Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 09. May 2012, kl 10.13

Klassikuid parafraseerides: Ta liigub siiski!
Jesssmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 11. May 2012, kl 08.07

Juhuu! Aplaus ja lilled! -1 kg! Keha küljes alles 66!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 11. May 2012, kl 09.34

Tere hommikust
Tubli oled Sõps!
Mul endal sel nädalal midagi head ei ole, st ei ole üldse alla võtnud kahjuks. Eks need kaks viimast päeva on kõik nullinud, kui lubasin endale olla sünnipäevalaps. Sünnipäeval ei tohi keelata endale natuke erilisemat tunnet. Shampust jõin maasikatega tongue sticking out smiley Aga hästi. siin ei tohi teile isu peale ajada. Pealegi võitlen nüüd edasi.
Sain sünnipäevaks jalgratta, mida juba pikka aega ihkasin, et elustiili veel sportlikumaks muuta.
Aga häid kaalumistulemusi teile ja homme teeme tabeli winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Gerri
Kuupäev: 11. May 2012, kl 10.59

Tere!

Kiire kaalulangus andis ka kohe tagasilöögi. Täna 69 kg, ehk siis +300g grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 12. May 2012, kl 08.25

Sõps 67/67/66(62)
Foonix 66/66/66(60)
Nippy 69,5/69,5/69,5(58)
Gerri 71/68,7/69(64)
Jenkki11 69/69/69(60)
Pirkka 66,5/66,5/66,2(60)
Ookean 61/59,5/59,5(56)
Maila 65/65/65(59)

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Gerri
Kuupäev: 14. May 2012, kl 20.39

Appi kuidas meil siin on nii vaikseks jäänud eye popping smiley

Minul on käsil kolimine. Eelmine nädal oli mul turboõmblemine...polnud aega süüa ega midagi. Nüüd istun kaste ja pakkimist ootavaid esemeid täis tuba, ranne valutab ja väsimus peal. Ükspäev oli nii meeletu magusaisu, et sõin sefiiri. Palju parem hakkas. Loodan, et see mu kaalule väga kriitiliselt ei mõjunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 14. May 2012, kl 21.46

Mind ähvardab sel nädalal plussi ring. Olen jah stressisöödik. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 15. May 2012, kl 09.33

Tere
Mina käisin eile massaažis ja see tegi tunde fantastiliseks. Ei ole mitu päeva trenni teinud, sest mässasin muru niitmisega, nüüd see tehtud ja täna enam vabandusi ei ole! Kaal on nii jonnakalt paigal, hommikuti kiirustan kaalule, et näha midagi uut, aga siiani ei midagi.
Täna on teisipäev ja jälle paras aeg anda ülekaalulise ausõna, et enne reedest kaalumist maiustusi ei tarbi? Mina annan, palun kas keegi ühineb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 16. May 2012, kl 11.39

Ookean, täna võin Sinuga koos anda ülekaalulise ausüna. Eile ei oleks saanud grinning smiley

Kuna ma enne laupäeva kaaluaparaati ei kohta, annan praegu oma kaalutulemuse ära: + 0,5 kg

See enesepremeerimine ei ole ikka kaalusõbralik tegevussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 16. May 2012, kl 18.57

Tere
Olen siiani suutnud maiustustest eemale hoida. Õhtuti on raske, aga hommikuti kaalu vaadates on eriti hea.
Sõps, mille eest sa ennast premeerisid selle plussiga?

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 16. May 2012, kl 21.33

Eelmise nädala miinuse tõttu lubasin selle nädala stressi peletamiseks kahel päeval üht-teist-head-paremat-magusat. Mitte et see pht-teist-head-paremat-magusat hästi maitsenud oleks...

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 17. May 2012, kl 14.00

Mina eile õhtul murdusin, kui elukaaslane kõrval mahlast burgerit sõi, sõin ka. Ja tundus söömise ajal niiiiii maitsev. Aga pärast oli ikka halb olla, kõhus oli selline raskustunne, mis ei läinud kuidagi üle. Muutusin väga närviliseks ja apaatseks. Sain aru, et varem lubasin sageli endale midagi nn head ja olingi selline apaatne ja halvas tujus kogu aeg. Mu laps väärib paremat emmet kui too diivanil lesiv tujutseja. Magasin ka halvemini. Ja hommikul kaalusin otse loomulikult rohkem kui eelmisel hommikul. Ei taha sellise elu juurde tagasi pöörduda!
Et end mitte toiduga premeerida, tellisin endale mõned riided netist. Imeilusad teksapüksid, mis on natukene kitsad, nagu sageli juhtub olema netist tellides. Püksid lähevad jalga, aga natuke liiga vastu on. Niisiis treenima, et saaks neid kandma asuda!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 17. May 2012, kl 22.55

Teen ettepaneku, et võiksime need nimed kaalutabelist eemaldada, kes homseks kolmandaks kaalumiseks endiselt ei ole selle teema alla ühtegi rida kirjutanud ega kaalu näitu edastanud. Ilmselgelt neid ei ole meiega...

