Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. December 2012, kl 10.14

Hommikust!

Tore, Merx, Sinust kuulda! Võiksid ikka millalgi meiega taas ühinedasmiling smiley Vaatasin kiirelt kodukale, kas seal ka tasuta need menüüd näiteks. Ei saanud nii ruttu arusmiling smiley

Tänane seis sama, eile jooksma ei jaksanud minna, sest kõndisin palju ja õhtul hakkas paksu lund sadama. Päeval vesiaeroobika. Täna õhtul kindlasti jooksma. Ei ole veel vaadanud, kas kooli suusarada juba OKsmiling smiley

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 06. December 2012, kl 13.43

Tervitused !smiling smiley

Tore Võitja, haarame härjal sarvist smiling bouncing smiley

Minul eile õhtul lipsas 5 ruutu Milka-Daimi šokolaadi suhu, lihtsalt nii hea oli, et ühest-kahest ruudust ei saanud midagi tongue sticking out smiley
Aga muidu oli kõik normi piires, tänahommikune kaal oli 57,9. Ei midagi väga rõõmustavat, kuid hea, et veidikenegi on alla läinud.
Täna käisin zumbas, ja õhtul olen korralik, luban! smiling smiley Sest homme vaja ju aru anda jälle spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 06. December 2012, kl 15.18

Tervitus ka minu poolt!

Tore on Merxist ja teist kõigist teistest kuulda. Merx, võiksid meile ikka aeg-ajalt kirjutada ja oma edusammudest pajatada, väga innustav oleks.
Õhtul lähen teen ühe kõnniringi, peaasi, et külmkapist võimalikult kaugele.Enda ees on piinlik küll.
Homse kaalumiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. December 2012, kl 09.24

Hommik!

Eile läksingi õhtul jooksma ja nii mõnus oli, kerget lund sadas ning ilm oli tuuletu, valge lumi kõikjalsmiling smiley Super! Jooksin üle pika aja lausa oma pika ringi 11km, sest enesetunne oli väga hea. Ise ka imestasin.

Muidugi lootsin täna supertulemust näha (kolm õhtut olen väga korralik olnud), aga kaal siiski "vaid" 70,1. Kuid pole hullu. Lohutuseks ja kiituseks endale võin meenutada, et paar päeva tagasi oli lausa 71,8...

Ootan teie rõõmsaid tulemusi ja tõesti-kirjutame siin ikka nii tihti kui võimalik, see annab palju jõudu ja innustust!

Kallistused kõigile!smiling bouncing smiley Kerge on olla, kuigi pean veel vähemalt 3-4kg taas maha saamathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 07. December 2012, kl 10.21

Hommikut !

Võitja, Sa oled supertubli ! thumbs up Ajasid mulle ka jooksuisu peale, nädalavahetusel püüan kindlasti minna. Mis jalanõudega sa jooksed ? Tavaliste tossudega on vist ikka liiga libe?
Minu kaal täna 57,8. Aga ma siiski ei ole veel lootust kaotanud, et järgmiseks reedeks 56 ette saada cool smiley
Kirjutame siia ikka tihedamalt jah, proovime paar nädalat iga päev kasvõi mõne rea eelmise päeva kokkuvõtteks kirja panna, vaatame, kas ja kuidas mõjub .
Ma eile sõin õhtul jälle šokolaadi eye rolling smiley Ei tea, mis see on, et just õhtuti alati hull magusaisu peale tuleb. Hommikul ei taha komme-šokolaadi nähagi, aga õhtul sööks neid kohe hulgi eye popping smiley
Luban, et täna õhtul ühtegi rämpsmaiust ei söö !!!

Ilusat kohe algavat nädalavahetust ja kaunist jõuluootust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 07. December 2012, kl 10.41

Hommikut!

Olete tublid olnud, mul käib asi ikka tõusude-mõõnadega. eilsest käimisringist ei tulnud midagi välja, sest saabusid ootamatud väga toredad külalised...ja mina murdusin.
70,2
Nädalalõpp möödub ranges reziimis,olen otsustanud.
Esmaspäeval kannan kohe hommikul ette,kuidas kaal langeb, sest langema ta peab.Mulle sobib ka, et hakkame tihedamalt kirjutama.

