ja ilusat kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 30. April 2012, kl 10.37

mina ka mina ka, omk oli kaal 85,5 pikkust umbes 168 7-8 kilo maha poleks üldse paha tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 30. April 2012, kl 10.49

Kiq! Teretulemast kampa!
Minul on vahepeal nii läinud, et olen kenasti lubatud kalorite piiresse jäänud, aga probleemiks on olnud lõunasöögi söömine, kuidagi ei taha lõunat, kui hommikul söön kõhu täis.. pean end väga pingutama, et lõunal süüa, pigem tahaks süüa nii 3-4 paiku confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Kidi
Kuupäev: 30. April 2012, kl 10.54

stepper kui sa hommikul kõhu täis sööd, kas siis mingeid vahepalasid ka vahepeal on või nö selle hommikuse rasva pealt elad lõunani välja?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 30. April 2012, kl 11.13

stepper,sööma peab koguaeg... lasin omale toitumiskava teha talvel (ennem jõule võtsin aja maha ja nüüd ei saa järjepeale enam) kuna ma vahetustega tööl olen siis on see õige toitumine ka suht keeruline. toitumiskordi peab päevas olema 5-6, kui süüa ei taha siis tee kasvõi mingi vahepala, et toidukordade vahed liiga pikaks ei lähe, muidu tekibki see näljatunne, et pärast ei saa pidama smiling smiley
minule soovitas vahepalaks A:1 väike jogurt 150g 0,1%rasva +õun või pirn
B: fitness müslibatoon + tee või kohvi!
C: 1kl toormahla , umbes 15 mandlit või metsapähklit.
D: kerge salat st 100g lumekrabi +1 muna+30g riisi sega maitsestamata jogurtiga!

nälga ei tohi jäädawinking smiley
proovi ehk leiad omalegi midagi sealtsmiling smiley

Kui ise täpselt kava järgi toitusin siis sain nädalas 1,7 kg kergemaks ja kuus oli juba üle 5 kilo läinud, muidugi katsusin iga päev ka trenni teha (sel ajal tegin 2-3korda nädalas bodypumpi ja teistel päevadel käisin jooksmas või kõndimas. kui seda kõike üldse alustasin kaalusin 98 kilowinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. April 2012, kl 11.14

kui aasta tagasi alustasin,siis algul oli jube raske hommikuti süüa,natuke hiljem harjusin ja oli mul kõige tugevam söök just hommikul,toimis hästi.Nüüd õpin taas et saaks 5 korda päevas söödud ja et nälg üle pea ei kasvaks.Kahjuks eile maiustasin suure hulga šoksiga,olen ikka loll mis loll.
Edu,edu,jaksu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 30. April 2012, kl 11.16

ha mul sama karuke, annan isudele liiga kergelt alla, ja kui kõht oksendamiseni täis siis mõtlen et KRT OLI SEDA NÜÜD VAJA grinning smileyconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kuldtiib
Kuupäev: 30. April 2012, kl 23.34

Karuke, ma võin lohutada, et komistasin ka suure hulga shoksi peale.
Tükk aega polnud omale lubanud ja nüüd ikka libastusin korralikult.
Ja täna olid veel tagatipuks külalised (millega kaasnes hilisõhtune korralik söömaaeg) ja kaalu poole ma lihtsalt enne reedest kaalumist ei vaata... igaksjuhuks. Ma ei imesta kui miinuste asemel seal plussid on. Igatahes püüan nüüd korralik olla ja aias rohkem reha ja labida seltsi nautida.smiling smiley.
Ikka edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. May 2012, kl 07.41

Tere kullapaid!
Varem kaalusin igapäev ja hasart oli suur,nüüd ei vaata ka kaalu poole,suudan kuidagi mõtted mujale viia.Tunne on küll e sealt tuleb rasvane pluss.Põrgu väsimus tapab koguaeg,juured on nii maas kui maas.Küll oleks hea kui oleks mingi rohi mis liikuma paneks,söön ju küll kõike rohelist ja vitamiine ikka väsindeye popping smiley
Teile kullakesed palju jõudu ja teo tahet!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 01. May 2012, kl 10.59

Söön vahepala ikka ka, peamiselt banaane. Lihtsalt maitsevad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Kidi
Kuupäev: 01. May 2012, kl 12.12

Tere!

Oi, eile õhtu läks nii käest ära, ikka grillida vaja. Kuigi ega ma iseenesest palju ei söönudki, aga krõps ja väike siider tegid oma töö, et kaal suht sama, mis eelmise nädala keskel. Eks see õhtune söömine ka. Täna kõndima ja peale 6-te ei söö, eks näis kui kiiresti oma eilse numbri tagasi saan grinning smiley
Mina olen ses suhtes jälle hull, iga hommik kaalun end grinning smiley Ma kohe pean sinna kaalu peale ronima! grinning smiley

stepper - banaan on tegelikult rasvane. Mulle ka jubedalt meeldivad, aga olen hakanud pigem õunu või pirne sööma. Neis ei ole nii palju rasvu, kui banaanis.

Päikest! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345Järgmine
Asukoht: 1 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.