Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 04. June 2012, kl 14.18

Tere! Kuna oli kurva sündmuse nädal, siis ei olnud mahti-tahtmist toitude kirja panemisega tegeleda. Väike pluss oli siis selle nädala tulemus (+100g). Olge mõnusad ja hoidke oma lähedasi seni kuni nad on Teil olemas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 05. June 2012, kl 20.14

Maie-tunnen kaasa ja avaldan kaastunnet.Elu on nii habras ja üürikesad smiley((

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 08. June 2012, kl 06.46

Palun, palun, palun! Kõik, kes vahepeal oma kaalunumbrid kirja jätsid panemata (neid oli eelmisel nädalal juba kolm). Pange aga kõik kirja, mis number on, uskuge see motiveerib uuesti pingutama. Oma kogemustest tean, et on häbi (ilmselt enda ees, sest teised sind ju ei tunne), kui teistel kaal langeb, aga mina ei suuda ennast kokku võtta. Aga nagu teada on uuristab ka veetilk kivisse augu, nii ka kaalulangetamisega. Ma usun, et me enamus oleme ikka jälle ja jälle kusagil augus, siis jälle jõudu leidnud ja sellest välja roninud. Ise olen 10 aasta jooksul ületanud isegi 100 kilo piiri, nii, et ma tean kui raske on ree peale saada. Usku on mul aga duellitamisse küll, ise olen ka mitu duelli pooleli jätnud (häbi, häbi), just selle pärast, et on häbi oma iseloomutuse pärast. Olge tublid ja uskuge endasse, inimene saab kõigega hakkama kui tahab! Tervitused! maie

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Rosiita
Kuupäev: 08. June 2012, kl 09.24

Tere kõigile!
Suurd tänud motiveerivate sõnade eest maiesmiling smiley
Minu õnn oli üüratu, kui hommikune kaal näitas täpselt 79kg hot smiley Miinus 1,4kg ja seitsmega algav kaalunumber tegi tuju üliheaks. Ega need numbrid nii kerged tulema ole ja vahel tundub tõesti väga raske.
Olen alati ühel päeval nädalas soovitusliku kaloriületuse ette võtnud (+500 - +700kcl) ja tundub et see töötab.
Jaksu ja sula teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 09. June 2012, kl 03.21

Hea Maie, raske on sul midagi tarka soovida, pigem proovin sinu sõnu - hoida lähedasi - endaga kaasas kanda. Kaalu panin ka kirja, miinus 500 gr isegi üllatas mind, kuna sellesse nädalasse mahtus nii enda kui mu lapse sünnipäev ja sai ikka patustatud küll! Mina arvan samuti, et ärge jätke pooleli, ega tundke plussi pärast valehäbi! Minulgi on langus olnud ikka väga aeglane... Jaksu ja usku endasse!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 09. June 2012, kl 12.54

Jõudsin nüüd ka kaalu kirja panemiseni - -1,1 kg Tulemus väga hea, aga hind on sellel ränk - pool nädalat metsikut seljavalu, lisaks veel muud hädad. Söök ei maitsnud, isegi mitte šokolaad.Nüüd olin 12 tundi EMO-s Mustamäel.
Paneb mõnikord mõtlema - kas olla rõõmus ja terve , kuigi veidi ülekaaluline või saavutada kaalulangus + kannatada ebameeldivusi või VV confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 11. June 2012, kl 09.52

jeppiii, ilma trennita kaal langeb grinning smiley omast arust peaks kaal olema tõusuteel, sest sõõn kõike. ükspäev isegi 2pakki kartulikõrpsu grinning smiley
82,8kg praegu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 14. June 2012, kl 10.22

