Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 01. July 2013, kl 15.07

Tervitused!

Vabandused, ma pole kodus ja netti pääsemine väga heitlik. Ei ma saa siin midagi rõõmustada (kuigi, olen ikka rüümus, sest näen hea välja ja saan komplimente). Kaal 67,1, sest puud on mureleid täis ja maasikad ja natuke kooki ka ja külalisi.

Aga püüan olla ikka korralik ja õhtuti söön vähe, muidu oleks lausa jama.
Sina oled väga tubli ja peagi see 69 käes ka on!!! Pöidlad pihku ja kahvlid kappi!the finger smiley

Olen veel kodust ja tööst otseselt eemal kuni kuu lõpuni. Raske, sest paar lühisõitu ja nädalased külalised välismaalt...Jooksmas ikka käin, kuigi trennikoormus on tublisti väiksem. Kahjuks.

Ilusat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 03. July 2013, kl 07.59

Tervitus siitpoolt ka!

Rõõm lugeda, et saad komplimente. Tahan ka!Väga hea nõuanne: kahvlid kappi!
Igatahes innustav kiri, kuigi Sulle on mõned grammid juurde tulnud.
Praegu veel kükitan sama kaalu otsas, mõni päev ka paarsada grammi otsa. Punnin edasi ja annan endast teada jälle esmaspäeval.
Muide- murelid on minu nõrkus, nendega on võimatu piiri pidada.

Puhka hästi! ilusat nädalat Sulle ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 08. July 2013, kl 08.39

Ilusat suvehommikut!
Meel on hea, sest käes on 69. Täpsemalt öeldes 69,8, aga vähemalt on esimene number 6, mitte 7.
Kuidas Sinul läinud on? Loodan, et kuulen positiivseid uudiseid.
Täna läheb suuremaks murelite ja maasikate söömiseks, kuid kaloreid lõhki ei söö.Söön viimasel ajal ka palju arbuusi,ei tee paksuks ja maitseb ka hästi. Küll on suvi ikka tore aeg!
Rõõmsat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 09. July 2013, kl 23.08

Tervitused!

SUPER!!!!!Usun, et oled väga õnnelik!smiling bouncing smiley
Mina hetkel puhkuserežiimil, st 2 peva pole saanud jooksma ja söömine ka ...Püüan ikka mõistlik olla.
Kaal 67,1. Noh jah, aga arvestades rutiini puudumist, elab üle. Täna rannas ja sõpradel külas. Ja nii veel 3 päeva. Homme lähen küll hommikul jooksma. Õhtud on keerulisemad, arvestades kogu pere olemasolu ja plaane ja liikumisi. Igatsen kodust jooksuteed juba.

Mul ka uudis! Meie perre tuleb (kui kõik ikka hästi läheb) septembri alul koer! Oleme juba mituaastat plaani pidanud, aga mina, kellel on pea kogu elu koer kodus olnud, olik kõige ettevaatlikum...kuni nägin Austraalia lambakoera ja ...armusin.
Nüüd kutsikad juba 4-päevased ja foto järgi üks ka väljavalitud. Elame, näeme! Olen nagu uue lapse ootusessmiling bouncing smiley

Ilusat olemist ja suviseid naudinguid. Oled väga, väga tubli olnud ja tegelikult me mõlemad! Usun, et ilma siinse duellita ja lehel liikumiseta, oleksin kehvemas seisus. Huvitav, kuidas teistel läheb? Loodan, et kenasti. Ilmselt kuuleme vähemalt Krissukrässust midagi sügisel.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 10. July 2013, kl 09.48

Tere-tere, Võitja!

Sul on nii tore sündmus ees- kutsikas perre tulemas.See on küll tore uudis, mulle ka koerad väga meeldivad. Hakkan kohe googeldama, et näha, milline see koer välja näeb, kellele oma südame kaotasid.
Oma kaalulangetamist jätkame aga rahulikult edasi, esmaspäeval annan endast jälle märku, aga pärast seda ei tea, millal arvuti ligi pääsen. Hakkan lõpuks ometi puhkama! Midagi suurt ette ei võta,see aasta on olnud nii raske, et vaja lihtsalt olla: lugeda, rattaga sõita, marjul käia jne.
Puhkuse ajal võtan a l a t i alla, loodetavasti ka seekord.Lõpetuseks ütlen ka, et ilma duellita
ma ilmselt siiski alla 70 saanud ei oleks. See on ikka innustav.

