Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 07. May 2012, kl 21.56

Rosiita, mul sama probleem, kogu aeg on valke ja süsivesinikke üle ja rasva liiga vähe. Samas panen nagu sepikule päris võid (82%) ja salatitele õli ja juustu söön ka. Vahel lausa üllatab, kui palju on ikkagi lubatud rasvu süüa. Aga eks tuleb edasi punnitada smiling smiley Üldiselt aga on eile ja täna olnud mulle keerulised, kogu aeg on magusa isu ja pean sellega võitlema confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 07. May 2012, kl 21.58

Hurraa!Üle hulga aja kaal alla 85 kg-84,7!!!Ja täna hommikul tegin võileiba VÕIGA....No kuidas muidu seda rasva täis saadasmiling smiley))Aitäh endale, et need uutmoodi kumera tallaga jalatsid muretsesin-jalad kannatavad kõndimist.Soovitan kõigile , kel probleeme jalgadega.
Kui õhtul ikka väga hambad sügelema hakkavad-võtan mõne musta ploomi või peotäie rosinaid.Saab rahus magama minna...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 07. May 2012, kl 22.00

Volüümikas - kas sa ostsid MBT-d Foorumi keskusest?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Berla
Kuupäev: 08. May 2012, kl 09.05

Minul alati valgud lõhki. No kui aus olla, siis peaks valke tarbima 0,5g iga KG kohta. Trenni tehes võiks see veel suurem olla, 1-1,5g iga kg kohta. Seega peaks minu päevanorm olema kuskil 130g valku, sest teen igapäevaselt trenni. Ja nii ta ka kuskil on.
Süsivesikutest hoian eemale, üle 100g endale päevas ei luba. Seega need alati miinuses.
Rasvad tulevad enamvähem täis. Seda juustu ning kookoserasva arvelt, kuid seda väga ei jälgi.
Ühesõnaga siisnse süsteemi järgi ei ole minul ükski päev tasakaalus grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 08. May 2012, kl 14.52

no ma ei suuda üldse neid gramme nii täpselt taga ajada, seega toimin vaid kcalorite järgi grinning smiley
ja oma kaalu ma ka tabelis ei näinudsmiling smiley et siis reedel oli näit 84,6

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 08. May 2012, kl 18.40

hei volüümikas, räägi mulle ka mille poolest need kumerad tallad paremad on? ei ole mina veel aru saanud tongue sticking out smiley näevad nii koledad välja et ma ei taha neid üldse jalga panna, a kui mõjuvad siis võiks küll proovidatongue sticking out smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 09. May 2012, kl 07.22

Stepper-ma ostsin need Humanast soodsalt-uued ja 19 euri-S-SPORT on märge vaid, nahksed ja mugavad.kiq-kuna minul on töö pidevalt olnud jalgadel, siis on jalavõlv muutunud ja jalad ei kannatanud enam pikemaid maid isegi kõndida....nüüd ikka tatsan terve päeva ja kõndimisel vähemalt jalad valutama ei hakkasmiling smiley))Mul muidugi veel vastavad tallad ka sees ja saan ikka liikuda.Enam ei jookse(mul paistab juba teine juubel), aga liikuda saan ja see ongi mulle tähtis.Kuigi olen terve elu jooksnud ja teeks seda heameelega nüüdki, aga kui ikka jalad ei kannata, siis pole midagi tehasad smiley((Pole need jalanõud nii koledad midagi, minule igatahes on need päästjakssmiling smiley))Aga eks igaüks tunnetab ise, mis talle hea.
EDU kõigile tervise parandamisel!!!!
BERLA-kustkohast kookosrasva ostsite?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 09. May 2012, kl 08.45

Ok. kookosrasva mina n2gin sikupilli prismas 500g oli mingi pea 6€. rimis pidi ka olema aga ma pole veel leidnud.ja tervisepoodidest v6ib ka otsida.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 09. May 2012, kl 09.23

Kas keegi oskab aidata, kui ma kaaluabiga alustasin,panin kirja, et teen 3 treeningpäeva nädalas + kõnd. Nüüd on aga asjaolid muutunud ja liikumist vähem, seetõttu on minu lubatud kalorinorm tõenäoliselt suurem lubatust. Ma ise muidugi arvestan sellega, aga tore oleks õiget numbrit näha ka kaaluabis.

