Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 01. June 2012, kl 10.00

Tere.
Minu tänane kaal on 81,4kg. Nutma tahtis ajada see näit. Aga julgen siiski arvata, et tegemist ei ole rasvarakkude lisandumisega. Eelmine nädal läbisin ma jalgsi 62km ja rulluiskudel 23km. Samuti suutsin ma paaril päeval isegi toitumise ideaalsesse tasakaalu viia. Olen kasutanud ka treeningutest tulevaid kcaloreid, seda siis ainuüksi selles hirmus, et keha ei läheks mingile säästureziimile. Samas ei ole ma iga päev neist kõiki 100% ära kasutanud.
Siiralt loodan, et organism lihtsalt mingil põhjusel hoiab hetkel vedelikke kehas rohkem kinni ja paari päeva pärast langeb kaal tagasi oma endisesse normaalsesse langemise graafikusse. Ma väga väga väga väga tahan loota , et see nii on. Muidu on minu viimase kolme nädala "töö" kõik nullis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 01. June 2012, kl 10.45

Kuna tegemist on jo-jo-tajate duelliga , siis äkki viitsite siia kirjutada, et kui kaua ja milliste kaalukõikumistega teil on tulnud minevikus võidelda. Millised on suurimad ja väikseimad numbrid mida olete oma kaalul kunagi üldse näinud ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Zen
Kuupäev: 01. June 2012, kl 11.13

Hea meelega Siux smiling smiley
Umbes 8 aastat tagasi kaalusin 59kg, väga hea oli olla. Kontoritööga lisandus salaja paari aastaga 10kg. No õnneks siis sain pidama. Siis mõna aasta kõikus kaal 68 - 75kg piires (suve lõpus 68, pärast jõule 75 smiling smiley )
4 aastat tagasi lisandus mu kaalule rasedusega 30kg, suutsin aastaga selle kõik hävitada. Kui laps sai aastaseks kaalusin 74kg, mis tähendas mu jaoks raseduseelset kaalu. Järgmise aasta jooksul kui tööle naasesin lisandus järgjekordselt 10kg sad smiley, mille järjekordselt nüüdseks olen alla saanud. Aga loomulikult tahaks saavutada jälle ideaalkaalu ja lõpetada selle alalise "natuke suur ja pehme" oleku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 01. June 2012, kl 14.27

No ma siis kirjutas ka natuke smiling smiley Kooliajal olin ca 55-58 kilo, aga ikka peeti mind miskipärast paksuks või arvasin ma seda ise, kes seda enam mäletab. Kohe peale koolilõpetamist sügisel abiellusin ja veebruaris 2003 sündis esimene laps, peale tema sündi kaalusin ca 70kg, midagi väga süüa ei võinud (laps oli allergiline) ning kaal langes sedasi ilusti 65kg juurde, mis oli sel hetkel normaalne mu jaoks. Teise lapsega olin raseduse lõpuks 83kilo, haiglast väljudes oli sellest alles 77kilo. No ega ma midagi suurt ei teinud (mees oli olemas ja kelle jaoks ma ikka vaeva peaks nägema), jalutasin küll palju, aga kuna meil oli maja all kohe toidupood kus imemaitsvaid saiakesi müüdi, siis lapse lõunauinaku ajal olin igapäevane külaline ja 2-3 saiakest ära süüa polnud probleem, sedasi see kaal kasvaski 80kilo peale vaikselt ja sinna ka jäi sad smiley

Kõik sai alguse 2a6k. tagasi! Mu Elus tekkisid muudatused ehk siis lihtsamalt õeldes, otsustasin alustada uut elu koos lastega ja viskasin mehe kodust välja (JH just nimelt viskasin, sest see oli minu korter ja kõik). Olin töötu ja kahe lapsega suures korteris. Läks kuskil 2 kuud kui sain tööle ja elukvaliteet hakkas paranema ja usun, et kaal just sellest hetkest pingelanguse tagajärjel langema hakkas. Aasta pärast Aprill 2011 olin 69kilo ja mu ellu tekkis Märts 2011 uus armastus, avastasin, et olen siiski paks&äkki talle ei meeldi see ja ega ma ise ka hästi end tundnud smiling smiley

