Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: daisy
Kuupäev: 29. May 2012, kl 10.53

vaatasin ühte duellitabelit ja siin on lõpus pandud ka see protsent kenasti paika, mitu protsenti keegi kaotanud on. ja siis toodud välja ka väike edetabel. [docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 31. May 2012, kl 18.10

Võiks meilgi olla kui tegija veel lisada viitsib. smiling smiley

Muide naised...kuidas läheb? grinning smiley Homme tähtis päev jälle. Mul tuleb ilmselt mitte eriti suur miinus, sest kaal seisab juba peaaegu nädal samas punktis. Täna sai küll 2 tundi käidud, aga kuna ma olen iga päev ikka tunnikese käinud (lisaks muule natukesele liikumisele ja võimlemisele) ja see mõjunud eriti pole, siis...ei tea, kas tänanegi pingutus kaalu mõttes vilja kannab. Aga lihased on kindlasti tänulikud. smiling smiley Meeleheidet ma harrastada ei kavatse homsest numbrist hoolimata...peab hakkama lihtsalt mingeid kavalaid plaane välja mõtlema, et number liikuma saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: daisy
Kuupäev: 01. June 2012, kl 06.49

uus reede, uus näit! seekord siis 70.6!, tegin ilusa hüppe!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Anny86
Kuupäev: 01. June 2012, kl 07.27

Tere hommikust,

Mina oma haige hüppeliigese tõttu ei ole saanud juba 2 nädalat trenni teha ega ka eriti kõndida, aga kaal on sama,75kg ... Pole langend ega juurde tulnud (õnneks).

ILUSAT REEDET !!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: yllekas
Kuupäev: 01. June 2012, kl 07.29

Tere!
Mida enam suve poole, seda vähem arvutit tongue sticking out smiley Eelmine reede jupsis internet ka veel ja nii see näit minu teada jäigi. Muidu oli 72,6.
Tänane kaal siis 72,2 kg. Väga tahaks nendest 2,2-st jaanipäevaks lahti saada. Tegelikult 2,3-st kilost, sest siis tuleb ette ju 6-ga number, mida juba oma 6aastat näinud ei ole ja niiväga ootangrinning smiley
ja teile kerget nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 01. June 2012, kl 08.12

Hommik!
Minu kaal näitas täna hommikul 76,0.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Ingu
Kuupäev: 01. June 2012, kl 10.06

Hommik-hommik-hommik!

Mina sain 6 ette hot smiley Mida õnne! 69,7 (-0,4)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 01. June 2012, kl 13.36

Hei, hei. Noh, mis seal ikka, miinus on miinus...aga väikene. -0,2 ehk 73,0 kg. Natuke pettunud olen, sest liikunud olen üha rohkem ja söömise osas ülikorralik ja eeskujulik nädal olnud, võibolla isegi liiga ja selles asi...aga tühja kõhtu kannatanud ei ole. Poole nädala pealt tõstsin natuke kaloraaži ka, sest mulle tundus, et kui liikumine maha arvata, on saadav energiahulk liiga väike. Aga võibolla asi selles, et lihased on parasjagu vatti saanud ja natuke massi koguma hakanud ja seetõttu pole kaal rohkem langenud. smiling smiley Aga olgu, mis oli...väga loodan, et see seisak oli nüüd see nädal ära ja edasi hakkab jälle allamäge minema. grinning smiley Kaalu mõttes ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Kuupäev: 01. June 2012, kl 20.37

Tere reedet ka minu poolt! smiling smiley
Olin 3 päeva dimensioonist eemal, nüüd tagasi. Kuigi minu numbrid pole palju muutunud aga see-eest oliliselt, kirja saab panna uue algusnumbriga näidu, see on 69,9 kg smiling smiley) Jesss! Nüüd vaja need inetud tagumised 9-d väikeamaks lihvida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: daisy
Kuupäev: 02. June 2012, kl 02.13

kas me oleme kaotanud strixi ehk meie haldaja? auuuuu?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Kairka
Kuupäev: 02. June 2012, kl 14.47

Tere!
Minu eilne kaal sama mis eelmine nädal ehk siis 73,3

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Kuupäev: 03. June 2012, kl 05.48

Ehk Strix ikka kusagil alles aga võib-olla tal nett kadunud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Kuupäev: 03. June 2012, kl 06.07

Ma tegin praegu ajutise copy+paste excelisse ja sisestasin meie selle nädala tulemused aga ma ei oska seda excelit siia foorumisse üles panna, et kõik näeksid. Kes teab kuidas faili lisada?

Muidu hea uudis on see, et mitte keegi meist ei ole sel nädalal juurde võtnud smiling smiley

Loodame, et Strix varsti siia pääseb ja meie andmed õigesse tabelisse üles paneb winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Strix
Kuupäev: 03. June 2012, kl 15.54

Tere kõigile!

