Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: james
Kuupäev: 18. August 2012, kl 05.26

Tervist,
Minu selle nädala tulemus on 67,1. Tasakesi aga ikka liigub alla poolesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 18. August 2012, kl 10.22

Tänase päevaga olen nullis tagasi. Kirjtasin üles endale, mida võin süüa ja mida mitte. Üritan edaspidi tublim olla smiling smiley Et Jo-jod'd meil ikka miinused oleks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Maila
Kuupäev: 19. August 2012, kl 11.54

Ellmise korraga jäin rongist maha, aga nüüd ssiis minu näidudwinking smiley 66,2

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 19. August 2012, kl 15.09

Tervist, järgmine nädal kuivab meie tabel ikka päris kokku, kui Naerulind, Cristelike ja Gunnilla endast märku ei anna......

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 24. August 2012, kl 08.04

Teavitan: 67,1kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 24. August 2012, kl 13.03

Tere. Minu kaal näitas täna 81,7 ....pähh ehk siis +0,3 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: james
Kuupäev: 25. August 2012, kl 19.32

Mul 67,3.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 26. August 2012, kl 20.15

Tervitus......nii paljukestki meid veel järgi ongi....

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 31. August 2012, kl 08.35

Minu kaal 66,3kg. See nädal ei jälginud mida sõin ja mis kell.. kaalusin ka alles täna, seega üllatus oi oi missugune. Aga suur motivatsioon edasi rühkimiseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 31. August 2012, kl 20.06

Kas ma ainuke ellujäänu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 01. September 2012, kl 10.39

minu eilse hommiku kaalunäit oli jällegi plussis 82,3. Ei tea mis värk on aga eks ma üritan edasi, lõpuks peab see miinus ju ka tulema hakkama.

Mina tahaks huvi pärast küsida meie duelli viimastelt ellujäänutelt , et kas teid motiveerib piisavalt duell sellisel kujul. Pean , siis silmas seda, et duelliteemasse käiakse ainult paljaid numbreid kirjutamas.
Mina kujutaksin motiveerivat duelli natuke teistsugusena ette smiling smiley Ise käin ikka mingitel vabadel hetkedel arvutis uudiseid, maile vms lugemas ja siis kiikaks ka oma kaalufoorumisse, vaataks mida head on teised kirjutanud, kes kui palju pingutusi teinud või kes on enda peale kuri, sest sõi sünnipäeval ära pool siga ja samuti oleks jube lahe kui iga nime taha oleks ka mingi ettekujutus inimesest, et kes on noorem - vanem, kes punnitab töö kõrvalt hilisõhtutel trennis käia, kes mässab tittedega ja püüab ainult söömisega kaalu alla saada jne.
Veel arvan ma , et tegelikult ununeb see reedene kaalumine ära just motivatsiooni puudusel. Meil kõigil on ju tegelikult elus mingid kohustused. Me ei unusta ära, et esmaspäeva hommikul on vaja tööle minna, et laps on neljapäeval kella 15.45 vaja eelkooli sõidutada või, et teispäeva õhtul on telekast lemmiksaade. Miks me peaks siis unustama ennast reede hommikul kaaluda smiling smiley Ja kellel on hirmtihe päevagraafik, see kasutab nagunii kalendrit, et kõike meeles pidada. Miks mitte siis ka reede hommikuks märget teha ?
Kes viitsib vastata , siis ma lihtsalt huvi pärast tahaks teie arvamust kuulda. Ärge arvake, et vastamisega võtate te endale mingi kohustuse hakata edaspidi siia teemasse igapäevaselt kirjutama. Tahaks lihtsalt teada, et mis teie arvate , kas duell kus osalejatel on üksteisest mingi ettekujutus ja foorumis toimub igapäevane suhtlemine, motiveeriks teid rohkem tegutsema ja võiks olla abiks kaalu kaotamisel ?? Või siis mitte ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 01. September 2012, kl 12.02

Ma olen siux Sinuga nõus, tahaks duellitajatest rohkem teada, et kellega me võidu sõidame. smiling smiley

Ma olen selline, kellel pole tihedat graafikut, seega ei unusta. Kuigi jh, sügisel on mul vaja koolipinki minna. Õhtukas, 12s klass Elvas, 2pikka päeva nädalas. Ootan huviga ja olen valmis. Kui küsite, et miks 20aastasena veel keskas olen, siis vastus oleks tervislikel põhjustel(paranoiline skisofreenia). Tänu sellele haigusele võtsin ma kümme kilo juurde ning tänaseks olen selle alla saanud, kuid oleks veel 15kg vaja alla saada. smiling smiley

Täna otsustasin, et olen banaani ja tomatisalati peal. Eks vaatab, mis mõtted homme on. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 01. September 2012, kl 12.10

Väike parandus. Paranoidne* mitte paranoiline.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: james
Kuupäev: 02. September 2012, kl 09.37

