Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: sisalik1
Kuupäev: 08. May 2012, kl 09.28

Duellis osalevad:

Nimi/pikkus 8.05.2012
sisalik/162cm .......57,2
Miizu/165cm .......64,0
vilmake/ ..........77,0
kadifrett/158cm....... 60,4
vainokas/173cm .......71,8
Triin77/ ..........77,0
Kkats/171cm .......66,0

Meie tabel asub siin:
thumbs upTABEL -5KGthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: teltsik
Kuupäev: 08. May 2012, kl 10.50

Kas on hilja liituda? Pikkus 160 cm, kaal täna hommikul 58,6kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. May 2012, kl 11.17

Tere!

Kui hilja ei ole,sooviksin ka kampa lüüa. Minu kaal hetkel 61,7 ja jaanipäevaks tahaks umbes 5kg kergem olla.Pikkust mul ainult 158
Hakkan jälle 4x nädalas jooksmas käima ja lisaks veel jõuharjutused oma keha raskusega. Suvel
plaanin osaleda poolmaratonil Eestis,elan Norras smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: sisalik1
Kuupäev: 08. May 2012, kl 12.14

Teltsik ja Pirle, lisasin teid tabelisse.
Sa pirle oled ikka supertubli, kui nii palju joosta jaksad. Ma suudan heal juhul 5 km joosta, siis ikka täiesti läbi.
Õnneks nüüd aiatööd ja õues rohkem liikumist, toitumine üle vaadata ja peab hakkama langema.
Kuidas teil muidu mõõtudega on? Minu kaalunumber ei olegi väga suur, aga mõõdud paigast ära:
Rind 98cm, vöö 75cm ja puus 92cm. Vööümbermõõtu võiks ca 7cm maha saada, siis oleks väga rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Kuupäev: 08. May 2012, kl 14.57

Ma tunnen ennast nüüd ikka väga paksukesena. Minu mõõdud on: rind 96 cm, vöö 86 cm ja puus 94 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: teltsik
Kuupäev: 09. May 2012, kl 06.29

Mina mõõtsin ennast 19. aprillil: rind 90,5, kõht 80, puus 98. 19. mai mõõdan jälle.
Eks paistab, kas on midagi muutunud ka kuu ajaga.
Loomulikult tahaks, et rinnaümbermõõt aga kasvaks ja teised kaks väheneks smiling smiley Kahjuks ei ole see võimalik ja minul mingeid erilisi eesmärke mõõtude osas ei olegi. Eks nad ole, mis nad on. Kehakuju ikka naljalt ei muuda.
Mina sarnaselt pirlega olen ka väljastpoolt Eestit praegu - Rootsis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. May 2012, kl 09.03

Minu mõõtmed on 94;83,5;93,5(kuu aega tagasi olin saledam sad smiley )
Eile jooksin 8,16km. 1 aasta ja 8 kuud tagasi ei jaksanud ma 100 meetritki joosta ning siis kaalusin 75kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Kuupäev: 09. May 2012, kl 09.24

Liituskin ka teiega kui veel ei ole hilja. Kaalun 74 kg, pikkust 171.
Jaanipäevaks -5 kg oleks täpselt paras smiling smiley

päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. May 2012, kl 12.11

Kas kõik langetavad hoolega kaalu, et pole aega kirjutada? Kriban natuke endast. Mul on 4 last ja pesamuna kandmisel kogunes 23kg. 2010 sügisel hakkasin kiirkõndi tegema koos käru lükkamisega, tasapisi tegin ka paar jooksusammu.Paari nädala pärast jaksasin juba u. 1km joosta- oi kui õnnelik ma olin smiling smiley. Minu eluunistus on olnud joosta poolmaratoni ja loodan, et see unistus saab sel jaani eelsel päeval teoks, aga enne saan vanaemaks grinning smiley. Söömist ma piiranud eriti pole. Vahest arva, kui kaalu näit enam üldse ei liigu alla poole, jälgin kui palju suhu pistan.
“Edu meile!”

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: teltsik
Kuupäev: 10. May 2012, kl 15.41

Õnnelikud on need, kellel iseenesest piisavalt väike isu on, et kaal langeb. Mina kahjuks nende hulka ei kuulu. Kui ei jälgi, siis tuleb neid kaloreid ikka jube palju sad smiley

Minul 2 last ja olen nendega hetkel Rootsis (mees töötab siin) kodune. Kuna siin pole eriti midagi teha ja mulle jubedalt meeldib süüa teha ning küpsetada, siis see ongi minu kõige suurem kirstunael hetkel smiling smiley Trenniks teen võimlemist videote järgi ja jalutan.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: Katerkat
Kuupäev: 15. May 2012, kl 05.11

Täna on vist kaalumispäev, kui õigesti mäletan. Kannan ette, minu hommikune kaal oli 71,9 kg.

