Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: vilmake
Kuupäev: 24. May 2012, kl 11.15

Tere! vabandused, ei saanud õigel ajal kaalu sisestada. 76,5, seega +200. Pole ka ime, mitmed sünnad ja ka rõõmu.Sain neljakordseks vanaemaks. Tütretütar! Olen nii õnnelik!!! Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: vilmake
Kuupäev: 26. May 2012, kl 09.44

Tere! Kahjuks ei ole saanud ühendust võtta, kuna internetiga oli probleem. Minu kaal oli 76,5, seega +200. Pole hullu, sest oli mitu sünnat. Rõõmusündmus aitas ka kaalutõusule kaasa, olen nüüd neljakordne vanaema. Sündis tütretütar. Olen nii õnnelik!!! Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: vainokas
Kuupäev: 29. May 2012, kl 07.02

Tere hommikust!

Minu täna hommikune kaal 70.2 kg! Ma küll täpselt pole kindel, kuidas mul nii palju õnnestus nädalaga alla võtta, aga ju siis regulaarne söömine/vee joomine/trenn on end ära tasunud spinning smiley sticking its tongue out Loodan järgmisel nädalal juba 6ga algavat numbrit ette kanda winking smiley Motivatsioon igal juhul väga hea hetkel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Kuupäev: 29. May 2012, kl 10.59

Tere,
minu tänane kaal on 59,4 kg. Seega siis +0,1 kg. Kui suudan oma kaalu niimoodi hoida on ka tegelikult hea, sest tegelikult on minu jaoks kaalu alandamine alati pikk ja vaevarikas.
Hakkan juba aru saama, et jaanipäevaks ma oma soovkaalu kindlasti ei saa. Samas on teie kõigiga siin nii hea duellitada. Ilma selle duellita poleks ma sedagi alla võtnud, mis siiani läinud on smiling smiley.

Loodan, et teistel läks sellel nädalal paremini!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: Katerkat
Kuupäev: 29. May 2012, kl 11.08

Tere. Minu hommikune kaal oli 71,2. Nädala kadu seega 600 gr. Ei jõua juba ära oodata, mil kaal 6-ga algab. Number 38 rõivas hakkab tasapisi selga minema smiling smiley Kaks kuud tagasi võis sellest vaid unistada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. May 2012, kl 12.18

Minul läheb kirja 61,5 kg. Tulemus oleks parem olnud,kui eurovisiooni vaatamisel oleks šašlõkki ja vaniljejäätist küpsetatud banaaniga vähem söönud winking smiley
Eelmisel nädalal jooksin kokku 34,18km + 170 burbeed + 1,5h lihastrenni. Homme hakkan kodumaa poole sõitma smiling smiley ja laupäeval on juubelile minek, seega jääb sel nädalal 1 trenn ära. Loodan,et saab vähemalt ülejäänud 3 trenni tehtud (5km +12km +18km). Juba 3,5 nädala pärast on ju poolmaraton.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: Miizu
Kuupäev: 29. May 2012, kl 12.39

Minul pole millegagi hõisata - kaal oli täna hommikul 64,6 kg. Eesmärk on paigas aga puudu on vist tahtejõust ja tugevast iseloomust ahvatlustele EI öelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Kuupäev: 30. May 2012, kl 07.36

Tere.

Minul siis kaal näitab samma 86,5 sad smiley Nii kurb kohe. Kuid ega ma peale söömise midagi muud ei teinud ka. Mõtlen trenni selle all. Peab hakkama seda ikka tõsisemalt võtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: KKats
Kuupäev: 30. May 2012, kl 15.37

65,5 sad smiley. Jaanipäevaks -5 kg jääb nii päris kaugele, kuid vähemalt on väike miinus, mitte pluss. Kadestan Pirlet, kes selliseid vahemaid jõuab joosta grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: sisalik1
Kuupäev: 30. May 2012, kl 16.50

Minu kaal siis 56.7.
Kuna vahepeal oli väike tõus, siis ei ole väga hull.
Jaanikpäevaks ilmselt 52 ei saa, aga 54 oleks ka väga hea.
Sel nädalavahetusel plaanis suurpuhastus, mistõttu kaal peaks langema, sest ei ole näha grillimisi-veinitamisi jms.
Katsusin ka trenni teha, kuid kuidagi jooksu-jaks on nõrk. Kui suusatamas käisin paar aastat tagasi pea igal hommikul, siis panin midagi tempokat kõrva mürtsuma ja jaksasin kohe poole rohkem. Pean seda ka jooksmise puhul katsetama.
Teisipäeval loodan väga 55-ga algavat numbrit näha.
Üle kolme nädala veel aega jaanipäevani, seega kõik on võimalik!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: elena26
Kuupäev: 30. May 2012, kl 19.30

Liituksin kah, kui ei ole väga hilja! Pikkust 169 ja kaalu 73 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: teltsik
Kuupäev: 31. May 2012, kl 17.44

Ei julgenud oma kaalu teatada, sest sõin sel nädalavahetusel ikka korralikult ja ka kaal näitas seda: 60,3 kg sad smiley Aga no järgmine nädal tuleb raudselt miinus! Ma luban! Selle nädala esimesed kaks ja pool päeva on läinud ilusti.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: vainokas
Kuupäev: 05. June 2012, kl 07.43

Tere!

Ära tegin! Täna hommikune kaal: 69,3 kg hot smiley Pole üle 2 aasta juba nii vähe kaalunud ja olen esialgu ülimalt rahul smiling smiley

Edu kõigile teistele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Kuupäev: 05. June 2012, kl 07.48

smiling smiley Olete kõik tublid olnud. Minu tänane kaal on 58, 9 kg, mis on eelmise nädalaga võrreldes 0,6 kg vähem. Olen väga rahul ja loodan, et ka kõigil teistel on põhjust kaalulanguse üle rõõmustada.

