Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 28. April 2012, kl 21.52

Tere tulemast võistlema ja eelõige võitlema iseendaga!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 28. April 2012, kl 22.07

Duellil osalejad ja nende algkaalud ning eesmärkkaalud:

Sõps 67(62)
Foonix 66(60)
Nippy 69,5(58)
Gerri 71(64)
Jenkki11 69(60)
Pirkka 66,5(60)
Ookean 61(56)

Palun väga vabandust Gerri, et ma sinu nime ekslikult y-ga kirjutasin eelmise teema all ja siia pealkirja ka, ei oska seda enam parandada.

Ja esimene kaalumine 4ndal mail reedel hommikul peale wc-s käimist ja enne sööki. Kui sel päeval ei saa kaalu edastada, siis paluksin seda teha ennetavalt juba neljapäeval.


Kaalumistevahelistel päevadel on ka sissekannete tegemine hästi teretulnud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 28. April 2012, kl 22.34

Aitäh, Ookean.
Nüüd näib, et pole enam pääsu.
Lähen pean enesega ühe arenguvestluse kaaluteemal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: nippy
Kuupäev: 29. April 2012, kl 07.05

Väga äge! Teeme ära!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Gerri
Kuupäev: 29. April 2012, kl 21.31

Sõps, see arenguvestlus kaalu teemal on küll päris lahe mõte grinning smiley

Ookean, pole sellest hullu midagi, ma saan ise aru, et see mina olen smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: nippy
Kuupäev: 30. April 2012, kl 11.28

Tere kaaskannatajadwinking smiley
Kuidas teil sujub? Minul tänahommikune jalutusring tehtud ja eile tegin mitte oma nii vormis tagumikule harjutus ja täna valutab sealt kus arvasin, et on vaid pekkwinking smiley)
Aga jätkame tublilt!!!
Päikselist päevajätkuwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 30. April 2012, kl 12.13

Tere smiling smiley
Kas olete oma eluviise asunud nüüd kardinaalselt muutma?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: nippy
Kuupäev: 30. April 2012, kl 13.05

Ookean, kas just kardinaalselt muutma, aga liigun rohkem küll kui ennem. Toiduga on nii, et see ei saa hetkel väga rangeid toitumisaegu paika panna. Aga seda jälgin, et kõht väga tühjaks ei läheks. Nii et söön vähe korraga aga tihemini. Magusat ei söö eriti, kui siis vaid tumedat shokolaadi paar tükki korraga. Magusaisu üritan leevendada puuviljadega ja jogurtiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Gerri
Kuupäev: 30. April 2012, kl 17.01

Mul täna pikk pikk ring käidud. Üle 19 000 sammu. Päris iga päev vist nii ei viitsi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: nippy
Kuupäev: 30. April 2012, kl 19.33

Gerri, sa oled nii tublithumbs up Mul on ka kuskil sammulugeja aga kahjuks on see kolimise tõttu kuhugi ära pakitudsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 01. May 2012, kl 11.26

Tere
19000 sammu on tõesti tubli tulemus!
Söömisest rääkides, siis mul on reedel lookas lauaga pidu tulemas, kuhu ma ka ise mitu päeva toitu lubasin valmistada. Pean olema valvas, mida ja kui palju sealt ise suhu pistan.
Õnneks on ilmad praegu nii optimistlikud, et kohe tahad enda eest paremini hoolitseda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Gerri
Kuupäev: 01. May 2012, kl 17.06

Minul oli pühapäeval vanavanaema juubel, seal oli ka palju ahvatlusi. Eks reedel ole näha, kui sõber kaal on smiling smiley

Täna on 10 000 sammu juba täis, aga ilmselt tuleb kuigipalju ikka juurde. (ma ise ka ei usu, et olen viitsinud nii palju kõndida)

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 01. May 2012, kl 22.29

Oi, teate, see duell oli mul täna täiesti meelest läinud. Meelde tuli alles siis, kui hakkasin õhtul ühte 'k'-tähega aadressi toksima ja 'kaaluabi' lõi ette. Usun, et minu tänasest jäätisest ja koogist te kuulda ei taha spinning smiley sticking its tongue out

Õnneks on veel 2 päeva ja 3 ööd kaalumiseni aegasmiling smiley

Minuga muidu see lugu, et kevadel 5 kilo kahanesin, kuid kõik see on läinud kohanemispausidega: kilo või 2 alla ja siis paar nädalat seisakut. Praegu taas pikem seisak (loomulikult tänane magusalaks ei aita seisaku ületamisele kaasa - tean tean).