Minu igaõhtune kepikõnd hakkab sujuvalt muutuma kepijooksuks, sest viimasel ajal on laps rattaga kaasa tulnud ja üritan tal sabas püsida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Kuupäev: 15. May 2012, kl 08.29

Minu hommikune kaal on 59,8 kg.

Ma olen rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: KKats
Kuupäev: 15. May 2012, kl 13.02

Minu hommikune kaal 65,7. Külmetus on minu üle võimust võtnud, trenni teha saanud ei ole ja ennast liigutanud suhteliselt vähe, sellest ka väike kaalukaotus. Loodan, et sellel nädalal on enesetunne vähe parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: teltsik
Kuupäev: 15. May 2012, kl 13.18

Väga piinlik, aga minul on pluss sad smiley Kaalul täna 59,2kg. Luban, et järgmine nädal tuleb parem tulemus. Emadepäev ja muffinid sad smiley Küpsetamisel nüüd kriips peal mõneks ajak, lõunaks hunnik brokkolit muna ja kodujuustuga (omlett), õhtupoole jooksma-jalutama...kui nii jätkan, siis ei saa ju halvasti minna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. May 2012, kl 13.56

Katerkat ja kadifrett, väga tubli saavutus!thumbs up KKats on ka tubli!
Ma nüüd ei tea, mis minuga toimub, tänaseks +1,8kg e. 63,5kg.confused smiley Nädalaga väga suur kaalu tõus, sellist asja pole mul varem olnud. Kahjuks peab mainima, et mina nende õnnelike hulka ei kuulu, kellel on väike isu. Reedel käisin sünnipäeval ja veel emadepäev ,oeh, vist sai liiga palju kooke söödud. Trenni tegin plaanipäraselt 5km+8km+12km. Sellel nädalal on plaanis 8km+8km+16km. Tasapisi pikendan jälle distantsi pikkust (vahepeal tegin kuu aega minimaalselt trenni - olin rase,kuid kahjuks 8.n-l sai kurva lõpu sad smiley ).
Loodan,et järgmine nädal saan oma rütmi taas sisse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: vainokas
Kuupäev: 15. May 2012, kl 15.28

Ma siin jätkan plussiga siis, kaalusin täna hommikul 72,5 kg, seega võrreldes eelmise teisipäevaga +800 g. Emadepäevaga seonduvalt sai 2 päeva järjest kooki söödud ja ma end väga ei piiranud ka, ju siis ei jõudnud taastuda sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: Miizu
Kuupäev: 15. May 2012, kl 16.18

Minul täna 64,0. Sama seis, mis eelmisel teisipäeval. Mõtlesin, et nädalavahetusel toimunud koolitusseminar on oma töö teinud aga õnneks pole juurde tulnud. Katsun õhtuti vähem süüa ja mitte süsivesikuid ning veini luban endale nädalavahtustel 1 pokaali õhtu kohta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: vilmake
Kuupäev: 16. May 2012, kl 07.43

Tere! Minu kaal 76,3. Seega -700 Olen rahul. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: sisalik1
Kuupäev: 18. May 2012, kl 13.20

Minu kaotus oli seekord väiksem, kui plaanisin, aga mul oli samuti koolitus nädalavahetusel ja sai toidu ning veiniga liialdatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: vainokas
Kuupäev: 22. May 2012, kl 08.18

Tere-tere!

Minu täna hommikune kaal 71.6 kg ehk siis - 900 g võrreldes eelmise nädalaga spinning smiley sticking its tongue out Tundub, et olen emadepäevast lõpuks taastunud. Nüüd peab ainult rohkem liikuma hakkama, küll siis jaanipäevaks 6ga algava numbri ka ette saab the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: sisalik1
Kuupäev: 22. May 2012, kl 08.35

Nonii, tulin just jooksmast! Küll 4km, aga tunne on väga hea. Pärast seda, kui olin täna hommikul kaalule astunud, olin ikka shokis küll. Kaal näitas 57,5, ehk siis võrreldes eelmise nädalaga +1,5 kg. No jah, oli karm nädalavahetus, aga et... juures on kaalu, seda küll ei kartnud. Aga noh, laupäeval oli suur pidu, seega pühapäeval oli tõeline rämpstoidu isu, mistõttu sai sisse aetud pizzat, shokolaadi ja mida veel...
Igatahes täna teen ühe vähekaloorse supi, mida kavatsen nüüd vähemalt 3 päeva süüa, sel nädalavahetusel (parem siis juba jaanipäevani!) ei mingit pidu, ainult aiatööd ja sport. Järgmiseks nädalaks eesmärk 56 kg, ehk siis -1,5 kg. Aitäb küll.Loodan südamest, et teistel on paremini läinudthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Kuupäev: 22. May 2012, kl 08.43

