Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: anit
Kuupäev: 31. July 2012, kl 18.15

Tere

Mimnul siis seekord + 400g sad smiley , kaal siis 66.4, siinjuures saan süüdistada vaid iseennest, pugisin ju ka korralikult, aga samas tegin ka sporti. Aga püüan see nädal tublim olla.

Jõudu kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 01. August 2012, kl 08.49

Hei,

Meil Pugivähe number jällegi puudu =(
ei tea, kas ta on veel meiega? auuuuuuuu... pugivähe!!! =)

Igaljuhul uuendasin tabeli ära. Ja soovin nüüd põhimõttelist otsust...

KAS HAKKAME KAALUMA REEDE HOMMIKUTI?
Ja paneme siis hiljemalt esmaspäeval kella 12ks kõik tulemused kirja ja siis juba esmaspäeva õhtul tehtud uudistes oleme ka sees tongue sticking out smiley

Uuendatud - KAALUTABEL!

Rõõmustav uudis on see, et kui esmaspäeval kaalusin 70,3 siis täna hommikuks olin taas 69,7 =) seega tulen ikka teile järgi tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 01. August 2012, kl 17.28

Mina olen poolt reedese kaalumispäevaga. Kui nii siis pean ruttu tegutsema, et ülehomseks miinust saada ju grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 02. August 2012, kl 13.39

niinii...homme hommikul siis uus kaalumine =) reede juba käes homme!!

püüdke siis nädalavahetuse jooksul korra siia sisse kiigata ja oma number teatada =)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: elena26
Kuupäev: 06. August 2012, kl 06.27

mulle kah reedene kaalumine sobib!
aga tänane number siis 68,8 kg!!!! yuhhhuuuuuuuuuuuu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 06. August 2012, kl 09.36

Hei hommikust!

Minu kaal jonnib 67 peal endiselt. Ei ole ei juurde tulnud, ega ära läinud. Mul on nii pingeline aeg pragu, et kuidagi lõdvestuda ei oska sad smiley Samas ma ei ole kurb. Ma olen selle ajaga õppinud oma söömishooge ohjeldama ja ma teen palju tarku otsuseid söögi osas. Tassike teed aitab alati leevendada suurt soovi midagi õgida oma närvi rahustuseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: elena26
Kuupäev: 07. August 2012, kl 12.10

no niiiiii kus kõik meie duellitajad on? tahaks kellegagi võistelda, aga tundub, et duellikaaslased puhkavad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 08. August 2012, kl 09.40

Tere, tere, tere =)

Minu kaal, sel korral 69 ja PUNKT! smiling smiley Ütleme nii, et ... noooh.... raskelt tuleb, väga raskelt tuleb see langus aga siiski kuidagi tuleb... vahepeal lubasin omale nädalavahetusel pattu ja nüüd siis natuekene lakun haavu. Aga siiski langus on... ja olen õnnelik ja püüdlen edasi ja alla ei anna smiling smiley

Elena26, mulle tundub, et meil siin läheb täitsa tasavägiseks tongue sticking out smiley mul veel eesmärgini kõvasti rohkem jäänud kui Sul aga muidu oleme ühes sammus smiling smiley

Loodame, et kuuleme varsti ka teistest smiling smiley

Täiendasin meie tabeli ka ära meie kolem andmetega, loodame, et teised ilmuvad ka varsti välja =)
MEIE KAALUTABEL!!!

Kaalumine toimub siis nüüd järgmine kord, reede 10.08 hommikul!!!
Laura

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: viveca
Kuupäev: 08. August 2012, kl 16.26

Hei!
Mina duellitamisest veidikeseks ajaks nüüd loobun. Tervislik toitumine on nüüd küll ja mõõdukas sport aga pereplaneerimine ja selle kasvatamine on hetkel rohkem huvis kui kaalu alandaminesmiling smiley Hoian teie tegemistel ja võitlustel silma pealsmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 10. August 2012, kl 08.18

oi viveca! seda on nüüd küll kahju kuulda!! Aga sa anna meile ikkagi teada, et kuidas Sul läheb!
Kui kohustus reede hommikune kaalunäit meile teatada siis ehk ikka läheb ainult valitud kaup suhu tongue sticking out smiley
alateadvus noh!
Igaljuhul soovime me ka Sulle edu ja ootame tagasi smiling smiley

