Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 18
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 26. October 2012, kl 09.58

Tere!

Olin vahepeal tubli mis tubli, kuid 2 viimast päeva läksid käest ära ja tulemus käes- 69,0.
Ausalt öeldes on praegu halvad ajad nii kodus kuitööl ja söön lihtsalt lohutuseks. Valimatult.
Mõistusega saan aru, et see on rumal tegevus, aga pidama ei saa.
Loodan, et paremad ajad on ees.

Teile kõigile ikka kõike ilusat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 26. October 2012, kl 14.50

Tervitused !

Ei midagi rõõmustavat täna, 57,6
Kuni eile õhtuni olin korralik, siis hakkas peale - küpsised (mida ma tavaliselt kunagi ei söö), laste kartulikrõpsujäägid eye popping smiley ja lõpetuseks õuna-toorjuustukook, ikka kaks tükki, mitte üks eye rolling smiley

Vot sellised lood smiling smiley Loodan, et olen nüüd jälle normaalne mõnda aega spinning smiley sticking its tongue out

Kena lumist nädalavahetust !

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 29. October 2012, kl 10.03

Miljon vabandust, et siia pole sattunud!

Nädala ega tegin kooliasju õhtul 21-1:30-i ja hommikul tööle...Väga huvitav ja tore oli, aga lõpuks väsisin siiski lõplikult ära.
Kaaluks sain reedeks 68,7. Nagu näha, on meil kõigil väga raske aeg. Seda enam peaksime saama teistelt innustust! Eks ju!?smiling bouncing smiley

Teen nüüd tabeli 2 nädala osas ja luban, et edaspidi olen taas hoolas. Nii tabeli kui söömise mõttes! Ootan, äkki Sibylla ilmutab ka ennast täna, siis kriban tabeli.

Täna on päike, nii tore! Aga raske aeg,. sest õhtud pimedad ja pikad ja tahaks küpsetada ja näkitseda jne jne. Peame sellest üle saama. Möödunud aastal hakkaski kaal just enne jõule kasvama ja seda ma taas üle elada ei tahaks!eye popping smiley

Olge tublid!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 02. November 2012, kl 10.50

Hommik !

Kuidas läheb, kas meie hoog hakkab raugema?

Tunnen ka, et motivatsioon on kuhugi kadunud, aga käega lüüa ja paksuks minna kindlasti ei taha tongue sticking out smiley

Tänahommikune kaal 57,5. Täitsa nullseis. Aga pea kuu aja pärast firma talvepäevad, tahaks ikka oma väikeses mustas kleidis enam-vähem kabe välja näha cool smiley , seega on mul nüüd viimane aeg ennast kokku võtta

Hõikan siis oma eesmärgi välja, ehk on abiks smiling smiley 56 kg on see number, millega oleksin rahul , tähtaeg 7 detsember smiling smiley
kolm-kaks-üks-start ! smiling smiley

Ootan teie uudiseid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 02. November 2012, kl 12.39

Tervitus!
Mis seal salata- hoog hakkab raugema.
Õnneks on mul juba järgmisel laupäeval tarvis natuke parem välja nähe ja seetõttu võtan lähema eesmärgi ehk -1 kg ehk 68,0.
Nädalaga ei ole kaal mitte mingis suunas liikunud, ikka 69,0.Jäme ja vastik tunne püsib.

krissukrässu, Sul on õigus-paksuks minna ikka ei taha küll.
Sinu kiri mõjus mulle igatahes motiveerivalt.

Ilusat nädalalõppu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 02. November 2012, kl 23.48

Tere,

Hoog hakkab tõesti raugema ka minul. Ei jaksa enam, pole motivatsiooni. Nii palju on muid olulisemaid asju praegu mu elus. Kaal on nende kõrval ikka täiesti tühine asi.
Kaalusin täna siiski vanast harjumusest. Sellise täiesti minalaskmismeeleolus veedetud nädalate juures on tänane 80,4 kg täiesti mõistetav. Nii ongi.


Teile kõike parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. November 2012, kl 09.15

Tervitused!

Mul on silmad ka häbi täis, st et tabel mitu nädalat tegemata...ja ega meil sinna midagi ilusat panna kah pole...angry smiley
Ka minul puudub hoog sõna otseses mõttes. Küll pole ohutunne kadunud ja balanseerin viimase piiri pealgrinning smiley St et kaal ENAM tõusta ei tohiks!