Krissukrässust tahaks kuulda ja ka teistest, aga loodetavasti siis sügisepoole.
P.S. ühes poes oli juba silt: SUVELÕPU ALLAHINDLUS.

Rõõmsat suve ja naudinguid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 16. July 2013, kl 15.43

Kirjutasin hommikul pikalt, aga nett kadus ja kõik hävis...

Kaal 67,3. OK! Puhkus.


Näeme!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 17. July 2013, kl 13.04

Nii armas on näha, et olete tublid olnud ja mõlemal kaal alla 70 ! smiling smiley Mul on tõsiselt hea meel!
Käin teid vahel ikka piilumas tongue sticking out smiley
Suutsin saavutada on halvima kaalu, millele lisanduda enam midagi ei tohi. Meel on mõru, selga midagi enam ei sobi sad smiley Ühesõnaga- suu tuleks kinni õmmelda grinning smiley
Hakkan end tasa ja targu õigele lainele suunama- nädalake kulub harjumiseks ja toidupäeviku täitmiseks. Ärge mind tabelisse hetkel lisage- olen nii kaootiline kaalulangetaja olnud, et ei tahaks midagi ära sõnuda. 100% pole plõks veel ära käinud, aga 95% küll. smiling smiley
Seega ponnistan vaikselt omaette ja jälgin teie tegemisi.
Kallid minu poolt ja ilusat puhkust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 17. July 2013, kl 20.31

Rõõm Sinust kuulda, Merx!

Ootame Sind oma numbritega rõõmuga meie hulka!
Minul jätkuvalt puhkus, aga täna hommikul 7km mere ääres jooksu ja õhtul 5km. Loodan, et olen enam-vähem vormis, aga kaaluda saan alles reedel.

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 22. July 2013, kl 08.42

Tere!

Ikka puhkuselainetel. Kaal täna 67,3. OK! Homme uued külalised ja nädalaks Eestimaad avastama.

Kuidas teil?

Päikst ja tuult!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 22. July 2013, kl 12.02

Heips, uut eriti midagi. Mina isiklikult kohanen, sätin toitumist jne. Eelmise nädalaga -0,5 kg. Selline stabiilne winking smiley Aga täna on kole söögiisu- kogu aeg tahan süüa sad smiley Päris karm grinning smiley
Olge mõnusat ja edukat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 31. July 2013, kl 08.04

Tere!

Mul nüüd puhkus läbi ja kodus tagasi. Igaks juhuks kaaluda pole julgenud...grinning smileyProovin paar päeva tavatoitumist harrastada. Midagi hullu muidugi nädala jooksul ei toimunud, aga igapäevane väljas söömine pole siiski nii väga tore. Põnev oli uusi söögikohti katsetada, kuid siiki...

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 02. August 2013, kl 16.00

Hei!

Minu number täna 67,0. Pole hullu. Nädal külalistega ringi sõitmist ja väljas söömist...Kartsib väga hullu!
Kuigi olin mõistlik ja jooksin igal võimalusel ka.

Kuidas teil, Merx ja Rokimemm?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. August 2013, kl 09.46

Hommikust!

Kuidas kulgeb? Minul nö "Läänerindel muutusteta..."smiling smiley. Kaal ikka 67,0. Mis on täiesti rahuldatav.
Paar kilo võiks veel alla saada, aga see pole ka primaarne. Olen õnnelik, et sain puhkuse ajal piirides püsitud ja suuri isusid pole.

Nii ootan Teie uudiseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 05. August 2013, kl 12.05

Tere üle pika aja, armsad kaasvõitlejad!

Võitja, Sa oled (nagu alati) väga tubli olnud. Rõõmustan Su üle.

Esimene päev peale puhkust- ega see üks õige asi ikka ei ole küll. Tiksun vaikselt ja madalalt.
Rõõmustan teid aga sellega, et olen siiski peaaegu pool kilo kergem ehk siis 69,4. See ei ole küll teab mis suur saavutus, kuid mind tegi see number hommikul küll päris õnnelikuks.Ja enesetunne on selline nagu oleks mitu kilo rohkem maha läinud.
Võitja 67,0 sobiks mulle ka imehästi, eks ma selle poole siis nüüd püüdlengi.Puhkuse ajal oli nii palju liikumist, et söömine ununes päris ära.Tööl olles on tunduvalt keerulisem oma joont taga ajada, aga oleme ikka tublid.