Ülekaalulise ausõna - kuni reedese kaalumiseni hoian näpud rafineeritud suhkrust eemalethumbs up Ausõnawinking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati sõps 01.05.2012 22.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: nippy
Kuupäev: 02. May 2012, kl 21.44

Hei,
Minul oli ka täna hirmus päev. Kõndima ei saanud. Käisime külas pojaga ja sõime banaani-shokolaadi kooki. Eile kõdisin terved pikad maad maha aga ka käisime külas õhtul ja seal pakuti jäätist ja polud eam võimalust ka ära öelda sellestsad smiley
Nii et ma arvan, et ka minu kaalunumbrid ei tule reedel kuigi head, aga homme katsun kõdima minna ja magusast ka eemal hoida ennast.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 02. May 2012, kl 23.15

Nagu lubatud - täna jäigi ainsaks magustoiduks melon. Ülekaalulise ausõna täna peetudthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 03. May 2012, kl 13.58

Sõps, see on nii hea ausõna, see ülekaaluliste ausõna. Motiveerid mind! Täna luban olla tubli, eile läks natukene kehvemini...need külaskäigud ei ole kontrolli all!
Ärge siis homset kaalumist ära unustage winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 03. May 2012, kl 20.23

Ka täna on, mille üle rõõmus olla - ulatasin minule eraldatud koogitüki kolleegile.

Mõtlen mida teha, et hommikul vara kõht enne kaalumist ikka töötaks. Alati toimiv vahend on õhtul 2 õlle tarbimine, aga see on dieedi korral keelatud smileys with beer
Proovin ananassiga... Hommikuse kõhumassaziga...

Homme esimeses vahefinišis näemesmiling smiley

Homne võitja saab... loa süüa uue nädala jooksul ühe kuuli jäätist. Nõus? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Gerri
Kuupäev: 03. May 2012, kl 21.39

Ma pisut kardan seda homset kaalumist. Jäätise söömine on päris vahva mõte grinning smiley
Täna sain ilusti normsammud täis, eile jäi alla selle.
Päris põnev oleks teada, mis tulemus homme on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 04. May 2012, kl 06.18

Sel nädalal mina auhinnale kindlasti ei pretendeeri. Kaal teatas hommikul tulemuseks -0 grammi. Kaeban sellise numbri edasi, kuna nii pole aus. Kas siis tõesti üks patustatud päev nädalas tõmbab kogu nädalale kriipsu pealeeye popping smiley

Loodetavasti on teil paremini läinud.

Lähen tööle nüüd, seal pole kaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 04. May 2012, kl 08.42

Tere hommikust.
Mina säran täna õnnest, kaalunumber oli 59,5kg! Nii palju ei ole ma ammu alla võtnud nädalaga ja nii vähe ei ole ka ammu kaalunud tongue sticking out smiley Täna siis see suur pidu ootamas, vast ei nulli kõike ära

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Gerri
Kuupäev: 04. May 2012, kl 09.51

Tere!

Minul 68.7 (-2,3 kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: nippy
Kuupäev: 04. May 2012, kl 20.54

Minul ka kaaluga pahasti. -0kg. Aga pole ka ime kui külaskäigud mõjuvad halvasti. Homme on mehe sünnipäeva tähistamine ja täna oli romntiline kolmekäiguline õhtusöök, nii et see nädal on kõik kontrolli alt väljassad smiley Tublid Gerri ja Ookean!smiling bouncing smileythumbs up
Küll tuleb ka meie tähetund, Sõpssmiling smileyeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 05. May 2012, kl 14.22

Tundub, et juba esimesel nädalal on 3 väljalangenut?
eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 05. May 2012, kl 20.08

Sõps 67/67(62)
Foonix 66/66(60)
Nippy 69,5/69,5(58)
Gerri 71/68,7(64)
Jenkki11 69/69(60)
Pirkka 66,5/66,5(60)
Ookean 61/59,5(56)

Tere smiling smiley
Tegin sellise tabeli, kuid kui keegi soovib, siis võib teha ka veidi informatiivsema. Minu piisab ka sellisest, sest see iseloomustab hästi kaalu lähenemist eesmärkkaalule.