Reedel kaal 68,5. Vahepeal tõusis juba 69 pealeconfused smiley
Kogu see pimedus ja sügis ja vihm ja külm-näha on, et mõjutatud oleme kõik. Aga ärme anname alla, sest paremaks saab alti minna ja hullemaks EI TOHI MINNA!smiling bouncing smiley Muidu oleme alguspunktis tagasi. Jama on ka see, et enam-vähem võib ju endaga rahul olla, midagi katastoofilist pole (veel...grinning smiley). Samas on mul selle +2 kiloga ikka raskem tunne küll pisut.

Hoiame kokku ja alla ei anna!!!smiling bouncing smiley Mis arvate, jätaks paar möödunud laiskuse nädalat vahele ja paneksin kirja viimase reede kaalud? Ning selleks reedeks pigistame kasvõi -100g välja!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. November 2012, kl 09.20

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2...........................70,5
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
22.06....................81,0/+0,5...............56,9/+0,4.............67,1/-0,4.....................67,8/+0,4.......................71,9/
29.06....................81,0/0....................57,0/+0,1.............66,7/-0,4.....................67,5/-0,3........................72,5/+0,6
9.07.....................80,3/-0,7.................57,1/+0,1.............66,5/-0,2.....................67,4/-0,1........................71,9/-0,6
13.07...................81,0/+0,7................57,3/+0,2.............66,5/0........................68,3/+0,9.......................71,7/-0,2
20.07...................81,0/0.....................57,2/-0,1..............66,2/-0,3....................67,4/-0,9.........................71,7/0
27.07...................80,8/-0,2.................57,1/-0,1..............66,8/+0,6...................67,5/+0,1.......................71,6/-0,1
03.08...................80.8/0.....................56,9/-0,2..............67,0/+0,2...................68,7/+0,8...........................-
10.08...................79,9/0,9..................56,9/0..................66,8/-0,2...................68,6/-0,1............................-
17.08........................-.........................56,8/-0,1.............67,3/+0,5...................67,8/-0,8..........................71,0/-0,6
24.08........................-.........................56,9/+0,1.............67,8/+0,5..........................-..............................70,6/-0,4
31.08...................79,9/0.....................57,2/+0,3.............67,8/0........................67,8/0............................70,7/+0,1
07.09...................78,7/+1,2.................57,3/+0,1............67,9/+0,1...................69,0/+1,2........................70,2/-0,5
14.09...................78,9/+0,1.....................-......................68,3/+0,4...................69,2/+0,2............................-
21.09...................78,5/-0,4.................57,4/+0,1.............67,1/-1,2...................68,8/-0,4..............................-
28.09...................78,7/+0,2................57,1/-0,3...............67,5/+0,4..................68,3/-0,5...........................-
05.10...................78,5/-0,2.................57,3/+0,2..............67,0/-0,5...................68,3/0................................-
02.11...................80,4/+1,9................57,5/+0,2..............68,5/+1,5..................69,0/+0,8.............................-
09.11
16.11
23.11
30.11

Kokku:..................+1,8kg....................+0,4kg..................-1,8kg......................-0,1kg...............................-0,4kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 09. November 2012, kl 09.51

Hommik!

Täna kaalu ei ütle.
Eile õhtul oli suurem sööming ka ja number on ahastamapanev.
Tekkis patune mõte, et jätaks lausa mõned nädalad vahele ja siis näiteks novembri viimasel päeval, s.t. 30.11. annaks numbri? Mis te arvate?

Ilusat mardilaupäeva ja vahvat nädalalõppu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 09. November 2012, kl 10.29

Tere hommikut,

mul ka midagi ilusat ei ole, endiselt 57,5. Olen muidugi rõõmus, et juurde pole tulnud, samas tunnen siiski, et paar kilokest on vaja ikka kindlasti maha saada, et ma ennast hästi tunneks.
Peab mõtlema, millest küll motivatsiooni ammutada...
Täna lapse sünnipäev, see tähendab pidu nädalavahetusel ja muidugi sellega kaasnevaid häid sööke...eye rolling smiley
Aga ilusat nädalavahetust, head mardiõnne ja toredat isadepäva tähistamist ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. November 2012, kl 12.47

Tervitused kaasvõitlejad!

Olen kah masenduses. Nii raske on. Kaal 69,0angry smileyeye popping smileysad smiley
Ärme siiski vahele jäta, läheb ilmselt hullemaks.

Täna külla sushit sööma+ kook, millest ära öelda ei saa.....................APPI!!!!

