Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7
Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 26. May 2012, kl 19.44

Algas siis eelmine nädal uus duell. Esimese nädala võitis dieedipäevik - tubli, palju õnne!!! (Loodame, et pole ikka kaalu vigawinking smiley) Kui pean midagi muutma või teisiti tegema, siis andke aga teada. Meelekindlust nüüd järgnevaks nädalaks.
1. nädal

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 27. May 2012, kl 18.08

Minumeelest on väga hea (Y)

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 27. May 2012, kl 18.52

Kõik on vägea hea!

Õnnitlused võitjale ja kõigile,kel kasvõi natuke kaalu alla läinud,tubli saavutussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 28. May 2012, kl 07.02

Tere kõigile duellitajatele !
Olen jälginud küll uute lahingute puhkemisi aga millegi pärast jäi mul teie lahingu algus märkamata. Kas olete nõus ühe duellitaja veel lisaks võtma ?

Kui jah, siis panen siia igaks juhuks kohe ka oma numbrid kirja... 25.05 kaal 79,7kg / pikkust 164cm / eesmärgi seaks 70 peale.

Olen 5 kuud juba kaalu langetamisega tegelenud ,selle ajaga langetanud 11 kg ...aga seda mitte siin foorumis smiling smiley
Siia kolisin alles hiljuti ja hea meelega liituks mõne selle foorumi duelliga spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 28. May 2012, kl 13.56

Ma usun küll, et me võtame kampa, mina vastu pole............

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 28. May 2012, kl 14.35

Mina olen ka poolt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: katzi
Kuupäev: 29. May 2012, kl 16.25

Hei..kuidas teil läheb.....oh ma ei tea mul koguaeg nälg ja selle asemel et langetada hoopis tõuseb kaal, ja pärast jälle masendus peal, jõulude aeg oli kaal 72. oleks see jäänudki nii ja oleksin tubli olnud, siis praegu oleks 75 asemel ilus number...aga näed kuidagi ei saa, aga noh eks peab uuesti proovima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 29. May 2012, kl 17.47

Miinul minema väääega Hästi! smiling smiley Huvitav kaua see edu kestab.. Aga noo, viimane aeg ka neil kilodel kaduda.. the finger smiley Pole eriti liikuv ka.. Vahel mõtlen , et läheks välja,,, aga tegevuseni ei jõua kuidagi.. Jõudu ja Jaksu kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 29. May 2012, kl 17.55

Vaikselt ja haiglaselt läheb sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 29. May 2012, kl 21.15

Mõtlesin eile just, et teil siin päris korralik hulk duellitajaid koos aga keegi ei ole siia teemasse mitte midagi kirjutanud. Mõtlen siis sellist vaba-loba. Kuna ma ei ole suutnud tervet kaaluabi.ee lehekülge veel otsast lõpuni läbi töödelda , siis hakkasin juba kahtlema , et äkki see teemajaotus siin on ainult numbrite ja tabeli estamiseks smiling bouncing smiley . Leidsin ka grupi kogunemise teema üles aga selle lõpus ilutses kenasti, et "teema lukus" spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 30. May 2012, kl 09.13

Nädalavahetus läks täiesti käest ära, nüüd mõtlen, et huvitav, millega see reedene kaalu nr "üllatab". Krt küll.. kuidas saab nii, et kui on külalised, kes head paremat toovad ja toredas seltskonnas istumised-üritused, siis ei aja endale sisse kõike, mis laual ja veel rohkemgi - tavaliselt jääb ju järgi ning siis on mitu päeva head-paremat vaja süüa, ära ei vii kuhugi ja ära visata ka ei raatsi. Mis on teie nipid sellises olukorras või kuidas ennast motiveerite korralik olema?

Meil ju teemagi - et jo-jotamine ära lõppeks ning soovkaalu ikka kätte saaks smiling smiley

PS Mis pidevasse blogimisse puutub, siis tegemisi on suhteliselt palju ja iga päev lobisemas käia ei ole mahti, kuid vahel saab ikka lugeda ning kirjutada ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Zen
Kuupäev: 30. May 2012, kl 09.25

Eelmise nädala -1,2 kg vist oli minu jaoks piisav kaalukaotus, et nüüd mitte pingutada sad smiley 2 päeva on veel jäänud kaalumiseni, ehk jõuab midagi päästa ja paarsada grammi ikka miinust saada.
Kas kellelgi teisel on veel nii, et kaalulangetamise plaan tuleb meelde alles siis, kui järjekordselt oled nagu muuseas paar võileiba ära söönud. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 30. May 2012, kl 09.31

Seda, et unustan, et ei või süüa "seda" ja "seda" on palju juhtunud. Kuid praegu ma toitun teadlikult.. Ei ole apsakaid juba mitu päeva olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 30. May 2012, kl 13.27

Mul on täna juba veidi parem, aga nüüd jäi laps ka haigeks ning tegelema nii enda ravimise kui ka tema põetamisega smiling smiley Kaalu loodan reedeks ikka veidi miinusesse saada, siiani täitsa OK läinud smiling smiley

Kes palju teeb, see palju jõuab grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. May 2012, kl 14.08

