Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 17. June 2012, kl 22.21

Jaaa...ma mõtlesin ka, et kui samas vaimus jätkan...siis 9 nädala pärast idekas olemas...eye rolling smiley
Mul just vabad päevad need kus olen korralik...sest ostan koju vaid puu ja juurvilju...ja blenderdan neid...
Igaljuhul edu meile!!!Mul on asjasse usku!!!
Muide tulen varsti Saarde...9 juuli algab puhkus ja siis tulen sinna õppima...17 juuli on mul veini-eksam...seal teil on nii igav...et siis võin kindel olla et õpin ka!!!Kle kui viimati käisin siis emps ostis sulle Fragolino...jõid juba v ja kuidas maitses?Peaks olema maasikane vahuvein...
Krt...mul täna kuidagi meeleolu halb....seda et armastan!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 21. June 2012, kl 10.09

nohhh kuis tunne on????Vaim valmis homseks?
Ma kardan et äkki ei tule see nädal miinust...eile õhtul kell 23 sõin lõhepastat ja üleeile tegid kokad mulle sünnaks võileivatordi jne...
Ma pole küll otseselt õgardand aga ikkagi nati kardan....eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 22. June 2012, kl 08.36

Sind pole siin ammu enam näha olnud???Ma seletan siin omaette!?
Tänane kaal 67,7...seega siis +600 grammi aga ma ei imesta ka...eile ma ei suutnud trühvlitele vastu panna ja eile rannas panin burksi...eks üritan tulev nädal ekstra tubli olla...tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 22. June 2012, kl 17.16

ˇNo jeebus.. ma olen koguaeg käinud, aga olen vaadanud et sa pole kirjutanud midagi, sest ma pole tähele pannud, et teisele lehele üle läks.. grinning smileygrinning smiley

nüüd hakkasin alles vaatama.

Anyway.. mu kaal täna hommikul oli 84,6 ma ka 100 g jälle juurde võtnud -.-


Ei suuda dieeditada.. grinning smiley

Aga ei ma pole seda Fragolinot saand.. ja nii tore et tuled saarde smiling smiley krt ma just tahtsin juuli keskel tlna tulla-.-

Kui kohe vormi ei saa, siis järgmiseks suveks ikka saab grinning smiley
(L)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 22. June 2012, kl 23.17

Heheeee...aga sellest pisikesest kaalutõusut ei tohi end häirida lasta...küll ta uuesti langema hakkab...spinning smiley sticking its tongue out
Jaaaa tulen saarde ja olen seal mingi 15ndani...siis 16 puhkan välja ja 17 eksam...et kui tahad võid minuga koos tulla...cool smiley
Plaan siis nädal aega rämedalt õppida...rannas peesitada päeval ja õppida...õhtul siis muud tegemised-toimetused....puhkan aju...hahhahaaaa....veinitades...arendan maitsemeeli....drinking smiley
Muide plaan mul oktoobris veel puhkust võtta ja mõte oli reisule minna...Kreetale või kuskile...kas sa ei tahaks minuga koos tulla...nädalasele puhkusele????
Muide armastan...

Tabel siis:
MartiniBaby 89,3kg / 88,4kg / 86,1kg / 84,5kg / 84,6kg > > +100g (-4,7kg)

LeBarone 70,2kg / 69kg / 68,1kg / 67,1kg /67,7kg > +600g (-2,5kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 24. June 2012, kl 14.42

Jahh.. nii palju siis tõesti veregrupidieedist.. igaljuhul, ma söön kõike absoluutselt.. ja võtan alla vaid tänu tööle.. otsustasin hakata nädalate kaupa enda toitumist piirama.. Tuleval nädalal loobun maiustustest, kõikidest, v.a. magusad joogid ja jäätis (need võtan ette ülejärgmisel nädalal. tasa ja targu!) vaatan palju sellest kasu on.. et iga nädalaga mingist halvast toidust priiks.. et lõpuks jääks vaid kõik hea ja tervislik smiling smiley et organism harjuks vaikselt vähemaga.
Tallinnast siis niipalju, et vaatan kuidas graafik klapib ja krissu tahab ka muga tulla ja me läheks autoga.. kui graafik klapib, siis saame kõik kolmekesi ju minna mu autoga tlna grinning smiley