Liitusin kaaluabiga ja hakkasin vaikselt ka tervislike eluviiside peale mõtlema, Juuli 2011 lõpuks olin alla saanud 11,5kilo (4-kuuga) - kaalusin 57,4 ning siis veel 2kilo läksid Novembriks 2011. Kaalusin 55,4kg , ise megarahul kuigi tervis läks käest, vererõhk langes eluohtlikult madalaks ja hakkasin kokku kukkuma sad smiley Aasta alguseni siis ei piiranud endale midagi (pingeid oli ka piisavalt ja see ajas sööma), et vaid enesetunne parem oleks ja mõtlesin, et kuni kaal on kuni 60kilo olen rahul - peaasi et saaks inimese moodi end tunda smiling smiley Aga 60kg tundsin end jälle liiga suurena ja nii ma siis nüüd olengi 6-kuu jooksul sedasi vastavalt tervislikule seisundile püüdnud saada 55kilo taas kätte, kord tõuseb 2-3kilo (kui õhtusöögid liiga hilja peale jäävad) ja siis jälle langeb smiling smiley

Väikseim kaal on olnud 55,2kg, peale suurt vedelikukadu smiling smiley

Vot sedasi!


N

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 01. June 2012, kl 17.29

66.5spinning smiley sticking its tongue out
praegu pole aega pikemalt kirjutada

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Maila
Kuupäev: 02. June 2012, kl 09.57

Tere Kallid jo-jo-tajad! Tahtsin eile sisestada oma kaalu reede hommikul, aga kuidagi ei saanud kaaluabi lehele, hommikul. Pärast tööjuures ei olnud üldse mahti patsiente vooris koguaegwinking smiley Pole siin jah ammu oma toidukoguseid kirja pannud, aga tegin omale ühe lillkapsa päeva maitserohelistega dipikastmega. Päris hästi mõjus ja kõht paremini ka töötas. jõin 100% suhkruvaba mahla granaatõuna, kirsi ja maasika. täitis kõhtu ja tatrakrõbuskid tomatiga kogu mu toit. Päris hästi täitis. Saiakestega mul eiti sinasõprust pole ja kui, siis tööjuures 1 porgandi või -sibula piruka võtan lõunaks. Minu eelmine nädalavahetus läks Pärnus lauldes Rahvusvahelisel koorifestival-konkursil , ja saime kooriga So-Le-Mi-Jo (reklaamikstongue sticking out smiley) hõbediplomi vääriliseks. Sõin normaalselt ei liialdanud. Kaks õhtut sai 5 tundi tantsu vihutud (rumbat,sambat jne, polkat). Ikka korralikult et kleit lausa märg seljas. Peale selle koguaeg jala käidud ööbimiskohast 30 min oli esinemiskoht. Peokoht 45 min Igati vahva nädalavahetus. Täna veel koori 10 aasta juubelikontsert ja pärast pidu. Üritan kaaluga mitte liialdada. Sai nüüd pikalt lobisetud.
NB! Otsisin selist produkti poest nagu on kookoserasv no ei leidnud selverist, ja rimist. Või ei osanud vaadata. See aitab ainevahetust kiirendada ja samas ka kaalust hästi alla võtta. Kas keegi oskab öelda millisest riiulist peaks otsima winking smiley või kaubandusketist oleks seda müügil. oleksin tänulik. Nii minu numbrid nüüd smiling smiley 65,2 vist tsipa alla, aga no tasa ja targusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 02. June 2012, kl 10.22

Tere, minu kaal on kinni kiilunud.....vist....järjekordselt näitas eile hommikul 81,1. Kuigi tegelikult sõin rohem kui lubatud kahel-kolmel päeval, päevikut täitsin vist kahel päeval, kuid tundsin oma pükstest, et asi pole kõige hullem.......Järgmine nädal täidan korralikult päevikut ja üle ei söö ja saan tabelisse ka esimese miinusesmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: katzi
Kuupäev: 02. June 2012, kl 10.51

hei minu kaal 75,6 kg, ala ainult 100 g aga vaikselt hakkab edenema, kuigi täna suur sünnipäev ja tahaks kõike head ikka süüa, aga eks näha ole, kuidas see kulgeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 02. June 2012, kl 11.00

minu jo-jo on nüüd nii, et 72 kg on ehk siis rohkem, kui alustades.

Olengi kõikunud kogu aeg 60-72 kg vahel, viimased mitu aastat küll 65 ja 72 vahel, nüüd ei saa kohe kuidagi järje peale. Nagu külalised või üritused on, on kogu asi nullis jälle. See on mingi psühholoogiline teema, millega on vaja tegeleda. Eile oli jälle suur üritus ning tänasest proovin end järje peale saada. Koos teiega loodan sellest nõiaringist välja pääseda..