Foonix, Jenkki11 ja Pirkka, ei ole veel hilja alustada, kui seda päris kohe teha ei saanud. Sellest oleks kasu nii teile endile kui ka meile seltsi mõttes winking smiley

Kõik, kes on nädalakese vastu pidanud meiega, on olnud vääga tublid. Isegi, kui kaal kohe ei ole langenud. Ärge andke alla. Ja eriliselt tubli oled muidugi sina, Gerri!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Maila
Kuupäev: 06. May 2012, kl 23.43

Kas on juba hilja??
Tere duellitajad! liituks ka teiega, minu pikkus 163,5 ja kaal praegu kõigub 65 ja 64 vahel eesmärk oleks 59kg. töötan sellises kohas kus söömiseks aega on küll püstijalu ja käigupealt kuna patsiendid ei oota, kui süüa tahad. Olen üritanud siis, näksida vahel ja füüsiline töö on see mis on igapäevane. Trennis ei käi üritan kepikõnniga jälle tegelema hakata. Kõnnin palju tööle ja koju ning tööl pidevalt püstijalu.lugesin sammulugejaga on päevas 13000. siin päevikut täita on küllaltki tülikas kuna eitea kõiki toidu koostisosi kui on tegemist ka valmistoiduga Edu kõigile. Soovitus neile kes ikka siin 61 ja 170 pikkus ei tasuks küll eriti dieeti pidada, organism vajab ka keha ümber pekki, see kaitseb meid külma eest ja eriti tarvis on rasvikut neerude ümber, sest see kaitseb neere haiguste eest ning ei ole ka liikuva neeru ohtu. Teistele aga jõudu. veel soovitus, joogaga on võimalik ka ainevahetust kiirendada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Gerri
Kuupäev: 07. May 2012, kl 09.26

Tere!

Rääkides kaalu alanemisest ja külmatundlikkusest. Keha vajab jah pisut polstrit. Minul nädalavahetusel oli küll kole külm olla. Sama jopega kisin ka talvel, aga seekord polnud mul salli kaelas. Ei tea, kas salli puudumine tegi olemise nii külmaks või on tõesti kehal väiksema rasvakogusega kõhedam olla. (külmavares olen muidugi enamuse elust olnud)

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 07. May 2012, kl 14.31

Tere
Maila, minu poolest oled sa teretulnud, aga mis teised osalejad arvavad?

Keha vajab tõesti rasvkudet, kuid minu keha on sellise kaalu juures väga ebaproportsionaalne ja raske on olla. Varem kaalusin alla 50 kg, vot siis tõesti oleks ehk mõttetu kaalu alandamisega tegeleda, kuid praegu ma küll teist loobuda ei kavatse.

Gerri, kui mina kaalu kaotan, siis ka hakkab kiiremini külm, see on normaalne. Ja kandsin ka pühapäeva hommikul talvejopet. Põlvpükse ja talvejopet tongue sticking out smiley Eks keha peab väiksema rasvapolstriga kohanema. Aga nii mõnusalt palju energiat on kõigega hakkama saada ja uusi ideid tuleb ka palju kui ei õgi ennast kurguauguni täis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: pirkka
Kuupäev: 07. May 2012, kl 15.09

Tere!

Kahjuks kiire elu kõrvalt jube raske nädalavahetusel jõuda siia. Nädalavahetusel sai kahel sünnipäeval käidud. Aga minu kaalunr.oli reedel 66,2 ja olen ise igati rahul. Täidan igapäevaselt toidupäevikut ja üritan oma toitumist tasakaalu saada kuid jah ei õnnestu eriti ja eelmise nädala spordisaali asendasin aias askeldamisega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 07. May 2012, kl 22.49

Maila, muidugi tule meie sekka. Ei ole liituda hilja, seda enam, et kahel duellis osalejal kaal ei liikunud esimese nädala jooksul kusagile poole.

Viimastel päevadel on mul tekkinud isu kohvi juua ja kohe palju. Varem piisas 2-3 tassist päevas (seda niigi palju), nüüd tahaks ikka 5 tassi päevas juua. Kahtlustan, et kerel on mingitest toitainetest vajaka.

Täna juhtus seline naljakas asi, et lihtsalt võtsin ühe vahepala asemel ühe koogi ja teise asemel ühe ilusa-isuäratava-vastupandamatu saiakese. Ja teate - ei maitsenudeye popping smiley ! Ja-jaa, muidugi pidin ma mõlemad ikka lõpuni sööma, et olla tõdemuses kindelthe finger smiley Loodetavasti see aitab edaspidi kergemini magusale EI öelda.

Naljakas on ka see, et kui ca kuu tagasi saavutasin kaalunumbri 67 (st kevadel 5 kilo juba alla võetud), siis tundsin end nädal aega oi-oi kui peenikesena. Nüüd, kuu hiljem, ei ole enam peenikese tunnetspinning smiley sticking its tongue out Huvitav, kas analoogset efekti kogevad kaalulangetajad, kes ei saa pidama (potensiaalsed anorektikud)?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 08. May 2012, kl 12.46

Pirkka, tore et olemas oled smiling smiley
Maila, palun anna ka oma eesmärkkaal, mille saan tabelisse panna.
Sõps, see on jah nii, et kui võtad alla, siis kohe tunned end peenikesena, see on nii hea tunne, aga kaob kiiresti ja siis on vaja veel alla võtta.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.