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 18. May 2012, kl 10.02

Tere hommikust. Minu tänane kaalunäit on 59,3kg. Nädala keskel sain juba ka väiksema näidu, aga burger tegi oma töö...
Edukaid tulemusi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Gerri
Kuupäev: 18. May 2012, kl 13.00

Tere!

Mina kahjuks täna ei saa oma kaalu teatada, teen seda homme(püüan). Kolin parajasti ja kaal on kusagil kastis. Olen endiselt teiega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 18. May 2012, kl 14.00

Gerri, ootame homme sinu näidu ära ja siis teen tabelisse sissekanded ära. Sõps, sinu pluss 0,5 on arvestatud, kuid võid veel parandada.
Aga kus on teised meie kaasvõitlejad? Tunneme teist puudust! Palun ärge andke alla. Nippy? Pirkka? Maila? Foonix ja Jenkki11 vist ei loegi enam siinseid postitusi. Igatahes, kui kaalunumbrit anda ei taha, siis kirjutada võite ikka midagi toredat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 18. May 2012, kl 18.25

Hea meelega annan laupäeva hommikul uue kaalunäidu. Tundub, et see +0,5 oli mingi hetkeline kaalutõus. Täna tunnen end palju saldedamana. Vaatame, mida kaal hommikul näitab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 19. May 2012, kl 08.38

Tänan uue võimaluse eest. See number on tõesti rõõmustavam.
Kaalu number täna hommikul 65,2.
grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 19. May 2012, kl 08.52

Tere hommikust
Tubli oled, Sõps smiling smiley
Ma ise ka rõõmustan, sest tänane kaalunäit parem kui eilne. Panen endale ka tabelisse tänase näidu nagu teistelegi. Nimelt 58,7kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Gerri
Kuupäev: 20. May 2012, kl 17.19

Tere!

Kuna ma jõuan homme hommikul Viljandisse, kus kaal kuskil kastis ootab, siis ma jätan praegu selle kaalu numbri samaks. Sobib? (ma ei tea läheduses kedagi, kelle juurde kaaluma sobiks minna).


Aga jah, endiselt küsimus, kuhu meie ülejäänud seltskond jäänud on?

Ma tegelikult isegi natuke rõõmustan. Ma tean, et maale jõudes saab hoolega väljas mütata ja palju väljas olla ning ilmselt on see ka kehakaalule positiivne. Seal õues ruumi hulatada ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 21. May 2012, kl 10.15

Tere. Esmalt vabandan, et varem tabelit ei täiendanud. Eile osalesin ühel toredal heategevusüritusel.
Teiseks, tundub, et meie neljandal kaalukaotusnädalal on meid järel 3? Arvutan ka selle kolme nädala kaalukaotuse, et meid rohkem motiveerida, alguses on ju teadagi motivatsioon tugevam, nüüd ehk natuke nõrgem. Mind motiveerib kõige enam just see, kui kaal läheb alla.

Sõps 67/67/66/65,2(62)-1,8
Gerri 71/68,7/69/69(64)-2
Ookean 61/59,5/59,5/58,7(56)-2,3


Nippy 69,5/69,5(58)
Pirkka 66,5/66,2(60)
Maila 65(59)

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: nippy
Kuupäev: 21. May 2012, kl 21.59

Hei,
Vabandan, et olen niikaua eemal olnud. Minuga nii, et viibisin kaaluvabas tsoonis välismaal emal külas ja sõin ikka kõike head ja paremat muidugi ka siis ju sissegrinning smiley Aga sai ka pikad maad maha kõmbitud lapsevankrit lükatesgrinning smiley
Reedel proovin ikka kaalumisel käpp olla. Mingi vanakooli seieriga kaal näitas mulle hommikul 68 ja 69 vahele numbrit aga täpset kaalu ei tea kuna unustasin hetkel oma kaalu maale ja ise olen taas linnas.
Kõigile aga vastupidamist ja päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 22. May 2012, kl 09.38