Maila, mina olen kookoserasva ainult ökopoodides müügil näinud. Võib-olla on kuskil mujal ka, aga ei ole silma hakanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: james
Kuupäev: 02. June 2012, kl 14.48

Tere, minu selle nädala kaal taas 68,2. Ni, et alguses tagasi kahjukssad smiley Eks sai end eelmine nädalavahetus käest lastud ja kuna olin natuke tõbine ka siis ei tulnud ka trennist miskit välja. Ehk järgmiseks korraks on parem tulemus ette näidata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 02. June 2012, kl 16.40

Ma olen umbes 90% kindel, et uuel nädalal tuleb pluss.. Jo-Jo!

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 02. June 2012, kl 20.42

Kaldun, Dieedipaevik, ise ka seda enda puhul arvama, kuidagi on selline imelik tunne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. June 2012, kl 08.31

Tere hommikust! Siit tuleb meie tabel. Naerulind, palju õnne, tegid sellel nädalal meile ärathumbs up

2. nädal

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 03. June 2012, kl 10.03

KrrNrr, nii tubli oled smiling smiley aga ma OTSUSTASIN (tegelikult juba eile), et aitab.. vaja ikka võiduka lõpuni minna. Lootus sureb viimasena, eksjusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 03. June 2012, kl 10.49

Super smiling smiley Kui tahta saab üle igast mäest winking smiley

Loodan väga, et ka uuel ndl. suudan vaatamata haigusele end liigutada ja natuke allapoole kaalu saada, et ikka Jaanipäevaks 55kg olla smiling smiley


Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. June 2012, kl 13.34

Naerulind, sul ju ainult 600 gspinning smiley sticking its tongue out jäänud......ja minul ahjus suur plaaditäis rabarberikookismiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 03. June 2012, kl 19.25

Täna on mul selline kiire päev olnud ja söödud kõigest 1000kcal, aga tunne on selline, et oodata on plussi sad smiley Söönud omastarust isegi palju (sealhulgas kooki ka natuke), aga jõudsin Võimlemispeolt alles 19.30 koju ning loomulikult sõin keefiritarretist ja Mesikäpa küpsise, et vähemalt midagi kõhtu täidaks (teades, et minu organismile ei meeldi õhtune söömine, arvangi et on pluss).


N

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Maila
Kuupäev: 04. June 2012, kl 12.15

tänudwinking smiley eks ma uurin

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Maila
Kuupäev: 04. June 2012, kl 13.01

Armas Naerulind! Kas sinu kehakaal on vastavuses ka pikkusega? Kui ei, siis ka kehakaal on vastavalt vanusele. Kõik ei peagi olema mingid piitspeenikesed, sõltuvalt ikka kehatüübist. kes on tugevama ja suurema luustikuga, ei saagi nõuda ei tea mis kerget kaalu. Inimesed ka jaotuvad erinevateks kehatüüpideks ja vatsavalt sellele on ka kehakaal. Vaagnaluid ju peenemaks ei ole võimalik lihvida. Kehakaal ongi vastavalt ka enesetunde küsimus. Tuleb end rohkem armastada ja enesesse usku arendada. Oleks ju igav kui kõik oleks ühesugused, puudulik toitumine ja liigne dieet on teistmoodi kahjulik, võib ka lõppeda anorexia või buliimiaga. Olen kokku puutunud selliste patsientidega, olen näinud kuidas nad jalapealt kokku kukuvad. Pole eriti meeldiv. Kusjuures minu kadunud ämm oli ka selle ohver. Ta kaalus oma 160 kg 35 kg, lakkasid töötamast neerud ja süda. Ta õgis ja oksendas. Potitäis suppi polnud probleem päevas süüa. Pea dieeti mõistlikult ja pigem on vaja seda saavutatud hoida mitte allapoole veel lasta. Kui sa pole modelli tüüpi, siis sa ei saagi end piitsutada, kui ta rohkem ei lähe. Mõtle kas tahad olla, ilma rindadeta ja tagumikutawinking smiley ja näha välja nagu elav skelett. arvan siiski , et tahad olla kaunis nainewinking smiley Edu ja päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 04. June 2012, kl 18.26