Pingutan! Oleme tublid.
Kaunist mardiõhtut ja armast isadepäeva kõigile! Ei lase pead norgu!!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 09. November 2012, kl 13.12

Hästi. Ärme siis vahele jäta, võib tõesti hullemaks minna. Annan oma näidu siis homme, tuleb tõele otsa vaadata, aga kangesti tahaks pea ära peita- nagu jaanalind.

Toredat nädalalõppu koos kõikide toredate pidustustega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 11. November 2012, kl 22.14

Tere,

Mul jäi sel nädalal kaalumata. Olin lapsega haiglas. Nüüd kodus tagasi ja täna hommikul näitas kaal ikka päris koledat numbrit. 80,7kg pole üldse ilus. Aga noh, mis sa ikka saada tahad, kui 5 päeva tuli ainult voodis istuda. Ja süüa, sest mis selles suures igavuses ikka teha, kui näksida head ja paremat, mis teised on kohale tassinud.

Ehk hakkab meie peresse ka ükskord helgemaid päevi jälle tulema ja saan mustast august välja. Ja siis, ehk siis, saan ka kaalu alla poole.


Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 12. November 2012, kl 10.19

Tere hommikust!

Tõmbasin pea liiva seest siiski välja ja teatan oma laupäevase näidu-70,4.
Olen jõudnud järgmisesse kümnesse, aga seda niiviisi jätta ei saa.

Loodame, et meie kõigi peredesse tulevad helgemad päevad, siis on ka rohkem energiat ja motivatsiooni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. November 2012, kl 15.04

Hei!

Minu seis ka ääretult nutune! Täna kaal 70,6eye popping smileyeye popping smiley Rokimemm, me siisn siis muudkui võistleme kaalutõususgrinning smiley Mul päevad tulemas ja muudkui sööks šokolaadi ja muudki ja nagu käest ära läheb, siis on täiesti jama....

Ma ei peida ka pead liiva alla ja sestap täna üle mitme päeva kaalule astusin kah...masendav!

Aga ma ei jäta jonni! Me keegi ei jäta, eks!!! 2 päeva võiks nüüd hullult pingutada.
Mu liikumine on ka vähenenud tänu pimedusele ja jooksutiirud harvemad ja lühemad. Kohe on karmilt tunda! Täna lähen jooksma!!!! Vesiaeroobika juba tehtud lõuna ajal.

Olgem tublid!smiling smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 16. November 2012, kl 09.45

Tere hommikust!
Einoh, Võitja, Sa oled kaalutõusu ikka tõsiselt ette võtnud! Tänu Sulle ei peitnud ma pead liiva alla ja võtsin ennast uuesti käsile ja langesin eelmisesse kümnesse tagasi.Kui ausalt üles tunnistada, siis oli vahepeal kaalul juba 71,9.
Aga täna hommikul... 69,6.
Tegelikult läheb väga raskelt allapoole, väga raskelt. Õhtul sunnin ennast käima ja teen ühe 40minutilise tiiru.Pärast on enda üle hea meel ja tuju ka parem.
Nädalalõpus püüan ka võimalikult palju liigutada ja söögiga mitte üle pingutada.

Olgem kõik tublid!Varsti juba jõulupeod ja muud pidustused ees, peame ikka kenakesed olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 16. November 2012, kl 11.17

Tervitused !

Olen ka endiselt tõusulainel, 57,6 täna.
Kõik on õhtustest söömistest. Hommikul ja päeval suudan 100% kalorinormi graafikus olla ja seda ilma pingutamata. Kuid kohe kui õhtul koduuksest sisse saan, läheb kõik käest ära. Kõigepealt planeeritud õhtusöök, siis väike amps siit, sealt, väike šokolaadiamps, millele järgneb juba suurem .... täitsa masendav kohe.
Tegin nüüd enda ohjeldamiseks uued reeglid alates tänasest spinning smiley sticking its tongue out Ütlesin mehele, et ta peab mind sundima, et paneksin kõik õhtused söömised toidupäevikusse kirja. Ja siis näitan talle, palju ma sõin. Ehk hoiab see mind veidi tagasi, piinlik ka ju kui õhtune toidukord on 600 kaloriline. Loodan vähemalt, et on piinlik eye popping smiley Kuna Kaaluabi tasuline aeg sai läbi, proovisin vahelduseks Nutridatat kasutada, mis on tasuta. Ja peaks mainima, et seal saan toidud isegi kiiremini sisestatud kui kaaluabis. Kõik on mugav ja käepärane, kui toiduainete kkaalu ei tea, saab näidispiltide pealt ligikaudset kogust vaadata. Erinevad portsud on seal ilusti taldriku peal ja siis märgidki, et kas on pool sellest kogusest, või sama kogus või 2-3-4 korda rohkem. Väga mugav minumeelest
Täna õhtul seega esimene avalik toitude ülesmärkimine the finger smiley Annan siis esmasp teada, kuidas läinud on.
Kena nädalavahetust!
Ootame teiste uudiseid ka smileys with beer Ja kus on Merx ???