Olen vist jõudnud kohta, kus tuleb leida lisamotivatsiooni, et toitumisega piiri pidada. Kuidagi jõud on raugenud ja kõiksugu hädad tikuvad kallale. Hommikul kaalule astudes oli kaal jälle üle 80ne, nii et isegi kaalul tuli ette L, ma järeldasin sellest, et ta ütles mulle loll oled, et ennast käest lased. Aga ma usun, et ma ikka ei lase. Veel eelmisel reedel ütlesin peeglisse vaadates mehele, et ma hakkan endale juba täitsa meeldima. Praegu ma selles nii kindel ei ole. Eile sõin terve paki sefiiri sokolaadis, ma ei tea, kas sellest piisas või pean täna veel ühe sutsu magusat sööma, et tahe tagasi tuleks. Mõistus ütleb stop,aga .....
Olgem siis ikka tugevad, jaanipäev lähenemas ja vahekokkuvõte tegemisel, tahaks ikka 7 mega algavat numbrit kaalul näha. Vot hea eesmärgi sean endale halamise käigus, jaanipäevaks 77 kg (täna hommikul 80,5), teie siis hoidke mul silma peal. Sellel reedel tuleb see kaalulaks+ ikka kätte saada. Jõudu siis kõikidele langetajatele, ärge heitke meelt, pärast vihma tule jälle päike välja ja ka vastupidi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 15. June 2012, kl 06.06

Milline põrumine, hommikul 79,8!!!!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 15. June 2012, kl 08.54

82,5jepiismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 16. June 2012, kl 13.47

Ahoi kõigile! Vaatan, et suvi käes ja paljud enam ei täisa tabelit! Saan omamoodi täitsa sest aru, kes ikka nii ilusate ilmadega viitsiks arvutis istuda, eksole! Aga ärme anna ikka alla, täitke või tagant järele. Mina saan ise raporteerida miinus pool kilo. Tundub, et minu keha ongi sellise langusega kuidagi rahul, et muudkui pool kilo ja pool kilo. Olen küll eesmärgi saavutamisest maas, aga kuna ilusate ilmadega on liigutamist rohkem, siis loodan ka, et kaal hakkab suuremate sammudega langema. Ilusat suve kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Rosiita
Kuupäev: 17. June 2012, kl 23.24

Tere kõigile,
Minu kaal oli reede hommikul 78,9 kg s.o. eelmise nädalaga võrreldes -100g. Vähe aga rahul et selle suure õgimise peale juurde ei tulnud. Nädalavahetus ämma-äia juures ei ole ka mingi "meelakkumine" toitumise mõttessmiling smiley Esmaspäevast jälle uue hooga ja küll ta siis läheb.
Tervist ja jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 21. June 2012, kl 17.35

Küsimus? Kas keegi viitsib ka peale jaani veel duellitamisega tegelega. Minul oleks tahtmist küll, kui oleks seltsi. Ma juba tean, et olen praegu tagurpidikäigul ja oma eemärki ei saavuta.
Andke siis teada, muidugi, on ju suvi ja kõik muu, aga ehk ikka korra nädalas saab arvuti lahti lüüa ja kaalu kirja panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 22. June 2012, kl 10.55

Tere kõigile!!Sai ses mõttes laisk oldud, et arvutisse polnud asja-kiire kooliaasta lõpetamine.Ja ega kaalugagi kõik kõige paremad lood ei olnud...Jumal tänatud, et kaootilise söömise tõttu ei tulnud kolossaalselt kaalu juurdesad smiley(( Aga homme ikka jätkan toidupäeviku täitmist ja ka kaalu andmist...))) Ega sest pole ju midagi, et jaanipäevaks ei saavutanud oma 80 kilo... küll ma selleni ikka jõuan ja veel allapoolegi!!!Nii soovin teilegi, kes sellega on on kord alustanud!!!Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Rosiita
Kuupäev: 24. June 2012, kl 09.17

Tere,
Minul siis esimene pluss...+100gconfused smiley Tundub et kergemalt võetud ja kirja panemata päevad on oma tagasilöögi andnud. Uuel nädalal uue hooga ja ega see jaanipäev mingi "maailmanaba" kah ole, et edasi kaalu langetada ei maksasmiling smiley Mina olen igatahes käsi ja jõudu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Ferla
Kuupäev: 25. June 2012, kl 12.31