Ilusat nädalavahetust meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 07. December 2012, kl 15.55

Tere,

Piparkook ei ole ikka kaalulangetaja söök tongue sticking out smiley Täna jälle 80,5kg. Ja minu optimistlik prognoos on, et aina hullemaks läheb, sest õige magusa-rammusa hooaeg alles algabthe finger smiley

Kaunist talvist nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 10. December 2012, kl 09.52

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165______Merx/172cm


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2...........................70,5
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
22.06....................81,0/+0,5...............56,9/+0,4.............67,1/-0,4.....................67,8/+0,4.......................71,9/
29.06....................81,0/0....................57,0/+0,1.............66,7/-0,4.....................67,5/-0,3........................72,5/+0,6
9.07.....................80,3/-0,7.................57,1/+0,1.............66,5/-0,2.....................67,4/-0,1........................71,9/-0,6
13.07...................81,0/+0,7................57,3/+0,2.............66,5/0........................68,3/+0,9.......................71,7/-0,2
20.07...................81,0/0.....................57,2/-0,1..............66,2/-0,3....................67,4/-0,9.........................71,7/0
27.07...................80,8/-0,2.................57,1/-0,1..............66,8/+0,6...................67,5/+0,1.......................71,6/-0,1
03.08...................80.8/0.....................56,9/-0,2..............67,0/+0,2...................68,7/+0,8...........................-
10.08...................79,9/0,9..................56,9/0..................66,8/-0,2...................68,6/-0,1............................-
17.08........................-.........................56,8/-0,1.............67,3/+0,5...................67,8/-0,8..........................71,0/-0,6
24.08........................-.........................56,9/+0,1.............67,8/+0,5..........................-..............................70,6/-0,4
31.08...................79,9/0.....................57,2/+0,3.............67,8/0........................67,8/0............................70,7/+0,1
07.09...................78,7/+1,2.................57,3/+0,1............67,9/+0,1...................69,0/+1,2........................70,2/-0,5
14.09...................78,9/+0,1.....................-......................68,3/+0,4...................69,2/+0,2............................-
21.09...................78,5/-0,4.................57,4/+0,1.............67,1/-1,2...................68,8/-0,4..............................-
28.09...................78,7/+0,2................57,1/-0,3...............67,5/+0,4..................68,3/-0,5...........................-
05.10...................78,5/-0,2.................57,3/+0,2..............67,0/-0,5...................68,3/0................................-
02.11...................80,4/+1,9................57,5/+0,2..............68,5/+1,5..................69,0/+0,8.............................-
23.11...................81,0/+0,6................57,3/-0,2..............69,7/+1,2....................69,5/+0,5
30.11...................79,8/-1,2....................-........................70,2/+0,5...................69,4/-0,1
7.12.....................80,5/+0,7.................57,8/+0,5.............70,1/-0,1...................70,2/+0,8..............................-
14.12

Kokku:..................+1,9kg....................+0,7kg..................-0,2kg......................-0,1kg...............................-0,4kg

Täna ei kaalunudsad smiley Eil eõhtul patustasin väikse šokolaadi, 5 piparkoogi ja tibaksese omaküpsetatud leivaga ja muidugi viinamarjad...Jama! Täna teen tasasmiling smiley Eile käisin esimesel suusaringil. Mõnus!
Kuidas Teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 10. December 2012, kl 10.15

Hommikust!
Nädalalõpus olingi seekord mõistlik: sõin mõõdukalt,tegin pikki käimisringe ning grammigi juurde ei tulnud. Nüüd jätkan samas vaimus,sest selline jäme olek on lõplikult ära tüüdanud.
Innustust andis ka üks endine kolleeg, kellega enamasti ühes kaalus oldud ja kes nüüd kenasti alla võtnud.Oli ilus küll.
Peab, peab, peab alla saama.