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 19. November 2012, kl 10.13

Hommik!

Vabandused, suured...ma ei sanud nädalavahetusel netti.
Olen päris rõõmus ja Sinuga, Rokimemm, ka tagasi 60-neste hulgassmiling bouncing smiley kaal reedel 69,1 ja täna 69,0.
Pingutan edasi, aga seniks kuni kipun küpsetama (lastele, aga ega siis ise söömata saa jäädawinking smiley), on ikka ahvatlusi. Ja november on ju nii pime ja tore on magusd lõhnad tuppa saada!
Olen nüüd koos vanema pojaga jooksmas käinud ja see on mulle ikka kõvem trenn. Tema on 22 ja kuigi teeb trenni kaootiliselt, siis jookseb nagu muuseas. Ja mina muudkui treenin, aga tempot teha ei suuda ja vahel tahaks kõndida ka.grinning smiley Igatahes tegin reedel ja eile 11km tiiru üle pika aja.

Täna päike ja meel rõõmus ja ma(me) ei jäta jonni! Eks ju! Merx on kõva tordimeister ja ilmselt taas aja maha võtnud...Kahjuks. Ma teda maha veel ei kustuta tabelist. Kuidas Sinul, Sibylla?

Peaksime siin iga päev kirjutama, see aitab minu meelest.

Krissukrässu, see on Sul superhea mõte. Olen ka kasutanud, aitab ja häbi on külmikut avada teiste ees...Mul aitas hullust numbrist lahti saada just õhtune söömise piiramine. Ja magama minna oli taas tore sellise pooltühja kõhuga. Ainult et uni läheb varakult äraeye popping smiley, sest kõht tühi...

Olgem tublid ja ma ootan Sibylla tulemused ka ära, siis kohe tabel.

Päikest kõigile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 19. November 2012, kl 10.57

Tere hommikust!
Hoopis teine tera, kui päike on väljas ja me jälle uue hooga oma kaaluga edasi pusime.
Püüame reedeks ilusa numbri saada.
Olin nädalalõpus päris mõistlik ja läksin ka tühja kõhuga magama.Üle pika aja.
Tundub, et saan normaalse rütmi kätte ja suudan õhtustest näksidest taas hoiduda.

Olgem tublid!
Minu poolt ka kõigile päikest!
smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 23. November 2012, kl 09.18

Hommikut, kaasvõitlejad smiling smiley

Olen veidikene oma (õhtuseid)õgimisi ohjata suutnud, tänu päeviku täitmisele.
Tänane kaal 57,3 spinning smiley sticking its tongue out Üle pika aja väike miinus, see teeb meele rõõmsaks.
Püüan nüüd ka edaspidi lainel olla, eesmärgiks on 14 detsembriks (firma jõulupidu cool smiley) 56,5 kätte saada.

Ilusat päeva, ootan teie uudiseid smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 23. November 2012, kl 12.33

Tervitus!

Krissukrässu, peaasi, et on ikka miinus, mis sest, et väike. Kaal liigub õiges suunas.

Olin sel nädalal küll tubli, kuid eilne päev pani pisikese põntsu ja minu miinus ainult 100 grammi. Asi seegi- 69,5.
Nädalalõpus väike pidustus ees, püüan piiri pidada.

ilusat nädalalõppu kõigile!Ae, ae, kus te olete?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 23. November 2012, kl 17.46

Tere,

Unustasin eelmine nädal üldse reedese kaalumise ära. Ja ausalt öelda kipuvad loobumismõtted pähe. Mitte ei jaksa ennast enam kätte võtta. No kõhn tahaks küll olla, aga ühtki pingutust selleks ma ei tee the finger smiley Tundub tuuleveskitega võitlemisena, eriti kui vaadata oma kaalu muutust kaaluabiga liitumise algusega - poleks nagu üldse miskit üritanud mitme aasta jooksul angry smiley

Aga, lootuses, et äkki on see lihtsalt sügismasendus, mis mul kallale on tulonud, jätkan vähemalt siia oma kaalu ülesmärkimist. Seega, tänane kaal 81 kg.