Minul siis täna hommikul ajalooline päev... 68,9!!! Ma ausalt ei mäleta, millal viimati selliseid numbreid kaalul nägin... siis kui ise kaalu peal seisin grinning smiley igaljuhul on mul väga hea meel, kuigi eesmärk oli juba eelmiseks nädalaks 68 kätte saada.. aga noh, param Hilja kui üldse mitte kedagi tongue sticking out smiley

minu eesmärgi joon, mida Kaaluabi toitumispäeviku kõrval näen...selle järgi peaksin juba 65 olema.. aga noh.. ega sellest ei tasu meelt heita.. sest ega alati ei lähegi asjad nii nagu ise tahad! Igaljuhul ma ei anna alla ja jätkan ja loodan järgmisel reedel juba vähemalt 500 grammi väiksemat numbrit näha smiling smiley
millised on teiste numbrid täna hommikul?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: elena26
Kuupäev: 12. August 2012, kl 16.12

noh minul see nädal nii hästi ei läinud smiling smiley, kaal näitab 68,6 kg ehk 200g miinuses smiling smiley aga pole paha! väikeste sammudega eesmärgi poole :smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 13. August 2012, kl 13.22

Hei! Mul on nii kaju , et alles nüüd jõuan siia kirjutama...olin otspidi maal , täitsa suure ja paksu metsa sees. Ja ega mul kaaluga siin kekata ei anna.. istun endiselt nr 67 otsas. Meelt ei ole heitnud veel. Olen nüüd trenni ka teinud päris tublisti..kõhulihaseid ka õhtuti. Küll ta langeb nüüd sellel nädalal. Ja kui ei ole mul järgmiselt nädalal miinust , siis olen ühe kurjustamise ära teeninud grinning smiley

Küll on kahju, et osad ei saa jätkata...ärge siis alla andke! Kirjutage vahel ikka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 14. August 2012, kl 12.52

Hei,

Huvitav, kas me oleme tõesti siia vaid kolmekesi jäänud?
parandasin igaljuhul meie kuupäevad kuni duelli lõpuni esmaspäevadest reedesteks päevadeks ja panin meie viimased kaalunumbrid kirja =)

Püüame siis reedeks jälle natukene kaalu maha raputada ja juba paneme oma uued numbrid jälle reedest alates siia kirja smiling smiley
Minul on küll juba päris hea tunne.. osad riided, mis pole paar aastat selga läinud juba enam vähem annavad kõhupealt kinni tongue sticking out smiley
Nädalavahetus andis mulle taas väikese tagasilöögi aga mitte üldse enam nii suure nagu vanasti smiling smiley
seega usun, et reedeks väike miinus ikka tuleb, nagu eelmine kord kirjutasin, siis loodan, et vähemalt 500 grammi saaks nädalaga alla... aga siis tuleb taas pikk kolmepäevane nädalavehtus, kus tuleb hoolimata maale minekust vanaema hõrgutistesse natukene ettevaatlikumalt suhtuda tongue sticking out smiley

püüan rohkem marju tarbida ja vähem kartulipüreed hakkliha kastmega tongue sticking out smiley

Ilusaid suveõhtuid, vaadake tähti ja tundke rõõmu kergemast elust =)

UUS KAALUTABEL KA!!!