Kõike kõige paremat ja anname oma tulemustest siis ikka teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. August 2013, kl 12.12

Väga hea ju, Rokimemm!hot smiley Just piilusin siiawinking smiley
Hoiame nüüd tugevasti number kuuest kinni!

Mina kogesin, et kui ei saanud nii palju trenni teha kui tavaliselt, siis pole ka hullu. Peamine on siiski, mida suhu pistad ja mis kell...

Võime uhked ja rõõmsad enda üle, et oleme edasi tervislikel radadel sammunud! Paljud siin saavad ju soovitud numbri kätte ja aasta-poole pärast on õnnetuna ning vana numbriga siin tagasi. Sestap ka mina siin jätkuvalt aktiivne, see hoiab vaimu värske ja kontroll ka olemasgrinning smiley

Teen ka viimaks tabeli...Häbi mulle! Olin puhkuse ajal vaid hetketi arvutis. Vabandused!
Kui nüüd Merx ka meid tervitaks ja teavitaks, siis oleks kena kolmik koos! Huvitav, kuidas teistel läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. August 2013, kl 12.21

Kuupäev_______________Võitja/176_______Rokimemm/165

jaanuar 2013..........................73,7...........................73,4
E/29.04...............................70,1/-0,8......................71,2/+0,6
E/06.05...............................71,4/+1,3.....................71,4/+0,2
E/13.05...............................70,1/-1,3......................70,6/-0,8
E/20.05...............................69,6/-0,5......................70,6/ 0
E/27.05...............................69,8/+0,2.....................70,6/0
E/03.06...............................68,2/-1,6......................70,6/0
E/10.06...............................67,5/-0,7......................70,5/-0,1
E/17.06...............................67,5/0.........................70,5/0
E/01.07...............................67,1/-0,5......................69,8/-0,7
E/15.07...............................67,3/+0,2..........................-
E/22.07...............................67,3/0...............................-
E/05.08...............................67,0/-0,3......................69,4/-0,4
E/12.08
E/19.08


Kokku: ..................................-6,7..............................-4,0

Täiesti toredad numbrid meil hetkel!hot smileyHurraa!!!! Merx, tahaks ka Sind siia tabelisse taas pannasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 06. August 2013, kl 09.06

Tere hommikust!

Hurraa, hurraa, hurraa!
Tabelit tõesti rõõm vaadata ja väga lahe, et need miinused nii toredad on.See annab kohe uut indu. Ja kangesti tahaks ka teistest meie rühmakese liikmetest midagi kuulda.
Merx, auu-auu,tule ikka meie sekka.Vaata, mina ka vahepeal tõrkusin ja tahtsin loobuda, nüüd aga on hea meel, et ikka tänu Võitjale jätkasin.Tunnen tohutut rõõmu oma 6ga algavast numbrist. Ise ei saa ka aru, kuidas see nii juhtus, et vahepael valimatult sööma hakkasin ja muudkui paisusin.Lõin kõigele käega ja olin justkui suletud ringis, millest on raske välja pääseda.

Jätkame siis ikka rõõmsalt edasi! Ja ehk tuleb ikka veel keegi meie sekka?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 12. August 2013, kl 08.32

Hommikust!

Kuidas läheb?
Minul väga stabiilne selles mõttes, et ei lange ega tule ka juurde (no mõnel päeval mõnisada grammi juures). Täna 66,9. Tegelikult olen rahul. Kilo või paar võiks veel alla saada, aga see pole nii primaarne. Peaasi, et püsiksin sellel lainel.
Rokimemm, kuidas Sinul?

Ma ei söö enam peaaegu üldse liha. Polegi kunagi väga armastanud, aga tasapisi on lihakraam menüüst välja jäänud. Grillimise lõhnad teakitavad lausa ebameeldiva tunde. Vahepeal muidugi ampsan kana natuke või maasuitsu naturaalset sinki, kuid seda juhtub ehk 3-4Xkuus.
Kerge olemine ja seedimine on tagatud!

Saaks magusalembusest ka lahti...the finger smiley

Jään ootama uudiseid ja ei kaota lootust ka Merxi siin näha!smiling bouncing smiley

Andsin endale hullu lubaduse minna 8.09 SEBi poolmaratonile! APPI!eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 12. August 2013, kl 08.37

Rõõmsat hommikut kõigile!