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Kuupäev: 05. June 2012, kl 07.51

Oih... mu kaal langes siiski 0,5 kg võrreldes eelmise nädalaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: Katerkat
Kuupäev: 05. June 2012, kl 08.50

Raporteerin: tänahommikune kaal oli 70,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: teltsik
Kuupäev: 05. June 2012, kl 10.04

59,6 kg. Jaanipäevaks -5kg on muidugi unistus, aga vähemalt miinus, mitte pluss sel nädalal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: KKats
Kuupäev: 05. June 2012, kl 11.19

65,1 ehk siis nädalaga -0,5 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: sisalik1
Kuupäev: 05. June 2012, kl 12.46

Tore, et kõigil kaal langenud on! Minul siis 56.2- läheb tasa, aga targusmiling smiley
Enesetunne on mõnus, kuigi kaotus ei ole suur, siis tunnen, et olen hoogu sisse saamas ja kahe nädala pärast mahun vanadesse teksadesse!
Lisasin andmed ka tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Kuupäev: 09. June 2012, kl 17.07

Tere.

Nii ma siis olen 500g kõhnem spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Kuupäev: 09. June 2012, kl 17.08

Tere.

Nii ma siis olen 500g kõhnem spinning smiley sticking its tongue out seega 86kg thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: Katerkat
Kuupäev: 12. June 2012, kl 08.34

Kaal täna 69,4 kg. Nädala kadu on 1,8 kg, pole paha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Kuupäev: 12. June 2012, kl 08.50

Väga tubli, Katerkat smiling smiley! Minu tänane kaal on 58,6 kg. See on ilma igasuguse trenni ja pingutuseta. Kaotus eelmise nädalaga võrreldes küll ainult 300 grammi, kuid aeglaselt läinud kaal pidigi püsivam olema grinning smiley.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadifrett 12.06.2012 08.51.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: vainokas
Kuupäev: 12. June 2012, kl 08.57

Tere!

Väga tublid olete! thumbs up

Minu tänane kaal 69.3 kg ehk siis sama, mis eelmisel nädalal. Suhtun asjasse rahulikult, kuna võtsin enne siiski kahe nädalaga üle 2 kg maha ja lohutan nüüd, et keha harjub ning loodetavasti jääb tulemus püsima ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: sisalik1
Kuupäev: 12. June 2012, kl 09.11

Tõsiselt tublid oleme!
Minul tänane kaal 55,5, nädalaga -700g ja väga rahul.
Ca 1,5 kg veel ja siis olen enda keha kohta päris heas kaalus. Olen ka trenni teinud, seega keha natuke rohkem trimmis ka.
Sel nädalavahetusel ootab ees vahva mõnepäevane naistekas, seega 4 päeva veel aega end ilusamaks treenidasmiling smiley
Pidage vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: sisalik1
Kuupäev: 12. June 2012, kl 09.19

Lisan ka tabeli:

()Tabel - 5 KG()

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. June 2012, kl 14.26

Eelmine nädal polnud mul ei netti ega kaalu. Olles Eestis reisin palju ringi ja söögiisu on mega suur.Treeningud on kõik sujunud plaanipäraselt. Kahe nädalaga jooksin kokku 77,5km + natuke jõutrenni ja pulsikell näitab ,et kulutasin 6172 kcal-it, aga kaalu nr. püsib paigal 61,4kg so.paari nädalaga ainult -100g. Enne poolmaratoni ma söömist piirama ei hakka- jõudu on ju vaja winking smiley
Aga teie olete tublid, supper tublid! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Kuupäev: 13. June 2012, kl 06.07

Tere.

Mina siis jälle seisan ehk 86kg. Eks vast sellepärast et on olnud kahed katsikud kus oli oi kui palju head ja paremat süüa grinning smiley Nüüd siis veel jäänud kaks nädalat ja no äkki siis teeks proovi lõpusirgele ikka -5 kg hakkama saada. Mis tähendab kõva trenni ja magusale EI ütlemine. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: vainokas
Kuupäev: 19. June 2012, kl 09.29

Tere.

Täna viimane kaalumine ja kaal näitas 69 kg! Olen väga rahul kokkuvõttes. 69 kg oligi eesmärgiks jaanipäevaks, aga enne duelliga liitumist arvasin, et ma vist ei jõua seda nii kiiresti saavutada, aga läks täpselt nii nagu ma tahtsin smiling bouncing smiley

Nüüd sõin šokolaadi ja pisut lumemarja jäätist. Eile õhtul oli jube magusa isu, aga õnnestus tänase hommikuni oodata. Arvan, et seetõttu õnnestuski nii palju alla võtta, et ma magusaga tagasi tõmbasin. Tuleb välja, et mul ikka on oskus "ei" öelda the finger smiley

Nüüd saab pärast jaanipäeva 65 kg poole liikuma hakata tongue sticking out smiley

Edu teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jaanipäevaks -5kg
Saatis: Miizu
Kuupäev: 19. June 2012, kl 10.34

Oeh, kui tublid te kõik olete olnud! Minul pole kaal langenud - täna oli ka 64,1 kg. Seega pole oma eesmärki jõudnud jaanipäevaks täita. Igasugu ahvatlusi on olnud ja ei suuda kuidagi EI öelda. Aga püüan suvel ikka lahjemaid toite süüa ja vaikselt eesmärgi poole püüelda.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.