Tervitades,
Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 14. August 2012, kl 20.00

Ja kui meid ka on kolm järel, siis pole hullu. Lähme edasi ikka. Teistel on muidugi alati luba tagasi tulla või lihtsalt küllasmiling smiley Igatahes, mina alustasin täna enda väikest programmi augusti lõpuni. Võtsin vihiku ja märgin kõik toitumise jälle üles ja üritan oma kellaajad ka jälle korda lüüa. Ja loomulikult trenni igapäevaselt. Tänane toitumine üles märgitud ja trenn ka tehtud..kui nüüd saaks nii homme ja ülehomme jne...siis tuleb mul ka lõpuks miinus ära jälle tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 20. August 2012, kl 07.14

Heihei! Minu kaal käis vahepeal lupsti 68 peal ära...aga olen trenni teinud nüüd järjepidevalt, just aeroobsemat. Käisin isegi 3,7 km jooksmas ja seda ainult väikeste pausidega. Sain kaalu 67 peale tagasi. Aga see ka kõik..minul nädal ikka ilma miinuseta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: elena26
Kuupäev: 21. August 2012, kl 09.25

minu kaal seekord alla ei läinud sad smiley ehk numbriks jääb 68,6 kg. motivatsioon tasapisi kaob sad smiley ehk aitaks, kui duellitajaid oleks rohkem, kel kaal läheb ilusti maha?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 21. August 2012, kl 21.32

Sauka, ka minu kaal jonnib praegu. Reede hommikul oli jällegi 69,5 kg. see korraks kättesaadud 68 kadus kahjuls kiiresti, aga võtsin ta sel nädalal uuesti eesmärgiks ja loodan teid reede hommikul selle kaalunu briga üllataa smiling smiley nädalavahetus läks nagu alati kui maal käin ja täna hommikul tndain veel kõhus seedimata vanaema toitu grinning smiley aga ma olen järjekndel ja usun, et see viib sihile. Sest ma olen oma vaimusilmas juba oma ideaal kaalus smiling smiley ma juba näen ennast 8 kg kergemana smiling smiley vaadake homme peeglisse...siis pange silmad kinni ja kujutlege ennast oma soovkaalu ja siis lennelge uksest välja smiling smiley uskuge mind tuju onnpalunparem smiling smiley suhu ei lähe igast jama. Minu jaoks n raske just see, et ma regulaarseidntoidukordi ära ei unustaks, sest tööl on kiire. Aga ma panen omale hommikul kõik toidu valis ja võtan kaasa jantelefoni pann meeldetuletuse, et peab sööma :p nats napakas tndub, aga mis teha..., olen vist loll aga järjekindel ja ei kavatse alla anda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: elena26
Kuupäev: 26. August 2012, kl 16.16

hei, minul see nädal miinuses smiling smiley ja kaal on nüüd 68 kg smiling smiley eesmärgini 3 kg!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: heisina
Kuupäev: 27. August 2012, kl 13.16

Hei, hei! Nagu mul siin tavaks saanud siis ei ole mul ei plussi ei miinust. Endiselt täpselt 67 peal. Tegin trenni küll, aga terve nv olin ühel üritusel.. kus sai ikka sööduks ja ka alkoholi tarbitud...võib-olla kadus minu miinus seekord sinna, ei tea . Järgmisest nädalast algab mul kool. Kolin oma kodinatega Tartusse. Plaan on liituda mõne trenniga. Teist pole keegi tartlane, ega oska soovitada midagi kuskil ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: lauriine
Kuupäev: 27. August 2012, kl 13.44

Tere, tere kõik see pere =)

minu kaalunumber oli selline, et noh.. meeldis mulle =) aga polnud päris see, mida lootsin.
Tahtsin ju saada ette selle 68 aga no krt... täpselt 69 oli =)
noh asi seegi, sel nädalal uus eesmärk =) ikkagi sinna 68 peale saada.
Aga nädalavahetused mõjuvad mulle samamoodi ikka tuleb tagasilöök =( aga oluline on mitte alla anda ja ma olen vähemalt saavutanud selle, et tagasi löök küll tuleb aga mitte ei lenda enam 73 peale paugust smiling smiley
midagi olen ikkagi õppinud järelikult winking smiley

Sel nädalal jälle ja paremini tongue sticking out smiley
Tartu trennidest ei tea kahjuks midagi sad smiley

Laura

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Anit, Heisina, Lauriine, Pugivähe, Vinnipeg
Saatis: elena26
Kuupäev: 29. August 2012, kl 10.49

sauki! teeks ettepaneku meie duell lõpetada ja ühineda Kopsiine algatatud duellliga. mis arvate?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.