Ette tänades.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Berla
Kuupäev: 09. May 2012, kl 09.47

Maie:

All paremal on Sinu eesmärk, ning seal värskenda. Sealt saadki muuta smiling smiley
Kookosrasva ostsin Prismast, maksis natuke alla 6€ tõesti. Aga sellest jätkub ikka pikaks ajaks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Berla 09.05.2012 09.48.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 09. May 2012, kl 11.44

Aitäh, oli abiks. Sain oma eesmärgi uuendatud ja kalorinormi paika.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 10. May 2012, kl 07.32

Mõtlesin veidi selle rasva probleemi üle. Tõsi ta on, kui rasva on toidus liiga vähe, siis kaal kipub seisma jääma. Kogesin ise seda kaalujälgijana ja ka varem siin kaalu langetades. See oli minugi jaoks siis probleem, sest leivale määrisin sulatatud juustu ja külmutatud juurviljale lisasin seda samuti , see andis hea maitse. Siis mõtlesin välja küllalt lihtsa lahenduse - rasva annab ju ilusti ka tavaline või. ( Ikka see 82%-line). Nüüd lisan seda hommikupudrule, võileivale ja ka juurikatele. Muidugi ikka normi piires winking smiley .

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 10. May 2012, kl 22.04

[naistemaailm.ee]

Kookosrasvast küllaltki puust ja punaselt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. May 2012, kl 08.09

Tere kullakesed!Mitte pole mahti kirjutada,olen puudega nii hõivatud ja lõppu veel ei näe.Minu kaal 85,7,ikka natuke vähem,võiks ju rohkem olla aga hea seegi!Soovin kõigile ilusaid nr. ja et päike taas välja tuleks sest meil sajab lahinal.Palju kallisid ja edu!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 11. May 2012, kl 08.26

Minu tänane kaal näitas -2,3 kilo hot smiley. Liikumist jäi sel nädalal veidi väheks, kuid toiduga sain asjad korda.Tabelisse saan näitajaid lisada alles õhtul, sest tööl minu arvutis see tabel ei toimi. Loodan, et ka teil oli see nädal edukas, ja vihm võiks küll juba lõppeda.Seega kõigile ilusat nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Berla
Kuupäev: 11. May 2012, kl 08.41

Minul seekord tagasihoidlik langus. Aga ei hullu smiling smiley Kõige tähtsam, et miinus on! smiling bouncing smiley
Märkisin tabelisse ka juba - 86,3kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Rosiita
Kuupäev: 11. May 2012, kl 09.15

Tere! Peale kaalul käimist ei tundugi tänane päev nii sompus ja pilvine. Pilleriinule ära ei tee aga ise ülimalt rahul ja õnnelik. Tänane kaal on 81,6kg see tähendab -1,9kg thumbs up. Langust kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 11. May 2012, kl 10.16

Oeh... no mina tahaks nutta, ma pole üldse ses mõttes patustanud, et jäin alati lubatud kalorite piiresse ja kaalukaotus vaid 400 gr. Ja iga päev kõndisin vähemalt tund aega... pagan, nüüd tahaks küll üksi terve tordi ära süüa confused smiley Ilmselt peaks trenni intensiivsust tõstma ja jalutamise asemel sörkima hakkama. Aga teie olete tublid, palju õnne ilusate numbrite puhul!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kuldtiib
Kuupäev: 11. May 2012, kl 12.08

No Tere kaasvõistlejad. Minu tagasihoidlik panus sellel nädalal on ümmargune null ehk siis kaal sama mis eelminegi kord - 82,7 confused smiley. Olen aus, ega suurt liikumist pole ka olnud sest kukkusin oma jalakondi katki. Huvitav, kas peaksin oma kalorinormi nüüd ka vähendama? Kui keegi jugeb vastata siis palju kaloreid te sööte?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 11. May 2012, kl 13.54

Minu päevane kalorinorm ilma liikumata on 1742 kalorit.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Rosiita
Kuupäev: 11. May 2012, kl 15.53

Stepper, mul kalorinorm pea sama 1715. Lugesin kuskilt foorumist, et kui trenn on tugev/intensiivne, siis kaalulangetamise puhul mitte lisada (arvutab liialt lisakaloreid juurde). Olen ise pannud kõndimised kirja aga lühemad jooksud paar korda nädalas jätan vaid enda teadawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 11. May 2012, kl 18.35

Minu kalorinorm on rangem, 1396 Eks see on tingitud vähesest füüsilisest koormusest, tegelikult trennis ei käi. Kodus olen jalgrattaga sõitnud ja kõndimas käinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 11. May 2012, kl 19.01