Issand oktoobris soojale maale.. tahaks ikka täiega. vabalt tuleks kui see nii kerge oleks.. peaks lapsele leidma hoidja.. ja martiniga selgeks rääkima.. ja siis oleks idekas.. smiling smiley kui saaks ta lasteaeda ka , siis oleks palju lihtsam smiling smiley ja oktoobris ei käi enam tööl ka .. teen kodus ripsmeid ja asju.. sessuhtes oleks okei smiling smiley

Armastan sind ka!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 25. June 2012, kl 17.48

Nii ja siit tulebki minu selle nädala lubadus :
Loobun maiustustest(magusad saiakesed sokolaadid kommid jms. v.a. magusad joogid ja jäätis)
Teen iga õhtu 100 kõhulihast smiling smiley

Järgmisel nädalal lisandub lubadusi juurde smiling smiley

Ootame reedet ja loodame parimat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 25. June 2012, kl 19.40

Väga tubli, tibuke!!!!
Järk järgult....muide vaatasin täna dr Ozi...ta rääkis erinevatest dieetidest....ainevahetuse kiirendamiseks aitavad kaasa šampinjonid, palsamiäädikas(kasuta salatikastmetena!), roheline tee ja mandariinid ning piparmünt...niiet söö šampinjone ja tee teed...muide ta tegi salendava joogi retsepti...8 tassi jahutatud rohelist teed...vala kannu...lõika sisse üks mandariin ja pane peotäis värsket piparmünti...ning joo ja seda et nädalas korra peaks raskusi tõstma...hantleid jne...sest siis põleb rasv kiiremini....väga hea soovitus on bodypump...
100 kõhulihast?grinning smiley oleks minagi nii tubli!!!!Milliseid teha kavatsed...ma ei soovitaks teha kõi 100 tk ühesuguseid nt istessetõusu....tee ka nii et oled selili jalad sirged maast ja tõsta need üles 45 kraadise nurga alla...nii hoiad neid üleval kõhulihaste abiga...võin sulle veel paar head näidata kui saarde tulen ja muide plank-asend on ka väga hea....tead, mis see on?
Ja muide...fbs on selline lehekõlg nagu HIIT Eestik, kus lisatakse iga päev 1 treeningvideo...mida siis mingi grupp inimesi teeb....
Ja tuleviku-perspektiivis loobu ka saiast....ehk siis nisust...asenda see musta rukkileivaga...
Aga ole tubli ja anna teada kuidas edeneb...
TUBLI OLED!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 25. June 2012, kl 22.43

Selge.. ma mõtlesin jahh et ostaks poest seda ainevahetust soodustavat teed.. aga ma siis joon parem rohelist.. bodypump oleks hea jahh.. aga siin see 10 euri kord.. ja ei viitsi raha raisata nii palju. mõtlesin et peaks endale mingi kava tegema et mida mis päeval teen.. et mingipäev liigun aint jala jnejne.

100 kõhulihast tahan teha jah erinevaid.. aint ühte sorti 100 teha on jama ka. ma vist isegi tean seda asendit.

Ma kavatsengi saiast loobuda.. järgmiseks nädalaks on plaan jätta magusad joogid maha.. siis edasi sai jne.

Igaljuhul ma nüüd kõhulihaseid tegema smiling smiley oleks juba unustanud smiling smiley ja siis homme tööpäev jälle. suur veepudel ka kaasa ostetud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 26. June 2012, kl 00.18

tubli!!!!the finger smiley
Mina täna jälle õgardand...müslit usinasti ja 2 kohvi ja paar viilu seemneleiba kalaga....ja siis veel kommi...magusaisu oli...pole üldse rahul....vaatasid ka seda fb lehte?
Anna siis teada kas homme kõhulihased valusad!!??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 29. June 2012, kl 11.07

Niii selle nädala kokkuvõte siis selline kaal ikka sama 84.6 , usun, et see ikkagi lubaduse murdmisest grinning smiley sõin lapsekõrvalt ühe küpsise ära ..