Kui on midagi head teatada, siis ei saa seda ju endale jättasmiling smiley Olen väga õnnelik, sest täna hommikul näitas kaal 68,8. Natuke veel ja olengi normaalkaalus- s.t.68,0. Eks see on see pideva liikumise ja ringisebimise, marjade ja juurikate söömise tulemus.
Kuidas Sinul, Võitja? Ja kuidas on lood ka teistel?

Ilusat nädalat meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 13. August 2013, kl 14.46

Ohh, vabandust! Vaatan, et jälle kirjutasin Võitjaga ühel ajal ja seetõttu Sinu kirja ei näinudki.
Aga tubli oled Sa küll ning innustad mindki.
Mis lihasöömisesse puutub, siis mul on sama seis- väga harva ja siis ka kana- või kalkuniliha.

Poolmaraton on kõva sõna, aga mulle tundub, et Sulle täiesti jõukohane. Vaata, kui palju Sa ju jooksed!

Püüame ikka samal joonel püsida!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. August 2013, kl 10.27

Kuupäev_______________Võitja/176_______Rokimemm/165

jaanuar 2013..........................73,7...........................73,4
E/29.04...............................70,1/-0,8......................71,2/+0,6
E/06.05...............................71,4/+1,3.....................71,4/+0,2
E/13.05...............................70,1/-1,3......................70,6/-0,8
E/20.05...............................69,6/-0,5......................70,6/ 0
E/27.05...............................69,8/+0,2.....................70,6/0
E/03.06...............................68,2/-1,6......................70,6/0
E/10.06...............................67,5/-0,7......................70,5/-0,1
E/17.06...............................67,5/0.........................70,5/0
E/01.07...............................67,1/-0,5......................69,8/-0,7
E/15.07...............................67,3/+0,2..........................-
E/22.07...............................67,3/0...............................-
E/05.08...............................67,0/-0,3......................69,4/-0,4
E/12.08...............................66,9/-0,1......................68,8/-0,6
E/19.08


Kokku: ..................................-6,8..............................-4,6

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 19. August 2013, kl 13.47

Tere!

Olen täna päris sünge olemisega, sest kaalul jälle 69,4 ja erilist patustamist nagu ei olnudki. Kõike natuke rohkem, nii sööki kui jooki ja kohe on tulemus käes!
Vahepeal olen nüüd natuke aega ära ja uuesti annan näidu 2.septembril.
Olge seniks ikka tublid ja rõõmsad!
Toredat taasiseseisvumispäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 19. August 2013, kl 23.49

Õhtust või õigemini ööd!

Pole hullu, Rokimemm, ikka tasapisi, tasapisi...Ja tagasilöögid (nii suured kui väikesed) käivad asja juurdeangry smiley
Mu nagu kleebitult 67,0confused smiley Ei tea , kas rõõmustada või vihastada. Ilmselt rõõmus meel ikka parem.

Kas lähed puhkama? Ilusat puhkust sel juhul!smiling smiley

Vaatan kontserti ja pisarad voolavad. Suurepärane lavastus, õhkkond, meeleolu, inimesed. Sain sellise elamuse ka teleka ees, mis veel kohal olles oleks olnud...
Mul oli ju imeline aeg need 80-date lõpp. Sain kõik fosforiidimatkad jalgratastel kaasa tehtud, pluss laulev revolutsioon jne jne.Kuulan neid laule praegu väga õrna südamega. Isegi särke "Eesti eest!" sai ise värvitud ja kantud. Olid ajad! Saaks nüüdki samasugust ühtsust, rõõmu ja teineteisemõistmist tunda!

Tugevad kallistused pidupäeva puhul!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 02. September 2013, kl 14.23

Tere jälle!

Käisingi puhkusel ja olen nüüd pruun, puhanud ja rõõmus.See oli mu elu esimene (!) sojamaareis ja nüüd saan küll aru, miks ikka ja jälle lõunasse minnakse.Kuuma ilmaga eriti palju just ei söönud, rohkem läks vett ja puuvilju. Kaal on 68,4, kuigi arvasin, et vähem. On nagu on. Pean ikka edasi vaikselt pusima. Kui tabelit vaadata, siis tänaseks on täpselt 5 kilo läinud ja see on ju päris suur osa endisest minust.Olemine on tunduvalt kergem, nii hea!