Ilusat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 26. November 2012, kl 09.44

Tere!

Mis kala siin sees on??? Ma kirjutasin reedel 2X ja täna näen, et taas pole midagi teieni jõudnud???

Minu kaaluke oli 69,7, kuid vahepeal taas üle 70, nii, et pusin edasi ja võtan ennast kätte. AUSÕNA!
Eile käisin teatris ja ühed püksid ei olnud üldse enam ilusad jalas!

Pime aeg tõstab isu ja muudkui küpsetaks ja tooks mõnusad lõhnad koju...grinning smiley

Teie olete tublid olnud!

Proovin, kas see kiri laekub siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 30. November 2012, kl 10.12

Tere hommikust!

Täna jälle -100 grammi, aga küll läheb see kaaluke raskelt allpoole. 69,4
Sibylla, mul oli ka vahepeal kange tahtmine loobuda, aga tuleb siiski edasi pusida.
Ja kodus ma ka küpsetan ning minu jaoks kõige hullem ehk piparkoogihooaeg on alles algamas.
Kui suudaks esimese piparkoogi (nagu alkohoolik esimese viinapitsi) võtmata jätta!

P.S. käin olude sunnil viimasel ajal lohvaka kleidiga tööl, sest püksid ju pigistavad.Täitsa piinlik.

Rõõmsat meelt ja tahtekindlust meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 30. November 2012, kl 15.02

Tere,

Tänane kaalunumer on 79,8 kg. Päevad möödas ja nendega kadus ka tohutu söögiisu ning pisut ka kaalu. spinning smiley sticking its tongue out


Kaunist lumist nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 03. December 2012, kl 13.40

Tere!

Ma olen nii hukas, et häbigi enam pole...confused smiley
Teid võin vaid kiita!smiling smiley
Mul kõrguvad kodus ka piparkoogimäed (mees muudkui küpsetab koos lastega ja mina söön)! Rokimemm, ma just sama meelt, et olen magusa suhtes nagu alkohoolik (ja just kõiksugu küpsiste suhtes). Et kui esimest piparkooki ei võta, siis ongi OK.

Minu kaal oli reedel 70,2. Endal hakkab ka paha ja sama jutt, mis Rokimemmel - pükste rihmal olen 1 augu juba nö juurde teinud...
ma ei tea, lihtsalt kurb on. Ja joosta ei saa õhtuti, st liikumine oluliselt väiksem. Muidu käin küll trennis, aga need pikad pimedad õhtud...Ja magu muudkui venib ja venib...Ja tahks kogu aeg süüa...

Täna hommikul andsin endale sõna,e t ei võta mitte ühtegi küpsist, saia ega piparkooki! Vaatame, kas midagi muutub. Väga väga vaevaline on kõik viimasel ajal.
Aga käega ei löö ja tajun, et see 70 on ka viimane piir...

Täna ei kaalunud. Igaks juhuks. Et mitte masendusse langeda. Homme teen sedagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 03. December 2012, kl 14.39

Tere,

mina olen ka paks hot smiley
Reedel unustasin kaaluda, tänane kaal 58,2 eye popping smiley
Tahan nüüd alustada spurti, eesmärgiks saada 14.detsembriks (jõulupidu cool smiley) 56 ette.
Plaanisin, et võiks hakata siia jälle iga päev kirjutama, et motivatsiooni üleval hoida. Üksi aga vähe veider kirjavahetust pidada, ehk on veel keegi, kes enne jõulusööminguid ilusamat numbrit näha tahab tongue sticking out smiley
Pange omale eesmärk ja alustame ! smiling bouncing smiley Iga päev eelmisest päevast aruande esitamine kohustuslik spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. December 2012, kl 10.34

Kahe käega nõus, Krissukrässu!thumbs up

Mina astusin eile kaalule ja pidin pikali kukkuma...71,7. Kommentaarid on liigsed!!!!thumbs down
Eile olin mõistlik, päeval vesiaeroobika ja õhtul üle pika aja jooks (oli tõesliselt mõnus, valge ja tuuletu ja ilus) 7km. Täna hingasin kergemalt veidi. Kaal 70,4.
Ma olen nõus iga päev endast märku andma! Asi on täiesti käest ära! Ja jõulud veel ees!!!!