Maila - Sul on täitsa õige jutt, aga kasvõi kord võiksin selle 55kg tunde kätte saada (tegelikult laupäeva hommik oli kaalul 55kg, ei teagi mismoodi) ja hetkel ma tunnen end täiesti normaalselt, ei näljuta ning tervis ei jama smiling smiley
Kusjuures ma olengi mõelnud, et rohkem ei ole mõtet - 55-56kg on (Y), söön korralikult ja dieeti nö. ei pea smiling smiley Pigem olen siin, et hoida seda, mis aastatega saavutatud grinning smiley Ja elan Teile kaasa, kõik on nii motiveerivad mõtted ja tekitavad tahtmise Teiega siin duellitada smiling smiley

Mu pikkus on 163cm ja ideaal oleks nagu 53kg ühtede tabelite järgi ning 58,6kg teiste smiling smiley

Puusa-taljesuhe on mul ka paigas, seega ongi nii, et midagi väga langetada ple. Homme ma lähen taas kehaanalüüsi, aga seekord mahukamasse ning vaatan selle põhjal kuidas edasi smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 06. June 2012, kl 20.17

Nii..ülehomme kaalumine, kuidas jo-dega on? smiling smiley Minu seekordne jo tõotab miinusmärgiga tulla, aga ongi miinuse järjekord ju grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 06. June 2012, kl 21.06

No minul hetkel stabiilne smiling smiley Aga tänasest tõstsin kalorite hulka 1600kcal peale, näis siis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 07. June 2012, kl 07.47

Mul tuleb tugev +, olen söönud, päevikut pole viitsinud täita ja tagatipuks kukkusin kodus trepist alla, nii et pole midagi liigutada ka saanud, ei kõndida ega aiatöid teha......

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: katzi
Kuupäev: 07. June 2012, kl 20.08

Hei. annan enda kaalu nr täna, esiteks sp, et täna olnud mega masenduse päev ja suutsin kuni õhtuni vastupanna söögile, aga õhtul viskas täiega koppa ette kõik see elu, et nagu milleks see kõik ja kuna ma sõin nii hilja, siis homme on raudselt mingi kilo mul juures, kuna kõik toit veel sees ja õnneks kaalusin ennast täna hommikul ja kaal on siis 75,3, aga eriti masendav on see et kaal läheb mega aeglaselt alla, olen muidugi ise ka süüdi, sest isu süüa on koguaeg ja masendus lisab ka söömist ja nii ongi viimasel ajal kõik pepusse läinud, või tegelt üldse jõuludest saadik ei taha kaal alla minna ja on hoopis 4 kg tõusnud, aga loodan et järgmine nädal olen tublim ja kunagi peab ju motivatsioon ikka tagasi tulema...lausa häbi on et ma pole nii tubli kui teised...aga selle nädala kaal siis 75,3.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 08. June 2012, kl 06.29

Katzi, teiste tulemuste pärast ei ole vaja enda omi häbeneda. Me siin võitleme kõik pigem iseendaga ja et ise tugevamaks-tublimaks-saledamaks-rohkem iseloomuga oma toitumise suhtes saada smiling smiley

Nii..võtsin end sel nädalal kätte - käisin jooksmas, trennis, toitusin ca 1570 kcal päevas ja voila.. toimiski. Tänane kaalu nr siis 70.3 ehk -1.7 spinning smiley sticking its tongue out. Ikka väga rahul...

hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Zen
Kuupäev: 08. June 2012, kl 07.08

mina olen ka enda tulemusega rahul 73,7 ehk nädalaga -1,3kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 08. June 2012, kl 07.21

Minu kaal siis see nädal 69kg. Ehk siis väga suur miinus ja uus algus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 08. June 2012, kl 07.24

Minu täna hommikune kaal 68 kg.
Seega maas jälle 1 kg ja kokku kuu ajaga juba 4 kgsmiling smiley
Olen üli-väga rahulsmiling smiley
Pool maad veel eessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 08. June 2012, kl 08.04

supertublid ikka smiling smiley smiling smiley lepime kokku, et järgmis(t)el nädal(at)el ka miinus ja see plussi-jo on seljatatud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 08. June 2012, kl 08.58

Tere hommikust. Minu kaal täna 80,9. Lootsin küll , et eelmise ndl suur pluss on mingi jama aga ... juu siis ei olnud. Teisest küljest pean muidugi ütlema, et see nädal sai kahel päeval magusat söödud ja seda natuke rohkem kui südametunnistus oleks lubanud. Aga vaatamata sellele tuli ikka miinus ja ega see pool kilo ei olegi nii väga vähe. Tasa ja targu. Nüüd on vaja jälle 7 ette saada, siis tuleb see optimism ka tagasi spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.