Ei jõudnud kuidagi reede hommikul arvuti juurde ja siis ootas juba suur väljasõit paksu metsa, kus arvuti meeldegi ei tulnud. Nüüd hakkan kohe tubliks ja sisestan kõik kaalud kenasti ära. Minul endal jällegi pisike miinus (-0,5), ikka tasa ja targu õiges suunas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Ingu
Kuupäev: 03. June 2012, kl 16.00

Strix, hea et sinuga kõik korras ikka on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Kuupäev: 04. June 2012, kl 09.55

Oo jess, ja oligi meil kõigil ilus miinusnädal hot smiley (no plussi vähemalt polnud ju winking smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Anny86
Kuupäev: 08. June 2012, kl 06.50

Tere hommikust minu kaasduellitajad grinning smiley
Olen siiani veel hüppeliigese vigastusega kimpus, aga aga aga grinning smiley Ma suutsin oma kaalu 100g langetada sellel nädala smiling smiley minu kaal siis ilma trennita ja puhtalt toitumise muutmisega on 74,9 kg grinning smiley Tean, et seda ei ole palju ja kindlasti mõni mõtleb, et miks ainult 100g languse üle nii rõõmus olen, aga minu praeguses olukorras on see lihtsalt suurepärane smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Kuupäev: 08. June 2012, kl 07.26

Tere reede ja tere meie duellitajad smiling smiley))

Oo jeee oo jeee, oo jeee minu kaaluke näitas täna 68,9 seega -1 kg smiling smiley) Nädala sees kaludes teadsin, et väike langus tuleb aga ei julgenud arvata, et tervel kilo võrra smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 08. June 2012, kl 08.16

Hommik!
Minu selle nädala kaal on 75,0

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 08. June 2012, kl 10.50

Hei, hei! smiling smiley

Minu kaal täna 72,5 ehk -0,5 kg. Vahepeale jäi küll kaks koosviibimist ja lubatud kalorite ületamist nii söögi kui veiniga, mis viisid vahepeal kaalunumbri ka plussi, kuid muul ajal kodus olles olen suutnud järjekordse nädala ideaalselt oma plaani jälgida. Nii suurt miinust ehk poleks oodanud nende pidustuste tõttu, aga eile oli jällegi ootamatult natuke ebatavaline päev ja ei olnud võimalust kuidagi oma kalorinormi täis süüa, nii et ilmselt see ka viimase lükke kaalulangusele andis. smiling smiley

Anny86 - miinus on miinus. smiling smiley Nii, et väga tubli! Kui liikuda on raske, siis on ka kaalu juurdetulemise vältimine super.

Aga tublid oleme kõik! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: daisy
Kuupäev: 08. June 2012, kl 15.59

jeerum, kui raske nädal see oli! palju ringijooksmist, ebaregulaarne söömine, uus intervalltrenn jne, aga väike miinus ikkagi - 70.4!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Kairka
Kuupäev: 10. June 2012, kl 08.29

Hei- Hei, jäin veidi hiljaks omadega aga loodan et andestate. Minu kaal ikka veel eilehommikuse seisuga 73,2. Eks vist keha hoiab kinni veidi. Käisin ka Ööjooksul ja sain 10km ajaks 58 minutit, ise olen täitsa või sees aga terve laupäeva oli zombie ka. Nüüd järgmise eesmärgi poole, milleks on poolmaraton, eks näis kas õnnestub. Hetkel ei keskendugi niipalju söömise jälgimisele kui spordile ja kehale vajaliku energia tankimisele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: yllekas
Kuupäev: 10. June 2012, kl 20.17

Oeh, palju hiljaks jäänud. Ma nagu ennem ei teadnudki, et ma nii harva arvutisse vaatan. Aga enamuse päevadest õues õues õues ja nii ta läheb.
Kaal imenapilt miinuses, 72,1 kg e -100 g. Asi natuke käest ära läinud tongue sticking out smiley peab ennast kokku võtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Anny86
Kuupäev: 15. June 2012, kl 07.33

Minu tänahommikune kaal on 74,7 kg grinning smiley Kaunist reedet teile kaasduellitajad smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 15. June 2012, kl 09.06

Hommik! Minu kaal näitab täna 74,5 winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Kairka
Kuupäev: 15. June 2012, kl 09.10

tere,
Kolm päeva intensiivset treeningut andis kaalutõusu 200 g, nii et seekord 73,4. Aga loodame selle peale, et peale tõusu tuleb ikka langus ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 15. June 2012, kl 09.12

Heihei. On olnud väga eeskujulik nädal. Liikumist on olnud iga päev ja kõndimisele/võimlemisele lisandus ujumine. Toitumine on olnud korralik, patustanud ja liialdanud ei ole. Tõsi, tasakaalu ma toitumist peaaegu kunagi ei saa. Valke on alati ligi 150% ja süskareid/rasvu veidi alla normi. Kaal on nädala lõikes kõikunud siiski päris oluliselt, ei oskagi seda seletada. Tänane number aga sama, mis eelmine nädal ehk 72,5. Alla ei anna, sest enesetunne ja enesekindlus on tugevad...eks ma pean katsetama veel toitumise osas, et mis toimiks mulle. Lihtsalt niiii väga tahaks, et see kaalulangus ikkagi natuke kiiremini toimuks. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Kuupäev: 15. June 2012, kl 12.14

Taas reede!

Nüüd ma tean, kuidas ülekaal ära ei kao vaid juurde lisandub - kui terve nädal süüa himuralt vaid suitsuliha ja kodus küpsetatud leiba, siis muidugi on tulemus soovitule vastupidine sad smiley Täna hommikul ei olnud kaal minu sõber, näitas 69,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Strix
Kuupäev: 15. June 2012, kl 12.31

Oi, kuidas tahaks suitsuliha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Kairka
Kuupäev: 15. June 2012, kl 15.15

mmmmm..... suitsuliha ja isetehtud leib.. mmmm... kaal juba tõuseb neile mõeldes.... aga külla võib tulla või smiling smiley (nali..)

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.