Võitja, kui pika suusaringi tegid? Mul ei ole veel vaim suusatamiseks valmis, kuigi suusad olemas.
Rassime ja pusime edasi.
Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 10. December 2012, kl 11.20

Alustuseks vaid 7km, sest naabrid, kellega koos käisin, väsisid ärasmiling smiley Aga ega ma tavaliselt sõidangi olenevalt ajavõimalusest ja tundest 8-12km.
Mine julgelt, nii ilusad ilmad on ju teglikult hetkel. Esimesed korrad ilmselt harjumatu ja raskegi, aga pärast enesetunne - oli kui super!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 10. December 2012, kl 14.57

Tervitused ka minu poolt!

Minu nädalavahetus mõõdus ka enam-vähem hästi. Kui välja arvata töö juurest saadud laste jõulupakid, mis sisaldasid minu lemmikkomme (Kalevi kommid), ja mis lastele ei maitsenud eye popping smiley Raske arvata, kelle kõhtu need siis rändasid tongue sticking out smiley
Aga täna jälle ilusti ree peal, trennis käidud ja tervislik lõuna ära manustatud. Püüan nüüd kõigest väest, et reedeks ikka kleidi sisse ära mahuksin smiling smiley
Suusatamine on mõnus, kuigi ma tehnikat eriti ei valda. Võtan ka hoogu, et suusavarustus osta ning härjal sarvist haarata smiling smiley
Edukat päeva meile ja homme anname aru jälle, onju winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. December 2012, kl 10.33

Hommikust!

Eile taas suustatud, 10km umbes. Ilmad on imeilusad! Ja kodu ning õue veelkord kaunistatud! Kaal on suurem kui reedelangry smiley, aga pingutan kõvasti. Kolm päeva eesgrinning smiley

Olgem tublid! Kuidas on?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 11. December 2012, kl 10.53

Sa, Võitja oled ikka supertubli ! thumbs up
Mina endiselt vaid unistan suusatamisest (ja suuskadest smiling smiley )
Aga eilne päev ja õhtu möödusid ilusti, õhtul ei kukkunudki õgima, magustoiduks vaid mandariin ja kümmekond pähklit smiling bouncing smiley (mitte kommid ja piparkoogid spinning smiley sticking its tongue out)
Täna igaks juhuks veel ei kaalunud, homme kindlasti.
Edukat päeva ! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 11. December 2012, kl 11.51

Võitja on tõesti supertubli, aga Sina, Krissukrässu, oled ka.Suutsid kommidest-piparkookidest loobuda.
Olin terve eilse päeva tipp-topp, aga täna hommikul tabas mind küll meeletu kommi isu.Avasin nõrkusehetkel paki (70 g ) ja läinud ta oligi.Nüüd on tükiks ajaks isu täis, tõmban muu söömisega lihtsalt koomale ja õhtul teen käimistiiru.Natuke häbi on küll.

Edukat päeva meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 12. December 2012, kl 09.20

Hei-hei!
Olen hetkel täitsa rahul ja jagan teiegea oma rõõmu. Täna siis 19-nes päev ja kaal on kokku langenud 2,8 kg võrra.smiling smiley 4 päeva küll oli kaal punktipealt paigal ( ise süüdi, sest sõin väga ebaregulaarselt) ja tekitas stressi, aga pidasin vastu ja alla ei andnud. smiling smiley
Minu kõige olulisem tähelepanek on see, et süüa tuleb võimalikult regulaarselt- selles osas olen Heikiga (kaalustalla.ee , kes koostas mulle toitumisgraafiku) absoluutselt nõus. Põhitoidukordi on päevas 3 ( 400 kcal korraga) , vahepalasid 2 ( 2x200 kcal). Põhitoidukordade vahele jääb 3-4 tundi, vahepalad 2 tunni järel. Süüa võib ka õhtul kl 9 ja kaal langeb ikka. Vähem süüa ei tohi- muidu hakkab keha koheselt salvestama iga suutäit ja kaalulangus pidurdub. Kui on trennivaba päev, siis võib ühe vahepala ära jätta, aga alles siis, kui kaal enam ei lange. smiling smiley Peale trenni tuleb kindlasti süüa. smiling smiley Siiani püüab hästi täpselt neid nõuandeid järgida.
Jõuluaja kavatsen üle elada nii, et kaalu ei lisanduksgrinning smiley Eks näis muidugi, kas ja kuidas õnnestub.
Magusat ei söö ma praktiliselt üldse. Vahel harva panen 1-2 tk tumedat šoksi põske, aga see on ka kõik grinning smiley
Hetkel ei ole kaal küll veel päris selline, mis väga rõõmustaks ehk siis 71,6 kg. Kui kõik hästi läheb, siis äkki näen aasta lõpuks ka nr 69 ära. smiling smiley
Olge tublid- ärge alla andke!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 12. December 2012, kl 15.17

