Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 08. June 2012, kl 13.11

Väike parandus.. Mul ikka pluss mitte miinus

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 08. June 2012, kl 15.36

KurrNurr
pane tabelisse minu stardikaaluks 80,8 ( see oli minu kaal 18.mai) ja tõsta see 79,7 esimese nädala peale ( see oli minu kaal 25.mai). Ma usun, et kellelgi ei ole selle vastu midagi. Siis saan võrrelda ennast teistega võrdselt. Nagunii langetame me kaalu ikka enda jaoks ja ma ei pretendeeri ka ühelegi edupositsioonile. Tänud sulle juba ette ja loodan, et saad varsti ennast liikuma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Mimmi
Kuupäev: 08. June 2012, kl 20.28

tänane kaal 78,0..... tagasi alguses sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: james
Kuupäev: 09. June 2012, kl 14.37

Tervitus, minu poolt kasmiling smiley
Minu selle nädala kaal on 67,3. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 09. June 2012, kl 21.25

Reedene kaal - 55,8kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. June 2012, kl 11.23

Tere, ja siit tuleb meie tabel, palju õnne, Belissimo, sa võitsid selle nädala.
3. nädal

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 10. June 2012, kl 16.00

oi..tore.. Kuigi vaatan väikese kadedusega neid, kellel kokku rohkem kilosid kadunud.. aga ikka edasi, eksju? Jätkame miinusmärgiga jo-dega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 10. June 2012, kl 17.58

Minul miinust seekord küll polnud, aga üldjoontes olen rahul, sest tõstsin kaloraazi ja arvasin isegi, et natuke juurde tuleb smiling smiley

N

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Maila
Kuupäev: 10. June 2012, kl 20.20

Tere! loodan et mitte väga hilja, Kuna siia üldse ei pääsenud, kaal pole mul ka muutunud üks päev 200 g siis jälle rohkem 200. Liigun palju sportimisega praegu pole aega tegeleda olnud. Jalgsi käin päris palju. Olen küll puhkusel, aga muid tegemisi on palju see nädalavahetus on kogueag olnud väljaspool kodu. Sellest ka nii hilja minu andmed.winking smiley65.2

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 13. June 2012, kl 13.33

Ülehomme jälle kaalumine smiling smiley Mis suunas seekord jo-d liiguvad? smiling smiley Ma küll suht korralik, aga päevade lõikes kõigub päris palju, eks näis, kuhu reedeks pidama jääb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 13. June 2012, kl 18.27

Ei oska ennustada, kas saan lahti sellest mis eelmisel laupäeval juurde tuli, 1,7kilo grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 14. June 2012, kl 10.39

Mina olen ennast hetkel suvekodusse üle kolinud. Loomulikult unustasin ma linna maha sellised vähetähtsad asjad nagu kaalud. Nii toidukaalu kui ka tavalise kaalu. Kuni eilseni siis järgisin oma sisetunnet ja silmamõõtu , enamvähem panin ikka kirja ka. Eile tõin siis need vähetähtsad asjad ka linnast ära , nii , et homme olen platsis oma numbriga.
Natuke kahju on sellest , et linnas olles sai tehtud pikki jalutuskäike. Siin , kus suvitan, ei saa kuhugi jalutada. No lihtsalt ei ole metsaradasid ja kõik teed on tolmused autoteed. Ei lähe ju koos lastega autotee äärde jalutama sad smiley .
Järelikult tuleb rohkem aias nokitseda ning vähem süüa !!! smiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 15. June 2012, kl 07.19

eh... seekord on kaalu nr natuke kade. 70.2 jäi lõpuks, kuigi vahepeal oli natuke rohkem. Kuid -100 gr läheb ikka kirja, asi seegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 15. June 2012, kl 07.23

Hommik!