Tänased numbrid kirjas, tulemusega võib rahule jääda. Loodan, et vaim ei väsi. Jõudu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 11. May 2012, kl 21.15

Tere! Minu päevane kaloraaz-1476.Vahel läheb ikka üle ka, aga ma ei kirjuta oma treeninguid sisse, sest siis tekib tunne, et võin terve lehma ära süüa...lihtsalt ei loe iga kalorit , mis üle läeb-sest kui olen ikka terve päeva tatsanud, siis võid ju pisut lubada-Kõik peab jääma mõistlikkuse piiridesse.Näiteks käisin täna üle 20000 sammu ja kalorid läksid paarisajaga ülesad smiley((

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. May 2012, kl 00.15

Tsau sõbrakesed!
Minu norm on 1700,aga trennis ei käi nii et üritan BAV piiridesse jääda ja see oleks 1400-1500,valgud alati üle aga mäletan eelmistest kordadest et need ei seganud langust,kuid kui õhtul lubada endale süsikaid siis on asi jamasad smiley
Olete maru tublid,tahaks olla ka,kuid alati ei õnnestu,muidugi enda süülsmiling bouncing smiley
Kõigile ikka jõudu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 13. May 2012, kl 07.39

tere! oma panen oma kaalu ka kirja, 84,1. pool kilo aga asi seegi, ise suht pettunud tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. May 2012, kl 09.57

Tere!Kaunist päeva
Kuidas teil läheb?Minul aias töiselt ,kuid väsimus painab,VÕI LAISKUS?hot smiley
Kuramus praegu pole norm isu ja seega pelgan et kaal võib hoopis seiskuda,kardan alati neid isutuid päevi sest need teevad suure karuteene,seega topin ühtteist vägisi et hiljem mitte tasa süüa aga täis kaloreid ei saa,lähen üle pähklitele ja õlidele nendega saab ehk enam vähem normi.Kuidas keegi võtleb väsimusega,kui see on tekkinud ja ära ei kavatse minnagi?
Suured kallid ja palju jaksu!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 17. May 2012, kl 08.20

Kaunist päeva minugi poolt. Võitlus kaaluga ei ole enam nii edukas kui eelmine nädal. Jälgin küll kaloreid, kuid kaal on jonnakas, püsib juba 3 päeva täpselt sama. Tean, et kaalulangetuses tuleb seisakuid, kuid et juba nii vara, ei uskunud. Muidugi, liikumisega ei ole just parimad lood, võib-olla see ka pidurdab. Lihtsalt õhtul koju tulles ei taha enam midagi teha, väsimus on suur. Lähen tihti koos lapsega magama, kella 9 paiku, ja magan kuni hommikuni.
Karuke03, eks seda kevadväsimust on paljudel. Kuidas jagu saada, ei tea. Võib-olla aitaksid vitamiinid ? Või ilusad soojad ilmad, mis ei lase toas istuda ja kutsuvad aeda tegutsema....
Igatahes jõudu kõigile, võitleme edasi !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 17. May 2012, kl 19.10

Mul on sess ja seega stress grinning smiley Olen natuke laisk olnud asjade sissekandmisega ja paar päeva jäi liigutamist kah vahele. Aga noh, homme hommikul on tõehetk ja peale seda jälle tubliks! Homseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 18. May 2012, kl 06.50

Pole paha, kaal täna hommikul 80,4. Lisasin ka tabelisse, aga teste veergude numbrid ei jookse seal kohe välja, nii et ootan kuni keegi seal toimetab. Praegu on siis hästi, näis mis nädalavahetus toob, loodan et ilmad on ilusad, saab aias toimetatud ja ei ole aega külmkapi vahet käia. Edu meile kõigile ja hoian pöialt, et duellitajatel ikka jätkub tahtmist oma andmeid kirja panna. Kogemusi on, et alguses kui kõik läheb ülesmäge st kaal langeb, läheb kõik kenasti kirja, pärast aga asi vaibub ja mõne aja pärast jääb reedeti tabel üpris tühjaks. Ega isegi sellest patust puhas ei ole. Imelik on, et kuigi inimesi ei tunne,on ikka kuidagi häbi panna kirja seda, et olid nõrk ja kaal jälle tõuseb, aga ehk häbened hoopis iseennast. Aga seekord läheb kõik teisiti. Eks ju? On kevad,varsti ka eksamid ja koolid selleks aastaks läbi, tööinimestel puhkused tulemas (mis on kaalulangetamise koha peal üks igavene suur katsumis). Jõudu, edu, armastust!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.