Tere hommikust
Käimas on 4. nädal seda võitlust. Kuidas te vastu peate?
Mina olen pisut kurnatud täna, aga eks ole viimasel ajal rohkem käidud ka igal pool. Võtame täna lapsega rahulikumalt (seltskondlikus mitte söömise piiramise mõttes).
Nippy, mul on hea meel sinust jälle "kuulda". smiling smiley
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 22. May 2012, kl 20.12

Siin foorumis on olnud juttu, et kaalu langetamine on väga raske. Ma ütleks, et pigem väga tüütu. Muidugi on palju rõõmsaid ja helgeid hetki, kuid olles soovkaalu ja endise kaalu vahepeal, on päris suur mure, mida selga panna. Vanad riided on suured, uusi veel ei raatsi osta.
Tüütu on ka õhtusöögil menüüd alt üles, ülevalt alla, edasi tagasi uurida ja puurida.
Tüütu on poes kevadel köögivilja osakonnas nõutult aega raisata (sest kahtled, kas see tervislik seal on ikka tervislik).
Tüütud on mõttemängud iseendaga a la 'seda maiustust pole praegu ette nähtud'.
Ahh, mis ma ikka virisen. Kõigest -3 kilo veel grinning smiley
Ärge teie laske nedale virinat ligi! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 23. May 2012, kl 16.43

Tere
Sõps, väga huvitav mõtteavaldus. Minul seda riiete muret väga ei ole, kuna ma olen selles kaalukategoorias varem ka korduvalt olnud (nii enne rasedust vahepeal, raseduse ajal pikalt ja peale sünnitust ka, enne kui imetamise lõppedes kaalu juurde tuli). Ei ole ka seda tüüpi, et korralikke riideid väga ära viskaks. Pigem hoian ikka alles, et neid veel kanda. Praegu on tegelikult minu jaoks hästi põnev aeg riiete mõttes, pea igal hommikul otsin riidekapist välja midagi mõnda aega unustuses olnut ja tõden, kui kenasti see mulle nüüd sobib tongue sticking out smiley see on inspireeriv, sest veel rohkem ja veel ilusamaid riideid on mul veel madalamas kategoorias. Tõsi, kõik ei ole ehk sel hooajal moes, kuid suurem osa siiski väga kenasti kombineeritavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 25. May 2012, kl 08.21

Kaalurindel muutusteta ehk siis 65.2 endiselt.

Eks see pidigi olema kohanemise nädal.
Muretsemiseks pole veel põhjust.
Loodetavasti teil tulevad siia ilusamad nubmrid.
thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: ookean
Kuupäev: 25. May 2012, kl 10.30

Tere hommikust.
Minu kaalunäit ka suht eelmise nädala sarnane st 58,6kg. Jällegi oli esmaspäeval ja teisipäeval juba palju ilusamaid numbreid kaalul, kuid siis jäi õigel ajal see ülekaalulise ausõna andmata ja sai natukene patustatud. Grillõhtu oli. Õnneks on hommikuti alati motivatsioon laes uuel algaval päeval veel tublim olla smiling smiley Pisikesi tulemusi teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: Gerri
Kuupäev: 25. May 2012, kl 10.56

Tere!

Leidsin kaalu, otsisin siin sirget pinda. Lõpuks sai kaalutud.

Tulemus 68,3 smiling smiley


Muidu läheb maatöid tehes, eks näis kuidas edasi smiling smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: nippy
Kuupäev: 25. May 2012, kl 12.07

Tere,
Kahjuks ei ole midagi rõõmustavat. Kaal näitab 69,5kg ei midagi vähemat. Mul on vist uut kaalu vaja winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Sõps/Foonix/Nippy/Gerry/Jenkki11/Pirkka/Ookean
Saatis: sõps
Kuupäev: 25. May 2012, kl 17.34

Nippy, kehvadel nädalatel mõtlen isegi uue kaalu ostmise pealesmiling smiley

Ookean, mina ei saa enam ülekaalulise ausõna anda. Võin anda juba thumbs up normaalkaalulise ausõnasid grinning smiley

Näib et selle nädala võitja auhinna (kuulike jäätist) võib endale lubada Gerry. Head isu thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.