Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Maila
Kuupäev: 27. July 2012, kl 15.13

Tere jojotajadwinking smiley Panen nüüd oma kilod kiiresti kirja, 66 kg. No kõigub pagan koguaeg, olen nüüd nädalaega kiiret trenni teinud ja kepikõndi, trenazööril kõhulihaseid treeninud ja hüppand hüppenööriga. No iga hommik alustan võimlemisega, kepikõndi olen ka teinud nii et pulss on ikka 180-190 sis on ka kasu. Plaanin minna energiakõnnile 7 km. Et vähegi motivatsiooni oleks. Töö on ikka pingeline ja ka füüsiliselt vahel kurnav.riti kui traumapatsiente on palju. Suur suvi nüüd käes ja kõigil pea hajevil. Söömisega on kuidagi asi kesine, ei ole nagu kuumaga isu. sööd marju ja jood vedelikkugrinning smiley Käisin isegi marjametsas see oli ajaviide maasikaid sai korjatud 20 minutiga 0,5 liitrit. Olid mammud nii suured, et ei tahtnud kohe lõpetada. nüüd olen lobisema jäänud. Kallid jo-jod soovin teile palju päikest ja indu jätkata. Arvud alati polegi olulised, oluline on harjumus ja enesetunnewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 27. July 2012, kl 19.25

Minu tänane number 81,2 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 28. July 2012, kl 05.41

Hommikust, sõbrad smiling smiley Mul selle nädala kaalu nr 72.0 ehk siis võrreldes eelmise korraga ikka miinus. Loodan miinuserajal jätkata - lootus sureb ju viimasena, eksju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Gunnilla
Kuupäev: 28. July 2012, kl 14.22

65,5
luban ikka et ei anna alla

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 29. July 2012, kl 20.07

Hilinenud tervitused!

Seekord kahjuks nulliring sad smiley kaal siis 66 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: james
Kuupäev: 29. July 2012, kl 21.59

Tere, mulle palun panna üks korralik X kuna olen puhkusel ja kahjuks kaalu kaasa ei saanud võtta. sad smiley Aga järgmine nädal peaks juba tulemuse kirja saama.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 01. August 2012, kl 11.27

Tervitused siitkandist, ja selline meie tabel siis........Vähemalt on mõni tubli meie seassmiling smiley

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 03. August 2012, kl 07.10

Tere hommikust! Aitäh, KurrNurr smiling smiley

Mul 72.3 sad smiley Ma ei saa aru, kuskohast see 300 gr juurde tuli, enam-vähem korralik nädal oli ja sporti ka... Aga eks jätkan, organism ei tea vahel ise ka, mida tahab ja teeb.. Kuidas teil? smiling smiley

Mõnusat suve nautimistsmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 03. August 2012, kl 11.33

Ma ei suutnud terve nädal süüa nagu oleks dieedil.. lõpuks tuli ikka õgimishoog.. nägin ära vahel ilusad 66kg... kuid tänaseks kaaluks on 67,7kg... vähemalt on miinus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 03. August 2012, kl 13.12

Tere. Minu number täna 81,6kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 04. August 2012, kl 19.31

heips, mina praegu olen eemal kahjuks, niiiiii kiired ajad, et lihtsalt ei jõua siia smiling smiley

Varsti hõiskan taas, viimati oli kaal 55 ringis - praegust seisu ei tea, aga nii mõnus tunne tongue sticking out smiley


Ilusat suve :=)

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Maila
Kuupäev: 05. August 2012, kl 18.13

vabandused et jäin hiljaks oma kaalu esitamisega, kuna polnud arvutiligismiling smiley ikka ei ole muutund 66kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: james
Kuupäev: 06. August 2012, kl 07.15

Tere, minul jätkuvalt 67,2. Paraku jääb see viimaseks ütlemiseks, sest minul KA aeg sai läbi. Head langetamist teile smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 06. August 2012, kl 11.32

james, sa foorumis saad ikka käia..........ära jäta meid mahasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 06. August 2012, kl 11.39

Palju õnne, dieedipäevik, tubli languse puhul!

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: james
Kuupäev: 07. August 2012, kl 16.46

Tere, jälle!
Hetkel olen pääsenud küll, aga arvasin, et kui aeg läbi siis blokkivad ära. Aga kui jätkuvalt saab edasi öelda, siis muidugi üritaks teiega koos edasi rühkida spinning smiley sticking its tongue out.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 10. August 2012, kl 07.15

Hommikust. Minu kaal täna 81,4 ( -0,2). Üle pika aja õnnestus see nädal natuke rulluisutada, rattaga sõita ja pikem jalutuskäik teha. Kolisin metsast tagasi, linnatolmu sisse. Kahjuks on maakodu täielikus pärapõrgus, kus pole kuskil jalutadagi, rääkimata rattasõidu nautimisest või rulluisutamisestsad smiley . Nüüd on veel vaja taas söömine kontrolli alla saada ja siis võib äkki jälle miinuseid lootma hakata.

Ei tohi ennast lõdvaks lasta, muidu tulevad maha võetud kilod kohe ülikiirelt tagasi eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 10. August 2012, kl 07.39

Seekord suurem pluss (-1.6) ja kaalu nr näitas 70.7. Imelike jõnksudega kukub see kaal, aga noh, peaasi, et kukub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 10. August 2012, kl 08.20

Belissimo...
siin foorumis on plussid pahad ja miinused head winking smiley. Sul seekord ikka miinused ju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 10. August 2012, kl 08.56

Siux... oih.. õige märkus grinning smiley
ma vist mõtlesin kirjutades oma eelmise nädala + 300 peale winking smiley Ikka jah MIINUS 1.6 spinning smiley sticking its tongue out



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 10.08.2012 08.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. August 2012, kl 14.40

Minul imekombél 81,5 kg ehk siis täpselt 1 kg kuhugi kadunudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 10. August 2012, kl 22.09

Tere jo-jotajad. Minu tänane jo on 80,1kg... Jo-jo!

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 10. August 2012, kl 22.21

kle dieedipäevik ....

ma kohe mitte kuidagi ei usu, et su selle nädala pluss on 12kg smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 11. August 2012, kl 09.42

Dieedipäevik spinning smiley sticking its tongue out Meil mõlemal vist sel nädalal pea sassis ja mõtted uitamas grinning smiley 12 kg nädalaga juurde võtta oleks ikka tõeline tase jah the finger smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 11.08.2012 09.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 11. August 2012, kl 10.49

Oi-oi dieedipäevikthe finger smiley seda ei usu vist mitte keegitongue sticking out smiley Jään ikka usutavamat nr ootama......

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 12. August 2012, kl 08.52

68,1kg Hahahaaaagrinning smiley

Eile oli lugu nii, et valutasin kägaras kõhtu oigates..Kõhukinnisus, võtsin lahtisdavat rohtu ja tänaseks oli see 68kadunud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 12. August 2012, kl 14.10

Tervitus......TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 17. August 2012, kl 06.50

Minu tänane number 81,4kg , sama mis eelmine nädal. Arvestades, et olen ennast jälle natuke liigutama saanud (nädala peale 28km kõndi ja 18 rulluisku), oleks võinud ju natukenegi miinust anda, no kasvõi sadagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 17. August 2012, kl 07.54

Mul ka sel nädalal nulliring- 70.7. Vahepeal oli vähem, siis natuke rohkem, aga lõpuks null. Kusjuures toitumine-trenn täiesti ok. Keha vahepeal teeb imelikke asju.. aga ehk järgmisel nädalal ikka miinus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 17. August 2012, kl 09.40

Minu tänane number on 69,4kg

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.