Tere,
mul on 67,1 selle nädala kaal. Ma olen ka nõus siuxiga. Mul endal pole mega tihedat päevaplaani. Ja ei unusta ennast ka kaaluda üldjuhul, pigem olen selline igapäeva kaaluja kui vähegi võimalik on. Aga aeg ajalt on netiga raskusi ja nt. ühel nädalavahetusel ei pääsenud üldse siia saidile sisse. Aga nats siis endast minu elu kulgeb rohkem töö ja kahe kodu vahet. Ja üldiselt erilist trenni ei tee vaid lihtsalt olen püüdnud oma kaalu langetada puhtalt söögiga. Kuigi aeg ajalt annab aneemia endast tunda ja sellest ilmselt ka minu jo-jo.
Samas kui meid on suhteliselt väheks jäänud äkki kutsuks meie sekka siis uusi inimesi. Ma usun, et see võiks ka meile endile uut motivatsiooni anda.
Päikselist nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 02. September 2012, kl 10.39

Hei-hei! Mina olen täiesti olemas, aga eemal olnud praegu, varsti normaalses rütmis tagasi. Jätan praegu kaalu nr samaks, järgmisel nädalal ei saa anda, olen reisil. Kuid tagasi tulles uue hooga väiksemate numbrite juurde edasi smiling smiley

Uusi inimesi võib muidugi juurde kutsuda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Maila
Kuupäev: 02. September 2012, kl 11.17

Tere! olen täitsa hämmingus ja ei taha oma kaalu siin kirja pannagi, olen 2 kg nädalaga juurde saanud, miski siin ei klapi sõin ainult kapsahautist ja 2 kartulit, jõin jogurtid ja piima, magusaga ei liialdanud. trenniks jäi vähe aega kuna olin tööl 10 tundi pea iga päev ja siis oli juba pime et kuskil kondama minna, töö on ka küllaltki liikuv. Vabandused kui tõstsin selle kaalu mitte ei langetanudsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Maila
Kuupäev: 02. September 2012, kl 11.19

Minu kaal sis 68,2angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 02. September 2012, kl 12.28

Mulle on jäänud mulje, et kaalulangus sõltub väga ainevahetusest.. Mina olen kasutanud kõhulahtistit korduvalt, kuna kõht ei käi läbi.. ja siis ka kaal langenud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 02. September 2012, kl 14.30

Tervitused...
TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 06. September 2012, kl 08.45

Tere kaasvõitlejad !

Annan Teile teada, et mina kolisin oma nime uude suurde Jõululahingu duelli. Kuna seal on kirjas juba veel mõned meist, siis oleks aus ka teistele osalejatele seda võimalust pakkuda (james, dieedipäevik, maila). Seal on antud algkaalud ja esimesed numbrid antakse homme. Soovikorral saate ju oma eelmise reede tulemused siinsest tabelist võtta. Hetkel on sinna ennast kirja pannud ca. 25 inimest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Kuupäev: 07. September 2012, kl 15.09

Mulle väga meeldib meie väike duell.. Kuid nagu me teame, käib jo-jo üles ja alla ning seega on minu kaal täna plussis, 67,2kg smiling smiley Proovin edaspidi tublim olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Siux
Kuupäev: 07. September 2012, kl 22.47

Tere hilisõhtut.
Olen kurbusega terve tänase päeva jälginud ka meie jo-jo duelli , valetan, olen jälginud terve nädala. Mina kaalusin ka ennast täna hommikul ja tulemus oli meeldivalt pool kilo kergem. Aga ma ei pannud oma numbrit siia kirja, sest ma olen natuke äraootaval seisukohal. Siiski südametunnistus ei lubanud päris kõrvaltvaatajaks jääda. Ma kujutan ette, kuidas sa , dieedipäevik, käid ja vaatad nukralt , et ikka veel pole keegi teine midagi siia postitanud. Kas me peaks leppima kokku mõne teise sobivama päeva kaalumiseks ? Kas laupäev - pühapäev või hoopis lausa esmaspäev sobiks Teile paremini ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: james
Kuupäev: 08. September 2012, kl 10.02

Tere,
minul selle nädala seis on 67,6 sad smiley. Eks üritan järgmiseks nädalaks mingisuguse miinuse omale saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: Maila
Kuupäev: 09. September 2012, kl 11.54

Tere! Olen nüüd üritanud palju juua, aga jah allapoole läheb kaal visalt. eelmisest muidugi 1 kg alla. 67,2smiling smiley Mul vist mõjutab seda ka kilpnäärme talitlus, kuna osa on eemaldatud. türoksiini so. kilpnäärme hormooni tootmine organismis almapiiril, seega on vaja tähelepanu. Sellest võib ka olla see kaalu kaotamine. Iga hommikul ma võimlen 20 minutit, nii et ikka higine. Olen ka huvipärast kaalund 300-400g maasgrinning smiley muidugi joomisega pean koguaeg end sundima et seda kogust ainult vett juua. samas joon ka teed 2 tassi päevas ja söön ka suppismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 09. September 2012, kl 17.22

Tervitus, olen ennast nihverdanud Jõuluduelli ja ma annan alla siin duellis. Hakkajad võtavad asja üle, kes siia vähegi jäänud on ja lähete edasi ja kindlasti edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Endised jo-jo-tajad soovkaalu!!!
Saatis: james
Kuupäev: 14. September 2012, kl 19.19

Tervist,
mul see nädal läinud omadega täiesti metsa - täna hommikune kaal oli 68,8. Pole ka eriti imestada see nädal olnud meeletu magusaisu ja kuna iseloomu pole siis olen andnud täiega järgi ka. Paraku...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.