Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kutse duellile: suveks -5kg
Saatis: sisalik1
Kuupäev: 07. May 2012, kl 09.04

Olen 162 cm pikk ja kaalun 57,5 kg.
Ülekaal ei ole just suur, aga kuna kogu rasv on koondunud taljepiirkonda, siis ei ole vaatepilt kõige ilusam.
Ideaalkaal on mul 52 ringis, seega vaja kaotada ca 5 kg.
Ootan motiveeritud kambalisi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile: suveks -5kg
Saatis: Miizu
Kuupäev: 07. May 2012, kl 09.26

Olen talvega 5 lisakilo juurde võtnud ning tahaks ka nendest lahti saada ja 59 kg taas olla. Võin kampa tulla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile: suveks -5kg
Saatis: vilmake
Kuupäev: 07. May 2012, kl 09.39

Tere! Kas te vanaema võtate kampa? Kaalun 77, aga aasta tagasi 90. Nüüd tahaks veel 5 kg alla võtta, kuid kuidagi ei taha õnnestuda. Duellitasin varem tütrega, aga minu rõõmuks teeb ta mind peagi järjekordseks vanaemaks ja duell temaga ei ole lähemal ajal võimalik. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile: suveks -5kg
Saatis: sisalik1
Kuupäev: 07. May 2012, kl 09.50

Ikka, kõik on teretulnud. Koos ikka lõbusam eesmärgi poole rühkida ja kogemusi jagada!
Minul on 2 last, ise olen 31a, elan Lääne-Virumaal väga looduskaunis kohas, kus õigupoolest võiks iga päev tervisesporti harrastada, aga vot see laiskussmiling smiley
Kuidas teil liikumisharjumused on? Tahaksin nüüd nädala jooksul 1 kord nii jooksmas (ca 30min), ujumas kui ka jõusaalis tunnikese veeta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile: suveks -5kg
Kuupäev: 07. May 2012, kl 11.56

Soovin ka koos teiega duellitada. Suveks -5 kg tundub täitsa mõistlik.
Mul on ka 2 last, olen 28-aastane. Pikkus on 158 cm ja kaalusin täna hommikul 60,4 kg.
KMI järgi ülekaalu polegi ju smiling smiley. Minu ideaal oleks siis umbes 55 kg.

Olen kambas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile: suveks -5kg
Saatis: Miizu
Kuupäev: 07. May 2012, kl 13.10

Ma kaalusin täna hommikul 64 kg oma 165 cm pikkuse juures ja ausalt öeldes ikka ehmatas ära küll. Muidu pole nagu hullu midagi aga väikesed voldid kehal ikka häirivad silma ja püksid ei taha ka hästi jalga minna, nii et motivatsiooni oleks küll.

Mul esmaspäeviti tantsutrenn, kolmapäeviti vesiaeroobika ja pühapäeval käin võimlemas. Teistel õhtutel kas puhkan või teen kepikõndi/sõidan jalgrattaga. Tundub, et söögiisu on mul hea ja eriti õhtused näksimised on kurjast - need seda kaalu juurde annavadki. Aga ehk koos teiega duellitades on lihtsam eesmärgini jõuda. Unustasin õigel ajal oma kaaluabi teenust pikendada (kui soodushind oli) ja nüüd ei tea, kas raatsin kolme kuu raha veel siia kulutada või mitte. Muidugi kui ikka kogused ja toiduained kirja panna, siis see distiplineerib kõvasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile: suveks -5kg
Saatis: vainokas
Kuupäev: 07. May 2012, kl 14.58

Tere.

Sooviks ka duellis osaleda. Pikkust 173 cm ja kaal täna hommikul oli 71.8 kg. Eesmärgiks ongi alla võtta 5 kuni 7 kg. Kas see just suveks õnnestub, aga lähemale eesmärgile loodaks jõuda smiling smiley

Ma käin üle päeva jooksmas, korraga u 10 km. Kui ilmad ilusad, siis ka rattaga sõitmas või rulluisutamas.

Kui pikalt duell kestaks? Sest suvi on juba päris lähedal ju smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile: suveks -5kg
Saatis: Triin77
Kuupäev: 07. May 2012, kl 18.21

Hei

Mina tahaks ka osaleda. Kaal hetkel 77 ringis, vanus 30, lapsi 1 ja ideaal oleks 69, aga alustuseks -5 sobiks ideaalselt.

Ma proovin praegu teha 4-5x nädalas trenažööril 30 minutit ja koeraga jalutan ka üsna pikki maid. Kui läheb mõned kraadid soojemaks, siis kindlasti asendub trenažöör rattaga. Kui pikk duell tuleb? 5 nädalat?

Triin

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile: suveks -5kg
Saatis: sisalik1
Kuupäev: 07. May 2012, kl 19.28

Mõtlesin, et tähtajaks võiks olla jaanipäev. Mis arvate?
Teeksin homme tabeli valmis, selleks palun sisestage homseks oma täpne kaal/pikkus ja eesmärk. Siis võikski kaalumised teha teisipäeviti?
Käisin just jooksmas pool tundi, oli ikka päris raske, aga nüüd enesetunne super!
Täna enam midagi suhu ei pistasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile: suveks -5kg
Saatis: KKats
Kuupäev: 08. May 2012, kl 01.12

Mina sooviks ka osaleda. Talvega lisandunud kilod ootavad kaotamist. Ise 171 pikk ja hetkel 66 kg. Eesmärgiks oleks 60.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile: suveks -5kg
Saatis: sisalik1
Kuupäev: 08. May 2012, kl 09.19

Aga hakkame siis pihta!
Teen kohe uue teema ka- Jaanipäevaks -5kg.
Lisan ka tabeli, palun vaadake andmed üle ja vajadusel andke märku, mida vaja korrigeerida:
TABEL -5KG

Edu meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile: suveks -5kg
Saatis: Katerkat
Kuupäev: 08. May 2012, kl 09.22

Tere!

Liituksin ka teie kaalult kergemaks muutuva seltskonnaga smiling smiley Minu pikkus on 172 cm, kaal tänase seisuga 73,8 kg. Alla olen võtnud alates märtsi keskpaigast ca 6 kilo, esmane eesmärk on jõuda 65 kg-ni, siis edasi 60 kg-ni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile: suveks -5kg
Saatis: sisalik1
Kuupäev: 08. May 2012, kl 09.58

Katerkat, ma lisan siis Sinu ka tabelisse ja kolime uude teemasse üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile: suveks -5kg
Saatis: vilmake
Kuupäev: 08. May 2012, kl 10.10

Tere!
Püüan teha kõik, et eesmärk saavutada. Kõik: jätan ära õhtused näksimised, kirjutan korralikult üles, mida söön, püüan iga päev 30 minutit kõndida või rattaga sõita. Liikumist ju üldiselt on, sest elan maal, metsa sees ja kevadisi aiatöid jagub, nii et õhtuks olen päris väsinud. Jõudu meile. Vilmake

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.