Ja muidugi jäätistest ei valinud seda kaalulangetajate jäätist vaid ikka kõige rammusamat smiling smiley aga pole hullu , vähemalt pole juurde võtnud grinning smileygrinning smiley

Ja kõhulihastest siis niipalju et ühel päeval sain teha ja siis käisin sõbrannaga tivolis, ja nüüd eii saa liigutada ka , ribid sisse muljutud jne. -.- niiet võin aint unistada nende tegemisest.

Kuidas sul eelmine nädal läks??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 29. June 2012, kl 11.10

Alates tänasest võtan menüüst välja maiustused ja nisutooted. smiling smiley jäätis ja magusad joogid praegu jäävad , mingigi lohutus grinning smiley aga muidu see maiustuste asi.. isutas küll, aga nädala jooksul patustasin vaid ühe küpsise smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 29. June 2012, kl 17.06

Tsauka tibuke!!!

Kle vahelduva eduga...mõni päev olen tubli...mõni päev patustan....eile ka sõin pelmeene ja käisin väljas...ning ohtralt rummi koolaga...jõudsin hommikul kell 11,30 koju....hhahaaaaa...siis kaalusin olin 67,8 kg...läksin magama...nüüd ärkasin....käisin lasin mõmmid serenasse....hommikul koju jõudes oli juba häda aga ei viitsind sellega tegeleda....ja kaalusin uuesti- 66,9kg...kumba siis nüüd arvestada????
Nisust loobumine on hea mõte!!!!!Mina ka väldin seda teadlikult...ei saiale ja makaronidele!!!!Tarbin seemneleiba ja tartart-riisi!ja karastusjookidest eelista Zerot...kui juba sellist keemiat jood siis võta vähemalt suhkruvaba...
Muide...tegin tööl üleeile seda jooki...roheline tee+münt ja mandakat polnd...asendasin selle apelsiniga....üleeile polnd nagu midagi hullu aga eile jooksin küll peldiku vahet...number kehel....viis korda!smiling bouncing smiley niiet soovitan
Jaaaaa..õige suhtumine...vähemalt pole juurde võtnud...et siis küll ta uuesti kukkuma ka hakkab...smoking smiley
TÄNANE TABEL!!!!
MartiniBaby 89,3kg / 88,4kg / 86,1kg / 84,5kg / 84,6kg / 84,6kg > 0g (-4,7kg)

LeBarone 70,2kg / 69kg / 68,1kg / 67,1kg / 67,7kg / 66,9kg > -800g (-3,4kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Saatis: LeBarone
Kuupäev: 06. July 2012, kl 07.24

Pask!Ma täna 67,7 kg....seega +800g Nohh eks ma siin õhtuti vintsutasin šokolaadi ka...igaljuhul plaanin saarde tossud kaasa võtta ja hommikuid väikse jooksuga alustada...mul plaan puhkuse ajal 4 kilo alla võtta...spinning smiley sticking its tongue out vaatab kas õnnestub...see tähendab ei alkole!
Kuis sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! MartiniBaby ja LeBarone - õed õelad ühte kaalu!!!
Kuupäev: 06. July 2012, kl 23.21

Hah. tead ma pole julenud essana kirjutadagi.. grinning smiley aga ma kaalusin täna hommikul 85,7 niiet ma ei tea mis kurat see lahti on. pole suutnud hoiduda , sest kures avati see uus Haldjapubi vana tormiankru asemel ja seal pakutakse pitakebabi jne.. ja no ei suutnud vastu panna ju grinning smileygrinning smiley ja tööle martin tõi mulle saiakesi ja siis mul ei jäänd muud üle kui neid nosida..

aga oota. millal tuledki.. krt. hakkame siis koos jooksmas käima eks või rullitamas v ratastega sõitmas..


Ma kavatsen ka end käsile võtta, sest täna sain selleks veidi motivatsiooni juurde kui üks suvaline jota ütles et ma matsakas saare naine.. grinning smiley ei võta südamesse aga nats annab motivatsiooni juurde... grinning smiley

kavatsen järgmise nädalaga tasa teha need kaks mõttetut nädalat.. lähen arbuusi ja maasika dieedilegrinning smiley püüan rohkelt arbuusi nosida grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.