Täna nii vihmane ilm, et peab hakkama omale juurikaid lõikuma kaussi, muidu hakkab varsti külmkapi uks käima. Vaja dipikaste juurde teha ja nii mõnsa krõmpsutadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 30. May 2012, kl 14.30

Mul täpselt sama, ilm nii jube, et käin kõikaeg külmkapis, uks kinni-lahti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: katzi
Kuupäev: 31. May 2012, kl 08.23

Minul on koguaeg nii, et söön asja ära ja siis hakkan mõtlema, et no seda ma poleks küll pidanud suhu pistma, et ise tahan kaalu langetada, just hakkasin siin mõtlema, et mul on aasta täis sellest kui olen kaalu jälginud ja selle ajaga on maha läinud ainult 8 kg, vahepeal oli muidugi juba rohkem aga siis ma suutsin edukalt kõik tagasi süüa, 8 kg on küll vähe, aga samas ikkagi veidike, kuigi mõned võtavad selle sama kg kuuga maha, siis mõtlen küll, mida ma see aasta otsa teinud siis olen, aga noh pole miskit teha, tuleb rahul olla, olen täna siis jälle 24 tundi tööl, tellisin endale lõunaks riisi-kanasuppi, aga muidugi pidin ka kaks õunasaiakest kohvikust kaasa ostma, kuigi ma ei tea milleks, loodan et suudan vastupanna ja jättan hommikuks, tavaliselt ma ikka hommikuti luban endale saiakest vahepeal, et siis suudab organism selle ära kuulutada, tegelt olen ma üldse hull magusasööja, sokolaadid, jäätised sefiirdi...kartulivahvlid, need kõik nii head, et neist ma küll loobuda ei suuda,õnneks ei lähe enam nii nagu vanasti, et mõni päev, terve sokolaad, kummikommipakk, siis veel krõpsud, et kui neid tahan võtan natuke ikka igapäev, aga ei söö nii palju...nv ootab ees vanaisa 70-aasta juubel, vanaema toidud mis ta teeb on nii head, aga kaloritest ei tahaks sel puhul rääkida, õlis küpsetatud lihapirukad, ma loodan et suudan piirtuda, praega, mis koosne toorsalatist, karbonaadist ja kartulist ja tükikese kringliga, aga muidugi see kringel on super hea ja siis tahaks kartulisalatiti, ja singirulle ja veel muidu asju, aga eks vaatame kuidas läheb, kui igat asja ainult maitsen siis pole vast väga hull.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 31. May 2012, kl 14.57

Mul oli täna lõpuks isu millegi hea järgi nii suur, et meenus kodus olev piparkoogitaigen ning asusime lapsega küpsetama smiling smiley Küll oli heaa (Y)

Varem sellepärast ei teinud midagi, et oleme haiged ja pole saanud välja miskit tooma minna koogi jaoks grinning smiley Homme tuleb ema, see niikuinii jälle toob mingit head omatehtud küpsetist kaasa tongue sticking out smiley


Terve ndl.vahetus alates homsest saab lapsega Pirita Velotrekil mässatud seoses Võimlemispeoga grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 31. May 2012, kl 17.42

Täna õhtu sõin kõike, mida poleks tohtinud süüa. Vot tak!

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 31. May 2012, kl 19.51

Mina kaa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Mimmi
Kuupäev: 01. June 2012, kl 06.51

Tere hommikust!!
Tänane kaal siis 77,4 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 01. June 2012, kl 07.06

Hommik, minu tänane kaal 55,6kg smiling smiley


Ilusat ja teguderohket ndl.vahetust kõigile, mul on jooksmist küllaga seekord grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Zen
Kuupäev: 01. June 2012, kl 07.13

75,0 sad smiley
aga eks ma teadsin seda ette, järgmine nädal luban olla tublim.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 01. June 2012, kl 07.44

Hommik!

Tänane kall 69 kgsmiling smiley
Tuju on väga hea,jälle nädalaga 1 kg vähemsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 01. June 2012, kl 08.27

65,7kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 01. June 2012, kl 08.41

Dieedipaevik, tundub, et eilne kõige söömine ei mõjunud halvasti Sle?? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 01. June 2012, kl 08.41

Kõik on niii tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 01. June 2012, kl 08.54

Mõjus ikka küll. Neljapäeva hommikukl oli kaal ilus 65,1.. Nüüd oli 600g juures.. Aga ma ei nukrutse smiling smiley Täna sõin juba kenasti köögivilju ja tükk sinki hapukoorega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 01. June 2012, kl 09.22

Ma ajasin piparkooke sisse ja õhtul hilja veel kanafileed (pole halb), aga seda kõike liiga hilja smiling smiley Mu organismile ei meeldi liiga hilja söömine, isegi porks või värske kurk (mis iseenesest ju OK) - lihtsaLT EI meeldi ja kohe hommik kaal kõrgem grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 01. June 2012, kl 09.28

Mul ka tekkinud harjumus, et hilja õhtul ei söö.. aga noo poes käidi nii hilja ja süüa perele nii hilja.. et pidi kohe head ja paremat, mida ammu söönud pole õgima.. muidu mu viimane söömaaeg on umbes kell 4.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.