Hei! Jätkaks/alustaks uue duelliga. Kaaluvahemik 80-95kg. Eesmärk: hijemalt jõuluks 60-70 kg kaaluda smiling smiley.
Minu kaal yo-yo-tab 83-85 vahel. Nädala sees kui mees teises linnas tööl, suudan jälgida, mida kui palju söön, nädalavahetused kipuvad käest minema. Eelmine nädal oli pidude nädal. Poja esimene sünnipäev ja jaanid winking smiley
Ma tabeli täitmist enda peale ei tahaks võtta aga duellitada ju võiks siin kellegagi, kes samas kaalus ja samas unistuses kaaluda 65kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 26. June 2012, kl 07.47

Muidugi jätkan minagi!See, et inimene vahel lõdvaks laseb-ei tähenda midagi-peaasi, et mitte püsivalt!!!Mul algas puhkus ja ma lihtsalt magasin kui vähegi pikali sain, Nüüd kavatsen küll käsile võtta ja trimmi ennast edasi ajada!!! Jätkakem koos!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: stepper
Kuupäev: 26. June 2012, kl 11.31

Oeh... pole vahepeal arvutisse saanud ja kuna pole endal pilku peal hoidnud, siis on ette näidata null. Lohutan end sellega, et vähemalt pole pluss. Olen nüüd ise jälle nädalakese tsivilisatsioonist eemal ja seega lisan oma kahe järgneva kaalumise tulemusega tagant järele. Soovin kõigile kena suve ja palju mõnusaid liikumisvõimalusi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 03. July 2012, kl 10.05

TERE! Kuigi ei saavutanud oma eesmärki-jätkan minagi kaalulangetamist-soovin 4 kuuga alla võtta 15-16 kilo.JA MA ARVAN, ET MA saan sellega hakkama!!!Sest kui inimene ikka midagi tahab, siis seda ka suudab saavutada-sain 10 kilo 5 kuuga alla, saan ka edaspidi! Hakkasin ennast ka rohkem taga ajama-kas steppan toas või sõidan rattaga väljas .Kas leian toetajaid??

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: maie
Kuupäev: 06. July 2012, kl 07.20

Sooviks jälle duellitada, olen käsi kui keegi hakkaks tabelit pidama. Kõige lihtsam oleks muidugi kui võtaks alustatud tabeli ja alustaks o-st. Tabel ongi juba liiga pikaks veninud. Täna vist ei ole ( või on? ) mõtekas alustada. Kes lööb kaasa? Andke endast märku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 06. July 2012, kl 17.26

Olen täitsa kaasalööja, aga tabelit ma teha ei oskasad smiley((( Kui ehk küsin nooremate abi....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: Ferla
Kuupäev: 07. July 2012, kl 09.59

No... ei saa ikka jagu oma kaalust. :/ Peab end ikka käsile võtma. 2a tagasi sain 4kuuga 10kilost jagu aga nüüd ei saa kuidagi järje peale sad smiley Kõik need ahvatlused :/ Nii et olen käpp!
Tabelit ka enda peale ei taha võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 15. July 2012, kl 16.40

Vaikus siinpool.....ma kohe ei tea, millega jätkata....püüan toidupäevikusse kõik üles märkida ja ka kaloraazist kinni pidada, aga kaal ei taha enam langedasad smiley((((ka olen kodus kehvem veejooja...no ei tohi ju käega lüüa!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Kuupäev: 15. July 2012, kl 16.42

Ka minul kõigub kaal 83-85 vahel ja see ajan hinge täis!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama need, kes vahemikus 85-95 kg
Saatis: kiq
Kuupäev: 15. July 2012, kl 17.37

nii, puhkuse ajal nende `ilusate`ilmadega mõnusalt ümaraks jälle söödud. no nii paar kilo kolinal tagasi.... ootan et saaks tööle tagasi, siis pole enam aega istuda ja pugida päevad läbi smiling smiley nii et järgmisest nädalast olen siis valmis jälle duellitama smiling smiley
konkreetstseslt jooksmas-kõndimas vms pole ka paar kuud käinud. õudne, mingi aeg lihtsalt tundsin et olen sellest kõigest nii väisnud ja võtsin vabalt. nüüd hakkan uue hooga pihta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.