Minul kahjuks täna nulliringsad smiley
Kaal samamoodi 68 kg nagu eelmine nädal.
Tuleb tunnistada,et nädal oli väga kiire ja trenni ei jõudnudki ja näksimisi oli ka palju.
Loodame,et järgmine nädal miinus jällesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 15. June 2012, kl 09.11

Tervitused kõigile !
Minu kaal näitab mulle täna hommikul 80,3kg ( -0,6). Olen tulémusega väga rahul spinning smiley sticking its tongue out. Suvel olen üldse iga miinuse üle õnnelik, olgu või miinus sada grammi. Minu puhul on alati olnud nii, et talvel maha - suvega tagasi. Kui ma see suvi ( no kasvõi pool suvegi) suudan korralik olla siis on äkki lootust sel sügis-talvel paremalt positsioonilt edasi minna eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 15. June 2012, kl 09.22

64,9
aga mul üks kaalumine ka vahele jäänud, nii et siin on 2 nädala kaalulangus
mina olen rahuldrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Maila
Kuupäev: 15. June 2012, kl 14.49

Terekest jo-jotajadwinking smiley Olen tublisti nüüd sportinud 6km kepikõndi ja lõpus 300m kiire jooks. No see kaal pigem tõuseb ju ja söön ka nagu väehm joon nüüd küll peaaegu 2l päevas.Pole ka millegiga liialdanud. Hommikul ikka tõusnud kaal. Ei saa aru. kuskilt näha pole, et olen juurde võtud. kaal on nüd 66 kg, kas tõesti seda 3 nelja kilo on nii raskemaha võtta. Teen ju trenni ja normaalselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 16. June 2012, kl 15.56

auuuu...

NAERULIND
ZEN
KATZI
INXII
JAMES
MIMMI
DIEEDIPÄEVIK

.... üle poolte numbrid on puudu !

Mis duell see on kui pooled endast üldse märku ei anna, oma numbreid ka ei anna või annavad üle kahe nädala sad smiley
Teen ettepaneku, et üks rist tabelisse ja järgmise nädalaga tabelist välja kui inimene ei ole viitsinud üldse siia kirjutada, ega ka öelda, et ei saa ennast reedel kaaluda. Kes ei taha duellitada, ega ei ole ju mõtet vägisi ka sundida. Läheme koos edasi nendega kes tahavad eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 16. June 2012, kl 17.02

Nõus Siux-iga smiling smiley kui üks rist kirjas ja siis ka näitu ei tule, on ju tegelikult mitu nädalat vahet ning öelda ikka saaks, et olen eemal vms smiling smiley loodetavasti meid ikka jätkab rohkem..

Ja muide, oma plusse ei tasu ka karta/häbeneda kirja panna, järgmiseks korraks ongi motivatsioon suurem - olemegi ju senised jo-jotajad, kel eesmärgiks "nõiaringist" välja saada ning koos saame sellega hakkama ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 16. June 2012, kl 18.18

Mis ma teen kui pole internetti, KUIDAGI EI SAA JU TEATADA sad smiley

Liiga karmiks ka ei tasu asja ajada, kui soovite võik ka loobuda, mis toetus see selline on kui kohe karmiks muututakse? sad smiley

Kena päeva ja kaal koos riietega 56,3kg, ei teagi mis kirja panna, kui juba RISTI juhuslikult pole pandud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 16. June 2012, kl 21.46

Naerulind, ära nüüd nii isiklikult võta smiling smiley see oli arutlus ju, et kuidas ja mida teha.. smiling smiley Kõik arvamused ja ideed on teretulnud smiling smiley Ja leppisime ju kokku, et teatame näidud selleks ja selleks ajaks ning toetame üksteist smiling smiley Samas, kes otsustab loobuda - neid ei ole ka mõtet lõputult tabelis hoida, selles oli mõte smiling smiley Ikka rõõmsalt edasi ja uute miinus-jo-de poole, eksju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 17. June 2012, kl 08.56