Kui veel 80-ndatest rääkida, siis oli ikka ilus aeg küll.Ja pisarad tulid ka minul silma, kui kontserti vaatasin.

Täna algas lastel kool ja see tähendab,et tuleb jälle vanasse elurütmi tagasi minna.
Ilusat kooliaastat kõikidele lastevanematele, kannatlikkust ja vastupidamist!

Andke ikka endast teada!
Kuidas Sinul, Võitja,tänane seis on? Kas ikka 67 külge kleepunud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 03. September 2013, kl 09.53

Tervitused!

Rõõm Sinust kuulda, Rokimemm! Ja nii lahe, et kena puhkus oli! Soojad ilmad ja päike annavad palju energiat ja seda jagub ilmselt pikemaks ajaks.
Kall Sul ju ilus! Tubli oled!smiling smiley
Minul ikka 67!!! Õigemini 67,1, kui väga täpne olla. Eilne seis, täna ei jõudnud kaalule.

On nagu tore, aga 1 kg võiks ikka alla veel saada. Eks paistab!
Meil nüüd kutsikaga ka tegemist ja ta on niiiiiiiiiiiiiiiii lahe! Proovin pilti saata erakirjas. Kogu pere rõõmustab ja lastele on see kindlasti kasvatuslikult ja hingeliselt kasulik.

Jätkame samas vaimus!
PS Märkasid, et täna cherrys Kaaluabi aastane pakkumine ainult 15EUR!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 03. September 2013, kl 09.57

Ei anna või ei oska fotot saata...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. September 2013, kl 08.16

Jee!

Täna sain üllatuse! Kaal 66,7hot smiley Ei usu oma silmigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 04. September 2013, kl 08.22

Kuupäev_______________Võitja/176_______Rokimemm/165

jaanuar 2013..........................73,7...........................73,4
E/29.04...............................70,1/-0,8......................71,2/+0,6
E/06.05...............................71,4/+1,3.....................71,4/+0,2
E/13.05...............................70,1/-1,3......................70,6/-0,8
E/20.05...............................69,6/-0,5......................70,6/ 0
E/27.05...............................69,8/+0,2.....................70,6/0
E/03.06...............................68,2/-1,6......................70,6/0
E/10.06...............................67,5/-0,7......................70,5/-0,1
E/17.06...............................67,5/0.........................70,5/0
E/01.07...............................67,1/-0,5......................69,8/-0,7
E/15.07...............................67,3/+0,2..........................-
E/22.07...............................67,3/0...............................-
E/05.08...............................67,0/-0,3......................69,4/-0,4
E/12.08...............................66,9/-0,1......................68,8/-0,6
E/02.09...............................66,7/-0,2......................66,4/-0,4


Kokku: ..................................-7,0..............................-5,0

Rokimemm, loodetavasti Sa ei pahanda, et panin tabelisse oma tänase kaalu. See paneb mind rohkem pingutama järgmiseks korrakswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 04. September 2013, kl 09.41

Tere-tere, Võitja!

Ei Rokimemm pahanda üldsegi mitte, et tänase kaalu panid. Peaasi, et ikka edasi pingutame ja nagu ikka, on mul Sinu üle hea meel.Mõtle ikka- 7 kilo! Kui 10% kehakaalust on läinud, siis on see alati märgatav.Komplimente tuleb vist igast suunast?

Aga eile oli nii suur magusaisu, et pistsin küllaltki ebamõistlikus koguses iiriseid nahka. Täna on küll kerge süümekas, aga oli ikka hea küll.

Ohh, kujutan ette, kui tore võib kutsikas olla. See oli ka minu lapsepõlveunistus ja kui suur võib laste rõõm olla.Ja Sinu rõõm kindlasti ka. Kas Sul on enne ka koer olnud ja kas lapsena ka oli?
Aitäh ka Cherry vihje eest.

Jätkame samas vaimus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 09. September 2013, kl 08.46

Tere hommikust!

Võitja, kas poolmaratoni said läbitud ja kui ja, siis kuidas täna enesetunne on?

Minu tänane number on 68,3 ehk siis ainult 100 grammi allapoole, aga väga ei põe, peaasi, et juurde ei ole tulnud.Vaatasin, et oled mulle viimane kord tabelisse väga ilusa numbri kirjutanud ehk siis 2 kg vähem kui on. Oh, oleks see number juba 66,4!Küll ma oleks siis õnnelik!

Ilusat nädalat meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.