Väga tubli, Merx! thumbs up
Jää siis ikka meiega onju ja anna reedeti oma näit, kaotada pole ju midagi smiling bouncing smiley
Ma olin ka tubli, patustanud eriti ei ole . Täna küll sõin ühe piparkoogikohukese, nämm smiling smiley Olen õhtul siis kasinam, püüan piirduda vaid kõrvitsapüreesupiga + väike jogurtiamps
Kaaluke näitas täna 57,5 , kõige hullem polegi spinning smiley sticking its tongue out
Kuidas teil läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 12. December 2012, kl 15.54

Hei!

Tublid! Kiire hetkel! Kaal pole langenud! Päevad tulemas! Eile tegin 3 trnni: vesi, suusk ja zumba. Mõnus! Söönud õhtul vähe. Püüan mitte masendusse laskuda! Millalgi ta hakkab langema nii kui nii!hot smiley

Kallistused!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 13. December 2012, kl 11.37

Hommik!

Kuidas läheb?
Minu eilne õhtusöök läks pisut suuremaks kui plaanisin ja üks Teekonna komm lipsas ka suhu tongue sticking out smiley
Tänahommikune kaal sama, mis eile. Täitsa ootuspärane.
Täna siis veel viimased pingutused ja homme firma jõulupidu, mis söömise koha pealt tõotab tulla väga karm. Buffet lõunasöök ja õhtul restoranis kolmekäiguline õhtusöök. Aga kuna mu peokleit on suht kitsas, siis väga palju õnneks sisse ahmida ei kannata smiling bouncing smiley
Hommikuse kaalu jõuan veel anda loodetavasti

Ootan teie uudiseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 14. December 2012, kl 06.33

Hommikut ! smiling smiley

Tänane kaalunumber 57,3. Võin enam-vähem rahul olla, kuigi jah, 56 jäi nägemata ....
Ehk siis järgmine reede cool smiley
Ilusat nädalalõppu !

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. December 2012, kl 09.36

Hommik!

Krissukrässu, Sa oled nii varajane ja ülitubli! Naudi pidu, aga mõistlikultwinking smiley

Mina sain 69,9 kätte!smiling smiley Võrreldes möödunud reedega küll väike miinus, aga vahepeal oli taas miski 70,8...Merxi õpetus, et süüa tuleb kindlatel aegadel on väga õige, kuid aeg ajalt raske täita.
Ka minul täna õhtune külaskäik ees ootamas...
Eile tegin trühvleid kella 01:30-ni. Nii läksin hoogu.the finger smiley Hea oli teha, sest maitsesin ülivähe seoses tänase kaalumisega.grinning smiley
Ma ikka armastan magusat, aeg ajaltwinking smiley

Kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 14. December 2012, kl 11.57

Tere!
Olete tublid olnud.
Mul ka täna õhtul pidu ees,eile õhtul oli üks sünnipäev ka veel. 69,9.
Vähemalt jälle 6 ees ja see teeb rõõmu.

Naudime siis pidu või lihtsalt nädalalõppu ja oleme mõistlikud!
P.S. nädalalõpus hakkan piparkooke küpsetama ja see on minu jaoks kohutav katsumus. Nad niiiii meeldivad mulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 14. December 2012, kl 23.50

Tere,

Vabandan, et nii hilja alles, aga no tõesti ei saanud enne arvutisse.