Vau Naerulind ..... pea nüüd hoogu spinning smiley sticking its tongue out
Sa ikka võtad asja kohe väga isiklikult. Mina avaldasin enda arvamuse , tegin ettepaneku ja ootan ka teiste arvamusi, samuti sinu arvamust.
Mis on duell ? Minu arusaam duellist on see , et kõiglil on võrdsed võimalused ja kõik osalejad teevad sama asja, antud juhul siis üritavad kaalu alandada. See tähendab seda, et kõik annavad regulaarselt oma numbri. Meie oleme siin kokku leppinud selleks intervalliks 1. nädal - igal reedel. Oleme ka vastu tulnud "unustajatele ja unistajatele" ning tabelisse lähevad ka laupäeval antud numbrid.
Jah, alati ei ole õigel päeval internetti käepärast või ei ole inimesel kaalumise võimalust või ... olgem ausad, ei taheta oma pluss tulemust tabelisse anda. Aga vähemalt pooltel kordadel on see ette teada, et ei saa ennast kaaluda. Sellisel juhul oleks äärmiselt viisakas sellest ka siia teada anda. Meie tabelimeister on ka inimene. Aitäh talle selle eest, et ta selle töö enda kanda on võtnud !
Ja kui ei saanud teada anda, siis pole ju ka teab mis katastroof lahti. Kedagi ei hakata ju KOHE ära kustutama. Me ei hakka ju kustutama neid kes foorumisse ikka vahetevahel paar rida kirjutavad ja ütlevad, et sorry, näed unustasin või ei saanud vms. ehk siis duelli "aktiivseid" liikmeid.
Lugedes minu ettepanekut, siis ma pakkusin välja et tuleks kustutada need kes endast üldse märku ei anna. Olgem ausad, oleme me ju JO-JO -tajad ning see tähendab, et kroonilised loobujad. Kuidagi me peame ju välja sorteerima need kes tahavad duellitada ja need kes suure hurraaga alustavad... aga siis enam ei viitsi. Kui ei ole niipalju respecti teiste vastu, et teatada oma nädala vahele jätmisest siis ilmselgelt on ju mõtetu loota, et keegi tuleks ja ülteks " ma loobun- sest ei saa hakkama, ei taha rohkem , ei viitsi ... ".

Samuti tuletan kõigile meelde, et rohelisega märgitud nädalavõidu saab endale see kes on viimasel nädalal parim langetaja olnud , mitte see kellel on tabelis eelmisel nädalal x ja langus on kahe nädala tulemus. Seega pange ikka oma väikesed plussid ka julgelt kirja, see annab teile endale motivatsiooni pingutamiseks ja ei võta teilt ära võimalust järgmise nädala parimaks saada smiling bouncing smiley

Andke oma arvamused julgelt teada, lepime need mängureeglid kokku !

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: james
Kuupäev: 17. June 2012, kl 09.55

Tervist, minu selle nädala kaal 67,7.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. June 2012, kl 12.03

Mina olen ka Siux-ga täiesti nõusthumbs up.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 17. June 2012, kl 17.35

Selge see, et aus on jätkata nendega, kes ikka tahavad Duellitada, aga algselt võiks koos kokku leppida kuidas teeme ja arvesse võtta seda, et tõesti ei saanud edastada laupäev kella 13ks näitu sad smiley Olin netist eemal 4 päeva ja sain laupäev maal olles edastada, polnud kuidagi teadlik, et netifirmad ise blacki keeravad ja tööl tõesti ei saa ligi, sest palju muud teha sad smiley

Ühesõnaga mina ikka jätkan ja ei salga ka plussi grinning smiley


Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Maila
Kuupäev: 17. June 2012, kl 19.52

Tere! Olen eelkõnelejatega nõus, aga jah igakord ei saa portaalis olla. Ükskord oli ka portaal maas ning olen ka märku andnud. Loomulikult on see iga inimese enda südametunnistuse asi. Ei saa alati käskida ja keelata see tekitab omakorda frustratsiooni ja soovi loobuda. Katsume olla mõistvad ja saame aru ka tabelipidajast tema on suure töö tegija. Jäin jah hiljaks ja sain x kirja. peale seda ka vabandasin. Kõigile päikest ja indu jätkata. winking smiley Kuigi vahel jah +juures mis tha, selline see elu kord on tõusude ja mõõnadegawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Zen
Kuupäev: 18. June 2012, kl 09.34

Tere,

Olen kõigi teiega nõus. Paraku ei saanud minagi internetti nädalavahetusel. Anna oma näidu 74,6 praegu ja annan endast maksimusmi, et sellist viivitust enam ei juhtuks.
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 18. June 2012, kl 12.25

Vabandan, et pole kaalu teatanud.. Olin kodust umbes 300km eemal... Kuid uuel nädalal kindlasti ütlen kaalu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 18. June 2012, kl 12.41

nii tore, et enamus meist ikka alles on ja elumärki annavad smiling smiley Tabelipidaja KurrNurr, kuidas Sul..Kas jaksad ikka arvutusi pidada? smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: katzi
Kuupäev: 18. June 2012, kl 12.54

hei...mina lihtsalt ei ssaanud nv neti, aga kaal sama mis eelmine nädal ehk 75,3 kg

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.