Tere!
Minu hommikune kaal oli 59,3 kg. Eelmise nädalaga võrreldes -0,5 kg. Arvan, et mul läheb hästi ja suuri ootusi endale ei sea.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: teltsik
Kuupäev: 22. May 2012, kl 09.35

Tere. Minu kaal täna 58,9 kg ehk -0,3kg. Rahul olemise koha pealt on nii ja naa. Muidugi oleksin rõõmus, kui minu pingutused rohkem vilja kannaksid, aga no arvestades seda, et viimastel nädalatel on pigem juurde tulnud kaalu, võib rahul olla. Söömise koha pealt olin korralik (kahel päeval võib-olla läksid kalorid napilt üle) ja tegin korralikult trenni (4 korda jooksmas, 2 korda võimlemist-jõutrenni, jalutasin kokku 5 h).

Nüüd tuleb raskem nädal ja ilmselt lasen ennast nädalavahetusel lõdvaks. Õed tulevad külla ja toimub minu juubeli tähistamine, nii et järgmisest nädalast palju ei oota.

Trenniga peaksin ka vist tegelikult pausi tegema sad smiley Hüpasin umbes nädal tagasi enda arust kaugust ja maandusin nii halvasti tagumiku peale, et sabakont siiani annab tunda, kui istun. Siiani olen trenni teinud, sest ei sega, aga üle pole ju läinud, nii et peaks vist ainult jalutamisega piirduma kuni korras on.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: Katerkat
Kuupäev: 22. May 2012, kl 10.28

Minu tänane kaal oli 71,8. 100 grammi siis vähem eelmisest korrast. Olen rahul, sest sellesse nädalasse jäi paar tähtpäeva ja pelgasin, et olen juurdevõtnud. Järgmiseks kaalumiseks püüan rohkem alla võtta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: Miizu
Kuupäev: 22. May 2012, kl 12.17

Minu kaal oli täna hommikul 64.4 kg, seega +400 g võrreldes eelmise teisipäevaga. Olen ikka söömist järginud ja lootsin, et kaal on langenud aga võta näpust sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: KKats
Kuupäev: 22. May 2012, kl 12.21

Minu kaal näitas täna 65,6 ehk siis -100 g. Kuna endiselt olen tõbineangry smiley, siis ei julge jooksma/rattaga sõitma minna, kardan et see teeks asja hullemaks. Olen selle asemel püüdnud rohkem jalutada jms.
Oma lõputöö sain ka valmis ja esitatud grinning smiley, seega nüüd rohkem aega, et endale korralikult süüa teha. Järgmisel nädalal tahaks juba suuremat miinust näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. May 2012, kl 13.02

Tänaseks on minu näit täpselt 62kg(-1,5kg). Eelmise nädala trenni kokkuvõte: jooksin 30,53km (1,5km plaanitust vähem); täiskükke 220; burpeed 110 ( [www.youtube.com] ) ja mõned harjutused kõhulihastele. Ma ei viitsi toite kirja panna ,seega pole teadlik, kui palju ma söön sad smiley
Sel nädalal on treeningplaanis 4 jooksu: 5km+12km+5km+12km ja süvalihastele harjutused.
Meil siin päris palju jooksusõpru thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Kuupäev: 23. May 2012, kl 16.41

Tere!

Kas võiks ka teiega liituda??? spinning smiley sticking its tongue out Tahaksin väga ennast proovile panna.
Kaalu oli eile hommikul 86,5
Pikkust on mul 160cm

Ei usu et just 5kg suudan maha võtta kuid mine tea äkki siiski ... tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Kuupäev: 23. May 2012, kl 17.08

Tere.
Soovin ka liituda kui veel saab. Pikkust 178 kaalu 88,5.
Olen püüdnud üksi juba 2,5 nädalat kaalust maha saada, kuid ei ole õnnestunud.
Äkki õnnestub siin koos...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: sisalik1
Kuupäev: 24. May 2012, kl 09.55

pirle, Sa oled ikka väga tubli, on ikka kasu küll jooksmisest ja trennist üldse.
Mul nüüd 2 väga korralikku päeva seljataga ja super hea on enesetunne. Järgmisel nädalal ootan väga head tulemust, sest 3 nädala pärast mul sõbrannadega kolmeks päevaks puhkama minek ja tahaks ikka kenasti vormis olla.. riided võiks selga mahtuda jälle smiling smiley
Täna õhtul jälle jooksma kindlasti ja siis veel ca 30min lihastreeningut peale.

Lisasin Kiisumiisu ja Kriimuriimu ka meie tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.