Palun, palun, võtame ennast kõik kokku! Koos on ikka lihtsam.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. December 2012, kl 10.44

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2...........................70,5
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
22.06....................81,0/+0,5...............56,9/+0,4.............67,1/-0,4.....................67,8/+0,4.......................71,9/
29.06....................81,0/0....................57,0/+0,1.............66,7/-0,4.....................67,5/-0,3........................72,5/+0,6
9.07.....................80,3/-0,7.................57,1/+0,1.............66,5/-0,2.....................67,4/-0,1........................71,9/-0,6
13.07...................81,0/+0,7................57,3/+0,2.............66,5/0........................68,3/+0,9.......................71,7/-0,2
20.07...................81,0/0.....................57,2/-0,1..............66,2/-0,3....................67,4/-0,9.........................71,7/0
27.07...................80,8/-0,2.................57,1/-0,1..............66,8/+0,6...................67,5/+0,1.......................71,6/-0,1
03.08...................80.8/0.....................56,9/-0,2..............67,0/+0,2...................68,7/+0,8...........................-
10.08...................79,9/0,9..................56,9/0..................66,8/-0,2...................68,6/-0,1............................-
17.08........................-.........................56,8/-0,1.............67,3/+0,5...................67,8/-0,8..........................71,0/-0,6
24.08........................-.........................56,9/+0,1.............67,8/+0,5..........................-..............................70,6/-0,4
31.08...................79,9/0.....................57,2/+0,3.............67,8/0........................67,8/0............................70,7/+0,1
07.09...................78,7/+1,2.................57,3/+0,1............67,9/+0,1...................69,0/+1,2........................70,2/-0,5
14.09...................78,9/+0,1.....................-......................68,3/+0,4...................69,2/+0,2............................-
21.09...................78,5/-0,4.................57,4/+0,1.............67,1/-1,2...................68,8/-0,4..............................-
28.09...................78,7/+0,2................57,1/-0,3...............67,5/+0,4..................68,3/-0,5...........................-
05.10...................78,5/-0,2.................57,3/+0,2..............67,0/-0,5...................68,3/0................................-
02.11...................80,4/+1,9................57,5/+0,2..............68,5/+1,5..................69,0/+0,8.............................-
23.11...................81,0/+0,6................57,3/-0,2..............69,7/+1,2....................69,5/+0,5
30.11...................79,8/-1,2....................-........................70,2/+0,5...................69,4/-0,1

Kokku:..................+1,2kg....................+0,2kg..................-0,1kg......................+0,2kg...............................-0,4kg

Me oleme tagasi aasta alguses!KOHUTAV! Nüüd anname tuld kilodele!!!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 05. December 2012, kl 11.39

Hei, kullakesed!
Näen kahjutundega, et teil asi sugugi ei suju sad smiley Väga loodan, et suudate end kokku võtta. Aastalõpp tõotab kindlasti suuremat söömist, seega praegu kosuda pole eriti mõistlik tongue sticking out smiley
Kirjutan mõne sõna enda kohta ka. Hetkel- ja loodan, et pikemaks ajaks- olen kenasti kaalulangetuslainel. Juhindun igapäevaselt Heikki Mägi ( kaalustalla.ee) poolt koostatud toitumis- ja treeningkavast. Põhimõtteliselt teadsin ca 75% , mis seal kirjas, ennegi, aga on ka nõuandeid ja nippe, mida enne ei teanud. Eriti head on näidismenüüd winking smiley Esimese nädalaga kukkus kaalunäit 2 kg võrra. See nädal on kahjuks liialt segane ja stressirohke- see paneb kaalu kohe seisma ja käsi sirutub tumeda šokolaadi järele sad smiley Aga pole hullu. Võtan tasa ja targu ja alla ei anna. Elan üks päev korraga ja õhtuti kiidan end kui olen korralikult kava jälginud ja trenn ka tehtud grinning smiley Ahjaa, katsetaja nagu ma olen- ostsin endale transion Zlimline aparaadi koju. Tuleb tõdeda, et lihaseid trimmib tõesti hästi. Esimest korda elus tunnen, et ka minul on kõhulihased olemas grinning smiley Küll pekikihi all, aga tunne on kuidagi trimmis grinning smiley
Tabelisse tagasi ma esialgu ei trügiks, aga käin teie tegemisi ikka piilumas.
Ja veel- toidupäevikut ma ei täida, aga toidukaal on kogu aeg kõrval, sest näidismenüüs on toiduainete kogused kirjas. smiling smiley
Soovin teile südamest edu ja järjekindlust! Ja mis peamine- käige tihedamini peegli ees winking smiley Kui peegelpilt ikka tuju nulli lööb, on aeg jälgida toitumist ja teha trenni!
Kuulmiseni!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.