Aga mis puutub kaalu kogumisse, siis jätkan tublilt hoogsal sammul ülesmäge the finger smiley Täna hommikune näit 81,5 kg. Eks maailma lõpuks tuleb ikka varusid koguda. Ma siis kogun pekivarusid tongue sticking out smiley

Nädal jõulupuhkuseni ja siis ehk kaob ka hull stress, mis ajab niiiiiii meeletult sööma kõike ja kõiki, mis ette jäävad. Eks oma osa ole ka punastel päevadel, mis praegu mul külas on, aga põhiline ikka see hoolega kasvatatud ja kodustatud loomake nimega Iseloom grinning smiley

Kaunist tormist ja lumist nädalat!

PS! Vähemalt pole minu kaalu juures ohtu, et tormituul mind ära viiks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 17. December 2012, kl 08.39

Tere, armsad sõbrakesed!
Kuidas nädalalõpp möödus?
Käisin täna kaalu peal ära ja käsi tõrgub numbrit trükkimast.Jõulupidu, sünnipäev, piparkoogitainas... Igatahes on mul tänaseks toit portsudena tööl kaasas ja mitte
ühtegi lubamatut ampsu suhu ei lähe.
Kõigile mõnusat ja mõistlikku nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 17. December 2012, kl 10.05

Hommikust kaasvõitlejad!

Kaalule pole "igaks juhuks" astunud L, P ja täna...Ega see midagi head ei tõota. Homme võtan julguse kokku.
Küpsetasin kohupiimastritslit lastele ja sõin ka ise mõnuga... Samas suusatasin ka. Eks paistab.
Raske aeg. Kõik lõhnab ja paibutab ümberringi.

Kirjutame ikka! Ja elame üle!smiling bouncing smileysmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. December 2012, kl 10.05

Kaal K O H U T A V!!! Ei pane siia kirja! See pole võimalik!!! Urr!angry smileyangry smileyangry smiley

HAMBAD VARNA ja KOHE!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 18. December 2012, kl 11.51

Võitja! Tean, mida tunned. Mina ei pane ka enne reedet mingit kaalunumbrit kirja. KOHUTAV ja hullemgi veel.
URR! URR!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Kuupäev: 18. December 2012, kl 16.19

Tervitused ka minu poolt !

Minu kaalunumber tänaseks poole kilo võrra reedesest suurem. Eks peosöömingud jätsid oma jälje eye rolling smiley
Kõige hullem on muidugi alles ees (söömise mõttes smiling smiley)
Püüame siis nüüd vähemalt reedeni korralikud olla, onju cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 19. December 2012, kl 10.39

Hei, kullakesed!
Siiani ma väga kurta ei saa- ta ikka langeb grinning smiley Sel nädalal küll vaikselt, aga natuke ikka smiling smiley Esmaspäeval sai 3 nädalat täis ja -3,2 kg smiling smiley Trenni pole ainult saanud juba mitu päeva ja arvestades, kui külm on õhtuti,siis ilmselt veel mitu päeva pole põhjust trennirajale sattuda smiling smiley
Pikk jõuluaeg tekitab veidike kartust küll tongue sticking out smiley Ei tahaks nagu 1-2 kg juurde õgida grinning smiley
Jõudu ja meelekindlust meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 19. December 2012, kl 10.50

Tere!

Täna -700g, aga mis numbristeye popping smiley, ei tihka öeldagrinning smiley
Pingutan edasi!smiling bouncing smiley
Merx, 3 nädalat ja 3 kilo on SUPER! Tahaks ka!!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 19. December 2012, kl 14.59

Tervitus!

Oh-hoo, Võitja! Oled tugeva piduri söömisele peale pannud.Täna käisin kaalul ja hüppasin ruttu maha

Ja Merx hakkab juba kadedaks tegema. Vaatan oma tänast toitumist, 95% täis ja kell alles nii vähe.
Kõik, olen tänaseks söömise lõpetanud.
Olgem tublid.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.